Laupäev, 15. august 2015
18:58
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, Narvas marsivad Ida-Virumaa parimad meeskonnad mängumurule.
19:00
Kristjan Remmelkoor: Ja Trans pani palli mängu.
19:05
Kristjan Remmelkoor: Pärast mõneminutilist Transi palliveeretamist teenis Sillamäe 25 meetri pealt karistuslöögi, mille Russo põrutas taevasse.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Russo tsenderdus uuest karistuslöögist kukkus trahvikasti ääres Sidorenkovi jalale, aga vasakkaitsja sealt mitme Narva mehe vastu midagi ohtlikku välja ei võlunud.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  9. minut. Sinjavski (Trans) virutas palli vastu latti!
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus16. minutil võttis Volov (Sillamäe) Transi kontrarünnaku äärel veaga maha ja teenis kohtumise esimese kaardi.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Enne seda kontrarünnakut oli Sillamäe väikese surve peale saanud ja mitmeid nurgalööke teeninud.
19:19
Kristjan Remmelkoor: Pall puudutas Sillamäe karistusalas Deniss Tjapkini (Sillamäe) kätt, aga midagi tahtlikku seal kohtunik ei näinud ja Transi kasuks penaltit ei määranud.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Transi heameeleks ei ole täna kohtunik Roomer Tarajev, vile on suus hoopis Eiko Saarel.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Trans on nüüd mõne minutiga neli nurgalööki teeninud.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Kilikevitš (Trans) tulistas karistusala joone kandist üle värava.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkov (Sillamäe) hoidis vasakul äärel pikalt palli ning murdis lõpuks kahest vastasest läbi ja andis terava palli kasti, aga seal keegi löögile ei pääsenud.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Russo (Sillamäe) pääses Toometi söödu järel üks-ühele, Smiško tõrje päästis Transi!
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Vnukovi (Sillamäe) karistuslöök lendas üle lati ja Smiškol oli ka asi kontrolli all.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Barkov (Trans) oli väikese Tjapkini ja Starodbubtsevi vahelise ebakõla tõttu palliga ohtlikult kastis ning langes murule, aga penaltit ei saanud.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  45 minuti järel kõlas Eiko Saare poolajavile. Seis on 0:0 ja kõik jääb teise poolaja otsustada.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe lükkas teise poolaja käima.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Kvassov (Sillamäe) jäi karistusalas palliga liiga kaua sättima.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi nurgalöögile hüppas Kvassov ilusti jalaga vahele, kuid ei suutnud palli raamide vahele suunata.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  55. minut. Toomet (Sillamäe) lõi üliterava nurga alt peale, aga Smiško käed jäid palli teekonnale ette.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusJõgi (Trans) võttis Kvassovi napilt enne karistusala joont veaga maha, sai kollase kaardi ja peab järgmise kohtumise vahele jätma.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkov lõi karistuslöögi müüri.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus58. minutil Sillamäe esimene vahetus: Russo välja, Ratnikov sisse.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Volkovi löögi tõrjus Smiško esiposti kõrvalt ära.
20:16
Külastaja kristjan kommentaar
Tundub igav mäng üpriski?
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Transi esimene vahetus: Mihhailov välja, Arkania sisse.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Kumbki meeskond pole täna niisama palli veeretama jäänud ja üritatakse ikkagi väravat lüüa, aga piisavalt teravust ei tundu kummalgi jätkuvat, et ohtralt häid väravavõimalusi tekitada.
20:22
Kristjan Remmelkoor: 66. minut. Nesterov (Trans) lennutas 20 meetrilt palli üle värava.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on loetud kokku 185.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  68. minut. Zils (Trans) lõi 17 meetrilt tagumisest ristnurgast veidi mööda.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus76. minut. Tjapkin võttis kaardi hinnaga Arkania maha.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  77. minut. Kohe võttis ka teine Sillamäe keskkaitsja Tšeminava endale kollase kaardi ja peab järgmise mängu vahele jätma.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe on väga palju nurgalööke teeninud ja järjekordsest kornerist pääses Kvassov löögile, aga õrna pealelöögi Smiško püüdis.
20:38
Kristjan Remmelkoor: Jõgi ülikauge pealelöögi Starodubtsev altnurgast püüdis.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minut. Transi teine vahetus: Škinjov välja, Savenkov sisse.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusJahhimovitšile (Trans) kollane kaart.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Nesterovi (Trans) löök 88. minutil jäi ebatäpseks.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+3. minut. Transi viimane vahetus: Zils välja, Smirnov sisse.
20:49
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusVahetult enne seda said nii Kvassov kui ka Nesterovski mõlemad kollase kaardi.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Kõlab lõpuvile, mängu lõpptulemuseks jäi 0:0.
20:51
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on Trans sel meistriliiga hooajal igalt klubilt vähemalt punkti võtnud. Seni oli Sillamäe ainus, kellelt nad midagi saanud polnud.