Laupäev, 19. märts 2016
12:53
Raul Ojassaar: Tervitused! Premium liiga neljas mänguvoor jätkub kolme laupäevapärastlõunase mänguga.
12:55
Raul Ojassaar: Kõik koosseisud on uudises olemas. Mõni sõna ka juurde kommentaariks - üllatavalt üllatustevaesed lainapid. Janar Toomet on täna Paide pingil, Martin Vunk Pärnu algkoosseisus.
12:55
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, Sillamäe-Paide algkoosseisudes on eelmise vooruga võrreldes üksikud muudatused: Sillamäel puuduvad Aleksandrs Solovjovs ja Aleksandr Semahhin, nende asemel on alg11-s Aleksei Tšerkassov ja Kassim Aidara; Paidel puudub täna Sander Sinilaid ja teda asendab põhirivistuses Joosep Juha.
12:56
Kristjan Remmelkoor: Esmakordselt Paide pingil olev Janar Toomet mängis mäletatavasti veel mullu Sillamäel.
12:59
Raul Ojassaar: Meeskonnad on üle Eesti üles rivistunud ning mängud on peagi algamas.
13:00
Raul Ojassaar: Annelinnas pall mängus!
13:02
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel jalutavad meeskonnad alles praegu kunstmurule.
13:03
Raul Ojassaar: Pärnus on mäng juba samuti paar minutit kestnud. Seni veel kumbki meeskond mänguohjadest kinni haarata pole suutnud.
13:05
Raul Ojassaar: Kruglov paneb Pärnus esimese tsenderduse kasti, aga Vainu on sellel kindlalt jaol.
13:05
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe lükkas nüüd palli lahti.
13:05
Raul Ojassaar: Tammekal samal ajal nurgalöök.
13:05
Raul Ojassaar: Aga Tarva kaitsjad klaarivad.
13:05
Külastaja asd kommentaar
Eilse Levadia mängu ja Kalju/Infoneti seniste mängude põhjal julgeks öelda, et see hooaeg kujuneb two-horse runiks (ehk flora ja infonet)
13:05
Raul Ojassaar:  Värav TAMMEKA JUHIB! 6. Tristan KOSKOR!
13:05
Külastaja Turwas kommentaar
Tehtud!
13:06
Raul Ojassaar: Nii vähe oligi vaja! Rääbiselt madal tsenderdus paremalt äärelt ning Koskor torkab palli viielt meetrilt võrku!
13:07
Raul Ojassaar: Väga hea võimalus ka Pärnus, kui Taavi Laurits pika söödu järel Matvei Igoneni üllatada üritas, kuid palli õige pisut väravast mööda saatis.
13:07
Kas soccerneti toimetus sai eilse mänguga vastuse küsimusele, miks Siim Luts koondisesse ei kuulu? :D
13:08
Raul Ojassaar: Tammekal oli sisuliselt üks-ühele samasugune olukord kui Koskori värava ajal, aga seekord ei lahendatud ära!
13:08
Kristjan Remmelkoor:  Dudarev pääseb 3. minutil juba esimesest standardolukorrast ohtlikult peaga löögile, Kütt püüab.
13:09
Külastaja Marek kommentaar
Neljas voor on äsja alanud ja mõni mees räägib juba kahehobusevõistlusest. I mean, Flora on väga hea ja Infonet on ka tõesti hea, aga koos tänaste mängudega on 35 vooru mängida. Äkki vähe ootaks selle pükstest välja hüppamisega?
13:10
Kristjan Remmelkoor:  Uwaegbulam läheb natuke närvi, kui talle äärel viga tehakse. Ka Meelis Rooba nõuab pingilt kõvasti kaarti, kaarti ei tule.
13:10
Raul Ojassaar: Mitte 35 vooru, vaid 33 vooru :)
13:10
Raul Ojassaar: Aga point stands, jah. Väga suuri järeldusi on praegu selgelt vara teha. Üht-teist saab aga välja juba lugeda küll.
13:12
Minu jaoks on need paar vooru juba suht paljugi ära näidanud. Mina näiteks mäletan täpselt, et eelmisel aastal Kalju võiduseeria ajal mul nende kohta mingit sarnast arvamust ei tekkinud
13:13
Raul Ojassaar: Hoiatus Anderson ja Gull põrkavad päris korralikult kokku ning kuigi Tammeka mees sai rohkem haiget, on kollane kaart 14. minutil soolas.
13:14
Raul Ojassaar: Tartus hakkas lund sadama. Head 19. märtsi!
13:15
33 jah, honest mistake. Aga kui Tarvas välja jätta, kes ilmselgelt saab olema uus Ajax, siis 9 ülejäänud klubi moodustavad läbi aegade tasavägiseima liiga, päris kindlasti. Flora võib olla ülivõimas oma koosseisult ja mängustiililt, aga kas nad vaimselt vastu peavad tiitlikaitsja koormale ja kullanäljas Infoneti toorele mängule? Kas Levadia on mitu aastat järjest komplekteerimisega näppu lõiganuna sel aastal näpu lõplikult maha saaginud? Võimalik - aga võib minna ka risti vastupidi. Väga, väga põnev hooaeg on tulemas ja mina küll esineliku järjestust täna ennustada ei julge. Aga ei ole võimatu, et mul lihtsalt puuduvad selleks vajalikud teadmised.
13:16
Arvestavad punktid, miks nii vara otsustasin pükstest välja hüpata on näiteks järgnevad: 1)Sergei Frantsevi "wtf" otsused - Artjom Dmitrjev keskpoolikus 2)Levadia täiesti ideetu mängupilt - ei näe, kust peaks hakkama väravaid tulema, eelmisel aastal oli samal ajal ka mängupilt korralik, lihtsalt võimalusi ei realiseeritud. 3) Flora stabiilsus - vaimselt kõige stabiilsem meeskond, tõenäoliselt suuri ärakukkumisi ei esine+pink väga korralik. 4)Infonet - staare täismeeskond on juba esimestest mängudest saanud oma mängu täistuuridel tööle, kuigi oleks võinud arvata, et läheb veidi kokkumängimisega aega. Usun, et muutuvad veel võimsamaks. Ainuke küsimärk on Puštov, kelle treenerikvaliteedis pole ma veel veendunud
13:18
Raul Ojassaar: Infonet pole Pärnus väga korralikult mänguohje veel enda käte saanud.
13:18
Raul Ojassaar:  Värav TAMMEKA KAKS! 19. Tristan KOSKOR!
13:18
Tehtud!
13:19
Raul Ojassaar: Koskor saab vasakul äärel kõrge läbisöödu, Tovstik ei saa temaga hakkama ning kaks-null on tablool. Tarva kaitse on väga-väga haavatav.
13:19
Kalju on muidugi kõige müstilisem meeskond. Tõenäoliselt Frantsev on ikkagi tugev treener, rünnak on korralik ja hooaja käigus saavad tõenäoliselt hoo sisse. Usun, et Levadiat edestavad.
13:20
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe ründas paar esimest minutit, aga pärast seda on mäng olnud võrdne. Zahovaikol on olnud paar võimalust äärelt trahvilöögid kasti toimetada, aga nendest olukordadest midagi ohtlikku pole tekitatud.
13:22
Puštovi osas olen nõus. Staare ja leegionäre täispumbatud meeskonna kullale viimiseks ei ole minugi arvates Puštovis kvaliteeti. Selline meeskond nagu täna Infonet on, saab olla kaks varianti: kas panevad aurruvedurina kullale, trampides kõik jalge alla - või lagunevad hooaja keskel/viimases kolmandikus. Irooniliselt on Infoneti õnn see, et nad sel hooajal veel euromänge ei pea pidama - liigas võimutsemiseks on see neile tegelikult pluss.
13:23
Raul Ojassaar: Kui Sillamäe Kalev, Tammeka või Santos karikat ei võida, siis on Infonet suvel Euroopas küll.
13:24
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušin tsenderdab paremalt, Zils proovib ülepealööki, kuid ei saa pallile pihta.
13:24
Raul Ojassaar: Appiah lõikab keskringi otsas palli vahelt ning üritab väga optimistlikult otse õhust vajutada, aga Pärnu väravat see üritus ei ohusta.
13:26
Raul Ojassaar: Tarval kena võimalus, aga löök lendab üle värava.
13:26
Raul Ojassaar:   Vahetus Tarvas juba vahetab: Mihkel Saar asendab 26. minutil Aleksei Larinit. Ei saanud esmapilgul aru küll, et oleks vigastus põhjuseks olnud.
13:26
Kristjan Remmelkoor: Lipini löök 20 meetrilt ebaõnnestus ja veeres Kütile sülle.
13:27
Raul Ojassaar: Infonet saab päris kenast kohast karistuslöögi. Kruglov juba limpsab keelt.
13:27
Raul Ojassaar: Kruglovi pomm ongi päris kena, aga napilt mööda.
13:30
Karikat ennustan Kaljule sel aastal, sestap säärane julge väide Infoneti Euroopas mittemängimise kohta sel hooajal. Flora võib sõnades minna karikas täispangale, aga reaalselt ma pakun, et karikas on sel hooajal nende prioriteetide listis kõige väiksema tähtsusega priis. Finaal Flora-Kalju ja Kalju võidab.
13:30
Raul Ojassaar: Kui Kalju karika võidab, saabki Infonet Euroopasse...
13:31
Raul Ojassaar: Pärnule korner.
13:31
Raul Ojassaar: Oli ka päris hea pall, aga Lukka selleni ei ulatunud.
13:32
Ma lihtsalt tahan tark välja paista, noh.
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Paidel oli väga hea võimalus, nende mängija jõudis enne Starodubtsevit pallini, aga tõstis selle väravast mööda.
13:32
Raul Ojassaar: Pärnu ja Infoneti mängust pole seni olnud põhjust väga palju rääkida. Mäng on suhteliselt selline... kuiv. Küllaltki võimalustevaene kohtumine seni.
13:35
Raul Ojassaar: Värav INFONET JUHIB! 35. Artur RÄTTEL!
13:35
Kristjan Remmelkoor:  Zils sai talle antud läbisöödule jala vastu, aga tema jalast veeres pall natuke liiga pikalt ette ja Kütt jõudis palli vahelt võtta.
13:36
Raul Ojassaar: Vasakult äärelt tsenderdus, Rättel saab värava eest peaga löögile, Vainu küll püüab palli, kuid kukub sellega üle väravajoone ning värav loeb!
13:36
Raul Ojassaar: Küllaltki mittemillestki see tabamus tuli. Ei olnud Infonet väga ähvardav.
13:36
Jah, palju lolli juttu ajasin korraga karikateemal, endal ees... Khm... 2014 aasta Premium Liiga tabel. Vabandan lugejate ees ja olen nüüd vait. Kõigil lihtsam. :D
13:40
See on ikka tase palliga väravasse kukkuda
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko võtab kõvasti hilinenult Malovi jalust maha, kaarti veel ei tule.
13:41
Raul Ojassaar: Tiirikul on võimalus pall üle Susi väravasse tõsta, aga pall lendab natuke üle. Hea võimalus.
13:41
Millal Rakvere endale väravavahi hangib?
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe tsenderdus võttis paidelase peast ohtliku trajektoori Kütist eemale, löögile siiski keegi ei pääsenud.
13:46
Külastaja Jah kommentaar
Jah susi oli ka esiliigas mannetu, tõrjus tsenderdusi oma väravasse and stuff
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Värav41. minutil lööb Paide oma hooaja esimese värava! Mark Oliver Roosnupp saatis madala tsenderduse võrku.
13:47
Raul Ojassaar: Poolaeg Pärnus! Artur Rätteli pisut õnnelik tabamus hoiab esimese 45 minuti järel Pärnu ja Infoneti lahus. Infoneti mäng üldiselt aga liiga veenev ei olnud.
13:47
Raul Ojassaar: Poolaeg ka Tartus! Tarvas on jätkuvalt küllaltki õnnetu ilmega, Tristan Koskori varajased kaks kolli annavad Tammekale vaheajaks kena edu.
13:47
Ma ytleks pärnul vunk on yleplatsi mees
13:49
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe hakkas pärast kaotusseisu jäämist kohe kiiremaid liigutusi tegema, aga neil on vaid minut jäänud, et enne vaheaega kaotusseisust pääseda.
13:50
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg on lõppenud! Sillamäe-Paide 0:1.
13:56
Külastaja Khm kommentaar
Pärnul käriseb nr 5 ja 16 pealt
14:01
Raul Ojassaar: Pärnus ja Tartus teised poolajad alanud!
14:05
Raul Ojassaar: Mašitšev saab kenasti löögile, aga Vainu toob palli alumisest nurgast ära. Nurgalöök Infonetile.
14:06
Raul Ojassaar:  Hoiatus Ofosu Appiah lööb nurgalöögi järel pärast vilet palli väravasse ning saab oma kaardi 50. minutil kätte.
14:07
Raul Ojassaar:  Hoiatus 52. minutil saab kollase kaardi Tammeka senise mängu sangar Tristan Koskor.
14:07
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel algas teine poolaeg nüüd.
14:08
Raul Ojassaar: Kevin Anderson teeb Rakvere kastis elu triblingu ja spinni, aga saadab palli üle värava. Milline tabamus see olnud oleks!
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe sai nurgalöögist peaga löögile. Üle värava.
14:11
Raul Ojassaar: Haminu leiab madala tsenderdusega Tjukalovi, aga pall pigem tabab Tjukalovit kui Tjukalov palli.
14:11
Külastaja Sarvik kommentaar
Suvel hakkame võitma!
14:13
Raul Ojassaar:  Hoiatus Jaanus Kaasik saab 57. minutil kollase kaardi. Millerile tegi ta päris kõvasti haiget ning Tammekal on kasutada karistuslöök. Praegu muretsetakse rohkem aga Milleri tervise pärast.
14:13
Külastaja Lee kommentaar
Praegu oli küll minu arust punase hõngu Tammeka mängus
14:13
Meeldib, et keegi mu nime alt kommenteerib... (mu #1 kommentaar selle nimega)
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus51. minutil sai Malov (Sillamäe) kollase kaardi.
14:13
Raul Ojassaar: Tiirik saadab palli üle värava.
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus52. minutil kollane kaart Tšerkassov (Sillamäe). Tundub, et Salong leidis vaheajal kaardipaki üles.
14:15
Fännid optimism on armas ja tore, aga Tammeka vastu näidatavat mängu vaadates on väga-väga-väga ebatõenäoline, et Tarvas üle 3 punkti hooaja lõpuks kokku veab. Kahju, muidugi, aga mis teha - Tulevik tahab oma kohta kõrgliigas tagasi ja Tarvas selle neile ilmselt loovutama peab. Või Tallinna Kalevile. Või Maardule (hoidku jumal selle eest). Kõrgliga on Tarvale siiski liig mis liig, pole midagi teha.
14:17
Raul Ojassaar: Pärnakad nõuavad Lauritsa kukkumise järel penalti, aga peavad rahulduma nurgalöögiga.
14:18
Kristjan Remmelkoor:  Varendil oli supervõimalus Paide eduseisu kasvatada, kuid heast positsioonist löök oli ebatäpne.
14:18
Raul Ojassaar:  Vahetus Infonet toob 63. minutil Voskoboinikovi Tjukalovit asendama.
14:19
Mis see Kalev või Viljandi parem oleks?
14:20
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusRähn (Paide) võttis suupruukimise eest 58. minutil kollase.
14:20
Raul Ojassaar: Hoiatus Goldberg teeb keskväljal Tekkole haiget ning saab 65. minutil hoiatuse.
14:20
Miks noor Mario jälle põhis? Ei vea ju välja
14:22
Raul Ojassaar:  Värav TAMMEKA KOLM! 66. Kevin RÄÄBIS!
14:23
Raul Ojassaar: Tauts pääseb Tiiriku söödust kasti ning leiab sealt kenasti Rääbise, kes palli kenasti nurka suunab. Kolm-null.
14:23
Tehtud!
14:23
Mis sellel Maardul viga on, et jumal hoidku?
14:23
Raul Ojassaar: Appiah, kel on kollane kaart all, teeb päris kasti äärel vea ning Pärnu saab väga korralikust kohast trahvilöögi.
14:23
Raul Ojassaar: Vahetus Infonet toob 68. minutil Dramani asemele Harini.
14:23
Sportlikult tasemelt on Viljandi ja eriti Kalev tänasest Tarvast üle, vaata kust otsast tahad. Klubijuhtimise ja publikutöö osas on Tarvas Kalevist küll parem, aga ainult selle pealt kõrgliigas välja ei vea.
14:24
Raul Ojassaar: Tammeka suudab vahepeal kolm ühele olukorra ära lörtsida.
14:25
Raul Ojassaar:  Vahetus 69. minutil toob Tammeka suurepärase mängu teinud Andersoni välja, sisse Martin Jõgi.
14:25
MP, veel üks Tallinna piirkonna (ja eriti venekeelne) meeskond on vähim, mida Premium Liiga vajab. Tuleviku ja Tarva yo-yo on vutigeograafia ja publikuarvude mõttes PL-le viimasel kahel aastal kindlasti kasuks tulnud.
14:26
Raul Ojassaar: Pärnus teeb taas Appiah vea. Ei saa see mees enam palju selliseid asju lubada, kui tahab mängu lõpuni väljakul püsida.
14:26
Külastaja vaataja kommentaar
Paide-Sillamäe mängu kommentaatorid no ei sobi üldse kommenteerim ... räägivad enamusajast muudel teemadel aga mängule ei keskendu:S Kuidas neid valitakse sinna ?
14:28
Raul Ojassaar:  Vahetus Tarvas toob 73. minutil Ljaši asemele Münteri.
14:28
Goldberg on juut v?
14:29
Raul Ojassaar:  Värav TARVAS LÖÖB ÜHE TAGASI! 73. Siim RANNAMÄE!
14:29
Raul Ojassaar: Pall jääb värava ette lahti, Jõgi eksib päris korralikult ning Rannamäe torkab selle võrku.
14:29
Raul Ojassaar:  Vahetus Tammeka toob Rääbise asemele 74. minutil Suurpere.
14:29
Oh jah koit koit disappoint...
14:30
Goldberg on hoopis reptiil
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Kütt päästab Paide supertõrjega, Volkovi löögi tõi äärest ära.
14:31
Raul Ojassaar: Infonet keerutab palliga Pärnu kastis, aga Rätteli löök selle rünnaku lõpetuseks on pettumus.
14:32
Raul Ojassaar: Vahetus   76. minutil toob Pärnu Könninge asemele Hansoni.
14:33
Raul Ojassaar:  Värav INFONET KAKS! 77. Ofosu APPIAH!
14:34
Raul Ojassaar: Ghana keskkaitsja lööb juba oma selle hooaja kolmanda värava! Infoneti nurgalöögi järel jääb pall kasti teisele korrusele põrkama ning Avilovi suunamise põrutab Appiah võrku!
14:36
Kristjan Remmelkoor: Vahetus74. minutil toob Paide Roosnupu välja ja saadab Toometi oma eelmise koduklubi vastu sisse.
14:38
Ajuvaba jälle voetakse pärnult pennal ära, haledalt madalad kohtunikud
14:40
Raul Ojassaar:  Hoiatus Voskoboinikov saab 84. minutil hoiatuse. Ei saanudki aru, kas see oli sukeldumise või käega mängu eest.
14:40
Raul Ojassaar:  Vahetus Rätteli asemele Kalimullin. 85. minut Pärnus käimas.
14:40
Ühe poolaja jagu jagub jaksu mängida Tarval...
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Varendi ei ulatunud peaga napilt terava tsenderduseni.
14:42
Raul Ojassaar:  Vahetus 86. minutil toob Pärnu Saartsi asemele Vihmoja.
14:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Paide vahetab: Varendi välja, Kase sisse.
14:44
Raul Ojassaar: Susi teeb suurepärase tõrje, pareerides Koskori löögi nurgalöögiks.
14:44
4 mänguga väravad 2:15..päris haige ikka.
14:45
Raul Ojassaar: Tammeka lööb nurgalöögist "vana" tegemise tulemusena oma neljanda, aga Suurpere on suluseisus ning kolli kirja ei saa.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Värav84. minutil Zils (Sillamäe) viigistab!
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Lähilöök lati alla.
14:48
Raul Ojassaar: Pärnus ja Tartus on asjad juba selged ning lisaminutid käivad. Sergei Mošnikov suudab ihuüksi värava alt üle lüüa, aga tema õnneks oli niikuinii suluseis.
14:49
Raul Ojassaar: Annelinnas mäng läbi! Tartu kolm, Rakvere üks ning Tammeka saab kirja oma hooaja teise võidu!
14:49
Raul Ojassaar: Pärnus samuti lõpuvile - Infonet jätkab täiseduga!
14:50
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko triblas karistusala nurga lähistel kahest vastasest mööda ja tõmmati siis justkui maha, aga karistuslööki ei teeninud.
14:54
Kristjan Remmelkoor: HoiatusPaponov (Sillamäe) teenib 90+2. minutil kaardi.
14:54
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+2. minutil Paide viimane vahetus: Novopašin välja, Juhkam sisse.
14:55
Kristjan Remmelkoor: Lõpuvile ka Ida-Virumaal, Sillamäe-Paide 1:1. Juhkam sai mängida vist alla 60 sekundi.