Laupäev, 5. märts 2016
15:49
Rasmus Voolaid: Tere! Neli mängu ehk eelroog on avavoorust peetud ja nüüd asume siis magustoidu kallale - Levadia vs Flora!
15:50
Külastaja ms kommentaar
Huvitav mis Mait Toomiga juhtus?
15:50
Rasmus Voolaid: Superkarikas juhtus tal reiega midagi ja juba seal seisis teise poolaja väravasuul Richard Aland, nii ka täna. Levadial on puudu Venemaa ründav poolkaitsja Anton Mirantšuk.
15:55
Rasmus Voolaid: Fännid on valmis. Levadia omad tulid uhke plaguga. Millised ootused ja lootused meie lugejatel siis on?
15:57
Külastaja tanel kommentaar
Miks ei ole seda venelast antoni ?
15:57
Rasmus Voolaid: Põhjust ei oska kahjuks öelda.
15:58
Rasmus Voolaid: Loodetavasti saame põhjuse juba mängu ajal teada, aga kui ei, siis hiljemalt järelkajas.
16:00
Külastaja anton kommentaar
ootus on et meril beilmann finišisirgel ei kukuks
16:00
Rasmus Voolaid: Seda kindlasti. Eesti laskesuusaneiud on tublid, aga jätame selle Kanal 12 ekraanile ja keskendugem Eesti vutiklassika järjekordsele peatükile.
16:01
Rasmus Voolaid: Oodatakse vist Raul Ojassaart, et siiamaani alustatud pole.
16:01
Rasmus Voolaid: Nüüd! Läksime!
16:05
Rasmus Voolaid: Levadia oli esimesel minutil päris terav, aga nüüd on Flora veeretama hakanud. Sergei Ratnikov rääkis enne mängu, et nende esimene eesmärk on Flora mängu lõhkuda.
16:05
Ivar Lepik: Kes parasjagu ikkagi tähtsamale mängule keskendub, siis Inglismaal on kõik nagu ikka: Tottenham läks just 2:1 ette ja Arsenal on vähemuses.
16:07
Külastaja miks? kommentaar
ma ei saa aru miks Lepmets põhis mitte Pikker
16:07
Rasmus Voolaid: Ju on siis nappide trennidega end juba tõestanud. Muud põhjust nagu väga ei paista.
16:09
Külastaja das.hf kommentaar
Ratnikov rääkis mängueelses intervjuus, et kogemus on selleks mänguks tähtis ja sellepärast Lepmets, mitte Pikker.
16:12
Rasmus Voolaid: Esimesed kümme minutit on olnud veidi kompivad, aga seda suure mängu hõngu on korralikult tunda.
16:16
Rasmus Voolaid: Flora on ikka uskumatult sügav. Rahulikult saab sellised nimed nagu Hannes Anieri ja Zakaria Beglarišvili üldse koosseisust välja jätta.
16:16
Külastaja Tomm kommentaar
Kes Levadia kapten on?
16:17
Rasmus Voolaid: Hunt.
16:19
Rasmus Voolaid: Levadia on nüüd ise domineerima hakanud. Mõned minutid on rünnatud ja teeniti oma teine nurgalöök.
16:20
Rasmus Voolaid: Leiti väga hästi vaba olnud Tabi, aga ei suutnud korralikult peale lüüa. Kindlasti mängu parim variant.
16:26
Rasmus Voolaid: Pool esimesest poolajast on läbi ja väga võimalusi pole olnud. Samas igav ei ole, lihtsalt võtab vist esimeses mängus natuke aega.
16:28
Rasmus Voolaid: HoiatusAndre Frolovile mängu esimene kollane ja Levadial päris heast karistuslöök.
16:29
Rasmus Voolaid: Natuke liiga kaugelt oli ja Aland jõudis ilusti ristnurgast selle püüda.
16:32
Külastaja asd kommentaar
ETV's kõlab nagu Flora peatreener kommenteeriks mängu :D
16:33
Rasmus Voolaid: Lepmets näitas nüüd Flora nurgalöögi puhul ebakindlust üles, aga Levadia õnneks laabus kõik kenasti.
16:38
Rasmus Voolaid: Nüüd Flora kombineeris väga kenasti, aga Jürgensoni terava tsenderduse sai siiski Lepmets kätte. Flora parim rünnak.
16:41
Rasmus Voolaid: SERGEI LEPMETS!
16:41
Rasmus Voolaid: Prosa sai 20 meetrit üks-ühele joosta ja Lepmets võttis jalaga Prosa löögi ära!
16:43
Rasmus Voolaid: Huhhuhuuu, päris kõva moment siia poolaja lõppu.
16:43
Rasmus Voolaid: Uskumatu muidugi, kuidas ta nii üksnida end sealt järsku leidis.
16:45
Rasmus Voolaid: Kobzar võttis karistusalas Vihmannil jala pealt palli ära, aga napilt suutis Flora kaitsja siiski päästa.
16:46
prosa sa oled võlgu mulle
16:47
Rasmus Voolaid: Ja Tarajev vilistas sisuliselt sekundi pealt ära.
16:47
Rasmus Voolaid: Poolaja lõpp oli kõva ja Lepmets on praegu mängu kuningas. Kokkuvõttes võib aga öelda, et Levadia on seni hästi Flora mängu kinni pannud.
16:52
Külastaja Krunks kommentaar
To anton: mida ta sul vōlgu on? :D
16:55
15 eurikut
16:55
Rasmus Voolaid: Fännid on poolajal omavahel kaklema läinud, kahjuks ise olen kodus ja seega rohkemat ei oska öelda. Esimesel võimalusel teatan enamat.
16:57
To anton: haha :D arvad, et ta loeb seda? :D
16:58
ma tean kus ta trenni teeb
16:59
Rasmus Voolaid: Nii, reporter/peatoimetaja selgitas, et juba mängu ajal olid Levadia fännid käinud tribüüni taga Flora omasid veidi õrritamas ja kui vile käis, siis läks veidi tulisemaks rusikate näitamiseks ja ka kaklus olla olnud. Kõik laabus aga õnneks kiirelt.
16:59
Külastaja 1488 kommentaar
Hey, Kui palju umbes Flora fänni sektoris ja Levadia fänni sektoris?
16:59
Rasmus Voolaid: Levadia omasid on umbes paarkümmend pead ja Flora omasid "tavapäraselt".
17:02
Rasmus Voolaid: Nii ja läks taas!
17:06
Rasmus Voolaid: Mäng on alanud umbes samamoodi, kui esimene ehk sellise kõrgetempolise pusimisega. Olukordi pole luua suudetud.
17:08
Rasmus Voolaid: FLORA, KUIDAS?!
17:08
Rasmus Voolaid: Kams leidis supersööduga Sappineni, kelle löögi Lepmets ära võttis ja teist palli ei suutnud Alliku raami saata!
17:09
Külastaja WM kommentaar
Alliku jätkuval Koondise tasemel :D
17:09
Rasmus Voolaid: Lepmets sai Sappineniga kokku põrgates veidi haiget ka, aga nüüd juba püsti.
17:10
noniii võlglaste ring suureneb
17:11
Kõrvaline küsimus aga kas keegi teab, miks Klavan praegu Bayeri vastu ei mängi? Vigastatud?
17:11
Rasmus Voolaid: Kahjuks tõesti, kohaliku ajalehe andmetel on põhjuseks vigastus.
17:13
Rasmus Voolaid: Oi, Morozov... Kuidas selliste kogemustega mees ei suutnud Lepmetsale korralikku tagasisöötu panna ja kinkis väga kerge nurgalöögi Florale.
17:14
Rasmus Voolaid: Praegu veel pääses Levadia, aga nüüd on viimased viis-kuus minutit selgelt Flora käes olnud.
17:15
Rasmus Voolaid: HoiatusŠlein võttis kavalalt palli võitnud Lutsu maha.
17:21
Külastaja marko kommentaar
kas levadia fännid viidi politsei poolt ära? neid pole enam tribüünil
17:22
Rasmus Voolaid: VAATA KAKLUST VIDEOKUJUL!
17:23
Rasmus Voolaid: Hoiatus Levadia esimene kaart läheb Kobzarile.
17:23
lepmets on võlgu hoopis.
17:25
Rasmus Voolaid: Floral nüüd karistusala nurgast karistuslöök, Sappinen palli taha.
17:25
Rasmus Voolaid: Frolov liitus.
17:25
Rasmus Voolaid: Sapi otsis Vihmannit, aga natuke kõrgeks jäi.
17:27
Rasmus Voolaid: HoiatusPodholjuzin võttis kontra maha ja ka kollane.
17:29
Rasmus Voolaid: Vahetus Mängu esimene vahetus: Kobzar LEvadial välja, Marin sisse.
17:31
Rasmus Voolaid: Vihmann ja Hunt panid päris pahasti pead kokku ja Levadia ründaja saab ravi.
17:31
Rasmus Voolaid: Vahetus Flora vahetab: Frolov ära, Lepistu peale.
17:33
Rasmus Voolaid: HoiatusKaljumäele kaart. Nüüd neid juba sajab.
17:34
Rasmus Voolaid: Pealtvaatajaid on täna Sportlandile tulnud 302.