Reede, 3. juuli 2015
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Tammeka ja Pärnu meeskonnad marsivad Tartus mängumurule.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka mängis palli lahti.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed kolm minutit on palli kõigutanud Tammeka.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  4. minutil murdis aga Pärnu tartlaste karistusalasse, pealelöök blokeeriti.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Tiirik (Tammeka) sai lühikese aja jooksul kaks trahvilööki kasti riputada, neist teise järel pääses Lorenz peaga löögile, kuid pall lendas väga kõrgelt väravast üle.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Sooja on 28 kraadi, mistõttu liialt palju teravaid liigutusi pole tehtud.
19:17
Külastaja metsavaht kommentaar
tundub maru igav.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Kaks Tammeka rünnakut järjest lõppes suluseisuga.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus20. minutil mängu esimene kollane kaart, mille teenib Markus Jõgi (Tammeka), kes niitis Hansoni maha.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Karistuslöögi järel tabas Pärnu posti, aga see ei lugenud, sest lipukohtunik fikseeris suluseisu.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  23. minut. Senise mängu parim võimalus! Kevin Anderson (Tammeka) pääses nurgalöögijärgses olukorras trahvikastist löögile ja saatis palli napilt tagumisest ülanurgast mööda.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Kohe järgmisel rünnakul oli pall ohtlikult juba Tammeka värava all, olukord lõppes Pärnu korneriga.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  28. minut. Rääbise (Tammeka) kauglöök lendas Tammele sülle.
19:33
Külastaja Lee kommentaar
Tutk ikka päris jobu
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Tiirik kukutas end karistusalas, Ošomkov penaltit ei vilistanud.
19:36
Samas Tammeka mäng ei ole enam selline nagu oli neil terve 1/4 hooajast, see on kurb
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Jõgi, kellel on kollane kaart all, andis vastasele sellest hoolimata veavääriliselt jalga.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Tekko andis hea palli Pärnu kaitseliini taha ja Suurpere jõudis selleni peaga, kuid Tamme tuli talle jõuliselt sisse ja pall lendas väravast üle.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  42. minut. Hurdal oli ohtlik löögikoht, aga Tamme suutis tema ürituse püüda.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Tamme andis hea pika palli ette Kirsile jooksu peale, Kirss lõi, Kütt tõrjus üle otsajoone.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  45 minutit ja üks peale on mängitud ja Ošomkov vilistab poolaja lõppenuks - 0:0.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajast väärivad märkimist endiste meeskonnakaaslaste Tutki ja Tiiriku väike sõnelus ning Rääbise väga efektsed liigutused, mis sugugi efektiivsed ei olnud.
19:58
Rääbise liigutused ei olnud siis efektiivsed, Pärnu mehed jäid ilmselgelt hätta!
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg on alanud.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus48. minut. Mäeots (Pärnu) sikutas Tiirikult keskväljal hoo maha ja sai kaardi.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  50. minut. Tiirik sooritas kasti nurga lähistelt karistuslöögi, Kiidron ei saanud napilt pead vahele.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Rääbiselt suurepärane soolorünnak, mille lõpetas löögiga esimese posti kõrvale, kust Tamme palli püüdis.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Päris tihti on viimastel minutitel pall mõlemas kastis külas käinud.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Kirss murdis vasakult äärelt keskele ja lõpetas oma rünnaku veidi ebatäpse madala löögiga.
20:13
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus59. minut. Kollase kaardi võttis Suurpere (Tammeka).
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minut. Tammeka vahetab: Jõgi välja, Miller sisse.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minut. Pärnu vahetab: Mäeots välja, Pärnat sisse.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Issakov keerutas 20 meetrilt napilt üle ristnurga.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Tutk viskas ennast 1 meetri kaugusel küljejoonest väljakule pikali ja hakkas vett jooma. Talle toodi ka kanderaam, aga see ajas teda naerma.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  71. minut. Sarapuu kauglöök langes Küti saagiks.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minut. Pärnu vahetab: Issakov välja, Laurits sisse.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minut. Tammeka vahetab: Suurpere välja, Tauts sisse.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  VäravTammeka läheb 1:0 juhtima!
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Värskelt vahetusest sekkunud Tauts sai Millerilt pika söödu ja vajutas palli täpselt tagumise posti kõrvale.
20:32
Tauts on ikkagi Tauts, super!
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus79. minut. Pärnu vahetus: Chris Anderson välja, Lauter sisse.
20:36
Külastaja Muhvel kommentaar
Küsimus pärnakatele: "Miks Pärnu LM ei palka lisatööjõudu?" Terve hooaeg on näidanud, et Pärnu ei suuda selle koosseisuga Eesti Meistriliigas konkureerivalt mängida. Abijõudu oleks vaja! Mille taha jääb mängijate juurdeost?
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Tiirik lõi karistuslöögi müüri, Tekko virutas jätkulöögi metsa.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  85. minut. Sarapuu pääses trahvikastis pöördelt löögile, lõi väga üle.
20:40
Eks ikka raha taha jääb, nagu ka Tammekal. Kui tahad paremat meest kui tasuta mängivad mängijad, siis pead maksma palka, kuid kui raha ei ole, siis ei ole võimalik.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus89. minut. Kiidron (Tammeka) ei lasknud Pärnul kohe auti välja visata ja nägi kollast.
20:44
Wendre vahest jagab tasuta tekkisid/patju... Võiks paar neegrit Aafrika vaesematest liivarandadest skautida Pärnusse. Hiljem nad edasi müüa ja raha teenida. Siis võib juba parema jaa kallima mängija osta. Pärnakate skaudid ei tööta! Vähemalt kuulda/näha pole nende tegemistest midagi!
20:45
Kristjan Remmelkoor:  90 minutit on täis, lisatud on 4.
20:46
Kristjan Remmelkoor: Saartsi löögi ja tsenderduse vahepealne asi lendas Kütile sülle.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+3. minut. Tammeka viimane vahetus: Rääbis välja, Koskor sisse.
20:50
Kristjan Remmelkoor: Kaptenid Palatu ja Kiidron põrkasid peadpidi kokku.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Pärnul ilmselt veel viimane standardolukord, Tamme jooksis ka Tammeka kasti lähistele.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Vabandust, kokku põrganud kaptenid olid muidugi Palatu ja Lorenz.
20:51
Kristjan Remmelkoor:   Ongi kõik, Tammeka - Pärnu 1:0. Tammeka katkestas sellega oma 4-mängulise kaotuste seeria.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Tabeli lõpus on nüüd punktiseis selline: Tammeka 14, Paide 11, Pärnu 9.