Laupäev, 12. märts 2016
12:57
Raul Ojassaar: Tere laupäeva! Premium liiga hooaeg on vaevu nädal vana, kuid juba alustame kolmanda vooru mängudega. Kohe-kohe algavad kolm mängu korraga - Nõmme Kalju võtab vastu punase laterna Rakvere Tarva, Sillamäe Kalev Pärnu Linnameeskonna ning Paide Linnameeskond FC Levadia.
12:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, meistriliiga kolmas voor saab kohe kolme üheaegse kohtumisega alguse.
12:59
Kris Ilves:  Tere ka minu poolt. Toon teieni täna Kalju - Tarva kohtumise.
12:59
Kris Ilves:  Hiiul on pall mängus ning peagi juba minut ka mängitud.
13:00
Külastaja asd kommentaar
Huvitav millal Tarvas omale normaalse kunstmuru saab?
13:00
Külastaja Camron kommentaar
Pakun skoori: Kalju 5:0 Tarvas
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Paide pani tänavu esimest korda algkoosseisu väravamasina Vjatšeslav Zahovaiko.
Levadia peatreener Sergei Ratnikov on Daniil Ratnikovi pingile jätnud.
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Paide-Levadia algas.
13:01
Raul Ojassaar: Sillamäel ka pall mängus!
13:01
Külastaja Noonik kommentaar
Pärnu Sillamäe mängu kommentaatorid plaanivad hoopis laskesuusatamisest rääkida mängu ajal :)
13:01
Kris Ilves: Rakvere Tarvas saab see hooaeg esmakordselt mängida kollases koduvormis, ei tea kas see toob neile ka õnne?
13:02
Külastaja Koeru jk kommentaar
Tekstylekande jälgimine käib ka koeru spordihallist grupiviisiliselt. Siin selgitavad kohalikud satsid veel koeru meustrit.
13:02
Raul Ojassaar: Tervitused Koerusse! (Või Koerule?)
13:04
Külastaja Tom kommentaar
Ei läinud kaua, et noored Aafrika talendid Levadia põhikoosseisust välja langeksid
13:04
Raul Ojassaar: Kui alguses arvasin, et see on jalgpalliliidu lehel olevas protokollis viga, et Sillamäel on kodumängul pingil vaid kolm mängijat, siis tundub, et ikkagi ongi need asjad nii.
13:04
Kris Ilves:  Esimene ohtlik olukord Tarva värava all, kuid kõik lõppes nurgalöögiga.
13:04
Raul Ojassaar: Värav  SILLAMÄE JUBA JUHIB!
13:05
Raul Ojassaar: Nurgalöök vasakult äärelt antakse väravaesisele ja sealt lööb keegi idavirulastest peaga palli võrku. Kaugelt ei saanudki täie kindlusega aru, kes see oli.
13:06
Kristjan Remmelkoor:  Esimesed neli minutit käis mäng Paide platsipoolel, Levadia teenis seal kaks karistuslööki ja ühe nurgalöögi. Nelja minuti täitudes oli aga Paide kontrarünnak, mille Uwaegbulam lõpetas ebatäpse löögiga väga terava nurga alt.
13:06
Kus Janar Toomet üldse on? Vigastus või mida?
13:06
Raul Ojassaar: Toomet pole veel päris terve, jah.
13:07
Külastaja to Tom kommentaar
Tom, see üks aaafriklane ei mängi seepärast, et sai punase...
13:08
Kris Ilves: Kui alguses tundus, et Tarvas suudab Kaljuga mängida kui võrdne-võrdsega, siis nüüd on Kalju selgelt domineerima hakanud.
13:08
Kristjan Remmelkoor:  Hunt sai 7. minutil Levadia kornerist peage löögile, saatis palli üle värava.
13:09
Raul Ojassaar: Tundub, et Sillamäe värav on pandud Deniss Malovi nimele.
13:12
Kris Ilves:  Artjom Dmitrijev proovib umbes 25-meetri pealt, aga kõvasti üle värava.
13:17
Raul Ojassaar: Pärnu on Sillamäel tasapisi ennast mängu saamas. Nurgalöök neile.
13:17
Kris Ilves: Quintieri lõi paremalt äärelt teravust ning saatis palli värava ette, aga Tarva mehed suutsid ohu likvideerida.
13:17
Raul Ojassaar: Või siiski - Ivanjušin teeb otsajoone juures vea ning hoopis karistuslöök tuleb sealt pärnakatele.
13:18
Raul Ojassaar:  Värav 1:1! PÄRNU VIIGISTAB! 17. Taavi LAURITS!
13:18
Kris Ilves: Värav  STANISLAV GOLDBERG!
13:18
Kristjan Remmelkoor:  Penalti Levadiale! Uwaegbulam tegi trahvikasti joone juures vea.
13:18
Raul Ojassaar: Kena läbisööt liini taha ning Laurits üks-ühele olukorra kindlalt ära lahendas!
13:19
Kris Ilves:  Goldberg avas Premium liigas Rakvere väravaarve. 1:0 Tarvas ees!
13:19
Raul Ojassaar: Järsku hakkas üle Eesti igal pool juhtuma!
13:19
JAAAAAAAAAAAA
13:19
Kristjan Remmelkoor:  VäravLutsu penalti võttis Kütt ära, aga Luts lükkas tagasipõrkunud palli võrku! Paide-Levadia 18. minutil 0:1.
13:20
Kris Ilves:  Pärast Münteri tsenderdust sai Goldberg täiesti vabalt umbes 20 meetri pealt löögile ning pall maandus taga nurgas.
13:22
Raul Ojassaar: Goldbergile kindlasti mesimagus värav. Kaljust ta talvel lahkus...
13:23
Kristjan Remmelkoor:  Kobzar pani 22. minutil madalale tsenderdusele jala vahele, aga väravale pihta ei saanud.
13:23
Kris Ilves: Värav  1:1. Kalju viigistab 24. minutil.
13:24
Mul on kahju sellest pallipoisist kes seal Tarva väravataga lumehangest valget palli peab otsima.
13:24
Kris Ilves:  Nurgalöögist sai loogile keskkaitsja Jorge Rodrigues ning saatis palli Susi seljataha.
13:24
Külastaja Makaron kommentaar
Selle Yao võite ära unustada. Pärast sellist negatiivset reklaami ta sinna seltskonda enam ära ei mahu. Rumori Calcio ootab teda.
13:24
Kris Ilves:  Tarvas ei saanud eduseisu just kõige kauem nautida.
13:25
Heia Flor... ptui, tähendab Rakvere!
13:26
Kristjan Remmelkoor:  Uwaegbulam viskas end Morozovi juures Levadia trahvikastis pikali, aga penaltit ei teeninud.
13:26
Raul Ojassaar: Rakvere värav tähendab ühtlasi seda, et Paide on sel hooajal seni ainus meeskond, kes pole veel väravat kirja saanud.
13:28
Külastaja joosep kommentaar
Ikka üldse ei anna rahu? Võta Rakvere koosseis lahti ja vaata, mis Sa näed. Flora poistest hetkel täpselt üks vigastusega audis ja teine poiss istub pingil, mis Flora iba siin aetakse kogu aeg? Goldberg ja Larin ja ülejäänud kõik Virumaal üles kasvanud poisid.
13:30
Kristjan Remmelkoor:  Nurgalöögijärgses olukorras leiti trahvikastis Kaljumäe, kes oli täiesti vaba, kuid lennutas palli kosmosesse.
13:30
Raul Ojassaar: Volkov ohustab Pärnu väravat üle jala läinud tsenderdusega, kuid tundus, et Vainu kontrollis olukorda, olgugi et pall läks isegi küljevõrgu vastu.
13:30
Paidel 3KTM'i täna ainult, ja kõik mängus, mis juhtuks kui Rooba vahetaks näiteks 2 välja, ja siis 3's saab vigastada?
13:30
Raul Ojassaar: Jätkatakse vähemuses.
13:31
Raul Ojassaar: Kolm KTM-i on aga küllaltki turvaline olukord.
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Rooba rääkis juba enne hooaega, et arvestab tänavu kolme KTM-iga. Kui nad kõik olemas on, siis pole probleemi, mõned meeskonnad on vahel ka kõigest ühe KTM-iga mänginud.
13:34
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko pani Morozovi veaga mõnekümneks sekundiks pikali, aga vabandas ja patsutas keskkaitsjat, kes suutis ennast koguda ja püsti saada.
13:35
Kris Ilves: Hiiul ei ole kumbki meeskond midagi ohtliku suutnud tekitada. Silma jäävad ainult Sander Susi lahtilöögid, mis lendavad üle poole väljaku.
13:35
Kris Ilves: Värav  2:1. Jorge Rodrigues taas nurgalöögist viib 37. minutil Kalju juhtima!
13:36
Raul Ojassaar: Noh, kellel Rodrigues Striker Manias võetud oli?
13:36
Kris Ilves:  Kaljule väga magus, kuid Tarvale õnnetu värav poolaja lõpus.
13:37
Raul Ojassaar: Magnus Villota mängib kasti joone lähedal käega ning Sillamäe saab väga heast kohast karistuslöögi.
13:37
Kris Ilves:  Tarvas on tänases kohtumises silma paistnud sellega, et ei suudeta oma karistusalas palli korralikult minema klaarida. Kõik Kalju nurgalöögid on väga ohtlikud olnud.
13:37
Raul Ojassaar: Solovjovs lööb otse peale, kuid keerutab palli napilt väravast mööda.
13:38
Külastaja ccc kommentaar
Lõi Rodrigues Kalju esimese värava või pani keegi teine pea vahele enne kui pall üle joone läks?
13:38
Kris Ilves:  Esialgu tundus, et Rodrigues saab värava enda nimele, aga ehk poolajal selgub, kas nii ka oli.
13:38
Külastaja realist kommentaar
Striker Mania läks juba eelmine hooaeg aia taha, paistab et tänavu taas..
13:39
Kris Ilves:  Vahepeal sai pidi mängu sekkuma ka Kalju väravavaht Teleš, kes püüdis Rakvere tsenderduse.
13:39
Külastaja Randy kommentaar
Miks voolaidu pole? Kas uurib mõrva?
13:40
Raul Ojassaar: Jah.
13:40
Raul Ojassaar: Õhtupoole lubas ta aga ka oma detektiivitööst pausi teha ja teieni Infoneti ja Tammeka mängu tuua.
13:41
Kris Ilves:  Kaljul ohtlikust kohast trahvilöök. Elhi palli taga, kuid tsenderdus läheb pikaks.
13:42
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus41. minutil teenis Kobzar (Levadia) kohtumise esimese kollase kaardi, takistades karistuslöögi lahtimängimist.
13:43
Kris Ilves:  Oioioi! Mida teeb Sander Susi, eksib väga tobedalt ja söödab palli otse Quintieri jalale. Itaallane tõstab palli napilt üle värava. 3:1 oli lähedal.
13:43
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko näitas nurgalipu juures mitme mehe vastu head pallivaldamistehnikat, aga lõpuks läks pall temast üle otsajoone.
13:44
Kris Ilves:  Hiiul on avapoolaeg lõppenud.
13:44
Raul Ojassaar: Kui tegu polnud just vajaliku kiirrünnaku takistamisega, siis on see Kobzarile tänavu juba teine rumal kollane. Esimeses mängus Floraga tõukas ta küllaltki mõttetus olukorras Gert Kamsi.
13:44
See Quinteri on põhimõtteliselt täiesti nähtamatu esimesed 4 mängu olnud. Wakuile kiiret paranemist.
13:45
Külastaja Voolaid kommentaar
Voolaidi*
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko lõi vasakuga karistusala tagant peale, Lepmets noppis selle madala löögi.
13:46
Raul Ojassaar: Poolaeg vilistatakse lõppenuks ka Sillamäel.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg on lõppenud, Levadia juhib Paide vastu Lutsu penaltist 1:0.
13:47
Kuidas Hiiul publiku ja fännidega seis on? Teevad mõlemad pooled korralikult häält?
13:48
Kris Ilves:  Rohkem on kuulda Kalju fänne, aga on olemas ka Tarva pullid, kes peale Kalju avaväravat natukene vaiksemaks jäid.
13:48
Külastaja To Kris Ilves kommentaar
Sul midagi positiivset ka öelda Tarva kohta või aint paska?
13:48
Kristjan Remmelkoor:  Pall püsis avapoolajal praktiliselt kogu aeg Levadia valduses, kuigi käikude leidmisega jäid külalised tihti hätta. Penaltiviga tehti Paide poolt vaadates täiesti ebavajalikus olukorras ja see on praeguse seisuga saatuslikuks saamas.
13:48
Külastaja Turvas kommentaar
Susi on küll paras naljanumber. Rakverel normaalset väravavahti vaja.
13:48
Kris Ilves:  Praeguse mängu juures on raske midagi positiivset leida Tarva mängust. Ainult see, et võideldakse väljakul iga sentimeetri eest.
13:49
Kris Ilves:  Kuid mänguliselt jäädakse selgelt Kaljule alla.
13:50
Kris Ilves:  Tundub, et Kalju avavärava autoriks on siiski Karl Mööl, kes sai peale Rodriguese lööki pea vahele.
13:58
Kris Ilves:  Vahetus Tarvas teeb poolajal kaks vahetust. Kiis ja Kubber sisse, Ljaš ja Münter välja.
13:59
Kristjan Remmelkoor:  Paide-Levadia teine poolaeg algas.
13:59
Kris Ilves:  Algas teine poolaeg ka Hiiul.
14:00
Kristjan Remmelkoor:  Paides pole vaheajal vahetusi tehtud.
14:00
Raul Ojassaar: Sillamäel lastakse üle staadioni veel endiselt Vene estraadi. Mängijad aga tasapisi tilguvad tagasi platsile.
14:02
Raul Ojassaar:  Vahetus Pärnu toob poolajal Henri Hansoni asemele Martin Vungi.
14:03
Kristjan Remmelkoor: Levadia sai minna kontrarünnakule viis kolme vastu, aga pall kaotati ja lisaks jäädi ka suluseisu.
14:04
Raul Ojassaar: Pall ühtlasi ka Sillamäel mängus. Sillamäel karistuslöök ning vaheajal on tehtud ka täpsustus - sillamäelaste avavärav läks ikkagi Vitalijs Zilsi nimele.
14:05
Kris Ilves:  Hoiatus52. minutil teenib Kalju poole pealt kollase kaardi Jorge Rodrigues.
14:07
Kris Ilves:  Ohtlik! Märten Kuusk teeb rumala sööduvea ning Kirss sai Susi vastu peaaegu üks-ühele, aga Kuusk ise jõudis paikama.
14:08
Raul Ojassaar:  Värav SILLAMÄE TAAS JUHIB! 52. Maksim PAPONOV!
14:09
Raul Ojassaar: Lipin tsenderdab vasakult äärelt ning pall läheb otse väravasse. Tundus, et Paponov võis siiski õhkõrnalt oma juuksed vahele saada.
14:09
Kris Ilves:  Sander Susi VISKAS palli üle poole väljaku, alustades Tarva kontrarünnakut, kuid pall kaotati.
14:12
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus57. minutil hankis keegi levadialastest kollase kaardi, tehes Uwaegbulamile vea.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus59. minutil Paide esimene vahetus: Zahovaiko välja, Kase sisse.
14:14
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus60. minutil võttis Roosnupp Lutsu maha ja sai kollase.
14:15
Kris Ilves:  Hoiatus61. minutil mängib Toomas Kiis palli käega ning saab ka selle eest hoiatada.
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Eelmise Levadia kollase autoriks on märgitud Marin.
14:16
Kris Ilves: Vahetus63. minut. Kalju vahetab. Järva sisse, Sinjavski välja.
14:17
Raul Ojassaar: Paides on publikuarvuks märgitud 161.
14:18
Kris Ilves:  Kalju sai palli võrku löödud, kuid suluseisust. Värav ei loe.
14:18
Kristjan Remmelkoor: Varendilt hea sööt, Uwaegbulamil supervõimalus, aga Lepmets päästab, tõrjudes lähilöögi ära!
14:19
Raul Ojassaar: Supervõimalus Volkovil, kes saab täiesti üksi värava eest palli suunata, aga mööda!
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Hea söödu andis aafriklasele siiski Kase, mitte Varendi.
14:20
Kris Ilves:  Siim Rannamäel oli suurepärane võimalus, kuid löök ebaõnnestus täielikult ning viigiseis jäi veel sündimata.
14:20
Raul Ojassaar:  Vahetus Sillamäe toob Zilsi asemele Aidara.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Teisel poolajal on Paide väga aktiivne olnud, võrreldes esimese poolajaga, kui Levadia muudkui palli lükkas.
14:22
Kris Ilves: VahetusTarvas teeb oma viimase vahetuse. Alari Tovstik välja, Madis Reimal sisse. Tarvas tõi rünnakule jõudu juurde.
14:23
Kris Ilves:  VahetusTuleb mängu ka Tarmo Neemelo! Kirss teeb talle ruumi.
14:24
Raul Ojassaar:  Vahetus Vahetas ka Pärnu - Lenk ja Leokin sisse, Saarts ja Sarapuu välja.
14:24
Raul Ojassaar: Kohe väga hea võimalus Sillamäele otsa, aga Dudarev saadab palli üle värava.
14:24
Kris Ilves:  Neemelo sai juba ohtlikult peaga löögile, kuid raamide vahele see ei jõudnud.
14:24
Raul Ojassaar: Praegu on Sillamäe Pärnust ikkagi parem olnud. Skoor 2:1 on aus.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Paide teine vahetus: Roosnupp välja, Kukebal sisse.
14:26
Kris Ilves:  Neemelo on toonud Kalju rünnakule teravust, juba teine ohtlik olukord tema poolt. Seekord andis värava ette söödu, aga kaaslase löögi blokeeris Tarva kaitsja.
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Levadia esimene vahetus: Kobzar välja, Mutso sisse.
14:26
Raul Ojassaar:  Värav SILLAMÄE KOLM! 68. minutil nurgalöök värava alla ning pall lõpetab Lengi jalast väravas. Usutavasti omaväravaks siiski ei lähe, aga eks näis, kelle nimele ta lõpuks kantakse.
14:27
Kris Ilves:  Värav3:1. 73. minutil lööb Karl Mööl oma teise värava ning Kalju suurendab eduseisu.
14:28
Kris Ilves:  Taaskord nurgalöögi järgsest olukorrast. Tarvas ei saa Kalju nurgalöökidega hakkama nii nagu peaks.
14:28
Külastaja mc kommentaar
Huvitav, miks Gando ikka veel pingil istub?
14:29
Külastaja teada värk kommentaar
et Tarval on standardolukordadega väga suured raskused. Kohe üldse ei osata nende eest kaitsta. Täna ka vist kõik standarditest tulnud
14:29
Pärnu annab nii kergelt palle ära. Masendav mäng.
14:30
Raul Ojassaar:  Sillamäele nurgalöök. Kas tuleb veel üks?
14:30
Kris Ilves:  Aiaiai! Siim Rannamäe sai vigastada. Kahtlane, kas saab mängu jätkata.
14:30
Kris Ilves:  Tarval peaks olema ka kõik kolm vahetust tehtud.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Lombi löök lõpetab Lepmetsa süles.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus78. minutil sai Kase keskväljavea eest kollase kaardi.
14:32
Raul Ojassaar: Väike rüselus Sillamäel!
14:33
Kris Ilves: Hoiatus80. minutil saab hoiatada Eino Puri, kes tõmbas maha Toomas Kiisi.
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Hunt proovis võitluses Rähni vastu penaltit teenida.
14:33
Raul Ojassaar: Hoiatus Hoiatus Aidara kees natuke üle ning mõnikümmend sekundit oli paras madin käimas. Semahhin ja Laurits 76. minutil kaardid kirja saavad.
14:35
Kris Ilves:  Ja tundub, et Tarvas mängibki kümnekesi Rannamäe vigastuse tõttu.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Paide viimane vahetus: Sinilaid välja, Tomson sisse.
14:37
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi võimas karistuslöök läks Lepmetsa näppude kaudu posti ja Lepmetsal on nüüd arsti vaja!
14:37
Raul Ojassaar:  Hoiatus Paponov teeb Pärnu väljakupoolel päris mõttetu vea ning saab 80. minutil kaardi.
14:38
Kris Ilves:  Neemelo suutis ka palli võrku lüüa, kuid Andre Järva söödu hetkel oli Neemelo suluseisus.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Paide on Levadiale surve peale pannud, mitu nurgalööki hetkel järjest.
14:39
Kris Ilves: VahetusKalju viimane vahetus. Sisse Kaldma, välja Listmann.
14:40
Külastaja Pärnakas kommentaar
Pärnul täna polnud hea päev- pole kerge reis ka muidugi sinna, kodus võtame revanši
14:41
Kris Ilves:  Kaljul nurgalöök. Kas tuleb neljas?
14:42
Raul Ojassaar:  Hoiatus 85. minutil saab ka Aidara oma kaardi kätte.
14:42
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus88. minutil kollane Lilanderile.
14:42
Kris Ilves:  LATT! Neemelo lõi käärlöögist palli latti! Taaskord nurgalöögi järgses olukorras.
14:42
Külastaja adsf kommentaar
Mis positsiooni mees see Kobazar oligi?
14:42
Kristjan Remmelkoor:  Kobzar on ääreajaja.
14:43
Kris Ilves:  Hiiul on jäänud mängida veel kolm lisaminutit.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  90. minutil Levadia vahetab: Luts välja, Gando sisse.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  90+1. minutil saadab Uwaegbulam palli väravasse, aga teeb samal ajal Lepmetsale vea ja värav ei loe. Lepmets natuke pikutab, aga seekord arstiabi ei vaja.
14:46
Külastaja To Pärnakas kommentaar
Esiliigas saad revanši küll ja küll...
14:47
Kris Ilves:  Läbi! Kalju alistas Tarva 3:1.
14:47
Levadial pm uus meeskond aga jätkavad nagu mullu minimaalsete võiduskooridega - 7p, 2 löödud väravat
14:48
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusMorozov tegi Varendile vea ja sai 90+4. minutil kollase kaardi.
14:49
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Uwaegbulam proovis jälle penaltit kalastada ja sai 90+5. minutil kollase.
14:49
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Levadiale teine 1:0 võit järjest, Paidele kolmas kuiv kaotus järjest.
14:49
Raul Ojassaar: Värav Sillamäel lööb Aleksandr VOLKOV veel teisel üleminutil lõppskooriks 4:1.
14:49
Külastaja to tom kommentaar
Jepp. Nii on. Aint et paide vastu peaks ikka suutma midagi enamat peale penalti järgse värava
14:50
Raul Ojassaar: Sillamäel samuti mäng läbi! Kodumeeskonnale kindel 4:1 võit ning hooaega on alustatud tõusvas joones - kaotus, viik ja nüüd võit.
14:53
Pärnu mäng Levadiaga paistis nii paljulubav, et raske on vastu võtta nii masendavat kaotust.
14:53
Raul Ojassaar: Pärnu oli täna tõesti päris mannetu. Kohe ootamatult näotu. Lauritsa värava järel küll tundus, et hakatakse mängima, kuid Sillamäe oli täna selgelt parem.
14:55
Lelovi täitsa närvis. "Mäng oli juba kaotatud enne selle algust". "Kutsun üles meeskondi. Kui tahate väravaid Pärnule lüüa, siis tehke seda standardolukordades"
14:57
Tarvas oli võrreldes teisipäevase mänguga ikka tunduvalt organiseeritum ja suutis ka ise aegajalt palli mängida. Tundub, et hakkavad vaikselt tempoga harjuma.
14:57
Raul Ojassaar: Sellised olid siis kolmanda vooru esimesed kolm mängu. Premium liiga laupäev jätkub aga juba tunni aja pärast, kui Sportland Arenal kohtuvad FC Flora ja Narva Trans. Kohtumiseni!