Laupäev, 2. aprill 2016
16:00
Ivar Lepik:  Laupäevalõunased tervitused!
16:00
Ivar Lepik: Mäng on iga hetk algamas. Tallinnas ilm ilus, väljas soe - kevad on kohal! Kevadele kohaselt on 5. voor ka väga põnev olnud ja loodame, et parim ootab veel ees.
16:00
Ivar Lepik: Koosseisud leiate uudisest, mängu alates võtame need ka lähemalt ette.
16:00
Ivar Lepik: Ja läks!
16:04
Ivar Lepik: Algus on igatahes lubav olnud. Võimalusepoegi mõlemale poole, aga väravavahtidel seni hiilata pole vaja olnud.
16:04
Ivar Lepik: Aga koosseisudest, kuni võimaldatakse...
16:06
Ivar Lepik: Levadia poolel debüteerib Anton Mirantšuk, aga vahest põnevamad valikud on Sergei Ratnikov teinud kaitses, kus Igor Morozov pingil istub. Nimeliselt on kaitsjaid väljakul kolm, aga tundub, et ka Gandost on äärekaitsja tehtud tänaseks.
16:06
Ivar Lepik: Kaljul algrivistuses suuri üllatusi pole, küll aga on tagasi Ats Purje, kes alustab pingilt.
16:10
Ivar Lepik: Värav JA OLEMAS!
16:10
Ivar Lepik: Siim Luts oskab!
16:11
Ivar Lepik: Vaikelu päädib sellega, et Kalju on natuke uinunud, Luts saab karistusala joonel palli, tõstab pilgu ja keerutab alla nurka ära!
16:11
Ivar Lepik: See on nüüd see algus mängule, mida vaja oli!
16:11
Külastaja Jumal kommentaar
Andreas Raudsepp kooseisust üldse puudu? Mees vigastatud ?
16:12
Ivar Lepik: Raudsepp tegi ka koondise laagris enne Serbia-mängu individuaalselt - ehk tõesti on väikese vigastuse üles korjanud.
16:17
Ivar Lepik: Kaljul on mõttekoht - kui varajane teravus välja arvata, siis ei ole veerandtunniga midagi luua suudetud. Sellest hooajast tuttavat Levadiat arvestades võib see mäng nüüd 75 minutit triikimine olla.
16:21
Ivar Lepik:  Levadia on üsna ära vajunud nüüd, aga kontratega otsitakse nõelamiskohti.
16:24
Külastaja Jaan kommentaar
Fricher laseb taas mängu käest
16:25
Täna on lisakohtunikud ka: Tohver ja Jakobson
16:25
Ivar Lepik: Huvitav jah, panin nad enne isegi kirja, aga salvestasin vale asja vist. Tänud märkimast.
16:27
Ivar Lepik: Üsnagi vihaseks kisub tõesti. Vandesõnu kuuleb ka.
16:27
Ivar Lepik: Kaardid seni taskus siiski.
16:29
Kui tulevad, siis liiga eredad
16:30
Külastaja Mees kommentaar
Oli see Kristal, kelle roppus telekasse jõudis?
16:30
Ivar Lepik:  Kristal? Ei tohiks olla seal...
16:31
Kurat, minu viga muidugi! :D Eelmise hooaja viimasest mängust tuhin sees alles.
16:32
Ivar Lepik: Nüüd Levadia kasti lähistel natuke elevust, aga mitte midagi liiga ohtlikku. Üle poole tunni mängitud.
16:33
Ivar Lepik: Hoiatus Esimene kaart 33. minutil: Tabi võttis Artjom Dmitrijevi maha.
16:34
Ivar Lepik: Dmitrijev lonkab päris kõvasti, aga ehk saab ikka jätkata.
16:35
Ivar Lepik: Hoiatus Ja vastu ka: Jorge Rodrigues võtab Daniil Ratnikovi maha.
16:35
Külastaja Rotid kommentaar
Nojah..kalju fänid nagu alati. Oma meeskonna toetamine ja niisama labasuste röökimine pooleks. Tublid.
16:35
16:37
Külastaja @Rotid kommentaar
Mida sa ajad? Mine istu oma Flora natside keskel edasi ja ära aja nii lolli juttu
16:38
Kole mäng, mõlemalt poolt.
16:42
Ivar Lepik:  40 minutit mängitud ja midagi liiga ilusat praegu ei ole tõesti. Kalju kaitsjad magavad nüüd küll Hundi täiesti maha, aga edurivimees ei ole valmis lahendama.
16:44
Külastaja mhmh kommentaar
Kole mäng ja kole vile. Kalju mäng lonkab omajagu täna.
16:45
Ivar Lepik: Ja ometi on Levadia jälle 1:0 ees... meenutab väga 2014. aastat, kui Levadia samuti mänguliselt väga veenev ei olnud, aga hilistest väravatest napid võidud võeti.
16:46
Ivar Lepik: Kaks lisaminutit esimesele poolajale.
16:48
Ivar Lepik: Ja poolaeg jääb 1:0 Levadiale! Selline... omamoodi mäng. Lutsu klass seni vaheks. Loodame, et teine poolaeg toob põnevust.
16:48
Ivar Lepik: Siit väike paus.
16:53
Külastaja Nõme Kolju kommentaar
Mis vilel viga on? Täiesti okei vile ju.
16:53
Külastaja ccc kommentaar
Kalju ründajad on tehniliselt väga nõrgad. Lihtsalt halb esimene puude, pallikäsitlus ja löögioskus. Mida varem Purje, Neemelo ja Järva sisse tulevad, seda parema võimaluse nad endale annavad.
17:03
Ivar Lepik: Ja oleme teiseks poolajaks valmis. Vahetused mõlemalt poolt.
17:03
Ivar Lepik: Vahetus Levadial Anton Mirantšuk välja ja Pavel Marin sisse. Väike üllatus.
17:04
Ivar Lepik: VahetusKaljul sekkus Tarmo Neemelo, välja Robert Kirss.
17:04
Külastaja Tase OK kommentaar
ERR Kalju abiterrner on küll null jutuga, järelikult mingi Tehva ilueedi kes kaamerasse tikub! Epu , kohe näha et mehe jutus on sisu! Seega kuna Flora promot täna vähe puntid 100% Levadiale, tänu Epule. Aet Süvari on väga asjalik tädi! Möelge mehed asjuapulgad Järvela, Kalkun, rääkimatta Kaljuveeri sugustest v. See karunäoga mees volle Timo vist... Marko Pärnpuu jutt on küll igav ja mula ja mull, Prins palju etam. Isegi Sarap Avo, Zelinski, muidugi Kristal olid super kordi paremad aga noh oleneb mida tahetakse, Järvelast muidugi vuti seisukohalt targem, aga liiga vaoshoitud lihtsalt. Sorri Marko aga liiga selline Asula 1 poolt jutt lihtsalt...
17:05
Ivar Lepik:  VäravEI OLE PALJU VAJA, EI OLE!
17:05
Ivar Lepik:  DAMIANO QUINTIERI VIIGISTAB SEISU!
17:06
Ivar Lepik: Pikk pall üle kaitseliini, Quintieri võtab endale peaga ette ja virutab vasakuga taha posti ära!
17:08
Ivar Lepik: Listmann...
17:09
Ivar Lepik: Kalju noor äär sai sisuliselt Lepmetsaga silmitsi, aga imekombel ei jõua pallini, vaid laseb sellel enda eest läbi veereda ja lahendus on halb.
17:12
Ivar Lepik: Tabi on mees omal kohal! Kui ei oleks peanuppu vahele saanud, siis Dmitrijevile sajaprotsendiline šanss. Levadial vedas.
17:14
Ivar Lepik:  MÖÖDA!
17:15
Ivar Lepik: Uhh... Hunt tegi täiesti vaimustava eeltöö, aga Luts ei saanud kuuelt meetrilt raamile pihta!
17:15
Külastaja Ralf kommentaar
Veits trema väline küsimus, aga kas meie välismaa noored peavad ka kaisteväe läbima?
17:16
Ivar Lepik: Ei teagi ausaltöeldes, aga ju ikka, loogiline oleks.
17:16
Külastaja fänn kommentaar
Listmann on lihtsalt kohutav. Kas tõesti selline mees väärib kohta alg 11-s? Pigem saata laenule kuhugi mujale kuni kogemust jm saab. Rimo Hunt muidugi ka suht kehva.
17:16
Ivar Lepik: Hundi kriitikaga ei nõustu ja Listmanni puhul on küsimus rohkem selles, et Kaljul peab KTM väljakul olema.
17:20
Külastaja kyss kommentaar
kes listmanni alternatiivid oleksid ktm kohale?
17:21
Ivar Lepik: Andre Järva, Sören Kaldma ja Henrik Pürg on tavalisemad variandid veel. Duublis neid mehi on muidugi veel.
17:23
Ivar Lepik: Nõutakse penaltit, aga Frischer ei vilista!
17:23
Ivar Lepik:  Õlaga mängis Podholjuzin. Minumeelest kõik õige.
17:23
Noh, ütleme nii, et Hundi kriitikaga mõtlesin tervet tema hooaja algust, teeb minu arvates liiga palju lihtsaid vigu, mida sellise kogemustepagasiga mees teha ei tohiks. Listmanniga selline lugu, et kuna ta on nn "kodustatud" KTM siis vaadates tema üleüldist mängu koos eelmise hooajaga siis oleks võinud ju kedagi teist "kodustada". Mul ei ole midagi Listmanni vastu, kuid näen, et mees ei vea ikka alg 11 kohta välja.
17:23
Külastaja Joonas kommentaar
Kaljul jah KTM-i probleem on kõva, valida on kas kohutav Listmann ees või Pürg kaitses, kes genereerib korralikult "brainfarte" .Järvast pole üldse mõtet rääkida, see on veel hullem Ronaldo kui Rääbis
17:24
Ivar Lepik: Vahetus 65. minutil Ats Purje hooaja debüüt! Damiano Quintieri välja.
17:26
Ivar Lepik: Ja nüüd ei saa Kobzar pihta ja Levadial jälle hea võimalus raisus!
17:26
Külastaja Õõõ kommentaar
Mida tähendab KTM?
17:26
Ivar Lepik:  KTM on klubis treenitud mängija. Siin lähemalt.
17:31
Ivar Lepik: 20 minutit jäänud. Kas tuleb veel murrang või jääb Tartu Tammeka tabelis teisele kohale?
17:33
Ivar Lepik: Vahetus 75. minutil Kalju kolmas ja viimane vahetus: Listmann välja, Andre Järva sisse.
17:33
Külastaja sss kommentaar
jah ka välismaal olevad noored peavad kaitseväe läbima. kalju ja leva noortel sama teema
17:36
Äkki keegi oskab vastata, miks pole juba mitmendat hooaega elektroonilist tablood neljandal kohtunikul? Seda pisikest tahvlikest ei näe nii hästi staadionil olles.
17:37
Ivar Lepik: Järva teeb äärelt hästi, aga Dmitrijev ei saa löögile!
17:39
Ei saa aru miks Järve põhis ei ole. Listmann ei teeks mitte kunagi sellist liigutust.
17:39
Külastaja to sss kommentaar
Mis neist noortest saab kes seda teinud pole? Zenjov nt?
17:42
Mitte midagi ei saa. Kohustus aegub.
17:43
Ivar Lepik: Ei ole väga mängu, aga ei saa välistada võidväravat kummalegi poole. Võimalusi on olnud küll.
17:43
Ivar Lepik:  Ja Levadia teenibki nurgalöögi ohtliku rünnaku lõpetuseks.
17:44
Ivar Lepik: Teleš toob Kobzari löögi välja!
17:45
Ivar Lepik: Kobzar vajutab vasakuga peale ja Teleš on esimeses postis!
17:48
Ivar Lepik: Levadia tegi vahetust juba, aga otsustas siis ikkagi seda mitte teha.
17:48
Ivar Lepik: Vahetus Ja nüüd tuleb 90. minutil Kobzar välja ja Marek Kaljumäe sisse.
17:48
Ivar Lepik: Kolm üleminutit.
17:49
Ivar Lepik: Levadiale veel varianti. Tsenderdus paremalt.
17:51
Ivar Lepik: Vahetus Ja 90+3. Daniil Ratnikovi asemel Koger. Kosmeetiline vahetus.
17:52
Ivar Lepik: Läbi! 1:1 viik on ehk aus tulemus täna.
17:53
Ivar Lepik: Kalju kerkib Tammeka kõrvale teist-kolmandat kohta jagama, Levadia jääb neljandat hoidma - keegi suurt ei võitnud, suurt ei kaotanud.
17:54
Ivar Lepik: Juba esmaspäeva õhtul Sillamäel Premium liiga jätkub, kui liider Infonet külastab. Tänan ja taaskohtumiseni!