Esmaspäev, 6. juuli 2015
18:59
Ivar Lepik: Esmaspäevaõhtused tervitused!
19:00
Ivar Lepik: Hiiul pandi pall täna väga varakult mängu ja Kaljul juba nurgalöök, Sillamäel samal ajal alles sätitakse elu valmis.
19:00
Ivar Lepik:  Ja nüüd käivad mõlemad!
19:03
Ivar Lepik: Vaikselt vaatame ka koosseisud üle...
19:03
Ivar Lepik:

Kalju: Vitali Teleš, Karl Mööl, Alo Bärengrub, Ken Kallaste, Henrik Pürg, Reginald, Artjom Dmitrijev, Joel Lindpere, Erik Listmann, Vladimir Voskoboinikov, Erkki Junolainen.
Varus: Siim-Sten Palm, Hidetoshi Wakui, Tarmo Neemelo, Eino Puri, Ats Purje, Borislav Topic, Allan-Axel Kimbaloula.

Paide: Mart-Mattis Niinepuu, Michael Lilander, Märten Pajunurm, Martin Ustaal, Timo Lomp, Meelis Peitre, Ats Sillaste, Jasper Uwaegbulam, Kaspar Paur, Vjatšeslav Zahovaiko, Sander Sinilaid.
Varus: Rasmus Tomson, Lauri Varendi, Sander Rõivassepp, Marion Adusoo.

19:05
Ivar Lepik:  Kaljul siis mitmeid vahetusi euromängule mõtlevalt, Paide parimas rivistuses. Kaljule on tänavu roteerimine kätte maksnud ja heas hoos Paidet tasub ehk karta.. väga vabalt võib täna taas üllatus sündida.
19:06
Ivar Lepik:  Viljandil ootamatult hea moment! Starodubtsev teeb kaks tõrjet ja kolmas löök maandub lati peal. Väga magus algus oleks olnud!
19:06
Ivar Lepik: Nüüd karistuslöök viljandlastele karistusala joonelt. Post palli taga.
19:07
Ivar Lepik:  Kase proovis vasakuga hoopis, aga raame ei leidnud. Jah, Florast laenul Martin Kasel täna esimene liigamäng Viljandi särgis..
19:07
Ivar Lepik:

Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Tihhon Šišov, Igor Tšeminava, Igor Dudarev, Marius Cinikas, Deniss Tjapkin, Denis Vnukov, Janar Toomet, Kõrõlo Silitš, Giorgio Russo, Jaroslav Kvassov.
Varus: Eduard Usikov, Pavel Aleksejev, Aleksandr Volkov, Aleksandr Ivanjušin, Aleksei Tšerkassov, Daniil Ratnikov, Kirill Novikov.

Viljandi: Karl-Romet Nõmm, Siim Saar, Sander Post, Ragnar Piir, Gerdo Juhkam, Oskar Berggren, Robert Taar, Erkki Kubber, Karel Kübar, Sander Kapper, Martin Kase.
Varus: Martti Puolakainen, Rainer Peips, Martin Allik, Indrek Ilves, Tanel Lang, Roger Teor.

19:09
Ivar Lepik:  Erinevalt Kaljust on Sillamäe väljas täisrivistuses, kuigi neljapäeval peab ilmselt suures osas sama valik mehi juba Splitis mängima. Ugarov puhkust ei luba. Viljandil jõud suhtkoht rivis.
19:10
Ivar Lepik: Ja Kaljul oli hea võimalus, aga Junolaineni diagonaalsööt jäi lahendajata. Tema tänavu teist korda algrivistuses, kokku 100 mänguminutit.
19:13
Ivar Lepik:  Kaljul nüüd järjest häid võimalusi. Paide lubab ruumi ja Kalju kasutab seda tänades ära.
19:14
Ivar Lepik:  VäravVILJANDI EES!
19:15
Ivar Lepik:  15. minutil leitakse karistusalas Karel Kübar ja Viljandi mees paneb esimese puutega alla nurka ära!
19:15
Külastaja Hai Tukk! kommentaar
Sillamäel ei ole pallipoisse? Profiklubi, rsk.
19:17
Ivar Lepik:  See teeb nüüd asjad veel huvitavamaks. Võimalusi on seni mõlemas mängus jagunud, igav ilmselt ei hakka.
19:21
Ivar Lepik:  Niinepuu! Paide kaotab taas ohtlikult palli ja väravavaht peab otsustavalt sekkuma. Õlaga tõrje!
19:22
Ivar Lepik: Zahovaiko ei saa palli jala peale! Kallaste kaotab nüüd palli ja Jasperi läbisööt leiab Zahovaiko üksinda värava ees, aga esimene puude on otse Telešile kätte!
19:23
Külastaja nonii kommentaar
Kuida Paide vastu pidanud? Kui paide ka nüüd juhtima läheks ja suudaks seda skoori hoida nagu ka viljandi, oleks head üllatused 2 tükki tänasesse õhtusse.
19:23
Ivar Lepik: Paide on palju ise vigu teinud ja Kaljule võimalusi kinkinud, samas on rünnakul ka Kaljule pahandust tekitada suudetud. Väga lahtine mäng praegu.
19:26
Ivar Lepik: Vahetus Nonii. Ugarov on nähtavasti oma juunikuu üllatusest loobunud ja Daniil Ratnikov on mängu sekkumas Vnukovi asemel juba 27. minutil. Vigastust siin küll ei olnud.
19:28
Ivar Lepik:  Hoiatus29. Paidel Timo Lombile kollane kaart ja Lindpere karistuslöök on päris ohtlik, aga esialgu püsib Niinepuu ülemängimatuna.
19:33
Martin salongi otsuseid on teada, ei ole minu silmis hea kohtunik, kas kaart oli õigustatud?
19:33
Ivar Lepik:  Oli õigustatud kaart küll. Lomp jäi selgelt hiljaks.
19:33
Külastaja Ranno kommentaar
Oleks Paidel kiirem ja noorem ründaja ees oleks 2 olukorda võinud lõppeda väravaga :)
19:35
Ivar Lepik: Paidel momente küll ja veel. Kui Viljandi näitas eelmises voorus Kalju vastu hiilgavat kaitsetööd, siis Paide on täna enesekindlalt lööma läinud.
19:37
Ivar Lepik: Värav  Kalju 39. minutil ja Vladimir Voskoboinikov!
19:38
Ivar Lepik:  Listmann murrab paremalt sisse ja Voskoboinikov on tagumises postis mees õiges kohas! Esimene värav talle pärast 14. märtsi!
19:38
Kummalt äärelt paide rohkem ründab?
19:38
Ivar Lepik:  Paremalt on seni nagu rohkem tuldud.
19:38
Kurat, enne poolaja lõppu siis oli vaja
19:42
Ivar Lepik:  Sillamäe on poolaja teisel poolel ärganud, aga siiani edutult. Ratnikovi sissetoomine on oodatult pilti muutnud.
19:43
Ivar Lepik:  Pole midagi öelda -  ilmselt on seal omad probleemid, aga ta on Premium liigas asendamatu mees.
19:43
Sillamäe pääses ise kastis käega mängides Flora vastu pendlast, nüüd said sama rohtu tunda ise. karma is ö bits.
19:44
Ivar Lepik:  Ja poolaeg Hiiul! Sillamäel veel paar minutit jäänud.
19:46
Ivar Lepik:  Aga nurgalöögid ei too ka Sillamäel midagi. Sillamäel neid juba kümme(!) tükki. Poolaeg!
19:47
Ivar Lepik:  Mina teen siit väikese võileivapausi ja kohtume teise poolaja alguses.
19:59
Ivar Lepik:  Ja Hiiul läks uuesti!
20:00
Ivar Lepik: Ja kohe läheb ka Sillamäel. Viljandi on vahetust tegemas, Indrek Ilves valmis sekkuma.
20:00
Ivar Lepik: VahetusVärava autor Karel Kübar välja.
20:01
Ivar Lepik: Sillamäel läks 29 sekundit, et 11. nurgalöök välja teenida.
20:02
Ivar Lepik:  26 sekundit, et 12. nurgalöök.
20:02
Ivar Lepik:  Sellises tempos jätkates hakatakse Guinnessi rekordeid püüdma. Huvitav, mis vastav number on?
20:05
Ivar Lepik: Sillamäele karistuslöök karistusala kaarelt. Russo proovima?
20:05
Ivar Lepik: Russo tabab seitsmemehelist müüri. Kollased midagi juhuse hooleks ei jätnud.
20:06
Ivar Lepik:  Ja Paide tabas teises mängus posti, õigemini Kalju oma kaitsja oli lähedal. Aga nüüd Kaljule penalti!
20:06
Ivar Lepik: Pajunurm libiseb ja tõmbab kukkudes käega palli kaasa. Päris valus otsus.
20:07
Ivar Lepik: NIINEPUU TOOB ARTJOM DMITRIJEVI PENALTI ÄRA!
20:07
Ivar Lepik:  Polnud kõige tugevam penalti ja Niinepuu arvas nurga ära!
20:09
Külastaja Camron kommentaar
Kohapealt vaadates esimest poolaega tuleb tõdeda, et Kaljul oli väga palju võimalusi (eriti Listmannil). Lihtsalt ei suudeta realiseerida.
20:09
Ivar Lepik: Zahovaiko paneb hea kuuli teele, aga Teleš raskustega tõrjub!
20:10
Ivar Lepik: Vahetus  Paur välja, Rõivassepp sisse: 57. minutil Paide esimene vahetus.
20:12
Külastaja Voldemar von Puusaag kommentaar
Zahovaiko uhab ikka suva hetkedel peale.. vahel on tunne, et ühtlane võitluslik Paide oleks parem kui see "anna pall Zahovaikole" skeem.
20:12
Ivar Lepik:  Vahetus 60. Kalju esimene vahetus: Lindpere välja jaWakui sisse.
20:13
Ivar Lepik: Paidele karistusala joonelt karistuslöök.
20:14
Ivar Lepik: Vahetus 58. Lang sisse ja Taar välja.
20:14
Ivar Lepik: Värav  PAIDE! ATS SILLASTE!
20:14
Ivar Lepik:  Teleš tõrjub Zahovaiko löögi, aga Sillaste lükkab teise palli võrku ja kõik tasa!
20:17
Ivar Lepik: Vahetus  64. Junolainen välja ja Purje sisse. Päästemissioon alga.
20:18
Ivar Lepik:  Paide teine lähedal, aga Zahovaiko löök vihiseb napilt mööda!
20:19
Ivar Lepik: Ja Sillamäel viielt moment, aga Nõmmele otse sülle!
20:22
Ivar Lepik:  25 minutit umbes jäänud. Üks favoriit viigis, teine kaotusseisus. Magusad punktid laual...
20:26
Ivar Lepik: Sillamäe rünnakutelaviin on mitu korda Kasele võimaluse andnud, aga üksi on raske mitme kaitsja vastu ära teha.
20:27
Külastaja Budu kommentaar
Ja keegi ei tahtnud kevadel uskuda,et Kalju lõpetab selle hooaja 5nda kohaga!
20:28
Ivar Lepik: Vahetus  Pürg välja ja Neemelo sisse. Kaljul vahetused tehtud.
20:29
Palju umbes Paide toetajaid kohal on?
20:29
Ivar Lepik:  Staadionilt öeldi, et paar tükki on ja teevad häält ka.
20:31
Ivar Lepik: Vahetus75. Volkov sisse ja Šišov sisse.
20:31
Ivar Lepik:  Ja pall on Niinepuu võrgus, aga Neemelo saab suluseisu!
20:31
Ivar Lepik:  Šišov välja siiski. Sillamäel nurgalöögid 18:0, seis 0:1...
20:33
Ivar Lepik: Värav Aga Sillamäe viigistab!
20:33
Ivar Lepik: Volkov tsenderdab vasakult äärelt esimesse ristnurka! Rikošet ehk ka.
20:34
Ivar Lepik: Hooaja eksimus Volkovilt!
20:35
Ivar Lepik:  Kvassov paneb terava palli ja Volkov on neljal meetril tühja värava ees, aga suudab palli vaid raamist mööda lükata!
20:36
Ivar Lepik: Hoiatus81. Sander Post saab Sillamäel mängu esimese kollase kaardi.
20:38
Ivar Lepik:  LATT! Jalgpallijumal hoiab Viljandit!
20:38
Ivar Lepik:  Järjekordne karistuslöök ohtliku koha pealt ja ping-pongi järel paneb Kvassov palli kümnelt meetrilt latti!
20:38
Ivar Lepik:  VäravAga.. 83. Kõrõlo Silitš ja Sillamäe ees!
20:39
Ivar Lepik:  Russo proovib kaugelt ja Nõmm tõrjub enda ette, kust Silitš esimesena jaol on!
20:41
Ivar Lepik:  25 meetrilt otse õhust lati alla! Teist nii ilusat väravat sa sel aastal ei näe! Paul Scholes oma parimas mahlas!
20:41
No krt, peaaegu olid ilusad skoorid tulemas.. F*
20:42
Ivar Lepik: Vahetus  87. Russo aplausi saatel puhkama ja Ivanjušin sisse. Viljandi ka, eelmise mängu kangelane Teor sisse ja Kubber välja.
20:44
Ivar Lepik: Vahetus  90+1. Tomson sisse ja Peitre välja. Sellega tänane vahetustering lõppenud.
20:44
Ivar Lepik: Ah, ei, vabandan, Paidel on üks veel teha.
20:46
Ivar Lepik: Hoiatus90+1. Kapperile kollane.
20:46
Ivar Lepik:  Nurgalöögid 19:0 Sillamäele täna.
20:47
Külastaja Sildkolju kommentaar
Meie vahvad euroopameeskonnad saavad ikka mõnusalt vatti enne euromänge. Hästi Paide ja Viljandi!
20:48
Ivar Lepik:  Viljandile veel võimalus.
20:48
Ivar Lepik:  Hiiul läbi samal ajal! Kaljule raske 2:1 võit!
20:48
Külastaja Mart kommentaar
Kes Rauliga Kalju-Paide mängu kommenteerib?
20:48
Ivar Lepik:  Joel Indermitte, kes samuti Premium liiga tasemel mänginud.
20:49
Ma ei saagi nüüd aru, ivar, kas siis reginald lõi ära ja luges? Või miks vabandasid?
20:49
Ivar Lepik: Et Paidel jäi üks vahetus veel teha. Reginaldi värav igati määrustepärane jah :)
20:49
Ivar Lepik: Ja Sillamäel samuti läbi!
20:49
Ivar Lepik:  Kaks rasket 2:1 võitu, aga võidud need on. Mina tänan ja järgmise korrani!