Laupäev, 12. september 2015
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Tere, algamas on Tallinna Flora ja Sillamäe Kalevi kohtumine, millest selgub, kas Flora tõuseb 28. vooru järel liidriks või kas selles voorus kaotab kogu esikolmik.
16:27
Kristjan Remmelkoor: Artjom Levizi kaitseb täna Sillamäe väravat sel hooajal esmakordselt. Tavapärast esiväravavahti Mihhail Starodubtsevit täna koosseisus ei ole.
16:28
Külastaja flora kommentaar
Miks rauno allikut ei ole,kas vigastatud w?
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe pani palli mängu.
16:34
Kristjan Remmelkoor: Avaminutitel on Flora olnud oodatult rohkem palliga, kuid 3. minutil pääses Kvassov kontrarünnakul löögile, mille Toom tõrjus.
16:34
Flora veits raskustes
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Kams möödus 5. minutil äärel Sidorenkovist, aga Tjapkin oli julgestamas ja sai Flora paremkaitsjalt palli kätte.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi karistuslöögist sai Tjapkin vabalt peaga löögile, kuid oli ebatäpne.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  10. minut. Volkovi pealelöögi 20-25 meetrilt Toom tõrjus.
16:40
Sillamäe on küll hästi alustanud
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Toom jõudis napilt karistusala nurka Ivanjušinit takistama.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Šlein proovis 16. minutil juba teist korda väga kaugelt peale lüüa ja lõi teist korda väga mööda. Sillamäe rünnakud on seni ohtlikumad olnud.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe kõrget pressingut ei tee ja proovib oma poolel kompaktselt seista.
16:51
Kristjan Remmelkoor:  21. minutil teenis Sillamäe kohtumise esimese nurgalöögi, mis jäi madalaks.
16:52
Kristjan Remmelkoor:  Levizi jõudis vastutulekul napilt enne Prosat liini taha antud pika sööduni.
16:56
Kristjan Remmelkoor:  25. minutil teenis Flora oma esimese korneri, mille järel olid sillamäelased peavõitluses paremad.
16:57
Kristjan Remmelkoor:  27. minut. Sidorenkovi antud nurgalöögi klaaris peaga Vihmann.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  31. minut. Flora nurgalöök jäi hetkeks karistusalasse lahtiseks, aga Sillamäe sai siiski palli puhtaks löödud.
17:03
Kristjan Remmelkoor:  VäravTšeminava viib 34. minutil Sillamäe juhtima!
17:05
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi nurgalöögile sai Ainsalu küll pea vahele, aga Sidorenkov sai uuesti palli ja andis madala tsenderduse, mille Tšeminava lükkas jalaga väravasse, saades kirja värava teist liigamängu järjest.
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Väravalööja Tšeminava suutis Ainsalu pealelöögi blokeerida.
17:10
Külastaja misha starodubtsev kommentaar
Kas silla fänne on?
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Lisatud on avapoolajale 1 minut.
17:16
Kristjan Remmelkoor: Värav Poolaja viimasel sekundil Baranov viigistab!
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Nurgalöögi sai Baranov jalaga alumisse nurka lükata.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes seega seisuga 1:1.
17:18
Külastaja Fuuu kommentaar
Kas ja millal on enne olnud olukordi, kus ühe vooru jooksul kogu esikolmik kaotuse saab?
17:26
Raul Ojassaar: Tundub, et poolajal on vahetusest sisse tulemas Brent Lepistu - mees tegi igatahes teistest eraldi päris intensiivse soojenduse ning on selga ajanud ka mängusärgi.
17:30
Raul Ojassaar: Vahetus Täpselt nii ongi - Lepistu asendab poolajal Šleini.
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Ja teine poolaeg algas.
17:34
Kristjan Remmelkoor: Sappineni nurgalöögile sai Vnukov pea vahele.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Prosa lõi karistusala tagant vasakuga selgelt üle.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušin on täna väga tihedalt terve mängu vältel Beglarišvilit markeerimas ega jäta grusiini hetkekski rahule.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus53. minutil teenis Silitš kohtumise esimese kaardi, tirides Kamsi seljatagant kätega maha.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili trahvilöögi järel sai Prosa peaga löögile ja saatis palli napilt tagumisest postist mööda.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Silitši pealelöök läks Prosa puutest valelt poolt ette küljevõrku.
17:45
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  60. minutil Flora teine vahetus: Sappinen välja, Gussev sisse.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Dudarev sai nurgalöögi olukorras väikese paugu kuklasse.
17:48
Kristjan Remmelkoor: Staadionil on loetud kokku 439 pealtvaatajat.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusEnne jäi märkimata Dudarevi kollane kaart 60. minutil.
17:53
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi nurgalöök jäi liiga madalaks.
17:57
Kristjan Remmelkoor:  Kvassov sai kastist täiesti vabalt löögile ja endale palli ette sättida, kuid virutas üle värava!
18:01
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni tsenderdusele sai Prosa viiekasti joonel peaga pihta, kuid ei suutnud sillamäelaste vahel olles palli alla suunata ja pealaest läks pall üle.
18:02
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili suutis 76. minutil end Ivanjušinist lahti keerata ja virutas 20 meetrilt, Levizi püüdis.
18:05
Kristjan Remmelkoor:  VahetusAlles 79. minutil Sillamäe esimene vahetus: Silitš välja, Toomet sisse.
18:06
Kristjan Remmelkoor:  Flora tabab järjest posti ja latti!
18:06
Kristjan Remmelkoor:  Esmalt Lepistu peaga posti ja siis Baranov jalaga latti.
18:06
Kristjan Remmelkoor:  Sündis see olukord Jürgensoni karistuslöögi järel.
18:07
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Flora viimane vahetus: Saliste välja, Tamm sisse.
18:10
Kristjan Remmelkoor:  VäravFlora läheb 2:1 juhtima!
18:11
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili lükkas karistuslöögi kiirelt lahti äärele Gussevile, Gussev andis madala palli värava ette ja Tšeminavast suundus pall 85. minutil võrku.
18:12
Kristjan Remmelkoor:  Tšeminaval täna seega nii õige värav kui ka omavärav.
18:14
Kristjan Remmelkoor:  88. minutil tõrjus Toom jalgadega raskustega Vnukovi kauglöögi.
18:14
Külastaja lohh kommentaar
Flora näitab esikolmikusatsidest klassi,arvestades ka seda et neil ka kõige tugevam sats vastas.+Big up Brent
18:16
Kristjan Remmelkoor: Värav  90. minutil lööb Joonas Tamm 3:1!
18:17
Kristjan Remmelkoor:  Tamm lõi esimese värava pärast Florasse naasmist, mängides üle nii Tseminava kui ka Tjapkini ja lõpetades vasturünnaku täpse madala löögiga.
18:18
Külastaja AndySelva kommentaar
Tuli siis see kauaoodatud Tamme esimene ka ära! Super töö Flora ning kindlalt tiitli suunas edasi!!
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile tähistab Flora 3:1 võitu ja liidriks kerkimist!
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Florale on see meistriliigas viies järjestikune võit.
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Praegu kõik, umbes poole tunni pärast jätkub ülekanne Tallinna Infoneti ja Paide Linnameeskonna kohtumisega.
18:59
Tiit Liblik: Tervist ka minu poolt! Alustame 28. vooru viimase kohtumise otseülekandega Infoneti ning Paide vahel!
19:00
Tiit Liblik: Ja mäng on alanud! Käime mõne aja pärast üle ka võistkondade koosseisud.
19:02
Tiit Liblik: Infonet alustab järgmise koosseisuga: Matvei Igonen, Aleksandr Semahhin, Vladimir Avilov, Aleksandr Dmitrijev, Aleksandr Volodin, Tanel Melts, Jevgeni Harin, Sergei Tumasjan, Vladislav Kozlovs, Trevor Elhi, Nikolai Mašitšev
Varus: Maksim Zelentsov, Aleksandr Kulinitš, Vladislav Ivanov, Eduard Golovljov, Ermal Hajdari, Vladislav Ogorodnik, Kassim Aidara
19:03
Tiit Liblik: Paide algkoosseis: Mart-Mattis Niinepuu, Joosep Juha, Meelis Peitre, Michael Lilander, Lauri Varendi, Karl-Eerik Luigend, Sander Sinilaid, Jasper Chibueze Uwaegbulam, Martin Ustaal, Liivo Leetma, Artur Rättel
Varus: Mihhail Kolesnikov, Marion Adusoo, Viktor Klimejev, Ats Sillaste
19:04
Tiit Liblik: Huvitavat: teist mängu järjest on endale puuris põhikoosseisu koha välja teeninud Matvei Igonen.
19:05
Tiit Liblik: Mäng on seni möödunud Infoneti teatava taktikepi all, Paide leivaks on seni olnud kontrarünnakud.
19:06
Tiit Liblik: Mašitšev leiab paremalt äärelt sööduga Jevgeni Harini, kes vajutab palli siseküljega aga Lasnamäe parklaavarustesse.
19:09
Tiit Liblik: Veteran Liivo Leetma, kes kuulub taaskord Paide põhikoosseisu, on keskväljal seni täitsa korralikult hakkama saanud - on algatanud rünnakuid, kui ka võitnud peapalle.
19:11
Tiit Liblik: Infonet suudab Paide kaitsjatele selliselt pressi teha, et saadi ka üks-ühele, kuid Niinepuu ülesannete kõrgusel!
19:12
Tiit Liblik: Hoiatus 11. minutil teenib kollase Tanel Melts.
19:16
Tiit Liblik: Paide ei saa kuigi efektiivselt palle klaaritud, silmapilkselt on nahkkera taas Infoneti meeste valduses.
19:17
Tiit Liblik: Nurgalöögist sai Semahhin pea küll vahele, kuid ei tabanud korralikult palli. Lahtilöök Niinepuule.
19:20
Tiit Liblik: Volodin proovib kornerijärgsest olukorrast kaugelt peale, kuid Infoneti mängijate üritused ei taha kuidagi väravaraame üles leida.
19:22
Tiit Liblik: Varendi sai nüüd päris korraliku paugu Dmitrijevilt näkku. Mees tõuseb aga püsti ning mäng jätkub.
19:24
Tiit Liblik: Tsenderduse vasakult äärelt mängib Tumasjan edasi Mašitševile, kes aga uhkes üksinduses paugutab palli Niinepuu väravast täiesti mööda!
19:24
Tiit Liblik: Infonetil on nüüd olnud päris mitu arvestatavat võimalust skoori avamiseks, kuid seni on Paidel vedanud. Tallinlastel on sihik hetkel paigast ära.
19:26
Tiit Liblik: Volodin lööb kasti joonelt peale, kuid taaskord üle. Kui Paide omakorda hambaid näitama ei asu, on Infoneti avavärav kõigest aja küsimus.
19:28
Tiit Liblik: Tumasjan liigub kastis olles vasakult keskele ning pääseb ka löögile, kuid nüüd tabab üritus juba väravakonstruktsioone. Seis siiski veel 0:0, 29. minut tiksumas.
19:30
Tiit Liblik: Infonet jätkab tulistamist. Soorituse autoriks seekord Mašitšev, kuid seegi löök vihises puurist üle.
19:32
Tiit Liblik: Meelis Roobalt juhised oma meeskonnale: "rahustage see mäng maha!" Tõsise surve alla on Paide hetkel jäänud küll.
19:38
Tiit Liblik: Nüüd on Infonet natuke maha rahunenud, lastakse veidike palli mängida ka külalistel.
19:40
Tiit Liblik: Varendi pääses Igoneniga silmitsi, kuid Infoneti noor puurilukk ei lubanud Paide mängijal ühtegi otsust palliga vastu võtta ning neutraliseeris õigeaegse vastutulekuga ohu täielikult.
19:44
Tiit Liblik: Nüüd jäi Peitre karistuslöögijärgselt Paide kastis hakklihamasina Mašitšev-Avilov 3000 vahele. Maitsvat rooga siit ei saadud, küll anti Paidele aga trahvilöök.
19:44
Tiit Liblik: Paremalt äärelt teenib Jasper aga vea, hea võimalus poolajavileks juhtima asuda.
19:46
Tiit Liblik: Martin Salongi poolajavile on ka kõlanud! 0:0 on seisuks, kuigi Infonetil on olnud üsnagi arvestatavaid võimalusi. Paide on seevastu enamus mängust pidanud kaitsetööga tegelema, kuid poololukorra said 45 minuti jooksul nemadki, kui Varendi ei suutnud Igonenile vastu minnes tulusa otsuse peale tulla. Loodame, et teisel poolajal näeme ikka ka võrgu sahisemist!
19:59
Tiit Liblik: Ja teine poolaeg on alanud!
20:02
Tiit Liblik: Teine poolaeg kulgeb seni sarnaselt esimesega Infoneti kontrolli all. Paide keskendub pikkade pallidega enda koduõue puhastamisele.
20:06
Külastaja oll kommentaar
Kas Adusoo on üldse Premiumis mängu saanud?
20:06
Tiit Liblik: Viimane Adusoo mäng Premiumis oli minu teada Levadia vastu eelmise kuu lõpus, kui tuli varust peale.
20:07
Tiit Liblik: Aga Paidele nüüd nurgalöök. Rätteli löök, mis üle otsajoone läks, võis tabada Infoneti mehe kätt, kuid Salong survele ei allu.
20:07
Tiit Liblik: Nüüd on Igonen pidanud nii mõnelgi korral sammu-kaks tegema, kuna Paide on vaikselt oma alalt välja saamas.
20:12
Tiit Liblik: Oi, kui lähedal oli värav! Harin paneb vasakult äärelt supersöödu Kozlovsile, kuid mees oskab üks-ühe pealt palli väravast mööda suunata. No ei saa Infoneti mehed sihtmärgile pihta!
20:13
Tiit Liblik: Ustaal leidis ilusa sööduga Rätteli, kes murrab ennast ka kaitsjatest lahti, kuid kasti joonelt tehtud sooritus ei taba raame.
20:13
Tiit Liblik: Värav1:0, Tumasjan!
20:15
Tiit Liblik: Läbisööt kasti, milleni jõudis esimesena Tumasjan, kes avas üle Niinepuu tõstes oma Premium liiga väravaarve! Skoor on avatud!
20:20
Tiit Liblik: VahetusInfonet teeb ka esimese vahetuse: 66. minutil Aidara sisse, Melts välja.
20:24
Tiit Liblik: Hoiatus 70. minutil saab hoiatuskaardi Mašitšev.
20:27
Tiit Liblik: Nüüd on mäng veidi lahtisem, Paide peab hakkama veidi riskantsemalt mängima, kui siit punkti päästa tahetakse.
20:28
Tiit Liblik: HoiatusJoosep Juha võtab kollase kaardi Paide kasti lähedal.
20:29
Tiit Liblik: VahetusTuleb ka Paidel vahetus: Ats Sillaste sisse, välja Artur Rättel.
20:30
Tiit Liblik: Ilmselt nihkub antud vahetusega Jasper tipuründajaks.
20:32
Tiit Liblik: Kozlovs pääses taaskord Niinepuuga silmitsi, kuid seekord veab mees palliga üle ning Niinepuu nopib nahkkera kergelt.
20:32
Tiit Liblik: Ohtlik karistuslöök Paide kasuks aga karistusala joone pealt, vasakult äärelt.
20:33
Tiit Liblik: Mängiti Sillastele lahti, kelle löök tabas aga Infoneti kaitsjaid. Nurgalöök.
20:35
Tiit Liblik: 80 minutit on mängitud ning Paide on veidi ärksamalt end liigutama asunud.
20:37
Tiit Liblik: Paide on saanud lühikese aja jooksul mitu nurgalööki, kuid väravat ei ole veel otseselt suudetud ohustada.
20:39
Tiit Liblik: Sillaste leidis paremalt äärelt tsenderdusega Sinilaiu, kuid Paide mehe pealöök vuhiseb napilt väravast mööda. Samal ajal siunab Rooba kõvahäälselt Infoneti pallipoisse, kes lasevad Igonenil väravast väga kaugele pallil järel käia.
20:41
Tiit Liblik: Infonet on sisuliselt kogu tiimiga vajunud kaitsesse, Paide pressib päris kõvalt.
20:42
Tiit Liblik: VahetusInfonet teeb 88. minutil järgmise vahetuse: Hajdari sisse, Tumasjan välja.
20:44
Tiit Liblik: 90 minutit on täis tiksunud ning Paide proovib endiselt visalt palle kasti riputada.
20:46
Tiit Liblik: Vahetus Infoneti viimane vahetus: Golovljov sisse, Mašitšev välja.
20:48
Tiit Liblik: Kornerijärgselt on Avilov nüüd oma meeskonna kasti lebama jäänud, Salong kutsub väljakule ka arsti. Ilmselt tiksub siit korralikult minuteid juurde, mäng jätkub ka Paide järjekordse nurgalöögiga.
20:50
Tiit Liblik: Ja mäng on lõppenud, raskes mängus võtab Infonet üliolulise 1:0 võidu, tõustes niiviisi taas neljandale positsioonile! Infonet võitis mängu ka üsna teenitult, sest kuigi Paide avaldas mängu lõpuosas korralikult survet Matvei Igoneni väravale, jäädi kaitses siiski kodumeeskonna edurivimeestega hätta, mistõttu reisitakse Eestimaa südamesse tagasi nulli punktiga.