Laupäev, 4. juuli 2015
19:53
Kristjan Remmelkoor:  Tere, peagi on algamas meistriliiga 17. vooru kohtumine JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia.
Levadia, kes peab oma jõude euromängude ja koduliiga mängude vahel jaotama, paneb esmakordselt pärast märtsikuud Kaimar Saagi meistriliigas algkoosseisu. Esmakordselt pärast Levadiasse naasmist alustavad meistriliigas põhikoosseisus Artjom Artjunin ja Igor Subbotin.
Transi algrivistusse kuulub koguni kolm mängijat (Roman Smiško, Aleksei Jahhimovitš, Marek Kaljumäe), kes veel eelmise aasta alguses kandsid Levadia särki.
19:58
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad marsivad EJL-i hümni saatel väljakule.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Levadia peatreener Marko Kristal sai kätte meistriliiga juunikuu parima treeneri auhinna.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Levadia mängis palli lahti.
20:04
Kristjan Remmelkoor: Käib 4. minut. Levadia ründas alguses Subbotini kaudu paremalt äärelt, nüüd proovis Lutsu kaudu vasakult, aga ohtlikuks pole veel varakult läinud.
20:05
Kristjan Remmelkoor: Levadia teenis nüüd üliheast kohast karistuslöögi.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Luts lõi karistuslöögi posti!
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Smiško sai ka natuke näpud vahele. Tagasipõrganud pallini jõudis esimesena Saag, aga ei suutnud palli raamide vahele suunata.
20:06
Külastaja HHH kommentaar
Saag on Eesti liiga Jozy Altidore.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  9. minut. Luts tsenderdas vasakult äärelt, Saag upitas pea pallini, aga veidike jäi tsenderdus tema jaoks kõrgeks ja korralikku pealööki välja ei tulnud.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  10. minut. Peetson läks korgid ees võitlusesse ja pidi kuulama kohtunik Tarajevi loengut.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  12. minut. Zils pääses pärast Jakovlevi tsenderdust viiekasti parema nurga juurest peaga ohtlikult löögile, veidike oli sihik paigast ära.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Levadia on viimasel ajal väga tihti karistusala kõrvalt tsenderdama pääsenud.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Mõlemad meeskonnad ründavad pärast palli saamist kohe hoogsalt, mingit tulutut veeretamist pole täna harrastatud.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  18. minut. Luts viskas kiire audi Teeverile jooksu peale kasti, Smiško suutis Teeveri löögile käed ette panna.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  23. minut. Väga hea võimalus Transil. Zils andis kontrarünnakul hea läbisöödu kasti Jakovlevile, kes püüdis palli üle Pareiko tõsta, aga Pareiko tõstis käed üles ja küündis pallini.
20:25
Kristjan Remmelkoor: 25. minut. Peetson proovis madalat kauglööki, Smiško oli valvel ja püüdis.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  26. minut. Kilikevitši lähilöök oli ebatäpne.
20:29
Kristjan Remmelkoor: 29. minut. Antonovi madal kauglöök, Smiškol pole vähimaidki raskusi.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  30. minut. Nesterovski võtab vigastuspausi.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  37. minut. Kruglovilt hea tsenderdus, Teeverilt kaunis pealöök, mis lendas väga napilt tagumisest postist mööda.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 39. minut. Jõgi takistas Saagi kiiret liikumist keskväljal ja sai kohtumise esimese kaardi.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut,
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd sai minut täis ja poolaeg lõppes seisul 0:0. Oli hoogne poolaeg, kus võimalusi oli mõlemal osapoolel. Levadia oli mõistagi domineerivam.
20:59
Külastaja ... kommentaar
Kole jalgpall mõlemalt poolt. Levadia tavapärane sirgjooneljne, Trans lihtsalt lame...
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
21:03
Kristjan Remmelkoor:  VäravSaag viib Levadia 47. minutil juhtima!
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin tsenderdas paremalt äärelt, Jahhimovitš markeeris Saagi halvasti, ründajal oli aega ja ruumi pall rahulikult maha võtta ja seejärel madal löök nurka panna.
21:04
Külastaja romario kommentaar
Minu arvates on küll täitsa sümpaatne jalgpall.
21:04
Külastaja henri kommentaar
Maru hea meel Saagi üle.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKilikevitš teenis 49. minutil kollase kaardi ja peab järgmise mängu Pärnuga vahele jätma.
21:10
Kristjan Remmelkoor:  54. minut. Antonovi löögi Smiško püüdis.
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on kokku loetud 268.
21:14
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus58. minut. Jakovlev tegi Peetsonile vea ja nägi hoiatuskaarti.
21:17
Kristjan Remmelkoor:  Levadia kolm-kolme vastu rünnaku rikkus Saagi pallikaotus.
21:17
Pealtvaatajate arvu kindlasti korrigeeritakse
21:18
Kristjan Remmelkoor:  VäravSaag lööb kaugelt oma teise värava!
21:19
Kristjan Remmelkoor:  Saagi löök vasaku jalaga umbes 30 meetrilt üle Smiško tegi 62. minutil seisuks 2:0 Levadiale.
21:21
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus65. minutil teenis Kruglov esimese levadialasena kollase kaardi.
21:21
Kristjan Remmelkoor: Värav  65. minutil Jahhimovitš lööb ühe tagasi!
21:22
Kristjan Remmelkoor:  Karistuslöögijärgses olukorras Barkov tsenderdas ja endine levadialane Jahhimovitš lõi suurepärase pealöögi posti kõrvale.
21:23
Smiško oli kaugele läinud.
21:23
Kristjan Remmelkoor:  VahetusLevadia vahetas: Subbotin välja, El Hussieny sisse.
21:30
Kristjan Remmelkoor: Peetsoni lähilöök jäi nõrgaks ja veeres Smiškole sülle.
21:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minut. Levadia teine vahetus: Peetson välja, Marin sisse.
21:35
Kristjan Remmelkoor:  Trans on viimasel ajal väga aktiivselt mänginud ja püüab innukalt viigiväravat saavutada.
21:36
Kristjan Remmelkoor:  80. minut. Kilikevitši kauglöök vihises kõvasti üle.
21:38
Kristjan Remmelkoor:  Smiško läks tulutult väravast välja Saagile äärele vastu. Saag lükkas palli värava ette, sealt narvalastel õnnestus klaarida.
21:39
Kristjan Remmelkoor:  83. minut. Trans mängis nurgalöögi lühidalt lahti, Kaljumäe pääses peaga löögile, lõi üle.
21:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Levadia viimane vahetus: Teever välja, Ojamaa sisse.
21:40
Kristjan Remmelkoor:  VäravSaag vormistab kübaratriki!
21:41
Kristjan Remmelkoor:  Lutsu tsenderdus põrkas 84. minutil Avdejevi ja Marini võitlusest Saagile ette ja ründaja värava ees ei eksinud.
21:42
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd sai Saag väikese vigastuse.
21:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 87. minutil Transi esimene vahetus: Škinjov välja, Smirnov sisse.
21:47
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus90+1. minut. Avdejev võttis kollase ja peab järgmise kohtumise vahele jätma.
21:47
Ainukesed eestlased Narvas on Levadia. Hea mäng Levadia poolelt.
21:49
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine90+3. minut. Smiškole punane kaart!
21:49
Kristjan Remmelkoor:  Triblamisega hoogu läinud Smiško kaotas karistusalast väljaspool palli Lutsule ning otsustas Lutsu toorelt eemaldamise hinnaga maha võtta.
21:51
Kristjan Remmelkoor: Lutsu karistuslöök lendas rikošetiga latti!
21:51
Kristjan Remmelkoor:  See oli ka mängu viimane olukord. Levadia võttis Transilt võõrsil 3:1 võidu.
21:52
Kristjan Remmelkoor:  Mängu kangelane on kübaratriki teinud Saag. Kolmes eelmises mängus järjest skoorinud Luts tabas täna karistuslöökidega nii posti kui ka latti, aga väravani seekord ei jõudnud.