Laupäev, 21. november 2015
12:55
Kristjan Remmelkoor:  Tere, peagi saab lõplikult selgeks meistriliiga järgmise hooaja klubiline koosseis. Selgub, kas Tartu Tammeka vormistab oma püsimajäämise või suudab Tallinna Kalev oma kodus korda saata ime ja tulla kolmeväravalisest kaotusseisust välja.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka mängib täpselt sama koosseisuga nagu kolm päeva tagasi. Kalev on teinud kaks muudatust - Kelder ja Lilleorg alustavad Paali ja Mõttuse asemel.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Läks käima!
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka lennutab juba palle Kalevi karistusalasse, Rääbis sai ka ühele tsenderdusele jala vahele, aga tema jalast lendas pall väravast väga kaugele.
13:01
Külastaja hmm kommentaar
Miks ülekandel heli pole? :(
13:03
Kristjan Remmelkoor:  Hurt proovis kaugelt, kuid löök veeres vaevu Savitskini välja.
13:03
Külastaja asd kommentaar
Tammeka ühe ära lööb on asi kindel , kui see juba ei ole kindel :D
13:05
Kristjan Remmelkoor:  Ohtlikult sai Rääbis vasakult läbi ja lükkas palli värava ette, Hurt lõi esiposti lähistelt mööda.
13:11
Kristjan Remmelkoor:  Päris pikalt käis mäng vahelduseks ka Tammeka väljakupoolel. Kalev teenis nurgalipu lähistelt aute ja ühe karistuslöögi, millele pani Kelder jala vahele, mitte küll ohtlikult.
13:17
Kristjan Remmelkoor:  Kõiv saatis veel ühe karistuslöögi kasti, päris ohtlikult läks paljude meeste vahelt läbi, aga palli teekond lõppes Pechteri süles.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  Laabuselt söödu saanud Tiirik otsustas heas kohas veel üritada mängijaid petta, mitte kohe lüüa, ja kaotas palli ära.
13:20
Kristjan Remmelkoor:  Miller ja Paju mängisid hästi kokku, Savitski ja Aruste suutsid siiski ohtliku olukorra klaarida.
13:23
Kristjan Remmelkoor: Miller lõi 25. minutil posti!
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Kiidroni kauglöök lendas liiga kõrgele.
13:28
Kristjan Remmelkoor:  Karpov sai väikese löögi vastu pead, natuke varem koges sama asja Hausenberg. Pikalt kumbki mees pirtsutama ei jäänud ja jätkati mänguga.
13:30
Kristjan Remmelkoor:  Milleri kauglöök lendas täpselt Savitskile kinnastesse. Pool tundi on mängitud.
13:37
Kristjan Remmelkoor:  Savitski lahtimäng oli väga ohtlik, aga napilt jõudis siiski kalevlane enne tammeklast pallini.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka kontrollib mängu täielikult. Kiidron leidis hea läbisööduga Hurda, kelle löök läks taganurgast napilt mööda.
13:45
Kristjan Remmelkoor:  45+1 minutit mängtud ja kõlab poolajavile. Seis 0:0.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on kokku loetud 54.
13:58
Külastaja Lee kommentaar
10 pealtvaatajat on nagunii Tammeka poolehoidjat...Milleks üldselt sellist klubi nagu Tallinna Kalevit Premium Liigasse tahta, kui ei ole fännibaasi...Viljandil on täitsa olemas ja ka Rakverel...Loodan väga, et varsti oleks 12 meeskonda Premium Liigas
13:59
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTammeka teeb esimese vahetuse juba vaheajal: Miller välja, Suurpere sisse.
13:59
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
14:01
Külastaja miks 12? kommentaar
Lee, aga siis saaks ju ka Kalev meistriliigasse?
14:03
Kristjan Remmelkoor: Värav  Ilus värav 50. minutil Paalilt! 1:0 Kalevile!
14:04
Kristjan Remmelkoor:  Paal võttis rinnaga pika palli maga ja tõstis selle karistusala joonelt üle Pechteri lähimasse ristnurka!
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Kalev vajab kahte väravat veel.
14:07
Kristjan Remmelkoor:  Suured vabandused, värava lõi Wahl, mitte Paal.
14:08
Külastaja Sarvik kommentaar
päris julmalt publikut
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Wahl võttis uuesti edukalt pika palli rinnaga maha ja jätkas kaaslasele, kelle löögi Pechter tõrjus.
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus56. minutil teenis Karpov kohtumise esimese kollase kaardi.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Rääbise löök läks sinna, kus seisis Savitski.
14:13
Mitmendana Viljandi eelmine hooaeg premiumi liigasse pääses?
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Tammeka teine vahetus: Rääbis välja, Tauts sisse.
14:16
Kristjan Remmelkoor:  Kalev on teisel poolajal palju rohkem Tammeka värava all külas käinud kui esimesel.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Hausenberg sai kornerist peaga löögile, lõi kõvasti üle.
14:21
Külastaja om see mingi näitaja kommentaar
sarvik, esiliiga tõusjad/premium liiga viimased jäävad Florale-Levadiale niikuinii alla, mingit vahet pole, kas nad jäävad alla ka tippude duublitele, meistriliiga parimatega on alumistel niikuinii suur vahe
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Suurpere teravale tsenderdusele pani Savitski käed vahele; Laabuse kauglöögi tõrjus väravavaht üle lati.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Kalevi esimene vahetus: Karpov välja, Aleksei Savitski sisse.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil Kalevi teine vahetus: Peinar välja, Paal sisse.
14:28
Külastaja hääl tribüünilt kommentaar
tln kalevil jah publikut metsikult nagu ikka. tase on ka hullumeelselt tõusnud viimasest premiumi hooajast. täeiga ikka panevad. kvaliteet rsk.
14:30
Kristjan Remmelkoor: Tammeka jätkuvalt domineerib ja Kalev pole suutnud tükk aega korralikke rünnakuid üles võtta.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Wahl pääseb Tammeka kaitse eksimuse järel kasti joonelt löögile, kuid saadab palli nurgalipu kanti.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Kalevi viimane vahetus: Lilleorg välja, Freddy Karpov sisse.
14:37
Kristjan Remmelkoor:  83. minutil tõrjus Daniil Savitski Suurpere täpse kauglöögi posti!
14:37
Kristjan Remmelkoor:  Tammekal täna teine kord väravaraame tabada.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Tiiriku löögi tõrjus Daniil Savitski altnurgast ära, Paju jätkuüritus lendas mööda.
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Tauts läks vasakult äärelt läbi ja andis hea terava palli kasti, Daniil Savitski oli juba olukorrast väljas, kuid Suurpere ei küündinud tühja värava ees napilt pallini.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Hea ühekäetõrjega pareeris Daniil Savitski Tenno soorituse.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Tõrjus nüüd ka Tiiriku löögi.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Teises väljakuotsas tõrjus Pechter ristnurgast Kõivu kauglöögi.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Mäng läbi! Kalev - Tammeka 1:0. Tammeka jääb meistriliigasse.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Kalev tegi igati väärika mängu ja teenis võidu, kuid kärisemine avamängu teisel poolajal sai saatuslikuks.