Raul Ojassaar: Tervitused taas! Premium liiga 7. vooru telemängus lähevad Hiiul vastamisi Nõmme Kalju ja Narva Trans.
Raul Ojassaar: Kalju: Vitali Teleš, Karl Mööl, Jorge Rodrigues, Maximiliano Ugge, Andrei Sidorenkov, Erik Listmann, Eino Puri, Artjom Dmitrijev, Reginald Mbu Alidor, Damiano Quintieri, Robert Kirss.
Varus: Siim-Sten Palm, Trevor Elhi, Alex Da Silva, Sören Kaldma, Vlasi Sinjavski, Ats Purje, Tarmo Neemelo.
Trans: Aleksei Matrossov, Nikita Savenkov, Roman Nesterovski, Igor Ovsjannikov, Kirill Nesterov, Vladislav Ivanov, Ruslan Kuzjajev, Dmitri Prošin, Rizvan Umarov, Vitali Andrejev, Dmitri Tšernuhhin.
Varus: Artjom Škinjov, Timur Džurajev, Sergei Kapustin, German-Guri Lvov, Vadim Mihhailov, Viktor Plotnikov, Svjatoslav Jakovlev.
15:56
Raul Ojassaar: Ehk siis Kaljul on pingil nii Purje kui Neemelo, Trans seevastu on natuke ümber mänginud kõiki liine. Tagasi on toodud Vitali Andrejev, põhikoosseisus alustab ka Nikita Savenkov. Pingil on nii Timur Džurajev kui ka Svjatoslav Jakovlev.
16:01
Raul Ojassaar: Läksime!
16:03
Raul Ojassaar: Ovsjannikov murrab Sidorenkovi kasti joonel maha, aga viga olukorras ei olnud.
16:05
Raul Ojassaar: Andrejev annab päris arusaamatult palli küljeaudi kaudu Kaljule.
16:06
Raul Ojassaar: Transi väravalööke annab täna Nesterovski.
16:07
Raul Ojassaar: Nurgalöök Transile.
16:09
Raul Ojassaar: Transilt väga ohtlik madal tsenderdus, kuid Umarov ei ulata Kuzjajevi pallini.
16:10
Raul Ojassaar:  Nesterov teenib heast kohast karistuslöögi.
16:11
Raul Ojassaar: Ivanov üritas vist otse peale lüüa, aga saadab palli totaalselt üle värava.
16:11
Külastaja Hyrax kommentaar
miks Elhi on pingi peal? esimestes mängudes näitas poolkaitses head minekut ju?
16:12
Raul Ojassaar: Rodrigues ja Prošin põrkavad kõvasti peadpidi kokku ning vajavad natuke toibumisaega.
16:14
Raul Ojassaar: Ovsjannikov teeb Quintierile äärel päris totra vea. Kaljul kasutada trahvilöök.
16:18
Raul Ojassaar: Irie? Peaks vigastatud olema.
16:19
Raul Ojassaar: Kaljul mitu nurgalööki järjest.
16:20
Raul Ojassaar:  Värav KALJU JUHIB! 20. Damiano QUINTIERI!
16:20
Raul Ojassaar: Nurgalöök esiposti, Kirss pikendab ning Quintieri torkab palli tagumisest postist sisse!
16:22
Raul Ojassaar: Transil nüüd võimalus vastata - karistuslöök neile.
16:24
Raul Ojassaar:  Värav KALJU KAKS! 24. Artjom DMITRIJEV!
16:25
Raul Ojassaar: Nõmmekad lähevad oma teed! Möölilt suurepärane kutsuv madal pall värava eest läbi ning Dmitrijev torkab selle võrku!
16:26
Raul Ojassaar: Kalju on tõesti päris lihtsalt oma väravad juba kätte saanud. Trans on ikka kaitses väga kahvatu.
16:28
Mis arvate, kas Narva lõpetab 11. mängijaga platsil? Ma ei usu, pigem hakkavad jonnima :)
16:31
Raul Ojassaar:  Hoiatus Umarov teeb Rodriguesele haiget ning saab kaardi kirja.
16:32
Raul Ojassaar: Quintieri saab taas tsenderduse järel löögile, aga seekord ei taba palli kõige paremini.
16:34
Külastaja MT kommentaar
Mis krdi asi see Rodriguesel selja peal on?
16:34
Külastaja muna kommentaar
särk oli liiga suur, et tuli teibiga selja pealt kokku tõmmata?
16:35
Raul Ojassaar: KIRSS! Mees pääseb läbi ning sihib terava nurga alt tagumist posti, aga pall veereb ülinapilt nurgalöögiks.
16:36
Raul Ojassaar: Kalju nurgalöögi järel oli taas pall Transi värava all tükk aega lahti, aga lõpuks narvalased klaarivad. Transi mäng on tohutult tujutu.
16:39
Raul Ojassaar:  Värav KALJU KOLM! 39. Erik LISTMANN!
16:39
Raul Ojassaar: Imeilus tabamus Listmannilt! 20 meetri pealt võtab palli vasaku jala peale ning keerutab selle vaimustava löögiga ristnurka!
16:40
Külastaja ccc kommentaar
Tegi Lutsu.
16:41
Külastaja Myrgel kommentaar
Kui Karu ja Ats veel tulevad, mis siis veel saama hakkab..? Ei tubli Kalju, võitle!
16:47
Külastaja Tagatoast kommentaar
Veel kinnitamata andmetel Kuzjaevi viimane mäng täna. Ajutiseks treeneriks Jagudin. Selline siis info oodake lähipäevadel ametlikku kinnitust
16:47
Raul Ojassaar: Poolaeg! Kalju on siit kindlat võitu võtmas ning kui teisel poolajal vähegi veel pingutatakse, võib kolm punkti tabelisse juurde kirjutada.
16:53
Burdakov on tõsine kloun. Punkt.
16:53
Külastaja Rallikas kommentaar
Tribüüni vaatest oli Listmanni värav superilus. Pall võttis alguses suuna väravast eemale, kuid siis võttis ilusa vindi sisse ja keeras perfektselt ristnurka!
16:54
Külastaja WM kommentaar
Kalju on oma pressingul ääretult kaunis. Arusaadav, et terve mäng seda ei jõua, aga episoodiliselt Liiga üks parimaid. Näitasid Flora vastu ka seda ja suurtes mängudes nõnda jätkates, kes teab.... Üldiselt on põnev näha, mis Kalju edasi hakkab tegema - hooaja alguses pakkusin neile neljandat kohta, aga seniste voorude põhjal kindlasti üks tiitlile konkureerijaid
16:59
Transi kaitsetööd ja keskväljakaikaid vaadates ei ole Kaljul pressi ehitamisega ka suuremaid probleeme, olgem ausad. Aga jah, Kalju teeb oma töö korralikult ära.
16:59
Ivar Lepik: Nonii, teisel poolajal olen mina nüüd teiega ja läksime ka!
17:00
Ivar Lepik: Vahetus Trans tõi ära Ovsjannikovi, sisse Timur Džurajevi.
17:00
Ivar Lepik:  VahetusKalju tõi Ats Purje, ära Damiano Quintieri. Huvitav liigutus.
17:03
Ivar Lepik: Vahetus49. Andrejev ka välja ja Svjatoslav Jakovlev sisse. Huvitavalt ajastatud.
17:05
Külastaja KL kommentaar
Enne Jakovlevi vahetust oli Transil korraks 8 Vene passiga meest platsil...
17:07
Ivar Lepik: Värav NELJAS! Listmann jälle!
17:07
Ivar Lepik: Tegi kastis hea pette ja alla nurka ära!
17:08
Ivar Lepik: Kisub saunaks? Hooaja suurim seni 5:0, Tarvas on kaotanud nii Florale kui Paidele.
17:10
Ivar Lepik: Vahetus 56. Ivanov välja ja Škinjov peale.
17:10
Nüüd on tõesti vaid punane või kaks puudu.
17:10
Külastaja jaan kommentaar
Tegelt on hooaja suurim 6:0
17:11
Ivar Lepik: Ah, muidugi: Flora lõi poolajaga viis.
17:11
Ivar Lepik: Siis on ikka natuke teha veel Kaljul.
17:16
Ivar Lepik: VahetusNeemelo sisse ja Robert Kirss saab tänaseks puhkama.
17:23
Ivar Lepik: Värav VIIES! Ats Purje esimene!
17:23
Ivar Lepik: Mängis ennast löögile ja kaitsja rikošetist Matrossovile püüdmatult!
17:24
Ivar Lepik: Hoiatus Jakovlevile. Kisub sinna punaste poole?
17:27
Ivar Lepik: 20 minutit siin jäänud, aga... Jah. Midagi siin ju tegelikult enam ei muutu.
17:28
Ivar Lepik: Transil ka võimalus! Kalju kaitse magab Prošini liikumise maha, Teleš on külili maas, aga Prošin ei suuda sisuliselt tühja lükata!
17:31
Ivar Lepik: Vahetus 76. Listmann ära ja Sören Kaldma sisse.
17:33
jakovlev juba noris teist kollast
17:33
Ivar Lepik: Hoiatus 79. Kuzjajev võtab ka.
17:33
Ivar Lepik: Ruslan siis, mitte peatreener.
17:34
Ivar Lepik: 169 pealtvaatajat Hiiul.
17:38
Ivar Lepik: Kümmekond minutit jäänud. Jakovlev üritab küll veel kiiresti palli Kalju mängijatele anda, aga ei suudeta siin kuidagi Kaljut murda.
17:39
Ivar Lepik: Kaljule on muidugi tänane ka väga vajalik enesekindluse leidmine. Nädala alguses on tähtis karikamäng Sillamäe Kaleviga, reedel aga juba tänavuse hooaja komeet Tartu Tammeka võõrsil.
17:41
Ivar Lepik: Veel moment Transile! Umarov saab söödu, aga vasakuga ei lähe kuidagi!
17:43
Ivar Lepik: VäravKUUES! Artjom Dmitrijev!
17:44
Ivar Lepik: Neemelo paneb tsenderduse kasti ja Dmitrijevi teine!
17:44
Ivar Lepik:  Väga head tsenderdused Kaljul olnud täna.
17:46
Ivar Lepik: Ja kõik! Pikema tseremooniata tänan ja kohtume 45 minuti pärast juba järgmise mänguga!