20:54
Raul Ojassaar: Mäng läbi Lillekülas! 1:1 on täna aus tulemus!
20:52
Külastaja Lee kommentaar
Kohtunikuna oleksin veel teist kollast ka näidanud, mees tuleb juba karistusalast välja ja räägib tükk aega veel, no milleks hoida sellist mees sees
20:52
Raul Ojassaar:  HoiatusHoiatuse võtab ka Logua.
20:51
Raul Ojassaar: Zakarial kuldne võimalus mäng otsustada, kuid löök lendab üle värava!
20:50
Raul Ojassaar:  Hoiatus Pareiko saab veel aja venitamise eest kollase. Mõttetu.
20:49
Tiit Liblik: Ja mäng lõppeb ka Viljandis. Tasavägise lõpu kiuste saab Sillamäe Kalev siit 2:1 võidu Tuleviku üle.
20:49
Külastaja ok kommentaar
Post on mitmeid väravaid karistuslöökidest löönud.
20:49
Raul Ojassaar: Neli lisaminutit Lillekülas.
20:49
20:48
Tiit Liblik: Viljandis on viimased minutid aga tiksumas. Tulevik küll pressib rahva toetuse saatel, kuid Sillamäe on suutnud siiski kaitses püsida.
20:47
Tiit Liblik: Purje lööb Tammeka kirstu veel viimase naela ning nii lõppebki kohtumine Tartus seisuga 3:0.
20:47
Raul Ojassaar: Egiptlane tuleb väljakult ära vaat et minut aega, kuid kohtunikud teda ei hoiata.
20:47
Tiit Liblik: VäravKalju lööb taas ära.
20:47
Raul Ojassaar:  Vahetus Levadia toob sisse Marini, välja El Hussieny.
20:46
Tiit Liblik: Russol mängis Puolakaineni täielikult kohvile. Tühi värav ees, jäi mees aga liiga kauaks palli peale toppama ning Viljandi puurilukk suutis olukorra päästa. Jätkulöögiks seisis värava ees juba Sander Post, kes hoidis Russo värava ära.
20:46
Külastaja ddr kommentaar
Sander Post lõi karistuslöögist värava? Mida kuradit? Päriselt?
20:46
Külastaja rainer kommentaar
Hakkab tunduma et flora levadia needus saab jätku
20:46
Flora võidab täna.
20:46
Raul Ojassaar:  Hoiatus Luts lööb lambist palli minema ning teenib ausa kollase kaardi.
20:44
Tiit Liblik: Vahepeal proovib Koskor väravat kauglöögiga ohustada, kuid pall lendab Teleši jaoks kindlalt üle. Mäng Tartus on veidi maha rahunenud.
20:42
Tiit Liblik: Sander Post lööb Vnukovi esimese poolaja sooritusega peaaegu identse löögi üle müüri ristnurka, tehes seisuks 2:1. Viljandis pole veel midagi otsustatud!
20:41
Raul Ojassaar: Logua saab lähedalt löögile, kuid küljevõrku!
20:41
Tiit Liblik: VäravPost lööb ühe tagasi!!
20:38
Tiit Liblik: Vahetus81. minutil teevad tartlased ka oma viimase vahetuse: Andre Paju puhkama, teda asendab Temari Nuuma.
20:38
Raul Ojassaar:  Vahetus Beglarišvili asendab Gussevit.
20:38
Tiit Liblik: Miller söödab aga paremalt kasti nurga pealt alla, kuid nüüd jääb omakorda Hurdal sarnaselt Kalevi ametikaaslasele mõnikümmend senti pallist puudu, et nahkkera võrku susata.
20:36
Tiit Liblik: Kalev oli taaskord väga lähedal väravale, kuid Kvassovil jäi seekord tühja värava ees palli tabamisest paarkümmend sentimeetrit puudu.
20:35
Raul Ojassaar: Ojamaa tuli otse Subbotini asemel ehk paremasse poolkaitsesse.
20:35
Tiit Liblik: VahetusVahepeal mainin ära ka mitu vahetust, mis Tartus toimusid. Tartu poolt tuli 71. minutil väljakule Koskor, lahkus Rääbis. Kalju poolt tuli tartlaste vahetusele otsa sisuliselt aga topeltvahetus: Goldberg asendas Listmanni ja Puri Dmitrijevi.
20:35
Mis positsiooni Ojamaa mängib? DR või DL
20:34
Tiit Liblik: Tammekal hakkab ka pisut võhm otsa saama, löögid ei taha Kalju väravaraame kuidagi üles leida.
20:33
Tiit Liblik: Nurgalöögist sai Dudarev peaga täiesti vabalt löögile, kuid pall tabas latti. Viljandi pääses praegu väga napilt kolmandast kotist.
20:31
Pareiko ei tohiks küll enam pettunud olla, et koondisesse ei kutsuta, tema mängud on mängitud, ei ole 50% ka seda vana Pareikot, teeb hullemini vigu, kui enamus teised Premium Liiga väravavahte.
20:31
Raul Ojassaar: Pareikole on väga lihtne naha alla pugeda. Isegi värava kõrval sooja tegev Beglarišvili saab oma osa kätte.
20:31
Raul Ojassaar: Vahetus Levadia toob Subbotini asemele Ojamaa. KTM-reegli vahetus.
20:30
Tiit Liblik: Tammeka punnib veel edasi. Andre Paju tuleb ilusa soologa paremalt äärelt kasti, kuid lõpuks mees siiski löögini ei jõua.
20:28
Raul Ojassaar: Klubis treenitud mängija.
20:28
Külastaja urrr kommentaar
Mis on ktm
20:27
Tiit Liblik: VahetusÜks vahetus on samas mängus veel märkimata jäänud: Russo asendas Toometit.
20:27
Raul Ojassaar:  Hoiatus Teever ägestub pideva töötlemise peale ning teenib kollase.
20:26
Tiit Liblik: VahetusVahepeal on Viljandis väljakule tulnud 68. minutil Peips, pesema pääses Teor.
20:25
Tiit Liblik: HoiatusHoiatuskaardi saab 70. minutil ka Daniil Ratnikov.
20:24
Külastaja Timmo kommentaar
Nagu ütlesid kommentaatorid, siis KTM läheb kirja punase kaardi puhul nii, et tegi mängu lõpuni.
20:23
Tiit Liblik: HoiatusKollase teenib Kalevi eest Dudarev, kui kiirrünnaku 67. minutil maha võttis.
20:22
Raul Ojassaar: Sergei Pareikole mõjus Kruglovi omavärav küllaltki laastavalt. On näha, et mees on ebakindel.
20:22
Raul Ojassaar: Sel juhul oleks kõik korras. Kui vahetused on tehtud, ei ole tingimata tarvis, et KTM väljakule jääks, kui ta vigastada saab või eemaldatakse.
20:22
Külastaja ants kommentaar
mis siis saab kui, kui oletame, et Levadial oleks vahetused otsas, platsil hetkel üks KTM, ja see KTM- Igor Subbotin saab nt 80. min punase kaardi?
20:22
Tiit Liblik: Volkov ennetas tsenderduse tulles Viljandi kaitsjaid ning suutis esimesena pallini jõudes ka värava lüüa. Viljandi oli täitsa kenasti mängus sees olnud, kuid suhteliselt süütust olukorrast lastakse endale teine sisse.
20:20
Tiit Liblik: Värav2:0 Sillamäele, Aleksandr Volkov!
20:20
Raul Ojassaar: Frolovi nurgalöök lendab kaarega väravaesisele ning otse vastu Kruglovi, kellest pall võrgus maandub!
20:19
Raul Ojassaar:  Värav FLORA VIIGISTAB! 60. ov. Dmitri KRUGLOV!
20:19
Tiit Liblik: Nüüd on Tammeka peata jäänud, palliga tulevad taaskord nõmmekad. Kui nii jätkatakse, võib taaralinlaste õhtu väga ebameeldivalt pikaks kujuneda.
20:18
Raul Ojassaar: Väike eksimus minu poolt ka - Subbotin on ka KTM ja tema jäi väljakule. Mõtlesin esimese hooga, et Kingi asemel võeti välja Subbotin.
20:17
Tiit Liblik: VäravJa kohe otsa vajutab Purje 2:0!
20:17
Aamen nüüd, Tammeka on löödud
20:17
Tiit Liblik: Nurgalöögist pääseb Henrik Pürg löögile. Sooritus lendab posti, kuid postist põrkab pall 2-3 korda vastu Neemelot ning nii lööbki Kalju mees viimase aja ühe koledaima värava!
20:17
Oli õnne alles Kaljul
20:17
Raul Ojassaar:  Vahetus Flora tõi vahepeal sisse Tamme, välja Šlein. Minnakse ründama.
20:16
Raul Ojassaar: Tegelikult vist on ikka kõik korras, kuna KTM-mängija Artjunin eemaldati. Huvitav olukord igatahes.
20:15
Tiit Liblik: VäravVärav Kaljule! Neemelo!!
20:15
Raul Ojassaar: Levadial on nüüd päris ärev olukord - väljakul ei ole ühtegi KTM-mängijat. Praegu käib pressitsoonis korralik arutelu, kuid mulle tundub, et Levadia on reegleid rikkunud!
20:13
Tiit Liblik: Kütt teeb vägeva topelttõrje! Esmalt peatas Tartu puurivaht Neemelo pommi, seejärel sai käe vahele ka Purje jätkusooritusele.
20:12
Tiit Liblik: VahetusKevin Anderson lahkub 57. minutil platsilt, teme asemele tuleb Martin Naggel.
20:11
Raul Ojassaar: Praegu aga karistuslöök Levadiale.
20:11
Raul Ojassaar: Flora on teist poolaega tunduvalt paremini mänginud. Kas suudetakse Levadia haavataval hetkel ka ära suruda?
20:11
Tiit Liblik: Neemelo mürab seal Tammeka kaitsjatega päris korralikult, mees võtab järjest enda nimele vigu.
20:09
Tiit Liblik: Viljandis on kohalik Tulevik jäänud kalevlastega aga suhteliselt hätta. Sadamalinlased hoiavad mulkide väljakupoolel palli juba päris enesekindlalt, lahendused on võrreldes esimese poolajaga veidi nutikamaks läinud. Siiani püsib seis siiski 1:0 Kalevile.
20:08
Raul Ojassaar: Vahetus Rähn tuleb Kingi asemele.
20:07
Rahula puhul on tegemist ikka vana uudisega, mitmeid mitmeid aastaid kohtunik olnud
20:07
Külastaja Rahula kommentaar
Oe, kus Sa elanud oled? Tomi Rahula kohtunik vist aastast 2011, kui mitte varem
20:06
Raul Ojassaar: Levadia saadab sooja tegema Rähni, Flora Tamme ja Vihmanni.
20:06
Tiit Liblik: Tartus jätkub mäng väga lahtiselt. Mõlemad meeskonnad ründavad päris agressiivselt, lõppsooritus jääb aga nii nõmmekate kui tartlaste puhul pigem ründajate tehnika taha kinni.
20:06
Raul Ojassaar: Prosale mängitakse läbisööt, Artjunin võtab mehel hetkeks käega kinni ning võtab ta viimase mehena maha. Läheb põnevaks!
20:05
Raul Ojassaar:  Eemaldamine ARTJUNIN DUŠIL ALL!
20:04
Külastaja Oe kommentaar
Tomi rahula??? Näen õigesti vä et see vend kohtunikuks hakanud?
20:04
Raul Ojassaar: Teine poolaeg algas Lillekülas!
20:03
Külastaja sas kommentaar
Vabandust aga levadia on ikka kole mitte et flora mäng ilus oleks aga nad vähemalt uritavad palliga mängida aga leva peksab ainult pikka.kas noustute minuga?
20:03
Raul Ojassaar:  Vahetus Flora toobki poolajal Alliku välja, sisse Prosa.
20:02
Tiit Liblik: Teine poolaeg on alanud ka Viljandis, mõlemad meeskonnad jätkavad samade koosseisudega.
20:02
Tiit Liblik: Vahetus Tartus on taas mäng alanud. Kalju peatreener Sergei Terehhov on Andre Järva asendanud Tarmo Neemeloga
19:50
Raul Ojassaar: Vaheaeg ka Tallinnas! Levada on teenitult 1:0 eduseisus ning Flora peab teiseks poolajaks tõsiseid muudatusi tegema, et mängu ennast sisse saada.
19:48
Tiit Liblik: Lõppeb poolaeg ka Viljandis. Vnukovi väravast juhtima läinud Kalev hakkas enne poolajavilet veidi rohkem juba initsiatiivi haarama, kuid Tuleviku mehed suutsid teise kolli ära hoida. Tulevik peab nüüd veidi agaramalt ründama hakkama, kui siit kasvõi punkti saada tahetakse.
19:46
Tiit Liblik: Tartus on aga poolaeg lõppenud seisul 0:0. Mäng on olnud väga lahtine ning mõlemal meeskonnal on olnud väga häid võimalusi. Teine poolaeg tuleb eeldatavasti vähemalt sama tormakas, kui esimene.
19:46
Raul Ojassaar: Teeveril on avapoolajal kohtunik Saarega küllalt palju seletamist olnud.
19:45
Raul Ojassaar: Kink näitab paremal äärel väga uhket tehnikat ning võtab karistuslöögi. Avapoolajale lisatakse erinevate pauside tõttu koguni viis minutit.
19:44
Tiit Liblik: Vastu tuleb Kalju aga väga ohtlikult! Kasti purjetanud Järva leiab sööduga üles vanameister Lindpere, kes palli aga kaheksalt meetrilt üle värava virutab.
19:43
Raul Ojassaar: Alliku tuleb nüüd aga tagasi väljakule!
19:43
Tiit Liblik: Samal ajal vajutab Siim Tenno kaugelt sellise paugu, et Teleš suudab vaevu palli latti tõrjuda!
19:42
Raul Ojassaar: Mees lonkab väljakult ära siiski omal jalal, kuid väga vaevaliselt. Tundub, et põlv on murekohaks. Albert Prosa on juba end valmis pannud.
19:42
Tiit Liblik: HoiatusGerdo Juhkam teeb 41. minutil veel vea, mille eest teenib kaardi.
19:41
Raul Ojassaar: Ai-ai-ai-ai. Rauno Alliku kukub tühja koha pealt ning tohtrid on kiirelt tema jalgade juures toimetamas. See ei näe hea välja.
19:41
Tiit Liblik: 40. minutil keerutab karistuslöögist Deniss Vnukov üle müüri mõnusa mammu, mis Viljandi väravas lõpetab. Nüüd peavad mulgid agressiivsemalt ründama hakkama.
19:40
Külastaja Arti kommentaar
Rahmanovi teema lõpetuseks, Raulil on õigus. See kes kirjutas järgneva lause "orginaalis on Арцём Рахманаў" siis temal ei ole õigus, originaalis on "Артём Рахманов"
19:39
Tiit Liblik: VäravVärav Sillamäele!
19:38
Tiit Liblik: Tammeka on siiani olnud päris kenasti mängus sees. Kontrad tekitavad nõmmekates sellist õudu, et alatasa peab tartlase veaga maha võtma.
19:37
Raul Ojassaar:  Hoiatus Korduvate rikkumist eest saab hoiatuse ka Andre Frolov. 38. minut käimas.
19:36
Raul Ojassaar: Baranov tõmbab karistusalas Teeveri pikali, kuid kohtuniku vile vaikib. Levadia mehed on selle peale hirmvihased ning oma osa saab Marko Kristalilt ka neljas kohtunik Kristo Tohver.
19:36
Külastaja karvad kommentaar
orginaalis on Арцём Рахманаў
19:35
Raul Ojassaar: Levadia lükkab söötu päris kindlalt ning kontrollib mängu.
19:34
Tiit Liblik: Viljandis kulgeb kohtumine suhteliselt sündmustevaeselt. Mulgid hoiavad rahulikult palli ning ründesse ei torma. Kalevlased ei tee omakorda pressi ning ka rünnakul ei suudeta õigeid käike leida.
19:32
Külastaja Marts kommentaar
Flora ikka väga mannetu. Kaitse ebakindel, ründemäng olematu, valesöödud jne.
19:32
Raul Ojassaar: Teever ja Jürgenson põrkavad korralikult kokku ning Flora mees jääb päris pikalt murule pikali. Loodetavasti saab mees siiski mängu jätkata.
19:31
Tiit Liblik: Topici sooritus lendab aga korraliku varuga üle.
19:30
Tiit Liblik: Ohtlik karistuslöök Kaljule kasti joone lähedalt.
19:30
Külastaja Brändon kommentaar
Flora laseb end jälle täis. Paganama hea töö Hurdalt
19:30
Raul Ojassaar: Minu teada peaks ta ikka tegelikult olema Rahmanov, lihtsalt need veidrad transkribeerimisreeglid on temast passi järgi Rakhmanau teinud.
19:30
Tiit Liblik: Sillamäe laseb Viljandil palli rahulikult taga liigutada, ei tehta kõrget pressi. Tuleviku mehed muutuvad rünnakul aina enesekindlamaks.
19:29
Külastaja gaga kommentaar
Misasi see Rakhmanov on siis, osad kommentaatorid hääldavad Artsem Rahmanau, teised Artjom Rahmanov???
19:29
Raul Ojassaar: Küllaltki kummaline värav. Levadia standardit ei suuda Baranov korralikult klaarida, pall jääb kõrgele õhku ning millegipärast lastakse see Rahmanovil karistusala keskelt küllaltki segamatult võrku suunata. Üks-null!
19:28
Raul Ojassaar:  Värav LEVADIA JUHIB! 28. Artjom RAHMANOV!
19:27
Raul Ojassaar:  Hoiatus Maksim Gussev on esimene mees Lillekülas, kes hoiatada saab. Korduv rikkumine.
19:27
Tiit Liblik: Wakui löök läheb aga täitsa metsa poole.
19:27
Tiit Liblik: HoiatusNüüd teeb 26. minutil Kevin Anderson vea päris Tammeka kasti lähedal. Ohtlikust kohast karistuslöök Kaljule.
19:25
Tiit Liblik: Tartu poolt tuli Rääbis vasakult äärelt päris kenasti palliga, leidis keskelt ka Tiiriku, kelle löök tabas aga Bärengrubi. Kalju tuli kiirelt vastu ning Listmanni sööt kastis jäi napilt Wakuile selja taha. Taaralinnas on mäng igaljuhul tempokas!
19:25
Raul Ojassaar: Subbotin purjetab kasti, kuid sööt Teeverile läbi ei lähe. Levadia on seni olnud ohtlikum pool.
19:24
Raul Ojassaar: Mängus on täna palju. Artjunin lükkab päris kõvasti surnud pallil ees seisnud Allikut, kuid kumbki mees midagi südamesse ei võta.
19:23
Tiit Liblik: Tenno peaks olema number 15.
19:22
Külastaja ats kommentaar
Aga mis numbri all tenno mängib?
19:22
Tiit Liblik: Bärengrub saab nurgalöögist peaga ohtlikult löögile, pall lendab väravast napilt mööda. Kalju on praegu kerge surve peale pannud.
19:22
Raul Ojassaar: Levadia nelik El Hussieny-Luts-Kink-Subbotin vahetab omavahel kohti päris tihedalt.
19:22
Tiit Liblik: Hoiatus22. minutil jääb Vnukov lootusetult hiljaks ning teeb kaardiväärilise vea.
19:21
Tiit Liblik: Hetkel on Tartu Kaljuga natuke hädas, Tenno pole eriti silma paista saanud.
19:20
Kuidas tenno on?
19:20
Raul Ojassaar: Levadial nüüd mitu nurgalööki järjest. Seni on mäng natuke ohtlikumalt kulgenud Flora värava all.
19:20
Tiit Liblik: Volkov teeb vasakul äärel terava palli alla, kuid Viljandi kaitsjad jaol. Nurgalöögist midagi ohtlikku ei sündinud ning mäng püsib Mulgimaal üsna võrdsena.
19:20
Raul Ojassaar: Väga ohtlik šanss Levadiale! Pall jäi Toomi tõrje järel kasti lahtiseks, kuid Teever ei suutnud korralikule löögile jõuda!
19:19
Listmann ikka ei suuda.
19:17
Tiit Liblik: HoiatusJätkuolukorras sai 16. minutil kastis simuleerimise eest kaardi ka Lindpere.
19:17
Tiit Liblik: Väga kummaline olukord Tartus! Karli Kütt eksib väljatulekul, Listmannil oli vahepeal tühi värav ees, kuid mees takerdus imelikult palli otsa ning löögile ei saanud.
19:17
Raul Ojassaar: "Suitsupaus" kestis vaat et minuti, aga nüüd läheb madin edasi.
19:15
Raul Ojassaar: Kohtunikud lasevadki nüüd tossul ära hajuda, kuigi liiga palju see mängu ei takistanud.
19:15
Raul Ojassaar: Flora fännid on päris efektse rohelise suitsu valla päästnud, mis nende väljakupoole katab.
19:14
Tiit Liblik: HoiatusNüüd saab kaardi ka Wakui, kellele viga Andrei Karhu kohe alguses ei vilistanud vaid andis tartlastele edu.
19:13
Tiit Liblik: HoiatusTammeka eest teenib kollase kaardi Martin Hurt.
19:13
Tiit Liblik: Viljandis on meeskonnad alustanud aga esialgse mulje järgi suhteliselt võrdselt.
19:12
Levadia võiks räige koti saada
19:08
Raul Ojassaar: El Hussieny saab vasakult äärelt sisse murda ja peale tulistada, aga mehe esimene üritus selles mängus läheb kõrgelt üle värava.
19:08
Tiit Liblik: Tartus on esimestel minutitel praegu teravamat mängu näitamas Kalju. Äsja oldi ohtlikult palliga tartlaste värava alla jõutud, tasuks nurgalöök.
19:06
Raul Ojassaar: Enar Jääger on esimestel minutitel ebakindlust üles näidanud. Paar päris korralikku eksimust, aga Levadia pole neid veel ära kasutada osanud.
19:05
Tiit Liblik: Viljandi algkoosseis: Puolakainen, Saar, Post, Piir, Juhkam, Allik, Kübar, Kapper, Teor, Kubber, Kase
Varus: Nõmm, Luhakooder, Peips, Soigo, Mutle
19:04
Raul Ojassaar: Lilleküla murul on kusjuures veel näha jälgi siin mõned päevad tagasi toimunud suurest Jehoova tunnistajate kokkutulekust. Murul on igasuguste lavade ja kolmnurkade kujud paista.
19:03
Raul Ojassaar: Koosseisudest nii palju, et Levadia ootamatult ründavas põhikoosseisus alustavad nii Tarmo Kink kui ka Igor Subbotin. Subbotin sealjuures keskpoolkaitsjana Teeveri ja El Hussieny all.
19:02
Külastaja af kommentaar
3a eest võitis Levadia Florat 5:4, täna võiks midagi taolist tulla
19:02
Raul Ojassaar: Siingi on mäng juba alanud.
19:02
Raul Ojassaar: Tere ka siit Lillekülast! Pisikeste tehniliste viperuste kiuste olen ennast muu maailmaga ühendatud saadud ning mängu teieni vahendama valmis.
19:01
Tiit Liblik: Tartus ja Viljandis on kohtumised alanud!
18:58
Tiit Liblik: Muudest kohtumistest täna kavas veel Tulevik-Sillamäe Viljandis ning Tammeka-Kalju Tartus.
18:58
Tiit Liblik: Tervitus! Soccernet.ee alustab tänast ülekannet 20. vooru kolmest korraga peetavast kohtumisest. 20. vooru lõppakordi hulgast leiab aga ka paraja pärli, vastamisi lähevad Flora ning Levadia. Varsti alustame ka koosseisude avalikustamisega.