Reede, 28. august 2015
18:27
Tiit Liblik: Tere ka minu poolt! Alustame tänase Soccernet.ee otseülekandega kolmest Premium liiga kohtumisest!
18:28
Tiit Liblik: Tammeka ning Pärnu vahelises kohtumises on mehed juba platsi peal kätlemas ning mäng on iga hetk algamas.
18:28
Rasmus Voolaid: Panused on täna tõesti kõrged:
18:29
Rasmus Raidla: Tervitused! Mina toon teieni siis täna Viljandi Tuleviku-Narva Transi ning Paide Linnameeskonna-FC Levadia lahingud.
18:30
Rasmus Raidla: Viljandis juba kohe ka avavile kõlamas, Kesk-Eestis Paides sammuvad meeskonnad aga alles platsile.
18:30
Rasmus Raidla: Avavile Viljandi järve ääres käis!
18:30
Tiit Liblik: Ja mäng Pärnus läks!
18:30
Rasmus Raidla: Koosseisud võite leida uudise ülevalt, aga käime nad siingi peagi põgusalt läbi.
18:32
Tiit Liblik: Marko Lelov on taas pingile jätnud nii Martin Vungi kui ka Taavi Lauritsa. Salarelvade taktika suvepealinnas jätkub.
18:32
Külastaja küsimus Liblikale kommentaar
Kuidas olukord praegu kliimasüsteemiga Põhja-Korea vanglalaagrites?
18:33
Rasmus Raidla: Pandi ka Paides pall mängu, ehk kõigis Eesti otstes on Premium liiga reedesed kohtumised alanud!
18:33
Tiit Liblik: Tead, ei ole kiita. Pidev lebra on üleval ja palavaks kisub, kuid vast saab hakkama.
18:33
Rasmus Raidla: Aga koosseisudest - Tulevik: Karl-Romet Nõmm, Siim Saar, Kaarel Henn, Ragnar Piir, Gerdo Juhkam, Karel Kübar, Tanel Lang, Roger Teor, Martin Kase, Sander Kapper, Sakari Ilmari Tukiainen.
Varus: Rait Oja, Raiko Mutle, Rainer Peips, Erkki Kubber, Indrek Ilves, Martin Allik, Rasmus Luhakooder.
18:35
Rasmus Raidla: Siin kahtlemata märkimisväärseim kapteni Sander Posti vigastusega eemalejäämine. Samuti alustab pingilt Indrek Ilves, kes laupäeval vinge käärlöögi Pärnu võrku kõmmutas. Koosseisu on üles antud taas ka klubi president Raiko Mutle.
18:36
Tiit Liblik: Mäng on Pärnus alanud üsna närviliselt. Aktiivsemalt on näidanud ennast pigem Tammeka, kuid pahatihti mängivad tartlased rünnaku lõpuks adressaadita pika palli.
18:37
Rasmus Raidla: Piirilinlased - Trans: Roman Smiško, Roman Nesterovski, Pavel Avdejev, Dmitri Smirnov, Kirill Nesterov, Marek Kaljumäe, Vitalijs Zils, Vlasii Sinjavski, Andrei Jõgi, Aleksei Jahhimovitš, Dmitri Barkov
Varus: Aleksei Matrossov, Nikita Savenkov, Artjom Škinjov, Georgi Arkania, Vadim Mihhailov.

Maksim Lipin siin endiselt vigastatud. Lisaks jääb mängukeeluga eemale Volodõmõr Kilikevitš. Kadunud asjade seas ka Tanel Tamberg.

18:39
Rasmus Raidla: Ja Paide mängu koosseisud ka kiirelt - kodune Linnameeskond: Mart-Mattis Niinepuu, Michael Lilander, Martin Ustaal, Viktor Klimejev, Joosep Juha, Liivo Leetma, Karl-Eerik Luigend, Hans-Kristjan Hansberg, Jasper Uwaegbulam, Lauri Varendi, Meelis Peitre.
Varus:
Mihhail Kolesnikov, Artur Rättel, Marion Adusoo.

Üllatuslikult alustab pingilt Artur Rättel, kelle mängijaõigused siis teatavasti tänasele vastasele Levadiale kuuluvad. Mängukeeluga platsi kõrval Vjatšeslav Zahovaiko ning Sander Sinilaid.  Eemale jääb ka Ats Sillaste - ühesõnaga olulisi puudujaid palju.
18:40
Rasmus Raidla:  Värav AGA PAIDE LÄHEB JUHTIMA!
18:41
Rasmus Raidla: 8. minutil suunab nurgalöögi üle joone Lauri VARENDI! Pareiko ja teised levadialased kuidagi otsusega nõustuda ei taha, aga Miko Pupart on vankumatu ning Meelis Rooba juhendatavad lähevad 1:0 ette!
18:41
Tiit Liblik: Hurt pääses paremalt äärelt tsenderdama, mille sai Rääbis kenasti omaks. Mees jõudis ka peale proovida, kuid pall Kristjan Tammele otse kätte.
18:42
Rasmus Raidla: Valitsevad meistrid vaidlustasid siis otsust, kas mänguvahend tervenisti väravajoone ületas. Tõsi, Pareiko, nahkkera püüdis, aga tundus esmapilgul, et ikkagi pall tol hetkel tervenisti väravajoonest üle oli.
18:43
Rasmus Raidla: Väga põnev algus igal juhul - kas on järjekordne üllatuspomm Kesk-Eestis lõhkemas? Teatavasti alistati ju hiljuti koduplatsil ka Nõmme Kalju hokiskooriga 5:4.
18:43
Tiit Liblik: Andre Paju pääseb paremalt äärelt löögile ning Tamme on sunnitud külje maha panema ning tõrjuma! Tammeka kogub järjest enesekindlust!
18:43
Rasmus Raidla: Ei saa kuidagi öelda, et Paide seda eduseisu ka ei teeninuks - Marko Kristali hoolealused on alustanud liialt passiivselt ning see karistati ka koheselt ära. Nüüd tuleb mängima hakata!
18:43
Tiit Liblik: Väga ohtlikust kohast nüüd karistuslöök, Tiirikul võimalus skoor avada.
18:44
Tiit Liblik: Tiirik keerutabki üle müüri, kuid Tamme saab käpa vahele!
18:44
Rasmus Raidla: Viljandi-Transi mängust nii palju, et seal seni kohtumine võrdlemisi otsiv. Ehk pisut enam palli hoiab Narva, aga midagi väga ohtlikku veel tekitatud pole.
18:45
Rasmus Raidla: Värav Ja selle vastukaaluks läheb kodumeeskond TULEVIK JUHTIMAAA!!!!!
18:46
Rasmus Raidla: 15. minut on tablool tiksumas, kui Florast laenul olev Sakari TUKIAINEN kastis palli saab ning nahkkera vasaku jalaga tahanurka virutab. Roman Smiško on murule naelutatud ning mulgid 1:0 ees!
18:46
Külastaja R. kommentaar
Millal viimati Levadia nii ebakindlalt alustanud on?
18:46
Tiit Liblik: Henri Hanson nüüd proovis veidi äratada ka Pärnu ründemängu, murdes kasti ning teenides nurgalöögi.
18:46
Rasmus Raidla: Värav TRANS VASTAB JÄRGMISEL RÜNNAKUL POOLTEIST MINUTIT HILJEM!
18:47
Rasmus Raidla: Värav JA VIIK ON JALUL KA PAIDES! INGEMAR TEEVER!
18:48
Rasmus Raidla: Levadia värava kombineerib tavapärane duo Siim Luts-Ingemar Teever, kus vasakäär tsenderduse järel söödu värava ette annab ning sealt suskab mänguvahendi etteposti Levadia esiründaja. 15. minutil 1:1 jalul!
18:48
Rasmus Raidla: Transi värava lõi omakorda Vitalijs ZILS, kes Viljandi trahvikastis lubamatult vabaks jäeti ning tekkinud ruumi lätlane ka kasutamata ei jätnud. 1:1 viigiseis sealgi!
18:51
Külastaja mc kommentaar
Palju Lutsul sööte kirjas nüüd koos tänasega on?
18:51
Rasmus Raidla: Parima sööduandjana peaks tal nüüd 10 resultatiivset passi kirjas olema. Teever omakorda kasvatas liiga suurima väravakütina enda tabamuste saldo 19 peale.
18:51
Tiit Liblik: Saartsilt nüüd kena tsenderdus ning Robert Kirsil jääb väga väge puudu, et peaga viiekastis löögile saada!
18:52
Rasmus Raidla: Eelnevas väravatesajus jäin veel võlgu ka Levadia koosseisu: Sergei Pareiko, Juuso Laitinen, Taavi Rähn, Artjom Rahmanov, Artur Pikk, Dmitri Kruglov, Tarmo Kink, Omar El Hussieny, Igor Subbotin, Siim Luts, Ingemar Teever.
Varus: Priit Pikker, Hindrek Ojamaa, Henry Rohtla, Kaimar Saag, Ilja Antonov, Rasmus Peetson, Pavel Marin.

Siin ehk tänastest koosseisudest asi kõige traditsioonilisem. Suuremad üllatused puuduvad ning kõik põhimehed rivis. Samuti on vigastuspausil naasemas Ilja Antonov, kes vähemalt koosseisu üles antud on.
18:53
Külastaja JK kommentaar
Kas Levadia ei luba Rättelil mängida või miks mees pingil?
18:53
Rasmus Raidla: Kui klubi mängida ei lubaks, vaevalt mees üldse täna koosseisu kuuluks. Ehk põhjused vast mujal.
18:54
Rasmus Raidla: Viljandis ning Paides on 1:1 väravate järel mõlemad eeldatavad favoriidid Trans ning Levadia kerget initsiatiivi haaramas. Enamasti tekitatakse ohtu standardolukordade kaudu ning äsja oli lähedal ka mulkide omavärav. Vähemalt seni skoorid siiski püsivad.
18:54
Tiit Liblik: Könninge tsenderdab ning taas on aktsioonis Kirss, kes üritas kuurortlinna meeskonda kuuluvale pallurile omaselt käärlööki, kuid taas jäi palli tabamisest vajaka.
18:55
Tiit Liblik: Vahepeal taaralinlaste surve alla jäänud pärnakad on nüüd hakanud ise agressiivsemalt ründama. Mitmel korral on jõutud kena tsenderduseni, kuid lõppviimistlus on seni puudulik olnud.
18:58
Rasmus Raidla: Hoiatus Jasper Uwaegbulam (Paide) saab nüüd paraja rumalusega hakkama. Läheb pärast vilet palli väravasse lööma, tabab hoopis Pareiko jalgu ning võtab 26. minutil selle tulemusena kollase kaardi.
18:59
Rasmus Raidla: Värav Trans läheb 30. minutil Viljandi vastu 2:1 juhtima!
19:00
Tiit Liblik: Hoiatus30. minutil teenib Magnus Villota kornerijärgses olukorras rüselemise eest hoiatuskaardi.
19:01
Rasmus Raidla: Pikk pall ette, paremalt äärelt suunatakse mänguvahend penaltipunktile, kus ette jäänud Aleksei JAHHIMOVITŠ pikemalt mõtlemata väravale tulistab ning palli Karl-Romet Nõmme kõrvalt võrku saadab!
19:01
Külastaja sfs kommentaar
viljandis tribüünidel ka jube nutune värk, loodeti ju, et flora süsteemist väljumine mõjutab ka publikunumbreid?
19:01
Külastaja AndySelva kommentaar
Rättel kuulub hetkel Paide Linnameeskonna koosseisu ju.
19:02
Külastaja Jumal kommentaar
Kus on Artjom Artjunin? Testib end kuskil ?
19:02
Rasmus Raidla: Artjunin sai teatavasti 18. augusti mängus Nõmme Kaljuga vigastada.
19:02
Tiit Liblik: Hoiatus32. minutil avab Tauno Tekko ka tartlaste kaardiarve.
19:05
Külastaja Löwenruh kommentaar
Mis Tuleviku publikunumbritel viga on? Valitseva meistriga võrreldes ntks?
19:06
Rasmus Raidla: Rasmus Peetson Levadia 2:1 juhtväravale lähedal, aga kerge rikošett Paide meestest ning pääsevad Meelis Rooba mehed hetkel nurgalöögiga!
19:06
Tiit Liblik: Rääbis on vasakul äärel parajalt toimekas, kuid pärnakad ei lase mehel keskele liikudes paremaga löögile minna.
19:07
Rasmus Raidla: Kornerist saab peaga löögile Arjom Rahmanov, aga Karl-Eerik Luigend (Paide) on hästi tagapostis olemas ning klaarib palli joonelt.
19:07
Tiit Liblik: Villota teeb Hurdale vea ning taas saavad tartlased ohtlikust kohast karistuslöögi. Tiiriku etteaste vol.2!
19:07
Tiit Liblik: VäravJa skoor on avatud! Kevin Rääbis!
19:09
Rasmus Raidla: Vahetus Jäi siin eelnevalt mitme mängu kõrvalt mainimata jah, et Peetson asendas 14. minutil trauma hankinud Omar El Hussienyt.
19:09
Tiit Liblik: Tiiriku karistuslöök ei kujutanud endast erilist ohtu Tammele, kuid siiski suudab Pärnu puurilukk palli sõrmede vahelt otse Rääbise jalale pudistada ning tartlane nii lähedalt juba ei eksinud. 1:0 Tammekale!
19:09
Külastaja kx kommentaar
Peetson pingil ju
19:11
Rasmus Raidla: Tarmo Kink (Levadia) proovib ligi 20 meetrilt vasakuga, aga Mart-Mattis Niinepuu (Paide) suudab kergete raskustega palli tõrjuda - lükkas mees palli enda ette, aga Linnameeskonna õnneks seal Levadia ründajaid noolimas polnud.
19:12
Rasmus Raidla: Värav LEVADIA JUHIB PAIDES 2:1!INGEMAR TEEVER LÖÖB OMA HOOAJA 20. VÄRAVA!!
19:13
Rasmus Raidla: Dmitri Kruglovilt hea pall kasti ning seal on olemas Levadia esisnaiper, kes õhku kerkides palli suurepäraselt peaga tahaposti suunab ning Niinepuu murule naelutab. Levadia teenitult 2:1 juhtima!
19:14
Rasmus Raidla: Nüüd aga teisel pool Paide! Standardolukorra järel saab ligi 10 meetrilt vasakuga lüüa Viktor KLIMEJEV, kuid venelasest keskkaitsja ürituse teele jääb Levadia värava põiklatt! 2:2 ei olnud kaugel!
19:14
Külastaja Viljandlane kommentaar
Mis kuradi flora süsteemist väljas? Pool koosseisust flora tüübid. Saadaks Kase ja enamus kamraade tagasi tallinna. Maar ja Juhkam võivad jääda. Ütlen ausalt, et käisin esiliigas rohkem mänge vaatamas kui nüüd. Need flora poisid ei istu. Pigem käin seal niisama vutti vaatamas, kui tulevikule kaasa elamas. ning kaotused väga ei morjenda ka.
19:15
Tiit Liblik: Esimene poolaeg on Pärnus otsa saanud, tabeli viimaste heitlust juhib seisuga 1:0 Tammeka!
19:16
Rasmus Raidla: Viljandis lisaminuteid ei anta! Poolaeg lõpeb seal Narva Transi 2:1 eduseisul. Viljandi läks küll 1:0 juhtima, aga veerand tunniga mängiti see tulemus maha ning 30. minutiks haarasid piirilinlased juba juhtohjad. Hetkel tundub antud mäng Transi võidusadamasse tüürivat, aga kindlasti Aivar Lillevere hoolealused koduplatsil niisama punkte loovutada ei soovi. Saab siin kindlasti põnev teine kolmveerandtund tulema.
19:20
Rasmus Raidla: Poolaeg ka Paides! Siin Viljandi mängule sarnane stsenaarium, kus kodumeeskond varakult 1:0 juhtima läks, kuid enne poolaega suutis Levadia Ingemar Teeveri abiga ise 2:1 ette minna. Mängupildiga valitsev meister aga kahtlemata rahule ei saa jääda. Samuti valmistab neile muret asjaolu, et 14. minutil pidi murult longates lahkuma Omar El Hussieny.
19:20
Rasmus Raidla: Põnevust igal juhul teistesse poolaegadesse jagub. Siit praegu väike paus. Tehke väike võileib ja olge tagasi umbes kümnekonna minuti pärast!
19:20
Külastaja lohh kommentaar
Juhkam võib jääda?! Gerdo on viljandist pärit , mõtle ennee kui kedagi tembeldad florakaks
19:21
Külastaja Jaan kommentaar
Ni ilma Florakateta poleks Viljandil vast punktigi. Musta töö tegijad ei paista tavaliselt silma.
19:21
Aga jumala eest, saatke nhui need flora poisid ja mängige aegade lõpuni esiliigat. Viljandi kubiseb ju talentidest. Metsad ja Klavanid on staadionihoone taga virnas...
19:22
Külastaja barton kommentaar
Millal see Ahjupera siis nägu näitab?
19:22
Täna oleks ka hea Viljandil 0:2 seisus olla.
19:29
Rasmus Raidla: Viljandis läks teine kolmveerandtund!
19:30
Tiit Liblik: Teine poolaeg sai alguse ka Pärnus!
19:33
Tiit Liblik: VahetusPärnu on teinud ka vahetuse: mängu on sekkunud Martin Vunk.
19:33
Rasmus Raidla: Mulkide ridadest võttis Sander Kapper Pavel Avdejevilt palli ning murdis juba 2-2 olukorrale koos Tukiaineniga. Paraku kõlas päris hilinenult vea märgiks kohtuniku vile ning olukord sinnapaika jäigi. Mullu Soomes mänginud Kapper arusaadavalt sääraste asjade käiguga rahul polnud.
19:34
Tiit Liblik: Vunk on juba päris aktiivselt väljakul toimetamas, jagab häid sööte ning hoiab Pärnu mängu tempokana.
19:34
Rasmus Raidla: Ja kohtumine jätkub ka Kesk-Eestis, kus 1:2 seisult jätkavad Paide Linnameeskond ning FC Levadia!
19:37
Tiit Liblik: Pent proovib Tartu kaitsja prohmaka järel kasti joonelt peale, Karli Kütt peab tõrjuma!
19:38
Rasmus Raidla: Andrei Jõgi (Trans) üritab nurgalöögi järgses olukorras tõnisvannalikku pommi, aga karm reaalsus on see, et pallile ta reaalset jõudu taha ei saa ning mänguvahend mattub Viljandi kaitsjatesse.
19:40
Rasmus Raidla: TEEVERI KÜBARATRIKK JA LEVADIA 3:1 VÄRAV LÄHEDAL! Paraku lendab nahkkera mõnikümmend sentimeetrit Paide tagapostist mööda.
19:42
Tiit Liblik: VahetusLelov lasebki nüüd 58. minutil linnu puurist: väravakütt Taavi Laurits tuleb mängu päästma! Välja läks Könninge.
19:42
Rasmus Raidla: 3:1 värav on sentimeetrite küsimus ka Viljandis! Siin saatis nahkkera napilt postist mööda Narva poolkaitsja Kirill Nesterov.
19:44
Tiit Liblik: VahetusKa Tartu teeb oma esimese vahetuse. Mängu sekkub Martin Miller, lahkub varem kollase kaardi saanud Tekko.
19:46
Tiit Liblik: Joosep Sarapuu paneb umbes kolmekümnelt meetrilt latti! Kui see oleks sisse läinud, oleks jällegi aasta värava tiitlile üks pretendent juures.
19:48
Rasmus Raidla: PENALTI TULEVIKULE!!!! AVDEJEVILE VEA EEST KA KOLLANE!
19:48
Rasmus Raidla: Värav JA TEEVER LÖÖB PAIDES KAABUTRIKI! 3:1 SEAL LEVADIALE!
19:49
Tiit Liblik: VahetusTammeka teeb 65. minutil teise vahetuse: Tristan Koskor välja, Geir-Kristjan Suurpere sisse.
19:49
Rasmus Raidla: VäravCAPS LOCK JÄTKAB ROKKIMIST! LENDAV SOOMLANE SAKARI TUKIAINEN REALISEERIB PENALTI KINDLALT NING VILJANDI LÖÖB TRANSI VASTU END 2:2 VIIGILE! 65. minut seal tiksumas.
19:50
Rasmus Raidla: Kas mulgid suudavad tõesti enda pika punktipõua lõpetada? Või võtavad piirilinlased koduteele ikkagi kõik kolm võidupunkti? Põnev mängu lõpp igatahes tulema saab!
19:50
Millal liit bondarenko debiilse räuskamisega platsi ääres tegelema hakkab????
19:51
Rasmus Raidla: Vahetus Levadia võttis enda kaabukangelase Teeveri puhkama. Tema asemel 62. minutil platsile Kaimar Saag.
19:51
Mõnedel mulkidel oleks 0:2 palju meeldivam!
19:52
Rasmus Raidla: Levadia 3:1 väravaga tunduvad asjad Paides vaikselt paika loksuvat. Või..?
19:53
Külastaja Iks kommentaar
Kuradi kahju, et Tukiainenit Striker Manias ei andnud kasutada!!
19:54
Tiit Liblik: VahetusHenri Hanson pääseb puhkama ning mängu sekkus Anton Issakov.
19:55
Rasmus Raidla: Värav Paide on matetud! Tarmo Kink lööb Levadia kauni väravaga 4:1 ette!
19:55
Tiit Liblik: Pärnu liigub kontrarünnakutes küll üsna kiirelt, kuid tartlased on kaitses seni hakkama saanud. Õhus on igaljuhul pinget kamaluga.
19:56
Rasmus Raidla: Igor Subbotinilt pall alla ning kastis on valveta Kink, kes pooleldi kukkumise pealt nahkkera otse õhust võrku saadab ning 4:1 tabloole kirjutab!
19:57
Rasmus Raidla: Nüüd tunduvad küll asjad Kesk-Eestis selged olevat. 68. minutit seal hetkeseisuga mängitud ning raske näha, kuidas Paide siit kolm väravat lüüa suudaks.
19:57
Külastaja viiul kommentaar
Leva rebib kindlalt esasi ikka
19:58
Rasmus Raidla: Vahepeal rõõmustavad uudised ka Tallinnast, kus Eesti naiste A-koondis on Balti turniiri alustuseks 1:0 alistanud lätlannad. Meie võiduvärava lõi 53. minutil Katrin Loo.
20:00
Rasmus Raidla: Vahetus Levadia teeb 71. minutil ära oma viimase vahetuse. Värske väravaautor Kink puhkama ning tema asemel pääseb murule Pavel Marin.
20:00
Tiit Liblik: Tammeka kontrollib päris kenasti küll mängutempot, kuid üheväravaline edu ei anna kindlasti veel põhjust juubeldamiseks. 15 minutit mängida.
20:02
Tiit Liblik: Pärnu sai nüüd kasti lähedalt karistuslöögi, mille järgselt pääses Issakov löögile, kuid Tammeka mehed jäid ette.
20:03
Rasmus Raidla: VahetusViljandi vahetab: 78. minutil Sander Kapper teenitud puhkusele. Tema koha paremal äärel võtab sisse Rainer Peips.
20:03
Tiit Liblik: Oioi, tartlased olid minemas kolmekesi kahe vastu, kuid ei suudetud olukorda resultatiivset lahendada.
20:04
Rasmus Raidla: Levadia viies juuksekarva kaugusel! Igor Subbotin pääseb Niinepuuga silmitsi ning saadab nahkkera ka puurivahist mööda - paraku maandub mänguvahend postis!
20:05
Rasmus Raidla: VahetusVahetab ka Trans: Vlasii Sinjavski pingile ja 81. minutil sekkub mängu Vadim Mihhailov.
20:05
Tiit Liblik: Hoiatus81. minutil teenib Miller kollase kaardi Pärnu kiirrünnaku peatamise eest.
20:07
Mängupildi järgi on Pärnul aega palju.
20:08
Rasmus Raidla: Viljandis on külalised Narvast pärast 2:2 viigiväravat taas vaikselt ärganud ning näljaselt jahitakse võidutabamust. Seni on aga kodumeeskond vapralt kaitses seisnud, umbes kümme minutit neil koos lisaajaga veel kesta.
20:09
Tiit Liblik: Vunk nüüd proovis ka püssi paukuma saada, kuid rauast tuleb kuuli asemel pigem tolmu. Viimased Pärnu löögid pole Küti väravat kuigipalju ohustanud.
20:09
Tiit Liblik: Hoiatuskaardi saab ära 85. minutil ka vanameister Tiirik.
20:10
Rasmus Raidla: Värav NARVA LÄHEB 86. MINUTIL ARTJOM ŠKINJOVI VÄRAVAST JUHTIMA!
20:11
Rasmus Raidla: Noortekoondislane tulistab ligi 25 meetrilt väravale ning pall põrkab enne Viljandi puurilukku niivõrd ebamugavalt, et Karl-Romet Nõmm palli väravasse laseb ning Viljandi 2:3 kaotusseisu jätab!
20:11
Tiit Liblik: Laurits lööb teravalt peale, Kütt saab napilt-napilt kinda vahele!
20:12
Rasmus Raidla: Ülimalt valus hoop nüüd Aivar Lillevere meestele. Olid nad üle pika aja punktilisale lähedal, aga hetkeseisuga tundub võit ikkagi piirilinna minevat. Mida suudetakse viimaste minutitega päästa?
20:13
Rasmus Raidla: Kaimar Saag (Levadia) proovib efektselt otse õhust lüüa! Aga napilt lendab antud üritus Paide taganurgast mööda.
20:14
Rasmus Raidla: Georgi Arkania tulistab terava nurga alt väravale ning võidab Transile nurgalöögi!
20:15
Rasmus Raidla: Viljandis lisati mängule kolm minutit. Kas Tulevik suudab veel imet teha või võtab Trans oma?
20:16
Tiit Liblik: Pärnus on antud kohalikele armuaega kolm lisaminutit.
20:16
Tiit Liblik: Vahetustartlased teevad ka viimase vahetuse: Janno Saks sisse, Martin Hurt välja.
20:16
Rasmus Raidla: KAREL KÜBAR (Tulevik) proovib kaugelt, aga Smiško tõrjub efektselt!
20:16
Rasmus Raidla: Minut veel mulkidel armuaega jäänud.
20:17
Tiit Liblik: Tartlastel on jäänud mitmed kontrarünnakud realiseerimata. Pärnakad on viimased jõud ette suunanud.
20:17
Rasmus Raidla: JA VILJANDIS KÕLAB LÕPUVILE! TRANS VÕTAB RASKE 3:2 VÕIDU!!
20:18
Tiit Liblik: Tiirik pääseb üks-ühele, kuid Tamme seisis kindlalt ees!
20:18
Rasmus Raidla: Värav Samal ajal lööb Lauri Varendi 90. minutil Paide-Levadia mängus skooriks 2:4!
20:18
Tiit Liblik: Ja mäng on lõppenud Tammeka raske 1:0 võiduga!
20:19
Pärnu ei tahtnudki võitu: Imelik mäng nende poolt.
20:19
Rasmus Raidla: Ilus tõste üle Pareiko selle tabamuse Paidele tõi. Poolteist minutit veel Kesk-Eestis aga minna ning tundub, et jääb antud tabamus Linnameeskonnale vaid lohutuseks.
20:21
Rasmus Raidla: Ja leiab lõpu ka viimane reedeõhtune mäng Paides! Levadia võtab siin üpriski kindla 4:2 võidu.
20:21
Pareiko "Parem enne" on möödanik.
20:22
Rasmus Raidla: Paide läks varakult Lauri Varendi väravast juhtima, aga poolajale mindi juba valitseva meistri 2:1 eduseisul. Kokkuvõttes said otsustavaks Paide koosseisuprobleemid ning Ingemar Teeveri meisterlikus, kes enda nimele täna kübaratriki kirjutas.
20:23
Rasmus Raidla: Huvitav vutiõhtu igatahes jällegi oli! Kolme mängu peale nägime ühtekokku 12 väravat ning ka tabeliseisu osas toimusid päris põnevad muudatused - esiotsas käristas vahet Levadia, tagumises kolmikus jättis Tammeka aga Pärnu taas punase laterna rolli.