Külastaja Sarvik kommentaar
Hakkab vaikselt looma ;)
14:58
Külastaja MP kommentaar
2-0 seisult tagasi tulla on Tarvaselt päris tubli. Mingi sisu seal pundis ikka on.
14:52
Raul Ojassaar: LÄBI! TARVAS SAAB OMA AJALOO ESIMESE PUNKTI!
14:50
Raul Ojassaar: SUSI PÄÄSTAB! Jakovlev sai peaga löögile, aga Susi püüdis!
14:50
Rasmus Voolaid: Paide - Pärnu ülevaade
14:50
Raul Ojassaar: Kaks lisaminutit Narvas. Kas Trans suudab, kas Tarvas jaksab?
14:49
Raul Ojassaar: Transi surve on kasvanud maruliseks.
14:48
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Paidele igati teenitud 4:0 võit.
14:46
Rasmus Voolaid: Kaks üleminutit Paides.
14:44
Raul Ojassaar: Transil karistuslöök, kasti viidi vaat et 8-9 mängijat, aga endiselt tulutult.
14:42
Ootan Kaarel Saart tagasi, Kuuselt ideaalne mäng, sobiksid kokku kahekesi ja Kaasik äärekaitsesse
14:42
Raul Ojassaar: Susi saab korralikult vastu näppe. Rakverel on vahetused juba tehtud, nii et varianti ei ole - tuleb edasi mängida.
14:42
Külastaja Jass kommentaar
Kommentaator mõtleb vist ka Pärnu VV püüdlikku mängu. Mitte ei mõnule vanade "rasvade" peal. Mitmed hääd tõrjed tehtud ikka ka. Jõudu!
14:42
Raul Ojassaar: Trans taas surub, aga aega jääb üha vähemaks. Koos lisaminutitega kümme minutit veel.
14:40
Rasmus Voolaid: Suurepärane sööt ja Kase pidi lihtsalt jala pihta panema.
14:39
Rasmus Voolaid: Värav 84. minutil tuleb neljas! Martin Kase!
14:37
Rasmus Voolaid: Kasel suurepärane võimalus, aga napilt tagapostist mööda! Lilander mängis ta väga hea sööduga läbi.
14:36
Külastaja Tahaksteada kommentaar
Mida sa täpsemalt silmas pead kas Vabriti filigraanseid auti väljalööke või kahte sisseimetult pennalt koos pendla enda tekitamisega?
14:36
Rasmus Voolaid: 80.02 siiski, ametlikult 81. minut. :)
14:35
Rasmus Voolaid: Vahetus 80. minutil võtab Paide Novopašini välja, Ustaal asendama.
14:35
Rasmus Voolaid: Paide jätkuvalt surub kõvasti, Pärnu auväravat ei paista mitte kusagilt.
14:35
Raul Ojassaar:  Vahetus Trans vahetab - Škinjov asendab 76. minutil Ivanovi.
14:35
Rasmus Voolaid: Üht vahetust planeerib Rooba veel, kui tahab võtta Novopašini välja, et Ustaali mängu lasta.
14:35
Raul Ojassaar: Tarvas on mängus nüüd täiesti sees. Trans küll kergelt surub, aga mäekõrgusest ülekaalust siin enam rääkida ei saa.
14:32
Raul Ojassaar:  Vahetus Tarvas vahetab - 73. minutil asendab Kiis Münterit.
14:31
Raul Ojassaar: Jätkuolukorrast tuleb ka väga hea šanss, kuid kaitsjad blokeerivad ning Matrossov jõuab löögile ette.
14:31
Pärnu treener sai lõpuks vist vihjest aru...... . Jõudu!
14:30
Raul Ojassaar: Tarval nurgalöök. Kas tuleb ära?
14:29
Rasmus Voolaid: Vahetus Minut hiljem vahetab ka Pärnu: Vunk välja, Leokin platsile.
14:28
Rasmus Voolaid: Vahetus 73. minutil tuleb see vahetus siiski ära: Zahovaiko puhkama, Toomet mängu.
14:27
Rasmus Voolaid: Saarts lihtsalt ei ulatanud lööma.
14:27
Rasmus Voolaid:  Pärnul tuli pärast nurgalööki kohtumise parim võimalus, aga kuidagi jäi see värav tulemata.
14:27
Raul Ojassaar:  Vahetus Reimal sisse, Kubber välja - 68. minut.
14:26
Rasmus Voolaid: Zahovaiko-Toomet vahetus võtab veidi aega.
14:26
Rasmus Voolaid: Vahetus 71. minutil vahetus: Jasper ära, Kase platsile.
14:25
Rasmus Voolaid: Paidel on Janar Toomet ja Martin Kase platsile tulemas.
14:24
Raul Ojassaar: Münteril oli võimalus Tarvas juhtima viia, kuid lõi sisuliselt pallist mööda!
14:23
Rasmus Voolaid: Pärnu pääses! Paide ründajad mängisid väga hästi kokku, aga Palatu lõpuks päästis ära.
14:22
Raul Ojassaar: Trans on pärast Rakvere teist väravat natuke šokis. Tarval hakkab mängupilt ka aeg-ajalt õige pisut lubama.
14:20
Rasmus Voolaid: Pärnul on absoluutselt kõik täna üllatavalt magedad olnud. Kolm väravat endale lüüa lubanud Vabrit ilmselt parim mees.
14:20
Pärnu ässad - Melts, Vunk ... - täna üllatavalt magedad. Mäng kuidagi vinduv nendelt. Mehed, rünnakule!
14:19
Raul Ojassaar:  192 pealtvaatajat Paides.
14:18
Rasmus Voolaid: Lilanderilt ilus nurgalöök ja Lomp lükkab täiesti vabana peaga sisse!
14:18
Raul Ojassaar:  Standardolukorrad kui öö ja päev - Transil on neid kasutada olnud vaat et paarkümmend, Tarval mõni üksik.
14:18
Rasmus Voolaid: Värav 62. minut ja Timo Lomp lööb 3:0!
14:17
Raul Ojassaar: Paremalt äärelt pall kasti, Gull saadab tagumise posti juurest palli taas väravaesisele ning Kuusk lööb sealt jälle ära!
14:17
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
14:17
Rasmus Voolaid: Vabrit võttis Jasperi löögi ära, aga Varendil oli sisuliselt vaja lihtsalt lüüa ja ilmselt see oleks sees olnud, aga mees jäi sättima!
14:16
Raul Ojassaar: Värav 2:2! TARVAS VIIGISTAB! JÄLLE Märten KUUSK!
14:16
Rasmus Voolaid: On tõesti praegu nii.
14:16
Külastaja Kohtunikonsavisaar kommentaar
Pärnu mängib 10kesi paremini :D
14:14
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg on oluliselt võrdsemana kulgenud, aga initsiatiiv on ikkagi kergelt Paide poolel.
14:13
Rasmus Voolaid: Vahetus 58. minutil Pärnu vahetab: Könninge välja, Vihmoja platsile.
14:13
Raul Ojassaar: Pall jäi korra ka kasti lahti, aga Kubber seda korralikult ei taba ning Trans klaarib.
14:13
Raul Ojassaar: Tarvas saab nurgalöögi.
14:12
Kubberi võiks välja võtta, eksib koguaeg sööduga ja kohe Transile initsatiiv nii
14:11
Raul Ojassaar: Rakvere kardab teist penaltit, aga enne seda oli suluseis.
14:07
Raul Ojassaar: Susi tassib Rakveret, kui võtab vaat et üks-ühele olukorra ära.
14:07
Rasmus Voolaid: Jasper on aga viis minutit edasi mänginud ja tundub, et saab ikka küll.
14:06
Raul Ojassaar: Teine poolaeg vilistati kaks minutit tagasi ka alanuks - unustasin seda ka siia kirjutada.
14:05
Rasmus Voolaid: Roobalt pahandada sai hoopis Lilander: "Michael, raisk, ärka üles!"
14:05
Raul Ojassaar: Poolajal teevad vahetusi ka Trans ja Tarvas - Transi poolelt sekkub Vitali Andrejev, välja Džurajev, Tarvas asendab Silvio Mihkel Gulliga.
14:05
Rasmus Voolaid: Kütt mängis praegu väga uljalt ja kaotas vastastele palli, aga lõpuks suutis siiski nurgalöögiks asja päästa.
14:03
Rasmus Voolaid: Martin Kase on tema asemel platsile tulemas.
14:01
Rasmus Voolaid: Jasper küsib ka kohe vahetust!
14:01
Rasmus Voolaid: Saarts liikus selle vahetusega ründavamaks mängijaks.
14:00
Rasmus Voolaid: Läks!
14:00
Rasmus Voolaid: Vahetus  Pärnu poolajal vahetab: Sarapuu sisse, Hanson välja.
13:59
Kohtunik tassib julmalt paidet! Nii kallutatud vilet pole ammu nähtud! Muidugi vabriti väljalöögid ei kannata kriitikat... Pärnu kaitsjad- lapsest peale ju räägitud, et lähemale peab vastasmeeskonna mängijale minema!!!
13:57
Raul Ojassaar: Ei teagi, jah. Täpsemat infot mul tõesti endal ei ole, olen seni jalgpalliliidu lehekülge usaldanud.
13:56
Külastaja ccc kommentaar
Kas see, et Rakvere mängus on mõlemal satsil 5 venda pingil on tõsi või mingi EJL lehe bug? Tarva twitteris on neil 7 meest pingil kirjas.
13:51
Külastaja tokstoks kommentaar
oli mis seal kastis oli, aga see, et Rähn puhtalt pääses on küll ebaõiglane
13:50
Raul Ojassaar: Poolaeg ka Narvas! Trans domineeris täielikult, aga Tarvas kasutas oma üheainsa võimaluse ära. Julgeks pakkuda, et siin on tulemus isegi rohkem lahtisem kui Paides.
13:49
Raul Ojassaar:  Hoiatus Umarov saab veel poolaja lõpetuseks kollase kaardi, kui päris pahasti Susile sisse sõitis.
13:48
Rasmus Voolaid: Kaks penaltit ja punane kaart. Mäng täiesti Paide kontrolli all - ei kujuta ette, kuidas Lelov siit punkte päästa suudab.
13:47
Rasmus Voolaid: Ja kõik, poolaeg.
13:47
Külastaja Asjateadja kommentaar
superkohtuniku poeg tegeleb siin selliste asjadega....
13:46
Rasmus Voolaid: Algul jäi täitsa tähele panemata, et selle eest ju penalti ka tuli. Õige otsus, kõik toimus kastis.
13:45
Külastaja vaataja kommentaar
Tutk, päris ebasportlaslik??
13:45
Külastaja Jalk kommentaar
Kohtunikult väga halb otsus, rähni käega löök jäi täitsa nägemata. Kohtunikud otsustasid mängu täitsa ära.
13:45
Rasmus Voolaid: Värav 44. minut ja Slava lõi samasse nurka kui Jaspergi. 2:0!
13:45
Rasmus Voolaid: Penalti ka selle eest!
13:44
Rasmus Voolaid:  Eemaldamine Tutk sai punase!
13:44
Rasmus Voolaid: Rooba Lelovile: "Ära mölise, jalaga lööb ju, kurat!"
13:44
Rasmus Voolaid: Tutk ja Rähn läksid pärast olukorda raksu ja Rähn hoiab nüüd maas peast kinni.
13:43
Rasmus Voolaid: Lilander lõi kõva karistuslöögi värava peale, aga Vabrit püüdis.
13:43
Raul Ojassaar: Kohe pärast seda, kui kommentaatorid pakkusid, et küll see Tarvas oma värava ikka ära lööb, pannakse karistuslöögist pall Transi värava alla, Kuusk kerkib seal kõige kõrgemale ning kõik on võimalik!
13:42
Raul Ojassaar: Värav TARVAS LÖÖB ÜHE TAGASI! 41. Märten KUUSK!
13:40
Raul Ojassaar: Trans pole oma kümne nurgalöögiga mitte midagi korda suutnud saata. Standardolukorrad on täiesti kohutavad.
13:39
Rasmus Voolaid: Zahovaiko pani koha pealt paremaga väga osava löögi, aga napilt keris ristnurgast üle. Seda Vabrit kätte poleks saanud!
13:39
Raul Ojassaar: Umarovil on väga hea šanss, kuid kaitsja jõuab teda nii palju segama, et löök lõpetab küljevõrgus.
13:38
Külastaja täna ei pulli kommentaar
Täna Rakvere väravat ei löö, puudu on koosseisust Kaarel Saar, Alari Tovstik, Goldberg, Joonas Ljaš, Jograf-Siim, Alari Aunapuu ja veel mõni, kes mängivad Premium liiga taset välja.
13:37
Rasmus Voolaid: Sinilaidilt väga hea pall värava alla, aga Vabrit tõrjub jalaga ära. Saab omadelt ka kiita.
13:35
Külastaja huvitav kommentaar
Rene Kundla ja Marko Rooden, teie mängu vaadates saab kõikide spordialade kohta infot. Ei pane pahaks, sest tegelikult ega seal mängus midagi kommenteerida küll pole. Kuidas arvate, kas Tarvas täna selle värava ära ka lööb?
13:35
Rasmus Voolaid: Esimest korda mängu jooksul on Pärnu reaalselt ka mingi surve moodi asja üles saanud.
13:35
Raul Ojassaar: Ja tuleb ka kaheksas.
13:35
Raul Ojassaar: Ivanovil oli väga hea võimalus Transi kolmandaks, aga kaitsjad jõuavad jaole. Transi seitsmes (!) nurgalöök.
13:30
Rasmus Voolaid: Tarvas alles teavitas meid esimesest väravast.
13:30
Rasmus Voolaid:
13:30
Raul Ojassaar: Jakovlev saab karistusala vasakul poolel Ivanovilt kena söödu ning keerutab palli tagumisse ristnurka. Teenitud kaks-null.
13:30
Raul Ojassaar:  Värav TRANS 2:0! 27. Svjatoslav JAKOVLEV!
13:29
Raul Ojassaar: Tarvas pole ikka kohe üldse rünnata saanud.
13:29
Paide pingi taha on lume abiga korralik suur vene lipp tehtud...
13:27
Rasmus Voolaid: Rooba nõuab konkreetselt punast, värav teda ei rõõmusta.
13:27
Rasmus Voolaid: Värav 26. minut ja 1:0 Paidele!
13:27
Rasmus Voolaid: Jasper ise ka lööma.
13:26
Rasmus Voolaid: Paide mehed nõuavad kõik punast, aga pigem vist õige otsus. Jasper tõmbas palli väravast korra eemale.
13:26
Rasmus Voolaid: Hoiatus Jasper mängiti suurepärase seinaga vabaks ja Vabrit tõmbab nigeerlase maha. Penalti!
13:26
Külastaja asd123 kommentaar
Olgu Kundla kommenteerimine nagu ta on, mees on Ida-Viru ja eriti Jõhvi spordi jaoks väga palju teinud.
13:24
Rasmus Voolaid: Slava on nüüd paar korda proovinud, aga seni pole korralikku lööki otse väravale välja tulnud.
13:22
Rasmus Voolaid: Lelov varieerib positsioonidega ikka päris julgelt. Tavaliselt peamiselt keskkaitses mänginud Rauno Tutk on täna Lauritsa all ning muidu sel hooajal ründes mänginud Saarts tagasi paremkaitses.
13:21
Tehtud :(
13:21
Raul Ojassaar:  Värav SEES! TRANS JUHIB! 18. pen. Roman NESTEROVSKI!
13:20
Raul Ojassaar: Tundus, et käega mäng sealt kellelegi vilistati, aga täpsemalt ei saanudki aru. Nesterovski igatahes palli taga.
13:20
Raul Ojassaar: PENALTI TRANSILE!
13:20
Raul Ojassaar: Tarvas sai ka vahelduseks palli Transi väljakupoolele, aga midagi vähegi ohtlikku sealt ei tulnud.
13:18
Rasmus Voolaid: Pärnu proovis nüüd Lauritsat otsida, aga natukene jäi palli omandamisel ründajal tehnikat vajaka - muidu oleks väga ohtlik olukord tekkinud.
13:17
Rasmus Voolaid: Novopašin proovis Paide eest vasakuga kõmmutada, aga Zeniti kasvandik lõi selgelt üle.
13:15
Raul Ojassaar: Mingisugune väike maneež seal vist on jah, ma praegu ei pannud tähele, kas ta rääkis sellest või siis jäähallist.
13:15
Rasmus Voolaid: Lubav pall, jäi karistusalasse põrkama, aga Paide suutis klaarida.
13:15
Rasmus Voolaid: HoiatusPärnu sai sisuliselt esimese korraliku kontrahakatise üles ja kohe võttis Rähn Lauritsa maha. Konkreetne viga, aga veidi liiga kaugel, et peale lüüa.
13:15
Külastaja daf kommentaar
Kas ma kuulsin Rene Kundlalt õigesti, et Narvas on sisehall??
13:14
Raul Ojassaar: Vana hea Rene Kundla.
13:14
Külastaja . kommentaar
Kes see rakvere mängu kommentaator on? See on ju kõige kohutavam kommentaator läbi aegade.
13:14
13:13
Raul Ojassaar: Susi teeb äärmiselt ebaõnnestunud klaarimisürituse, aga tema õnneks saavad kaitsjad palli kastist välja.
13:12
Raul Ojassaar: Juba neljas korner Transile.
13:11
Raul Ojassaar: Trans on oma rünnakumasinat vaikselt käima saamas ning Rakvere on tasapisi surve alla jäämas.
13:11
Rasmus Voolaid: Kümme minutit nüüd Paides kohe-kohe mängitud ja seni on kõik kodumeeskonna kontrolli all. Pealelöökideni samas veel jõutud pole.
13:07
Raul Ojassaar: Tarvas on mängu küll enam-vähem asjalikult alustanud, kuid Trans tuleb nüüd esimest korda natuke tõsisemalt vastu ja teenib nurgalöögi.
13:05
Rasmus Voolaid: Siiski, Saarts on täna mängimas äärekaitses nagu mullugi, mitte ründes.
13:03
Rasmus Voolaid: Paide on kohe rünnakud üles saanud ja praegu teenitakse järjest nurgalööke.
13:03
Raul Ojassaar: Viimaks pall mängus ka piirilinnas!
13:00
Raul Ojassaar: Narvas on veel meeskonnad alles platsile marssimas.
13:00
Rasmus Voolaid: Läksime!
13:00
Rasmus Voolaid: Isiklikult pakkusin eelvaates Paidel platsile ka Martin Ustaali, aga tema on esialgu pingil.
12:59
Rasmus Voolaid: Ei Paide ega Pärnu koosseisus märkimisväärseid üllatusi pole. Enam-vähem kõik oma parimad pojad on ilusti platsile saadetud.
12:59
Raul Ojassaar: Sellised siis tänased koosseisud. Tarva poolelt on oma Premium liiga debüüti tegemas Silvio, põhikoosseisu on naasnud ka Erkki Kubber. Ehk väike üllatus on ka Taavi Münteri alustamine.
12:57
Raul Ojassaar: Trans: Aleksei Matrossov, Roman Nesterovski, Igor Ovsjannikov, Kirill Nesterov, Vladislav Ivanov, Timur Džurajev, Ruslan Kuzjajev, Dmitri Prošin, Rizvan Umarov, Dmitri Tšernuhhin, Svjatoslav Jakovlev.
Varus: Nikita Tokaitšuk, Nikita Savenkov, Artjom Škinjov, Sergei Kapustin, Vitali Andrejev.
Tarvas: Sander Susi, Aleksei Larin, Jaanus Kaasik, Märten Kuusk, Elar Tovstik, Taavi Trasberg, Mario Kuokkanen, Taavi Münter, Yao Silven Kouassi, Erkki Kubber, Siim Rannamäe.
Varus: Martin Bastig, Toomas Kiis, Mihkel Saar, Mihkel Gull, Madis Reimal.
12:57
Raul Ojassaar:  Paide: Kert Kütt, Michael Lilander, Taavi Rähn, Mark Oliver Roosnupp, Joosep Juha, Timo Lomp, Sander Sinilaid, Nikita Novopašin, Jasper Uwaegbulam, Lauri Varendi, Vjatšeslav Zahovaiko.

Varus: Mart-Mattis Niinepuu, Rasmus Tomson, Janar Toomet, Martin Naggel, Gerdo Juhkam, Martin Ustaal, Martin Kase.

Pärnu: Joel Vabrit, Kristen Saarts, Karl Palatu, Marco Lukka, Martin Mägi, Henri Hanson, Greger Könninge, Tanel Melts, Rauno Tutk, Martin Vunk, Taavi Laurits.
Varus: Hendrik Vainu, Joosep Sarapuu, Raido Leokin, Kristian Lenk, Risto Pärnat, Tõnis Vihmoja, Magnus Villota.

12:57
Rasmus Voolaid: Mina toon teieni siis Paide ja Pärnu mängu, kus meeskonnad juba jalgpallihümni saatel väljakule jalutavad.
12:56
Raul Ojassaar: Tervitused ka minu poolt!
12:55
Rasmus Voolaid: Umbes viie minuti pärast pannakse pall mängu nii Paides kui ka Narvas.
12:55
Rasmus Voolaid: Tere ilusat laupäeva! Eile peeti Premium liigas kaks mängu ja ka nüüd toimub kaks lahingut paralleelselt.