Laupäev, 22. august 2015
13:58
Raul Ojassaar: Tere laupäeva Soccernet.ee lugejatele! Premium liiga laupäevane mängumaraton algab Narvas, kus kohalik Trans võtab vastu viimasel ajal heasse hoogu sattunud Paide Linnameeskonna.
14:00
Raul Ojassaar: Mäng algas!
14:01
Raul Ojassaar:  Koosseise vaadates mingeid suuri üllatusi silma ei hakka - ehk ainult see, et Paidel on pingil vaid kolm mängijat. Kas tõesti ei leitud duublist mitte kedagi, keda igaks juhuks juurde tuua?
14:03
Raul Ojassaar: POST! Paide avab mängu kenasti, kui juba teisel minutil kerib kaugelt antud karistuslöök kõikidest mängijatest mööda ning põrkab postist väljakule tagasi!
14:05
Raul Ojassaar: Trans ei jää samuti võlgu ning nende kontole on seni jäänud üks kenasti välja mängitud rünnak ning üks korner.
14:06
Külastaja eh kommentaar
Palju Paide fänne/toetajaid paistab? Lugesin, et buss pidi minema ja 8€ olevat pidanud maksma, huvitav palju sinna läks neid siis.
14:07
Raul Ojassaar: Paide lipud kenasti tribüüni ühes otsas lehvivad küll. Fänne ehk kümmekond.
14:12
Raul Ojassaar: Esimesed kümme minutit on möödunud suhteliselt uniselt, kui see paidelaste varajane postilöök välja arvata. Trans on natuke aktiivsem olnud.
14:16
Raul Ojassaar: Initsiatiiv on endiselt Narva käes, kuid karistusalasse niisama lihtsalt Paide vastaseid ei lase.
14:18
Raul Ojassaar: Ei tea, kas põhjus peitub palavas ilmas, aga mäng on endiselt päris unine.
14:18
Külastaja asd123 kommentaar
Pajunurm tagasi ookeani taga?
14:20
Raul Ojassaar: Täitsa võimalik. Suve lõpuni pidi ta Eestis olema, ilmselt me teda sel hooajal rohkem ei näe.
14:20
Raul Ojassaar: Vahelduseks päris kena šanss ka Paidele, kuid Rättel ei suuda täiesti vabaks jäetud Varendit leida.
14:24
Raul Ojassaar: Seekord saab Varendi löögile, kuid kaitsjad saavad jala vahele ning Smiškole on see lihtne saak. Mäng endiselt väga rahuliku tempoga.
14:26
Raul Ojassaar: LATT! Jasper saab suurepärase tehnika ja Rätteli söödu järel 15 meetrilt löögile, kuid pall põrkab latist väravajoone lähistele ning välja!
14:27
Raul Ojassaar:  Hoiatus Jõgi teeb juba päris mitmenda vea ning saab oma hoiatuse kätte.
14:30
Raul Ojassaar: PENALTI TRANSILE!
14:30
Raul Ojassaar:  Hoiatus Klimejev võtab Barkovi kastis maha ning Trans saab penalti!
14:31
Raul Ojassaar:  Värav SEES! 31. pen. Roman NESTEROVSKI!
14:32
Raul Ojassaar: Kindlalt nurka. Klimejevi lühikese Premium liiga karjääri jooksul ei ole see tal sugugi esimene penalti, mida ta vastasele andnud on.
14:32
Külastaja dd kommentaar
Klimejev juba mitmendat mängu tundub kehva, aeglasevõitu kuidagi?
14:33
Raul Ojassaar: Paidel on idee poolest üks keskkaitsja pingilt veel võtta - Joosep Juha.
14:36
Raul Ojassaar: POST! Trans ründab kenasti ning oli see vist Kilikevitš, kelle löök 20 meetrilt posti põrkab!
14:42
Raul Ojassaar: Paide on ehk pisut rohkem mängu sisse elanud. Natuke tuleks aga mängu kiiremaks ajada, et viigiväravat jahtida.
14:46
Raul Ojassaar:  Poolaeg! Trans võtab vaheajale unisest mängust kaasa 1:0 eduseisu.
15:01
Raul Ojassaar: Teine poolaeg algas!
15:03
Raul Ojassaar:  Hoiatus Tohver alustab teist poolaeg kohe kaardiga - Vitalijs Zils saab oma nime protokolli.
15:05
Raul Ojassaar: Korner Transile.
15:09
Raul Ojassaar: On ka teise poolaja algus mõlema meeskonna poolt suhteliselt uimane olnud. Ehk pisut on tempot juurde pandud, Meelis Rooba nõuab aga väljaku kõrvalt õigustatult veel enamat.
15:09
Raul Ojassaar: Rättel saab kenasti löögile, kuid Smiško tõrjub!
15:12
Raul Ojassaar: MILLINE VÕIMALUS PAIDELE! Rätteli madal tsenderdus paremalt äärelt, Jasper jätab selle poolkogemata tagumise posti juures täiesti vabaks jäänud Varendile, kuid Smiško püüab löögi!
15:14
Raul Ojassaar:  Vahetus Trans vahetab: Škinjov asendab Sinjavskit.
15:17
Raul Ojassaar: Škinjov saab ka vasakult äärelt kasti purjetada, kuid noor ründemees eksib sööduga.
15:19
Raul Ojassaar: Rättel proovib 20 meetri pealt ning Smiško püüab rikošetiga löögi.
15:22
Raul Ojassaar: Narva saab veel nurgalöögi. Paide peab kõvasti juurde panema, et siit veel punkte jahtida. Mängida veel ümmarguselt 25 minutit.
15:24
Raul Ojassaar: Vahetus Avdejev tõmbab lihase ära ning tema asemele Dmitri Smirnov.
15:26
Raul Ojassaar:  Vahetus Paide toob Jasperi asemele Rõivassepa.
15:28
Raul Ojassaar: Nesterov pääseb paremalt poolt läbi ning Niinepuu tõrjub jalgadega!
15:29
Raul Ojassaar:  Värav TRANS 2:0! 74. Artjom ŠKINJOV!
15:30
Raul Ojassaar: Trans ründab paremalt äärelt, Smirnov tabab teisest lainest latti ning Škinjov saadab riibaundi ristnurka!
15:31
Raul Ojassaar: Vahetus Rõivassepa väljakulolek kestis vaid neli minutit - sisuliselt esimeses olukorras tõmbas mees lihase ära ning nüüd asendab teda Joosep Juha.
15:32
Raul Ojassaar:  Hoiatus Vahepeal sai ka Kilikevitš hoiatuse.
15:35
Raul Ojassaar: Paidel nüüd väga priimast kohast karistuslöök.
15:36
Raul Ojassaar: Luigend virutab selle aga kõvast üle ja mööda.
15:38
Kas nüüd võib loota, et pannakse Kolesnikov väravasse ja Niinepuu näiteks keskväljale? Mehel on täiesti korralik jalagamängu oskus olemas.
15:39
Raul Ojassaar:  Hoiatus Sinilaid võtab ka oma kohustusliku kaardi ära. Transile kasti nurga juurest trahvilöök.
15:41
Raul Ojassaar: Korner Paidele. Kas annab veel midagi päästa? Mängitud 85 minutit.
15:42
Raul Ojassaar:  Hoiatus 86. minutil saab teesklemise eest hoiatada Kirill Nesterov.
15:43
Raul Ojassaar: Klimejev flirdib teise penalti ja teise kaardiga, aga Tohver sedapuhku viga ei näe.
15:46
Raul Ojassaar:  Vahetus Transi viimane vahetus - Savenkov asendab Jõgit.
15:49
Külastaja kommentaar
Kahju et Narval hooaja algus kehvasti läks, oleks tore vaadata kuidas nad võitleks eurokoha pärast :)
15:49
Raul Ojassaar: Läbi! Trans saab teenitud 2:0 võidu ning kindlustab veelgi oma kuuendat tabelikohta.
15:55
Raul Ojassaar: Minu poolt praeguseks kõik - aga Premium liiga läheb täie hooga edasi. Juba poole tunni pärast algab tänane põnevuskohtumine Viljandi Tuleviku ja Pärnu Linnameeskonna vahel, õhtul naaseb FC Levadia Kadrioru staadionile, kui neid ootab seal ees kohtumine Sillamäe Kaleviga. Laivitamiseni!