Laupäev, 29. august 2015
16:22
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast Eesti rahvusstaadionilt, algamas on väga oluline kohtumine Tallinna Flora ja Nõmme Kalju vahel!
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumise olulisust näitab kas või see, et ajakirjanikele pakutakse täna süüa.
16:25
Kristjan Remmelkoor: Eilse Levadia võidu tõttu on mõlemale meeskonnale täna võit eluliselt tähtis, kaotajal võib juba paha hakata.
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Omavahelistes kohtumistes pole Flora tänavu teisi esikolmiku klubisid võitnud, eks näis, kas täna õnnestub.
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad saabuvad EJL-i hümni saatel väljakule.
16:27
Külastaja Tom kommentaar
Oskab keegi öelda, kuidas Kimbaloulal Kreekas läheb? Läks juba tüki aja eest ju.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Pall on mängus!
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Kummagi värava lähistele pole veel pall sattunud.
16:34
Kristjan Remmelkoor:  Flora teenib esimese nurgalöögi.
16:34
Külastaja Jaan kommentaar
Topic teeb riburada vigu.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Jürgenson pääses kornerist ohtlikult löögile, löök takerdus alles Lindpere jalgades väravajoone ees!
16:35
Külastaja oll kommentaar
Ma kujutan ette, kuidas Kristal mängu vaatab ja palub taevast, et viik tuleks.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Puri võitis keskväljal kahevõitluse Šleini vastu ja sai minna kontrarünnakule, kuid jäi palli otsa magama ja kaotas selle. Vastu ründas Prosa, kelle löök terava nurga alt langes Teleši saagiks.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Purje andis äärest terava palli keskele, sealt puhastati see vaid Lindpereni, kelle pealelöök suudeti siiski blokeerida.
16:39
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd Purjelt suurepärane eeltöö äärel ja Wakui lõi üle tühja värava! Milline võimalus oli!
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Esimese Kalju nurgalöögi lõi Toom rusikatega ära.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd omakorda väga hea võimalus Floral! Jürgenson sokutas palli värava alla, kuid Gussevi löögile jäi Kalju sein ette.
16:42
Raul Ojassaar: Närvid? Mõlema meeskonna mehed on ühe sajakahekümneviieprotsendilise võimaluse kasutamata jätnud!
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed viis minutit oli puhas keskväljaheitlus, kuid järgnevad minutid tõid jah ohtralt supervõimalusi.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Toom hakkas ohtlikult Purje vastu triblama, kuid suutis palli auti lükata.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Flora sai taas Kalju kastis palli mängida, kuid nõmmekad suutsid vajalikul hetkel jala vahele panna.
16:56
Kristjan Remmelkoor:  Kalju nurgalöök ja jätkutsenderdus midagi ohtlikku ei loonud.
16:57
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus28. minutil kollane Rodriguesele ja penalti Flora kasuks!
16:57
Kristjan Remmelkoor:  Portugallase käsi jäi kastis pealelöögile ette.
16:58
Kristjan Remmelkoor:  Värav29. minutil Jürgenson realiseerib penalti! 1:0 Florale!
16:59
Kristjan Remmelkoor:  Teleš hüppas õigele poole, aga löök veeres täpselt nurka.
16:59
Raul Ojassaar: Suurepärane penaltiotsus ka Frischerilt. Ei olnud ilmselt kõige lihtsam olukorda näha, aga kordusest oli kenasti paista, et pall vastu kätt tõepoolest lendas. Plusspunktid kindlasti juurde.
17:01
Raul Ojassaar: Kaitses on mõlemad meeskonnad seni suhteliselt korralikult põlenud. Ei teagi, milles põhjus, aga lihtsaid eksimusi ja lihtsaid läbilaskmisi on ohtralt.
17:03
Kristjan Remmelkoor:  Puri kauglöök oli küll posti äärde minemas, aga löök ei olnud väga tugev ja Toom jõudis kindlalt kohale.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Prosa möödus Topicist ja tegi hea eeltöö Salistele, kes luhtas imelise võimaluse, lüües väga mööda!
17:06
Saliste jalg väriseb ikka kõvasti
17:07
Kristjan Remmelkoor:  Salistele oleks see olnud neljas järjestikune mäng skoorida.
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Aloe saadeti sooja tegema.
17:11
Raul Ojassaar: Borislav Topic oleks täna justkui 30 kilo oma tegelikust kaalust kergem. Väga lihtsalt lükatakse ta ära.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Rodrigues lõi korneri järel kasti joonel pallist mööda.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  45 minutit on täis ja Frischer puhus vaheajavilet! Seis 1:0 Florale.
17:18
Külastaja junn kommentaar
Kas lindperel on ikka otsustavust täis nägu ees?
17:23
Nägu on, aga jalad ei ole.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
17:30
Raul Ojassaar: Tundub, et Ken Kallaste ja Eino Puri on kohad ära vahetanud. Kallaste nüüd vasakäär, Puri vasakkaitsja.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus51. minutil kollane Bärengrubile, kes ronis teist korda Prosale õhuvõitluses pähe.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Puri löögikatse lendas küljeauti.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Toom tegi imetõrje!
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Puri tsenderdas ja Lindpere pääses mõnelt meetrilt löögile, aga Toom püüdis osavalt.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Wakui sööt mängis nüüd Kallaste kastist löögile, mis tuli välja veidi ebatäpne.
17:41
Pigem lõi lindpere viletsalt!
17:43
Kristjan Remmelkoor: Saliste mängis osavalt Möölist läbi ja söötis Prosale, kes lõi mööda.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Flora esimene vahetus: Saliste välja, Beglarišvili sisse.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus60. minutil kollane Sappinenile, kes läks võitlusesse jalatald ees.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Gussev spurtis kontrarünnakule ja pääses lähedalt löögile, Teleši tõrje päästis.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Flolovi tugeva kauglöögi tõrjus Teleš samuti.
17:48
Flora tõstis tempot
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil Kalju esimene vahetus: Topic välja, Neemelo sisse.
17:51
Raul Ojassaar: Šlein tervitas Neemelot kohe korraliku embusega ning "Karu" teenib juba ilma palli puutumatagi heast kohast karistuslöögi.
17:51
Külastaja pagulane kommentaar
What are the attendance
17:51
Raul Ojassaar: Sellega läheb Flora mängudel suure publikuhulga korral tavaliselt natuke aega. Tahetakse korralikult üle lugeda.
17:52
Kristjan Remmelkoor:  Wakui ja Lindpere jooksid karistuslöögil pallist üle ja Purje lõi, Toom tõrjus ristnurgast.
17:53
Kristjan Remmelkoor:  VahetusFlora vahetus 69. minutil: Prosa välja, Tamm sisse.
17:54
Kalju keskmine vanus on pea 30,kuhu sa selliste vanuritega jõuad?
17:56
Vanuse pärast hoiavadki kaljukad tempot all. Flora peab tõstma tempot.
17:57
Kristjan Remmelkoor:  Kõva võitlus käis Flora karistusala piiri juures. Tulemuseks nurgalöök.
17:57
ma mõtlen ,et ka pikemas perspektiivis...
17:58
Kristjan Remmelkoor:  Kahe Kalju nurgalöögi järel oli Floral suurepärane kontrarünnaku võimalus, mis lõppes Kamsi valesööduga.
17:59
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on korralikke riske võtmas.
18:00
Kristjan Remmelkoor:  Wakui üritus järjekordse Kalju nurgalöögi järel veeres Toomi kinnaste vahele.
18:05
Kristjan Remmelkoor: VahetusInterneti ühendus katkes vahepeal ära, aga Flora vahetas Šleini sisse ja Ainsalu välja, Kalju vahetas Voskoboinikovi sisse ja Bärengrubi välja.
18:08
Hakkab Neemelo virisemine pihta
18:08
Külastaja DefinitelyNotARapist kommentaar
Kas kunagi ei olnud mingit sellist reeglit, et treeneri alas võib püsti seista ainult üks treener?
18:09
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo lõi 85. minutil posti!
18:09
no terehhovi mängujärgset hala tasub suisa oodata!
18:10
Kristjan Remmelkoor:  Wakui söötis Voskoboinikovile, see Neemelole ja viimane tabas värava alt vaid posti. Wakui jätkulöök blokeeriti.
18:11
Külastaja Hans kommentaar
Treenerialas tohibki ainult 1 treener püsti seista
18:12
Kristjan Remmelkoor: Gussev võttis lõpuminutitel vigastuspausi.
18:13
Kristjan Remmelkoor:  Purje 89. minuti karistuslöök äärelt lendas teletorni kõrgusele taevasse.
18:14
Kristjan Remmelkoor:  Rodrigues ja Tamm läksid rüselema.
18:14
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik lisas viis minutit!
18:15
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKollase sai 90. minutil Purje.
18:15
florakatel pidevalt mitu matsi püsti ;)
18:16
nõmme kaljut soositakse!
18:16
Kristjan Remmelkoor:  Rodrigues tohterdab keset mängu Gussevit, kellel on krambid.
18:20
Lõpuks on flora mehed piisavalt arenenud, et üks suur kotti pista. Pikad kaotuste jadad on vilja kandnud.
18:21
Kristjan Remmelkoor: Teleš on ka Flora kastis.
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Aga sellest pole kasu, kõlab lõpuvile, mis tähistab Flora 1:0 võitu!
18:22
ha haa haaa !
18:27
Kristjan Remmelkoor:  Levadial on nüüd 62, Floral 60 ja Kaljul 56 punkti. Kohtumiseni!