Esmaspäev, 3. august 2015
18:56
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Kuigi ajakava järgi võiks olla aeg 22. vooruks, siis täna peetakse maha juba 27. vooru ettetõstetud mäng Sillamäe Kalevi ja FC Flora vahel.
18:59
Rasmus Voolaid: Läks!
19:02
Rasmus Voolaid: Käime koosseisud ka üle: Sillamäel on tagasi kapten Sidorenkov, aga pingile on jäänud sellised mehed nagu Igor Dudarev, Janar Toomet ja Kõrõlo Silitš.
19:04
Rasmus Voolaid: Floral on samuti päris mitu üllatust - näiteks on pingil Markus Jürgenson, Irakli Logua ja Rauno Sappinen. Alustavad Kevin Aloe, Jan Kokla, Zakaria Beglarišvili ja Joseph Saliste.
19:04
Rasmus Voolaid: Eriti tasub silma peal hoida Jan Koklal, kellele on see olema esimene suurem mäng.
19:04
Külastaja Marts kommentaar
Kunas Kabajevi võib Sillamäe särgis taaskord näha?
19:05
Rasmus Voolaid: Ma ausalt ei oska öelda, tahaks juba küll näha, et mis vormis mees on.
19:06
Rasmus Voolaid: Floral on siis nädala jooksul kolmas raske mäng ning ilmselt on Norbert Hurt seetõttu ka niimoodi vangerdanud.
19:08
Rasmus Voolaid: Esimesed kümmekond minutit on olnud tempokad, Flora kergelt domineerib, kuid ohtlikke olukordi loodud pole.
19:10
Rasmus Voolaid: Beglarišvili teenis väga hea koha pealt karistuslöögi, kas siit tuleb?
19:11
Rasmus Voolaid: Jääger pommitas kõvasti, aga otse Starodubtsevile sülle.
19:12
Rasmus Voolaid: Kams-Gussev paremäär on päris korralikult Sillamäe kaitsjaid terroriseerinud, aga tsenderdused on olnud seni veidi ebatäpsed.
19:14
Külastaja aloe kommentaar
Mis ülekannet, kurat nagu raske oleks vaadata premium liiga, jalgpalli liidu või sport.postimees.ee lehte. Alati keegi küsib, kust ülekannet näeb... kolm kohta kuhu vaadata loogilisuse järjekorras, aga inimesed ei õpi... edu soccernetile.
19:14
Rasmus Voolaid: Edu tarvis!
19:14
Külastaja mart kommentaar
floral fännid kohal?
19:14
Rasmus Voolaid: Floral mõned fännid ikka on, aga arusaadav, et väga palju neid pole - ikkagi esmaspäev.
19:14
Külastaja Bridgehill Town kommentaar
Vanatammtsevi sõnul Kabajev ei ole hetkel heas vormis...
19:16
Rasmus Voolaid: Russo! Itaallane purjetas väga pikalt paremal äärel ning leidis hea tsenderdusega Volkovi, aga praegu suutsid Flora kaitsjad Volkovi ja Tjapkini löökidele ette jääda.
19:18
Duubli jaoks peaks Kabajevil vast ikka piisav vorm olema või tema kaliibriga pallivõlurit nii madalal tasemel ei "raisata"?
19:20
Rasmus Voolaid: Praegu on päris nauditav Flora noorte meeste tegutsemist jälgida - Kokla ja Saliste mängivad päris hästi, aga lõplik viimistlemine on praegu puudulik olnud.
19:22
Rasmus Voolaid: Beglarišvili napilt mööda! Pärast pikka audiviset tehti kiire seinamäng, aga grusiin suunas vasakuga tagumisest postist napilt mööda.
19:22
2 Marts: Kabajev on Silla presindendi lemmik - pigem Kaba sõidab Narva, McDonaldsisse (kus ta püsiklient on) kui kuhugi Elvasse duubli eest mängima
19:23
Rasmus Voolaid: Flora kaitse lekib! Pika sööduga leiti Ratnikov, kes otsis värava eest Kvassovi, aga viimased kaitsjad seni päästavad. Üldiselt on Flora oma värava ees siiski lohakas.
19:24
Rasmus Voolaid: Sillamäel otse keskel karistusala joonel karistuslöök, Ratnikovi koht?
19:24
Rasmus Voolaid:  Hoiatus Kokla sai samas olukorras ka kollase.
19:25
Rasmus Voolaid: Vnukov läks lööma, aga päris kohutav sooritus.
19:27
Mitu mängu Tamm juba kuivale on jäänud?
19:28
Rasmus Voolaid: Ta on Flora eest enne tänast viis mängu mänginud ja kõik korrad kuival olnud. Viimane värav ongi viimasest kohtumisest Tuleviku eest.
19:30
Rasmus Voolaid: Värav Maksim GUSSEV!
19:31
Rasmus Voolaid:  Floralt ideaalne vasturünnak, aga Sillamäe nõuab suluseisu. Igatahes Gussev pääses Starodubtseviga silmitsi ning suutis õhust kindlalt palli võrku suunata.
19:32
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kams tõmbab otsajoone ääres Russo maha.
19:37
Rasmus Voolaid: Viimased kümme minutit käimas ja mäng jätkub samas taktis - Flora surub ja teenib järjepanu nurgalööke.
19:38
Rasmus Voolaid: Tundub, et Sillamäe on Volkovit vahetamas ja Toometit sisse toomas.
19:39
Rasmus Voolaid: Vahetus 40. minutil see tuleb: Volkov välja, Toomet platsile.
19:42
Rasmus Voolaid: Kamsil hiilgevõimalus, aga lõi täiesti vabana palli otse Starodubtsevile sülle.
19:45
Rasmus Voolaid: Poolaeg on kohe lõppemas ning minu subjektiivsel hinnangul on palli valdamine umbes 75%-25% Flora kasuks. Sillamäel ja Ugarovil on riietusruumis nuputamist kõvasti. Samas nende üksikud kontrarünnakud on päris ohtlikud olnud.
19:46
Rasmus Voolaid: Ja kõik!
19:46
Rasmus Voolaid: Flora igati teenitult eduseisus, kindlasti on lähemal olnud Flora 2:0, kui Sillamäe viigitabamus.
19:46
Rasmus Voolaid: Teen sarnaselt mängijatele ka mina kerge pausi.
20:01
Rasmus Voolaid: Mängijad on taas väljakul - Flora varem ja Sillamäe hiljem. Oli ka neil põhjust kauem riietusruumis olla.
20:02
Rasmus Voolaid: Läksime!
20:04
Rasmus Voolaid: Beglarišvili kukutati kasti lähedal maha, aga Tohver otsustas kindlalt: mäng jätkub.
20:07
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg on päris igavalt alanud - Flora lihtsalt söödab keskväljal palli, Sillamäe nagu mängimisest eriti huvitatud pole.
20:08
Rasmus Voolaid: Sillamäe kirjutas oma ebaõnnejadasse uue peatüki: valeaut.
20:11
Rasmus Voolaid:  Vahetus Flora vahetab: Prosa sisse, Tamm välja. Tipuründajate vahetus.
20:12
Rasmus Voolaid: Vabandused, vahetus siiski viibib, kuigi Prosa oli juba väljaku ääres valmis.
20:13
Rasmus Voolaid: Tundub, et Gussev on haiget saanud, sest vahetatakse varsti just tema välja.
20:14
Rasmus Voolaid: Vahetus 58. minut: Prosa platsile, Gussev puhkama.
20:16
Külastaja ccc kommentaar
Flora domineerib lõdvalt. Nagu neil oleks üks mängija rohkem.
20:16
Rasmus Voolaid: Mäng on tõesti ülimalt igavaks läinud.
20:17
Vanatammtsev ütles, et Ugar ilmselt pärast seda mängu Off....
20:17
Rasmus Voolaid: Beglarišvili posti!
20:18
Äkki nüüd peale Flora postilööki ärkavad Sillamäelased üles? Seni on teine poolaega kõik niisama seisnud. Nagu oleks skooriga rahul.
20:19
Rasmus Voolaid: Kõige uskumatum selle kõige juures on minu jaoks seis: Flora juhib tegelikult ju ainult 1:0, ainult üks õnnestunud rünnak ja ...
20:22
Sillamäe võiks skoorida küll, siis muutuks mäng huvitavamaks.
20:23
Sillamäe fännid kiruvad Ugarovit ja klubi juhtkonda.... Nende arvates see Kalev on kõige sitem - isegi Kazatšjonoki käe all plnd asjad nõnda hullud! Tervitused Sillamäelt muidugi
20:24
Starodubtsevil seljas kohtunikeu särk eksole? Ainult sponsorid on peale trükitud.
20:25
Rasmus Voolaid: Kohtunikul ju must särk ning Starodubtsevil punakas, või olen ma pime?
20:26
Rasmus Voolaid: Vahetus Sillamäe vahetab: Ratnikov välja, Kõrõlo Silitš platsile.
20:27
Disaini pidas vist silmas. Värv jah teine.
20:27
Mitte tänase mängu kohtuniku. Ma mõtlen üldseüldse on see punane üks tavalistest kohtunike särkidest.
20:27
CCC - ei ole - Uhlspordil lihtsalt selline disain
20:27
Rasmus Voolaid: Hoiatus  Aloe võttis endale äärel kaardi.
20:27
Rasmus Voolaid: 20 minutit minna ning Sillamäe on nüüd natuke ärganud.
20:31
Rasmus Voolaid: Keda te, lugejad, seni parimaks hindaksite?
20:31
Rasmus Voolaid: Mulle on näiteks meeldinud Beglarišvili mäng.