Reede, 18. märts 2016
20:54
Raul Ojassaar: Mängukvaliteet väga hea ei olnud, aga punkti mõlemad tiimid kirja said - Transi jaoks on see kusjuures neljast mängust juba kolmandaks viigiks.
20:53
Raul Ojassaar: Kuna minul kadus kodust elekter, siis jäin mängu lõpust ilma, aga tulemusega 1:1 see kohtumine ka lõppes!
20:45
Raul Ojassaar: Vahetus Ivanovi asemele Lvov.
20:45
Raul Ojassaar: Transi nurgalöögi järel toimus karistusalas korralik puntratants ja pall oli pikalt lahti, kuid viimaks väravalöögiga olukord lahenes.
20:41
Raul Ojassaar:  Vahetus Trans ka vahetab: Mihhailov välja, Škinjov sisse. Viis minutit veel normaalaja lõpuni.
20:38
Külastaja M kommentaar
Kui Kobzar oli Levadia algkoosseis kõige ohtlikum mängija siis on Levadiaga asjad ikka päris pahasti. Ära päris lolli ka pane Raul.
20:38
Raul Ojassaar:  Hoiatus Ovsjannikov teeb kasti äärel vea.
20:38
Raul Ojassaar: Nonii, nonii! Vahetused on Levadia mängu natuke elustanud ning nüüd on veel kümme minutit aega, et võitu püüdma minna. Kas Trans suudetakse veel surve alla panna?
20:37
Raul Ojassaar: Kaljumäe pikendab peaga palli kasti, Luts saadab selle ülepeasööduga väravaesisele ning Biala toksab sealt peaga sisse!
20:36
Raul Ojassaar: Värav  LEVADIA VIIGISTAB! 81. Gando BIALA!
20:36
Raul Ojassaar: Veidi jah üllatav, et Mirantšuk oma esimest võimalust täna ei saanud.
20:36
Külastaja njaa kommentaar
Tooge Anton sisse
20:36
Raul Ojassaar: Ei nõustu. Esimesel poolajal oli Kobzar Levadia kõige ohtlikum mängija.
20:35
See Kobzar on üks arusaamatu ost Levadial. Umbes nagu Juustu Saianen eelmisel aastal vms.
20:34
Raul Ojassaar:  Biala saab kohe nurgalöögijärgses olukorras peaga värava alt proovida, kuid üle värava!
20:33
Raul Ojassaar:  Vahetus Kobzari asemele tuuakse Gando Biala. Trans veel vahetanud ei ole.
20:32
Külastaja oll kommentaar
Kas Mutso ei saanud hakkama? Levadia võiks pigem rohkem ründavat koosseisu sisse tuua.
20:32
Külastaja vedru kommentaar
täna mängib Leboodia
20:30
Raul Ojassaar:  Hoiatus Morozov läheb pea viimase kaitsjana küllaltki julgelt triblama ning Nesterov võtab ta konkreetselt maha. Tänane esimene kaart.
20:28
Raul Ojassaar: Levadia viigiväravat ei paista kohe mitte kuskilt. Mitte kuskilt.
20:27
Külastaja T kommentaar
Nagu rahvaliiga mäng vaataks , ei tea kuidas eed vaatajad seal olla kannatvad isegi avestades ,et nende meeskond juhib :D
20:26
Raul Ojassaar:  Vahetus Mutso asemele Kaljumäe.
20:26
Raul Ojassaar: Kui minu käest küsida, siis tervikuna kindlasti mitte. Soome liiga pakub paremat toodet, heal tasemel meeskondi on rohkem. Tippude tase aga Eesti omadest väga kaugel pole.
20:25
Külastaja Raviar kommentaar
Kas meie liiga on Soome kõrgliigast parem?
20:24
Luts on pikalipildumisega täna rohkem silma paistnud kui mängimisega, suu on tal ka täna üsna suur. Teiselt poolt on Ivanov nagu unerohtu söönud enne mängu, täiesti müstiline uim vana.
20:23
Raul Ojassaar:  Vahetus Levadia samal ajal vahetab - 68. minutil vahetab Pavel Marin välja Daniil Ratnikovi.
20:23
Raul Ojassaar: Väravalööja Umarov lonkab platsi kõrvale. Eks näis, kas mees saab jätkata.
20:22
Raul Ojassaar: Ega ta väga ei positiivse ega negatiivsega silma pole paistnud. Päris tema positsioon see pole, aga saab hakkama küll.
20:22
Kuidas Raudsepp`ale äärekaitsja amet sobib?
20:20
Raul Ojassaar: Luts kukub 25 meetri kaugusel väravast päris lubava rünnaku ajal ning Levadia mehed on Ošomkovi peale marus, et sealt vilet ei tulnud.
20:17
Raul Ojassaar: Kui avapoolaja lõpus tundus, et Levadia hakkab oma mängu tööle saama, siis teise poolaja olukord on jälle tagasi mängu alguses. Ei tööta.
20:14
Raul Ojassaar: Eks osalt ole see ka seletatav päris külma ilmaga - Narvas näitab kraadiklaas -3.
20:13
Raul Ojassaar: Mäng on endiselt väga võimalustevaene ja selline... kange.
20:09
Raul Ojassaar: Antonov teeb Ivanovile päris korralikult haiget, kui venelase grimassidest järeldusi teha.
20:08
Raul Ojassaar: Taas lööb peale Luts, aga seekord kaugemalt ja mööda.
20:06
Raul Ojassaar: Luts teeb kena soolo, purjetab kasti välja ning Matrossov tõrjub tema löögi korneriks.
20:05
Külastaja asd123 kommentaar
Matrossov unustas vist pead kammida täna hommikul, varem oli tal lakutud soeng peas, täna nagu mu pinginaaber.
20:03
Raul Ojassaar: Mingit numbrit EJL veel ei edasta, aga silma järgi tundub ehk sadakond.
20:02
Külastaja Huviline kommentaar
Palju pealtvaatajaid on? 1000?
20:01
Raul Ojassaar: Teine poolaeg on piirilinnas käima pandud!
19:59
Külastaja Jass kommentaar
Levadia kuidagi..... nüri oma mänguga. Luts, Ratnikov, Hundist rääkimata - käib vaid pusimine. Nagu tuli toores puus, visiseb ainult. Mehed, rünnakule!
19:57
Külastaja RR kommentaar
Kui Levadia täna kaotab või isegi viiki mängib, siis on see trump Florale. Loodan, et Levadia suudab kasvõi "koleda" 2:1 võidu võtta. Flora ebasümpaatne sats, kuna tänu "bossile" on neil Eestis ebavõrdne eelis. Forza Levadia! *Väheke intriigi kah siia live ülekandesse! ;-)
19:57
Külastaja Rene kommentaar
Narvas külm ja veidi tuuline
19:46
Raul Ojassaar: Poolaeg! Transile piisas ühest võimalusepojast, et juhtima asuda. Levadia on olnud küllaltki mannetud, kuid poolaja viimased kümmekond minutit olid juba lubavamad.
19:45
Raul Ojassaar: Platsi äärest on kuulda, kuidas Sergei Ratnikov mitmes keeles oma mehi kiiremini mängima utsitab.
19:44
Raul Ojassaar: Morozov saab ka lõpuks löögile, aga peaga üritus jääb pehmeks ning läheb lõpuks ka üle värava.
19:43
Raul Ojassaar: Levadiale karistuslöök karistusala paremalt küljelt.
19:40
Raul Ojassaar: Mäng on endiselt küllaltki võimalustevaene, kuid tempo on nüüd natuke üles läinud küll. Levadial veel viis minutit aega, et enne vaheaega viik jalule seada.
19:35
Raul Ojassaar: Levadial kena võimalus! Kobzar taas aktsioonis - võttis kenasti Hundi söödu kastis omaks, aga Transi kaitsjad jõuavad blokeerima.
19:33
Raul Ojassaar:  Kobzar ise ka seda annab ning annab ka päris hea palli, kuid Matrossov püüab selle esipostist.
19:33
Raul Ojassaar: Kobzar näitab väga kena triblingutehnikat ning teenib täieõiguslikult karistuslöögi trahvikasti küljelt.
19:32
Raul Ojassaar: Transile karistuslöök küljejoone juurest. Iga vastase poolelt teenitud standardi puhul viiakse õhujõud Levadia kasti.
19:27
Raul Ojassaar: Ratnikov läheb pika purjetamise peale peale lööma, aga selgelt üle värava. Levadia on nüüd ehk õige pisut rohkem ellu ärganud, aga nende mäng kindlasti veel loodetud tasemel ei ole.
19:25
Raul Ojassaar: Luts läheb ülioptimistlikult otse õhust peale lööma ning küsib kastis penaltit, kui Ovsjannikov talle ürituse ajal keha paneb.
19:23
Raul Ojassaar:  Kobzar nüüd leitakse kaitseliini taga täiesti vabalt üles... aga suluseis.
19:21
Ei paista see värav olevat levadiat äratanud... isegi selliseid transisme ei karistata ära
19:20
Külastaja teddy kommentaar
Ta pole aser vaid tšetšeen... võibolla aseri kodakondne
19:20
19:19
Raul Ojassaar:  Levadia nurgalöögi järel jääb pall kasti lahti, aga Trans suudab lõpuks klaarida.
19:18
Raul Ojassaar: Välk täiesti selgest taevast. Mängule tuleb see nüüd loodetavasti tohutult kasuks.
19:16
Raul Ojassaar: Ovsjannikovi madal pealelöögiüritus (vist oli?) on päris kohutav, aga jääb kastis Umarovi jala otsa pidama ning aser paneb palli võrku!
19:16
Raul Ojassaar: Värav NIIPALJU SIIS LEVADIA NULLISEERIAST! TRANS ÜKS-NULL! 16. Rizvan UMAROV!
19:15
Külastaja ahhaa kommentaar
Lepmets tõrjus Lutsu penalti
19:14
Raul Ojassaar: Kumbki meeskond oma rünnakut veel tööle pole saanud. Levadia seniste mängude skoore vaadates ei ole see ka üllatus.
19:12
Raul Ojassaar: Täna meil kedagi kohapeal ei ole, jah.
19:12
Kas narvas mõni soccernetlane ka kohal või piirdund toimetus teleka vaatamisega?
19:11
Külastaja WM kommentaar
Ošomkov kohtunikuna platsil - lastakse tal ikka vilistada veel? :O
19:10
Raul Ojassaar: Levadia saab mängu esimese nurgalöögi.
19:07
Raul Ojassaar: Trans saab ka kenasti rünnaku üles, kuid Lepmets püüab madala tsenderduse. See mees on endiselt sel hooajal oma seljataguse puhtana hoidnud.
19:06
Raul Ojassaar: Otse punane kaart ei tähenda automaatselt kahte või enamat mängu keeldu. Ju siis distsiplinaarkomisjon leidis, et ei ole põhjust seda keeldu pikendada.
19:05
Külastaja juanito kommentaar
Tabi sai Pärnu vastu ju otse punase, miks siis ainult ühe mängu vahele jättis?
19:02
Raul Ojassaar:  Täna üleni valges palliv Levadia on mängu esimese paari minuti jooksul initsiatiivi ehk õige pisut endale haaranud, kuid esimene korralik sööt Kobzari suunas lõpeb suluseisuga.