Laupäev, 29. august 2015
18:26
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! 26. voorus on veel ainult üks mäng ees, kui Infonet on külas Sillamäe Kalevil.
18:27
Rasmus Voolaid: Hümn on peal ja meeskonnad sammuvad väljakule.
18:30
Rasmus Voolaid: Omavahel lähevad siis vastamisi kaks meeskonda, kes on tabelis üksteise järel. Sillamäele on see mäng eriti tähtis, sest kaotuse korral ollakse Infonetist maas juba kuue punktiga ning Euroopa liigasse pääsemine oleks üliraske.
18:31
Rasmus Voolaid: Aga läksime!
18:31
Rasmus Voolaid: Koosseisudest rääkides, siis kõige esimesena torkab muidugi silma see, et Infonetil alustas väravasuul Matvei Igonen.
18:34
Rasmus Voolaid: Esimesed minutid on läinud Infoneti surumisel, aga tundub, et Sillamäe on taas valinud taktikas kontrarünnakud ja neid nad oskavad.
18:36
Rasmus Voolaid: Post!
18:37
Rasmus Voolaid: Või oli siiski latt? Ei saanud aru, aga tuli terav löök ja Igonen oli täiesti olukorrast väljas.
18:40
Rasmus Voolaid: Nii, Infonetil on nüüd päris hea koha pealt karistuslöök.
18:41
Rasmus Voolaid: Tumasjan pani pehme löögi otse Starodubtsevi peale, aga väravavaht ikkagi puterdas veidi.
18:45
Rasmus Voolaid: Mäng liigub kogu aeg ikkagi Sillamäe värava suunas, aga Infonet ei suuda eriti ohustada Starodubtsevit. Sillamäe ootab endiselt oma vasturünnakuid.
18:50
Rasmus Voolaid: Ratnikov oli napilt läbi pääsemas, aga viimane kaitsja taklas palli siiski nurgalöögiks.
18:53
Rasmus Voolaid: Tundub, et tuleb klassikaline Infoneti mäng - kinnine veeretamine. Loodame, et siiski mitte!
18:58
Rasmus Voolaid: Ilm tundub Sillamäel päris tuuline, aga mängule see veel märgatavad mõju pole õnneks avaldanud.
19:00
Rasmus Voolaid: Kui Sillamäe ründab, siis on olukorrad oluliselt ohtlikumad, aga samas midagi märkimisväärset pole alates sellest mängu algusfaasi postist/latist sündinud.
19:03
Rasmus Voolaid: Oo, pealelöök!
19:03
Rasmus Voolaid: Tumasjan läks umbes 30 meetri pealt ootamatult löögile ja lõi Starodubtsevile ebamugava põrkega, tasuks nurgalöök!
19:08
Rasmus Voolaid: Volodin eksis jämedalt ja Toomet pääses läbi, aga Kalimulinni abiga suutsid ohu siiski neutraliseerida. Napikas!
19:11
Rasmus Voolaid: Viis minutit avapoolaja lõpuni, kas emb-kumb suudab teisele riietusruumi ühe värava kaasa pakkida?
19:15
Rasmus Voolaid: 43 minutit polnud ühtegi suluseisu ja nüüd tegid mõlemad meeskonnad 10 sekundiga oma esimese ära.
19:16
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Avapoolaeg läbi!
19:16
Rasmus Voolaid: Liiga palju võimalusi olnud pole, aga ei ole midagi hullu ka. Teine poolaeg võiks ikkagi haaravam tulla.
19:17
Rasmus Voolaid: Teeme siit pausi ka meie, oleme tagasi kui teine poolaeg algamas.
19:31
Rasmus Voolaid: Vahetus Infonet vahetab juba poolajal: Kozlovs välja ja Ivanov sisse.
19:31
Rasmus Voolaid: Läks!
19:32
Rasmus Voolaid: Ratnikov kukkus karistusalas, aga nende kahjuks siit penaltit ei tule.
19:32
Rasmus Voolaid: Igonen! Ratnikovil suurepärane võimalus ära lüüa, aga Igonen võtab lähilöögi ära.
19:32
Rasmus Voolaid: Infonet, äratus!
19:33
Rasmus Voolaid: Igonen jälle! Uskumatu, kuidas Infonet ei suuda palli ära klaarida.
19:33
Rasmus Voolaid: Värav Ja 1:0 Sillamäele!
19:34
Rasmus Voolaid: Kolmandat korda enam Igonen ei päästa. Nurgalöök tuleb otse Tšeminava pea peale ja läbi Igoneni käte läheb pall väravasse.
19:35
Rasmus Voolaid: Infonet jätkuvalt tukub - peaeagu oleks Igoneni rännak Infonetile uuesti kätte maksnud ja vedas neil, et Sillamäele penaltit ei määratud.
19:39
Rasmus Voolaid: IGONEN JÄLLE! Ratnikovil järjekordne supervõimalus, aga Matvei Igonen!!!
19:40
Rasmus Voolaid: Kaheksa minutiga on jõudnud poole rohkem kui avapoolajal kokku.
19:40
Rasmus Voolaid: Vahetus Infoneti teine vahetus: Malov välja ja Hajdari sisse.
19:42
Rasmus Voolaid: Ratnikovi võimalus tekkis pärast suurepärast Kvassovi kannasöötu. Infonet võiks ainuüksi teise poolajaga juba 0:4 kaotusseisus olla.
19:44
Rasmus Voolaid: Vahetus Infonetil juba kolmasvahetus: Tumasjan puhkama ja esiliigas hulle tegusid tegev Eduard Golovljov sisse.
19:46
Külastaja qp kommentaar
Kas Premliiga määrustik lubab mängijatel tulla ilma säärekaitsmete kandmiseta väljakule (st. sekkuda mängu)?
19:47
Rasmus Voolaid: Ma ei ole reglemendiga niimoodi kursis, aga olen 99% kindel, et ei luba.
19:47
Rasmus Voolaid: Golovljovil hea variant, aga lõi vastu Starodubtsevit.
19:51
Külastaja Tutk kommentaar
Ei luba
19:51
Nr. 9 Harin (Infonet) pakub minuarust sedasorti huumorit praegu.
19:53
Rasmus Voolaid: Infonet on nüüd ise taas ründama hakanud ja Sillamäe keskendub kontrarünnakutele, aga Russo on neid päris hästi ikka algatanud.
19:55
Rasmus Voolaid: Igonenil on nüüd teise poolaja 20 minutiga ikka päris palju tööd olnud. Kogu aeg peab tsenderdusi püüdma ja tõrjetööd tegema.
19:57
Rasmus Voolaid: Ivanovil oli nüüd hiilgav võimalus Hajdari löögile jalg vahele panna ja see oleks koheselt ülimalt ohtlik olnud, aga lööb lihtsalt mööda.
19:58
Rasmus Voolaid: Hoiatus 72. minutil tuleb mängu esimene kollane ja see läheb Marius Cinikasele. Järgmses mängus Flora vastu me teda ei näe.
19:59
Rasmus Voolaid: Hoiatus Koheselt kaart ka Kalimullinile ja teda me ei näe kohtumises Paide vastu.
20:01
Rasmus Voolaid: Toomet leidis karistusalas Kvassovi, aga ta puterdas selle palli ära. Lõpetamisoskusest on mõlemal meeskonnal iga korralikult vajaka jäänud.
20:03
Rasmus Voolaid: Tulles tagasi Harini säärekaitsmete juurde, siis minu arust ta hoiab neid thomasmüllerlikult ehk siis lihtsalt hästi madalal.
20:04
Rasmus Voolaid: Ja praegu sain oma teooriale veel kinnitust. Tal ikkagi on kaitsmed.
20:07
Rasmus Voolaid: Kvassov otsis kavalalt tagumist posti, aga selgelt mööda. Oleks võinud mõne kaaslase appi võtta ja sööta.
20:08
Rasmus Voolaid: Russo lõi hästi, aga Igonen tõrjus veelgi paremini. Olen kindel, et teda näeme me sel hooajal veel küll ja veel.
20:12
Rasmus Voolaid: Hoiatus 86. minutil küllaltki rumal kaart Jaroslav Kvassovile.
20:12
Rasmus Voolaid: Enne seda oli mul mainimata jäänud ka Vnukovi kaart.
20:13
Rasmus Voolaid: Huvitav, et Ugarov pole ühtegi vahetus teinud, et mängu tempot madalamaks ajada ja kaitsesse värskust juurde tuua.
20:16
Rasmus Voolaid: Sillamäe ei suutnud 2 vs 1 ära lahendada! Russo läks löögi asemel söödule ja selleks ajaks olid kaitsjad tagasi jõudnud.
20:16
Rasmus Voolaid: Vaid üks üleminut!
20:17
Rasmus Voolaid: Vahetus Sillamäe vahetab: Ratnikov välja ja Kirill Novikov platsile.
20:18
Rasmus Voolaid: Kõik! Sillamäele vajalikud kolm punkti ning need meeskonnad on tabelis nüüd samadel punktidel.
20:19
Rasmus Voolaid: Minu poolt suured tänud! Õigepea tuleb ka ülevaade ning saate ka mängijaid hinnata. Kohtumiseni juba esmaspäeval!