Laupäev, 7. november 2015
13:42
Raul Ojassaar: Tervitused kõigile - tänavu viimast korda Premium liiga puhul!
13:43
Raul Ojassaar: Viimase vooru puhul peetakse kõik viis vooru mängu ühekorraga. Meie peatähelepanu keskendub loomulikult mängudele Viljandis ja Tartus, kus on kõige rohkem mängus - nii Tulevik kui Tammeka üritavad endale krabada seda "päästvat" üheksandat kohta, mis otse väljakukkumise asemel viib üleminekumängudele.
13:45
Raul Ojassaar: Nagu juba ehk olete ka märganud, tiksuvad vaikselt uudisesse ka meeskondade koosseisud. Võtame esimesena ette Flora ja Paide:

Paide: Mart-Mattis Niinepuu, Michael Lilander, Martin Ustaal, Joosep Juha, Meelis Peitre, Sander Sinilaid, Karl-Eerik Luigend, Hans-Kristjan Hansberg, Ats Sillaste, Lauri Varendi, Artur Rättel.
Varus: Mihhail Kolesnikov, Timo Lomp, Liivo Leetma, Viktor Klimeev, Rasmus Tomson, Joel Indermitte.

Flora: Richard Aland, Kevin Aloe, Gert Kams, Nikita Baranov, Madis Vihmann, Joseph Saliste, Tõnu Paavo, Jan Kokla, Zakaria Beglarishvili, Herol Riiberg, Maksim Gussev.
Varus: Mait Toom, German Šlein, Markus Jürgenson, Joonas Tamm, Rauno Sappinen, Janar Õunap, Rauno Alliku.

13:46
Raul Ojassaar: Flora poolt teevad oma Premium liiga debüüdid väravavaht Richard Aland ja poolkaitsja Tõnu Paavo. Paavo pole sealjuures varem isegi kõrgliigas pingile pääsenud! Paide koosseisus on samuti üks selle hooaja mõistes uus nimi - esimest (ja mis seal salata, sel hooajal ju viimast) korda on pingile jõudnud Joel Indermitte.
13:46
Raul Ojassaar:

Tulevik: Karl-Romet Nõmm, Indrek Ilves, Kaarel Henn, Ragnar Piir, Karl Ivar Maar, Karel Kübar, Tanel Lang, Gerdo Juhkam, Roger Teor, Sakari Ilmari Tukiainen, Raido Roman.
Varus: Rait Oja, Siim Saar, Erkki Kubber, Sander Loigo, Rasmus Luhakooder, Sander Post, Martin Kase.

Kalju: Vitali Teleš, Karl Mööl, Alo Bärengrub, Jorge Manuel Ferreira Rodrigues, Ken Kallaste, Reginald Mbu Alidor, Joel Lindpere, Eino Puri, Ats Purje, Tarmo Neemelo, Sören Kaldma.
Varus: Siim-Sten Palm, Henrik Pürg, Andre Järva, Erkki Junolainen, Stanislav Goldberg, Peeter Klein, Henrik Kummer.

13:47
Raul Ojassaar: Tuleviku ja Kalju koosseisudes üllatusi samuti ei ole. Sander Post sekkub täna päris kindlasti mängu lõpus pingilt.
13:48

Tammeka: Karl Johan Pechter, Tristan Koskor, Rasmus Tauts, Kevin Rääbis, Siim Tenno, Martin Hurt, Reio Laabus, Kristjan Tiirik, Andre Paju, Kaarel Kiidron, Martin Miller.
Varus: Karl Vaabel, Marek Tšernjavski, Kevin Anderson, Martin Jõgi, Geir-Kristjan Suurpere, Erki Mõttus, Martin Naggel.

Trans: Aleksei Matrossov, Nikita Savenkov, Roman Nesterovski, Marek Kaljumäe, Volodõmõr Kilikevitš, Vitalijs Zils, Maksim Lipin, Vlasii Sinjavski, Georgi Arkania, Aleksei Jahhimovitš, Dmitri Barkov.
Varus: Vadim Mihhailov, Bi Sehi Elysee Irie.

13:50
Raul Ojassaar: Tammeka on loomulikult oma hooaja seni tähtsaimas mängus oma tugevaima võimaliku koosseisuga. Vigastusega jääb eemale Jürgen Lorenz, mängukeelu all on esiväravavaht Karli Kütt. Trans on oma koha tabelis juba kindlustanud ning on tulnud natuke eksperimentaalsema koosseisuga peale, kus on algrivistuses näiteks Nikita Savenkov ja Georgi Arkania. Pingil on Narva mehi ainult kaks.
13:51
Raul Ojassaar: Huvitava tõsiasjana tasub märkida, et Tammeka võidukoefitsient kihlveokontorites on päris tublisti võrreldes eilse õhtuga langenud - kui eile oli see 2,60 ringis, siis täna on see mõnel pool lausa 1,59 peale langenud.
13:51
Ivar Lepik:  Tere Tartust! Meeleolu on siin läbivalt positiivne. Ei paista kuskilt välja, et mäng käiks väljalangemise peale.
13:53
Ivar Lepik:  Tammeka koosseis on väga huvitavalt ründav, kuigi esimesel pilgul pakuks, et seda põhjustab väravakütt Martin Hurda kasutamine keskkaitsjana. Ei ole talle võõras positsioon ja nagu Raul välja tõi, on kapten Jürgen Lorenz vigastusega eemal.
13:53

Pärnu: Hendrik Vainu, Rauno Tutk, Magnus Villota, Ronek Saal, Martin Vunk, Robert Kirss, Envar Lauter, Risto Pärnat, Greger Könninge, Kristen Saarts, Kristian Lenk.
Varus: Kristjan Tamme, Siim Mäeots, Kaarel Kaarlimäe, Hevar Aas, Anton Issakov, Henri Hanson.

Sillamäe: Artjom Levizi, Pavel Aleksejev, Deniss Tjapkin, Igor Dudarev, Tihhon Šišov, Kirill Novikov, Denis Vnukov, Aleksei Tšerkasov, Aleksandr Ivanjušin, Jevgeni Kabajev, Aleksandr Volkov.
Varus: Eduard Usikov, Andrei Sidorenkov, Igor Tšeminava, Daniil Ratnikov, Janar Toomet, Giorgio Russo.

13:54
Ivar Lepik:  Transi koefitsiendi kukkumine on ka üpris loogiline, eriti, kui koosseisu vaadata. Nagu Adjam Kuzjajev lubas, antakse võimalus mitmetele teise ešeloni mängijatele.
13:55
Raul Ojassaar: Pärnul alustab väravas Kristjan Tamme asemel Levadia vastu nullimängu teinud Hendrik Vainu, Sillamäel aga varuväravavaht Artjom Levizi, lisaks on idavirulastel veel algrivistuses mitu tavapärast varumeest. Ei ole millegi peale mängida enam ka neil.
13:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast ka Kadriorust!
13:58
Kristjan Remmelkoor:  Hetkel tänati tribüünide ees Sergei Pareikot eduka klubikarjääri eest.
13:58
Ivar Lepik:  Tammeka fännid valisid hooaja parimaks Kristjan Tiiriku. Kes teab - ehk vanameistri viimane mäng Premium liigas?
13:59
Kristjan Remmelkoor:  Tablool on kirjas "Aitäh! Sergei Pareiko" ning Pareikost tehti koos Levadia meeskonnaga pilti.
14:01
Kristjan Remmelkoor:  Teever ja Kink panid palli mängu.
14:01
Ivar Lepik:  Tammel aga tabloo ei tööta. Fännid avasid mängu vägeva püroshow'ga nagu kombeks saanud.
14:02
Raul Ojassaar: Pärnus pandi pall mängu!
14:02
Raul Ojassaar: Paides samuti!
14:03
Raul Ojassaar: Värav VILJANDI JUHIB! VILJANDI JUHIB! VILJANDI JUHIB! ROGER TEOR TEGI SEDA JÄLLE!
14:03
Raul Ojassaar: Teor alustab kodumängu Kalju vastu sealt, kust eelmine kord pooleli jäi, kihutades palli tagumise posti juurde juba päris mängu alguses!
14:04
Rasmus Voolaid: Tere! Mina olen Viljandis ja tõesti, Viljandi juhib!
14:04
Rasmus Voolaid: Kalju fänne see ei heiduta, kuid "Pühapäeval esiliiga!" enam ei kõla.
14:04
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed neli minutit on mäng käinud Infoneti väljakulpoolel.
14:04
Ivar Lepik: Värav  Ja Tammeka on taga! Dmitri Barkov!
14:05
Raul Ojassaar: Tartu kohale ilmusid järsku päris mustad pilved...
14:05
Ivar Lepik: 5. minutil kaotatakse keskväljal pall, Dmitri Barkov murrab paremalt äärelt läbi ja saadab Pechteri külmavereliselt Pechteri kõrvale!
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Elhi lõikas vasakult äärelt keskele ja lõi peale, Pikkerile see mingeid raskusi ei valmistanud.
14:06
Külastaja asd kommentaar
Damn, ainuke tuleviku kodumäng, kus ma ei saa olla kohal. Lisaks eriti nõmeda neti otsas, ehk ei kannata ka postimeest jälgida.
14:07
14:07
Kristjan Remmelkoor:  VäravLevadia läks 7. minutil juhtima 1:0!
14:07
Rasmus Voolaid: Viljandi fänne eriti ei kuule, Kalju omad on kogu mängu endast märku andnud.
14:08
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin tsenderdas parema nurgalipu lähistelt ja Teeveri võitlusest kaitsjaga läks pall väravasse. Ilmselt läheb kirja omaväravana.
14:09
Rasmus Voolaid: KALJULE PENALTI!
14:09
Rasmus Voolaid: Neemelole tõmmati maha ja Ats Purje läheb palli taha.
14:09
Rasmus Voolaid: Neemelo*
14:09
Rasmus Voolaid: Värav Tulevik - Kalju 1:1!
14:10
Rasmus Voolaid: Ja püro on lahti ka Viljandis, Nõmme fännide esituses.
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Pikker lõi esmalt Elhi tsenderduse rusikatega ära ja tõrjus kohe seejärel Dmitrijevi löögi üle otsajoone.
14:12
Kristjan Remmelkoor:  Praegu on Levadia värav pandud siiski Teeveri nimele. See oleks talle hooaja 24. tabamus.
14:12
Kristjan Remmelkoor:  Artjuninit raviti väljakul, loodetavasti suudab mängu jätkata.
14:13
Raul Ojassaar: Pärnus on Sillamäel juba päris mitu head šanssi olnud, kuid head tööd on teinud Hendrik Vainu, just lõi napilt kauglöögi mööda Deniss Vnukov.
14:15
Raul Ojassaar: Flora fännid püroga tagasi ei hoia, aga Paides on endiselt seisuks 0:0.
14:15
Külastaja Lee kommentaar
Selliste skooride puhul, kes saaks edasi playoffi? Tammeka või Viljandi
14:15
Raul Ojassaar: Kui meeskonnad lõpetavad võrdsete punktide peal, saab üheksanda koha Viljandi - seda omavaheliste mängude paremuse tõttu.
14:16
Rasmus Voolaid: Mööl proovis vasakuga tagumisse nurka keerutada, aga veidi ristnurgast üle. Kalju surub.
14:16
Ivar Lepik: Esimese šoki järel on Tammeka palli valdama asunud, aga seni mitte midagi üleliia ohtlikku.
14:16
Raul Ojassaar: Gussev pääseb paremalt äärelt karistusalasse ning virutab napilt väravast mööda!
14:18
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin mängib täna ebatavalisel kombel Levadia paremkaitsjat. Põhjuseks on Laitineni vigastus ja Ojamaa mängukeeld.
14:19
Rasmus Voolaid: Mitte ainult minul pole külm, ka Telešilon igavusest külm hakanud ja ta soojendab end korralikult.
14:20
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKink libistas 19. minutil Elhile korralikult jalgadesse ja teenis kaardi.
14:21
Ivar Lepik:  Tammeka on kohutavalt passiivne ründefaasis. Null liikumist.
14:22
Raul Ojassaar: Paides ründab vahelduseks ka kodumeeskond, aga Peitre peaaegu ülepuusalöök lendab selgelt üle värava.
14:22
Raul Ojassaar: Pärnus on endiselt mäng Sillamäe käes, kuid standardolukordadest enamat seni suudetud pole.
14:23
Ivar Lepik: Tamme staadionil on hommikust saati olnud üks ootamatu külaline, kes tulnud Tallinnast täna siia, et osta endale ruutmeetreid Sepa staadionist. Härrasmees rääkinud, et on Tartust pärit ja mängis siin (Tamme) staadionil 1950. aastatel, olnud väravavaht. Väga äge.
14:23
Kristjan Remmelkoor:  Kink sai suurepärase läbisöödu ja pääses palliga kasti, kuid veeretas selle tagumisest nurgast mööda. Supervõimalus, mis realiseerimata jäi.
14:23
Rasmus Voolaid: Viljandi teenis nüüd poolelt väljalt karistuslöögi, mis loomulikult kasti toimetati - Tukiaineni pealöök läks aga selgelt mööda. Üldiselt on mäng aga jätkuvalt Kalju käes.
14:24
Külastaja asd123 kommentaar
Kas tõesti on Levadial nüüd nii palju mehi keskväljale panna, et Mutso ei pääse enam isegi pingile juba mitmendat mängu?
14:25
Kristjan Remmelkoor: HoiatusEl Hussieny sai 25. minutil keskväljal sukeldumise eest kollase.
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Levadia pingil on muidu ruumi küll, sest kirjas on ainult viis varumeest. Mutsol on siis äkki mingi vigastus.
14:27
Raul Ojassaar: Flora ründab, otsajoone juurest tuleb Kamsi madal pall kõigist läbi ning Saliste ei suuda värava ees ootamatult sülle kukkunud võimalust ära kasutada.
14:27
Külastaja Tammeka fänn kommentaar
Olles jälginud tervet senist Tammeka hooaega Premium liigas, tuleb mainida, et Tammeka väärib kohta Esiliigas.
14:28
Külastaja KL kommentaar
Mutso on juba mitu nädalat vigastatud, nii et võta rahulikult asd123
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev mängis viimase mehena El Hussieny surve all väga külma närviga, pöörates end julgelt vastasest lahti.
14:29
Rasmus Voolaid: Nüüd on Kalju fännidelt ilmselt Tuleviku jaoks solvavaim võimalik sõnum: "TARTU TAMMEKA".
14:29
Kristjan Remmelkoor: VäravSiim Luts lööb imelise soolovärava, purjetades palliga pikalt kõigist, kes ette jäid, mööda ja lükates lõpuks palli kindlalt nurka! 29. minutil 2:0 Levadiale.
14:30
Rasmus Voolaid: Neemelo sai haiget ja tundub, et selga masseeritakse. Sooja tegema keegi veel ei lähe.
14:31
Ivar Lepik: VäravKAAREL KIIDRON!
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Penalti Infonetile!
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Pikker tõrjus alt nurgast Kozlovsi penalti!
14:33
Raul Ojassaar: Risto Pärnat sai viielt meetrilt vabalt löögile, aga kihutas palli Sillamäe väravast üle! Kuldne võimalus pärnakatele...
14:33
Ivar Lepik:  Nurgalöök Tiirikult leiab tagumises postis Kiidroni ihuüksi ja see pall on võrgus!
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Penaltiolukorras pääses Infonet kahekesi (Kozlovs ja Harin) ühe Levadia kaitsja vastu kontrarünnakule. Kozlovs ei söötnud Harinile, kes oli keskel täiesti vaba, ja oli palli triblamisega kaotamas, aga suutis siiski kasti joone juures penalti välja võidelda. Kristal polnud küljejoone taga penaltiotsusega absoluutselt rahul.
14:35
Raul Ojassaar: Tammeka meestelt ka huvitav Sepa Jalgpallikeskuse teemaline tähistus - meeskond eesotsas Kiidroniga (milline õige valik väravalööja osas!) poseeris pinkide juures koos sümboolse ruutmeetri suuruse raamiga.
14:36
Raul Ojassaar:  Värav PÄRNU JUHIB! 35. Risto PÄRNAT!
14:36
Rasmus Voolaid: Hoiatus Indrek Ilvesele kaart.
14:37
Rasmus Voolaid:  Värav Tarmo Neemelo!
14:37
Raul Ojassaar: Pärnat pääseb vasakul pool kaitsjate seljataha ning tõstab palli üle Levizi, Sillamäe kaitsjad küll toovad palli enda meelest joonelt ära, aga abikohtunik fikseeris värava ära!
14:37
Rasmus Voolaid: Kohtunikud arutasid, aga loeti ära - ei olnud sulgu!
14:38
Rasmus Voolaid: Küllaltki uskumatu värav: Lindpere saatis põrkava palli karistusalasse, mis kõigist mööda läks ja Neemelo filigraanse puutega selle sisse lükkas!
14:39
Ivar Lepik: Hoiatus  Jahhimovitš saab kollase.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Kingilt oivaline väike sööt kasti Teeverile, kelle löögi Lavrentjev tõrjub üle otsajoone. See oli väga hea võimalus.
14:40
Ivar Lepik: VäravTammeka on ees! Tartu Tammeka on ees! Tristan Koskor!
14:41
Rasmus Voolaid: Kalju fännid teatasid sellest seisust koheselt ka kohalikele ja uuesti kõlab "Tartu Tammeka" ka Viljandis.
14:42
Ivar Lepik:  Kristjan Tiirik siiski!
14:43
Rasmus Voolaid: Viljandil nagu aega on, Lindpere sai rahulikult keskjoone juures seista, Teor astus hoopis sammu kaugemale.
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Rähna tagasisööt pani Pikkeri surve alla ning väravavaht lõi palli Kozlovsi pihta, tema õnneks põrkas pall sealt üle otsajoone, mitte väravasse.
14:44
Rasmus Voolaid: Mida?!?!?! Nõmm pudistas tsenderduse oma näppudest läbi, tundus, et läheb väravasse, aga Kaldma lõi selle hoopis tagasi mängu?!
14:44
Raul Ojassaar:  Shaqtin' a Fool?
14:44
Rasmus Voolaid: See oleks noore mängumehe esimene meistriliigas olnud.
14:45
Ivar Lepik: Hoiatus  Tauts.
14:45
Ivar Lepik:  Ja poolaeg 2:1 Tammekale! Kui esimesed minutid olid üsnagi hirmutavad, siis teise poolaja eel on kõik jälle Tammeka käes!
14:46
Rasmus Voolaid: Poolaeg ka Viljandis!
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Poolaja viimasel minutil pääses Levadia nurgalöögi järel kaks korda järjest väga ohtlikult löögile. Esmalt päästeti Rähna jalalöök joonelt ning seejärel lendas Teeveri pealöök üle värava.
14:47
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  45+2. Semahhin patustas El Hussieny vastu ja sai kaardi.
14:47
Kristjan Remmelkoor: Minut varem oli El Hussieny ise oma teise kaardiga riskinud, tehes selge vea Harini vastu.
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg Kadriorus läbi! Levadia 2:0 Infonet.
14:48
Külastaja Jaaa kommentaar
Vungilt supersöödud
14:49
Raul Ojassaar: Poolajad ka Pärnus ja Paides! Seisud ehk pisut üllatuslikud - Pärnu on 1:0 ees, Flora ja Paide on hetkel ainus mäng, kus väravad veel üldse löömata.
14:52
Kristjan Remmelkoor:  Kokkuvõttes oli Kadriorus üsna tempovaene poolaeg. Levadia ründas rohkem ja kasutas mitmetest võimalustest kaks ära, Infonet jättis realiseerimata penalti. Levadia on liikumas kindlalt hõbemedalite suunas.
14:55
Raul Ojassaar: Tundub, et vähemalt Joel Lindpere tiimibussiga Viljandisse ei sõitnud:

Külastaja Rääbis kommentaar
Keegi Tammal on mingi palun öelge Koserile et Rääbise välja võtaks. Liiga palju eksimusi, okei see väravasööt tuli välja aga muidu puhas seesamune
15:00
Ivar Lepik:  Ja läks uuesti Tartus.
15:02
Ivar Lepik: Vahetus  Transilt poolajal vahetused: Georgi Arkania välja, Vadim Mihhailov sisse; Aleksei Jahhimovitš välja, Irie sisse.
15:02
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg on mõned minutid käinud ka Viljandis, kuid midagi erilist raporteerida pole.
15:02
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfonet teeb vaheajal kaks vahetust: endised levadialased Ivanov ja Kulinitš välja, Golovljov ja Ogorodnik sisse.
15:03
Ivar Lepik:  Sellega on nende tänased vahetused ka tehtud.
15:03
Kristjan Remmelkoor:  Ja teine poolaeg on alanud.
15:03
Raul Ojassaar: Läksime uuesti Pärnus!
15:04
Raul Ojassaar: Ning ka Paides!
15:05
Rasmus Voolaid: Raido Roman proovis oma ulmeväravate saldod duubeldada, keskväljalttulnud löök lendas korralikult üle ja Teleš oli valvel ka.
15:06
Kas Raul oskab teleporteeruda kahe linna vahel?
15:06
Raul Ojassaar: Jah.
15:06
Rasmus Voolaid: Peatoimetajate värk.
15:06
Kristjan Remmelkoor:  Meltsilt ülitäpne tsenderdus Harini pea peale. Harin jätab suurepärase võimaluse realiseerimata, suunates palli ebatäpselt.
15:06
Rasmus Voolaid: Purje läks kaugelt lööma ... ja küljeauti.
15:11
Kristjan Remmelkoor:  Järgmise supervõimaluse raiskab Semahhin, kes lööb kuuelt meetrilt kaitsjaliku löögiga palli taevasse.
15:12
Raul Ojassaar:  Värav PAIDE JUHIB! 53. Ats SILLASTE!
15:12
Rasmus Voolaid: Viljandi valmistub vahetust ette, kuid Sander Post istub endiselt pingil.
15:13
Raul Ojassaar: Paide nurgalöök läheb teravalt väravaesisele, põrkab seal Kokla alt läbi ning Sillaste hüppab palliga väravasse! Kas Flora seeria murdub?
15:13
Külastaja Karu kommentaar
Oskab keegi öelda selle südika pärnakate kaitsja nime ja vanust?
15:13
Raul Ojassaar: Ei tea, mida sa täpselt silmas pead.
15:13
Kristjan Remmelkoor:  Luts liikus palliga mööda otsajoont ja tahtis palli Lavrentjevist läbi raiuda, aga väravavahile jäi pall sülle.
15:13
Rasmus Voolaid: Vahetus Tulevik vahetab: Raido Roman välja, Siim Saar sisse.
15:13
Raul Ojassaar: Aga äkki Magnus Villota ja 17?
15:14
Kristjan Remmelkoor:  Pikk pääses Kruglovi lühikese söödu järel vabalt üks-ühele, aga lükkas palli väravast mööda. Väga hea võimalus.
15:15
Raul Ojassaar: Pärnat oli Pärnu teisele väravale lähedal, kui Levizi tõrjus tema löögi posti!
15:15
Justjust täpselt. Meeldiv vaadata sellise noore mängija südikat mängu.
15:16
Ivar Lepik: Hoiatus  Tiirik küpsetab Kilikevitši ära ja ukrainlasele kollane, tagant jalgadesse.
15:16
Rasmus Voolaid: Ohoh, tund mängitud janüüd oli kuulda ka "Võitle Tulevik, võitle!" ja Post on püsti, kas tuleb varsti sisse?
15:17
Raul Ojassaar: Värav  PAIDE LÖÖB TEISE! 58. Lauri VARENDI!
15:17
Raul Ojassaar: Küll tuleb täna neid üllatusi! Varendi pääseb kena triblinguga viimaseks kaitsjaks jäänud Gussevist (!) mööda ning mängib Alandi üle!
15:18
Kristjan Remmelkoor:  Kozlovs oli taas isekas, uhades Golovljovile söötmise asemel kaugelt ja väga ebatäpselt peale.
15:19
Rasmus Voolaid: Kaldma (?) sai väga hästi peagalöögile, aga Nõmm tõi altnurgast ära.
15:19
Raul Ojassaar:  Vahetus Flora vastas vahetustega - Sappinen ja Alliku sisse, Beglarišvili ja Gussev välja.
15:19
Rasmus Voolaid: Vahetus  Tuleviku teine vahetus: Kase tuli Kübari asemele.
15:20
Rasmus Voolaid: Hoiatus  Ats Purjele sukeldudmise eest kaart. Tundus täiesti korrektne otsus.
15:21
Külastaja Mart kommentaar
Pärnat mängib vasakul äärel?
15:21
Ivar Lepik:  Tauts kolistab posti!
15:21
Raul Ojassaar: Vahetus Mängis küll jah - 64. minutil tuleb tema asemele aga Kaarlimäe.
15:22
Ivar Lepik:  Hea läbisööt, aga Tauts jääb natukene hiljaks ja tabab väljastpoolt posti!
15:22
Rasmus Voolaid: Vahetus  Kalju läheb kindlustama: Pürg tuli Juki asemele.
15:25
Rasmus Voolaid: Viljandi kõrgliigalootust alles veel 20 minutit?
15:25
Raul Ojassaar: Flora tabab latti! Nurgalöök läheb hästi värava alla, Baranovi löögi suudab Niinepuu tõrjuda, aga Aloe põrutab riibaundi latti!
15:25
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kallastele kaar, Ilves proovis umbes 35m pealt lüüa, aga sama palju mööda ja üle.
15:25
Raul Ojassaar:  Ja Niinepuu tassib uuesti! Paide püsib!
15:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Levadia esimene vahetus: El Hussieny välja, Marin sisse.
15:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetult enne seda tulistas Ogorodnik 20 meetrilt posti!
15:27
Raul Ojassaar:  Ustaal paneb Sappinenile kastis sellise keha, et värskelt koondisekutse teeninud mees kukub tikuna pikali.
15:29
Ivar Lepik:  VahetusTammeka vahetas: Rääbis välja, Tšernjavski sisse.
15:29
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  71. minutil lööb värske vahetusmees Marin 3:0! Tänu Peetsoni võidetud duellile pääses Teever läbi ja oleks võinud vabalt ise lahendada, aga lükkas isetult kõrvale Marinile, kellel oli pea võimatu eksida.
15:29
Kristjan Remmelkoor: Vabandust, Värav
15:30
Rasmus Voolaid: Kaugel see aeg on, et Nõmm kasti tuuakse?
15:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil Kozlovs välja, Gurtšioglujants sisse.
15:31
Rasmus Voolaid: Ja Post võttis soojendusdressi maha, on aeg!
15:31
Kristjan Remmelkoor:  VahetusSamuti Artjunin välja, Roosnupp sisse.
15:31
Raul Ojassaar: Kaheväravalises kaotusseisus Flora on tõsiselt suruma hakanud. Kaua Paide vastu peab?
15:33
Rasmus Voolaid: Vahetus  Teor välja, Post sisse. Kohe tipuründesse Tuleviku päästma.
15:34
Rasmus Voolaid: Vahetus Kalju vahetab: Neemelo välja, Järva sisse.
15:34
Kristjan Remmelkoor:  VäravKruglov 76. minutil 4:0! Teever võitis õhuvõitluse, söötes peaga palli Kruglovile vasakult jooksmiseks ette, Lavrentjev hakkas vahelt võtma tsenderdust, aga Kruglov ei tsenderdanud, vaid tulistas lati alla.
15:35
Rasmus Voolaid:  Värav SAKARI TUKIAINEN!
15:36
Rasmus Voolaid: Viljandi viigistas! Pikk pall karistusalasse, segadus ja hetke pärast on Tukiainen palli võrku ramminud!
15:36
Raul Ojassaar: Nonii, nonii, läheb päris põnevaks! Üks Transi värav või üks Tuleviku värav jätaks üheksandale kohale Tammeka asemel Tuleviku!
15:37
Ivar Lepik:  Üks Transi värav ei jäta.
15:38
Ivar Lepik: Aga Tammeka on hetkel tõenäolisem skoorija. Ohtlikud kontrarünnakud on mitmel korral tehtud.
15:38
Kristjan Remmelkoor:  Kink näitas vasaku nurgalipu juures ilusaid triblamisliigutusi, aga kaotas lõpuks palli.
15:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Levadia viimane vahetus: Teever välja, Saag sisse. Teever kummardab publikule ja saab Kristalilt sooja patsutuse.
15:39
Rasmus Voolaid: Viljandil on umbes viis minutit veel aega.
15:39
Kristjan Remmelkoor:  Lavrentjev on nüüd tõrjunud lühikese ajaga kaks tugevat kauglööki.
15:39
See jäi pisut arusaamatuks. Lavrentjev tuli väravast välja juba enne kui Kruglov midagi teha jõudis?
15:39
Raul Ojassaar: Ehk endiselt on Viljandi püsimajäämine ühe värava kaugusel - aga selleks on neil vaja väravat teises mängus Transi poolt.
15:40
Kristjan Remmelkoor:  Lavrentjev tegi enne Kruglovi lööki paar sammu ära jah, jättes esinurga kaitseta.
15:41
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd see-eest Lavrentjevilt supertõrje pärast Kingi lähilööki. Ja nüüd Pikker tõrjus väga hästi Larini ohtliku löögi.
15:41
Külastaja Josh kommentaar
Kui mõlemad tammeka ja viljandi viigiga lõpetavad mõlemad ei ole sellest viljandile abi ju
15:41
Raul Ojassaar:  Tõsi. Minu valearvestus. Keskendun parem mängudele.
15:41
Ivar Lepik: Tauts ei lahenda! Tiirik paneb kuldse palli, aga Matrossov viskub ette!
15:42
Rasmus Voolaid: Viljandil oli juba kontra üleval, aga Teleš jõudis enne pallini.
15:42
Rasmus Voolaid: Ilves mängis Möölist mööda ja tsenderdas vastu kaitsja, nõuti kätt, aga ei.
15:43
Raul Ojassaar: Pärnus on Sillamäe mänguohje kindlalt enda käes hoidmas, kuid ründes jääb teravusest puudu - isegi Jevgeni Kabajevi puuted pole kõige paremad täna olnud. Pärnu kindlustab mänguseisu, tuues vahetusest Kristian Lengi asemele Siim Mäeotsa.
15:43
Raul Ojassaar:  Värav AGA NÜÜD TULEB ÄRA! 86. Jevgeni KABAJEV!
15:43
Rasmus Voolaid: Teleš eksis väljalöögil, Kalju on närviline.
15:44
Raul Ojassaar: Jõudsin asja totaalselt ära sõnuda - õnnega pooleks saab Kabajev 20 meetri peal palli ning saadab selle kenasti värava alumisse nurka!
15:44
Kristjan Remmelkoor:  87. minutil Peetson 5:0! Infoneti kaitse on korralikult ribadeks. Saagi lähilöögi suutis Lavrentjev jalaga tõrjuda, kuid Peetson lükkas "lauapalli" võrku.
15:44
Kristjan Remmelkoor:  Värav
15:44
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine Volodõmõr Kilikevitš saab veel duši alla!
15:44
Raul Ojassaar:  Vahetus Flora läheb all in - Joonas Tamm sisse, Madis Vihmann välja.
15:45
Rasmus Voolaid: Nõmm päästab! Purje sai peaga hästi löögile, aga Viljandi väravavaht toob altnurgast ära!
15:45
Raul Ojassaar:  Värav SAPPINEN LÖÖB FLORA HEAKS ÜHE TAGASI!
15:45
Raul Ojassaar:  Värav RATNIKOV VIIB SILLAMÄE ETTE!
15:45
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusHarin võttis kiirrünnaku maha ja teenis 88. minutil kollase.
15:46
Ivar Lepik:  KÕIK! TAMMEKA PÜSIB!
15:46
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini karistuslöök võttis väravavahi jaoks ebamugava maapõrke ja Lavrentjevi põlvest põrkas löök posti!
15:47
Rasmus Voolaid: Ja kõik ka Viljandis!
15:47
Rasmus Voolaid: Tulevik on järgmine hooaeg esiliigas!
15:47
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on läbi! Levadiale suur 5:0 võit Infoneti üle.
15:48
tegelikult ju ei püsi ka Tammeka ju veel 100%. Paberite järgi tuleks ikka üleminekumänge mängida...
15:50
Raul Ojassaar: Flora otsib endiselt viigiväravat.
15:50
Raul Ojassaar:  Vahetus Paide venitab veel aega. Ats Sillaste asemele tuleb Joel Indermitte, kes saab seega sel hooajal Premium liigas oma esimesed (lisa)minutid kirja.
15:52
Raul Ojassaar: PAIDES LÄBI! Paide alistab ajaloos esmakordselt Flora ning annab pealinlaste võidupeole pisut kibeda maitse!