Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast.
12:58
Kristjan Remmelkoor:  Algamas on kaks meistriliiga kaheksanda vooru kohtumist.
12:59
Kristjan Remmelkoor:  Mina vahendan teile sündmusi mängust Infonet - Tarvas, Kris Ilves kirjutab mängust Paide - Flora.
12:59
Kris Ilves: Tervist ka minu poolt. Minu ülesandeks täna on teieni tuua Paide - Flora vaheline kohtumine.
13:00
Kristjan Remmelkoor: Lasnamäel läks mäng käima.
13:00
Kris Ilves: Paides on meeskonnad väljakul, loosimine tehti ära ning kohe pannakse pall mängu.
13:01
Kristjan Remmelkoor: VäravMašitšev viib juba teise minuti alguses Infoneti juhtima!
13:01
Kris Ilves: Läks ka paides!
13:02
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev puges väravaolukorras palliga keskkaitsjate vahelt läbi, läks üks-ühele ja saatis palli posti kõrvale.
13:03
Kris Ilves: Paides on mäng natuke rahulikum, kui Lasnamäel.
13:03
Kristjan Remmelkoor:   Infoneti algkoosseisus on täna lausa kolm mängijat, kes mahuvad tänavu meistriliigas põhisse esmakordselt - Pavel Dõmov, Eduard Golovljov, Vladimir Voskoboinikov.
13:04
Kristjan Remmelkoor:  Tarva algkoosseisus on esmakordselt Madis Reimal.
13:04
Kris Ilves: Floral oli kasutada karistuslöök, mis ebaõnnestub täielikult ning Paidel tekkis kontra võimalus.
13:04
Kris Ilves: Kõikide meeskondade koosseisud on uudises kirjas.
13:06
Kris Ilves: Floral ning Paidel on võrdselt kümme punkti liigatabelis, mis annab neile 5.-6. koha.
13:06
Külastaja asd kommentaar
Kas keegi oskab öelda, et mis buss sinna Infoneti kodustaadionile kõige lähemale viib?
13:08
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov puges vasakult äärelt karistusalasse ja lõi madala palli värava ette, Susi haaras selle kindlalt sülle.
13:08
Kris Ilves: Paides esimene nurgalöök, selle teenib koduvõistkond.
13:09
Kristjan Remmelkoor:  P. Pinna peatusesse läheb päris mitmeid busse. Viru keskusest näiteks lähevad vist 19, 35 ja 44.
13:10
Kris Ilves: Flora on haaranud initsiatiivi, kuid midagi erilist vastase väljakupoolel korda ei ole saadetud.
13:11
Külastaja r kommentaar
Peatus pinna bussid19, 31,35,44, 40, 50,54,58,65
13:12
Kristjan Remmelkoor:  Väga palju on mäng käinud Tarva karistusala lähistel. Mašitševi löök otse õhust lendas taevasse.
13:12
Kris Ilves: Kokla proovis umbes 25 meetri pealt Kütti ehmatada, kuid löök oli ebatäpne.
13:13
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov sai Dõmovi tsenderdusele pea vahele, aga oli ebatäpne.
13:16
Kris Ilves: Paides on viimastel minutitel pall rohkem platsi kõrval olnud, kui väljakul.
13:17
Kris Ilves: Zahovaiko suudab palli tühja võrku lüüa, kuid enne seda oli teinud Alandile vea. Värav ei loe.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  VäravAppiah lööb peaga Mašitševi nurgalöögist 18. minutil 2:0 Infonetile! Võimas pealöök hüppe pealt posti äärde!
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Selle väravaga kindlustab keskkaitsja Appiah oma positsiooni Infoneti parima väravakütina.
13:19
Kris Ilves: Penalti Paidele!
13:19
Kris Ilves: Gert Kams teeb karistusalas vea ning Zahovaiko penaltit lööma!
13:20
Kris Ilves: Värav Skoor avatud ka Paides! Zahovaiko viib 19. minutil penaltist kodumeeskonna juhtima!
13:21
Kris Ilves: Hoiatus Kams hoiab nurgalöögi olukorras Zahovaikot reeglitevastaselt kinni ning kohtunik andis Flora kaptenile ka kollase kaardi.
13:21
Külastaja ads kommentaar
kellega paidesse nii palju publikut meelitati? jüri pootsmaniga?
13:21
Külastaja junn kommentaar
lambi pennal!
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Kamsilt siis tänavu juba teine penaltiviga. Mullu ei määratud Flora kahjuks terve pika hooaja jooksul ühtki penaltit.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov tsenderdas, Harin võitis õhuvõitluse, kuid Voskoboinikov jäi värava all suluseisu.
13:25
Kris Ilves: Prosa leiti paremalt äärelt hea sööduga, kuid tema jätk värava alla ei olnud kvaliteetne.
13:26
Kris Ilves: EemaldamineMartin Ustaal teeb keskväljal rumala vea Kokla vastu ning peab väljakult lahkuma.
13:27
Kris Ilves: Väga rumal viga Paide mängumehe poolt ning jättis nüüd meeskonna ülimalt raskesse seisu.
13:28
Kris Ilves: Mees ise kohtuniku otsuse üle ei protesteerinud. Lendas korgid ees sisse ning kindel punane.
13:28
Kris Ilves: Kokla veedab aega koos arstidega väljaku ääres ning võib ees oodata sunnitud vahetus.
13:29
Kristjan Remmelkoor:  Infonet teenib pidevalt vasakult poolt nurgalööke. Praegu jäi pall korneri järel pikalt kasti pidama, aga lõpuks puhastati.
13:31
Kris Ilves: Värav FLORA VIIGISTAB!
13:32
Kris Ilves: Alliku pääses karistusalast ohtlikult löögile, Kütt tõrjus, kuid jätku olukorras oli jaol Maksim Gussev, kes peaga palli võrku lõi.
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi löök 20 meetrilt veeres napilt tagumise posti kõrvalt mööda.
13:34
Kris Ilves:  Nonii. Umbes 15 minutit avapoolaega veel minna. Kas Flora suudab juba avapoolajal vähemuses mängivale Paidele teise lüüa?
13:34
Kristjan Remmelkoor:  Veidi tagumise posti kõrvalt mööda veeres ka Voskoboinikovi üritus.
13:34
Külastaja Huviline kommentaar
Kuidas Paides mängupilt on?
13:35
Kris Ilves: Mängupilt on üsna rabe. Kõige ilusam jalgpall just ei ole, palju keskvälja võitlust.
13:36
Kris Ilves: Kuigi muruväljak on üsna normaalses seisus, võrreldes teiste Eesti väljakutega.
13:38
Kris Ilves: Koklat lõhutakse päris korralikult, taaskord tehti keskväljal viga talle.
13:39
Kristjan Remmelkoor:  Harini tsenderdust vasakult ei suutnud Tarva kaitsjad klaarida ja Voskoboinikov sai ülepuusalöögi virutada, kuid lõi palli üle värava.
13:40
Kris Ilves: Sai ka Kokla proovida ülepuusalööki, kuid see lendas ikka väga-väga palju üle värava.
13:40
Peale punast on Flora väga domineerima hakkanud?
13:41
Kris Ilves: Flora on kindlasti domineerivam pool, kuid mitte just märkimisväärselt. Paidel on ka omad poolvõimalused tekkinud.
13:43
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev virutas 43. minutil kauglöögi latti!
13:43
kes infoneti mängu kommenteerivad jalgpall.ees?
13:43
Külastaja kül kommentaar
kas kohtunik kollast mitte ei näitanud pool minti enne punast?
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Infoneti mängu kommenteerivad Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.
13:44
Kris Ilves: Paide jõudis üle pika aja Flora kasti ning said ka löögile. Tasuks nurgalöök.
13:44
Kris Ilves: Ei tundunud küll mingit kollast olevat seal, kohtunik võttis kohe punase välja taskust.
13:45
Kris Ilves: Oioi! Alliku sai päris vabalt peaga löögile, kuid taganemise pealt tehtud löök läks siiski üle värava.
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg Lasnamäel lõppes, seis 2:0.
13:46
Kris Ilves:  Hoiatus Kokla paneb keskväljal Varendile künnarnukiga ning kohtunik haarab taskust kollase kaardi.
13:47
Kris Ilves: Järgnevas trahvilöögist oli Paidel juhtvärav lähedal, kui rikošetist pall napilt üle värava läks.
13:48
Kris Ilves: Poolaeg ka Paides. 1:1 viigiseis on tablool. Oleme tagasi juba enne teise poolaja algust.
14:00
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTarvas vahetab vaheajal väravavahti: Susi välja, Kolesnikov sisse.
14:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
14:00
Pidasin silmas eelmist momenti punasele, paide värava all kui kohtunik kõndis paide mängija juurde ja näitas kaarti
14:01
Kristjan Remmelkoor:  Susi põrkas avapoolaja lõpus nurgalöögi järel Appiahiga kokku. Kuigi ta tõusis peagi püsti ja mängis poolaja lõpuni, siis võimalik et just selle kokkupõrke tagajärjel ta välja võeti.
14:01
Kris Ilves: Ei pannud tähele ning protokollis ei ole samuti näha, et Paide mängijatele oleks kollast kaarti näidatud.
14:01
Külastaja Tarvasftw kommentaar
Lõpuks saab kolesnikovi näha. Kui aus olla siis sel hooajal ei ole bondarenko valikud üldse kiita olnud. Taktikaliselt täielik läbikukkumine Paide vastu
14:02
Kris Ilves: Paides veel meeskonnad väljakule jõudnud ei ole.
14:03
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov pikutas veidi, aga saab jätkata.
14:04
Kris Ilves: Teine 45 minutit algas ka Paides lõpuks!
14:05
Külastaja Naabri Vello kommentaar
Eks Aivar helistas Saarele,et kuna Flora mängijad on suht ludrid,siis ehk kohtunikul oleks aeg neid tassima hakata! See punane oli selgelt liiast!
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikovi pealöök 51. minutil läks latti! Tsenderdajaks oli Kruglov.
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on väravad 2:0 ja latid 2:0.
14:06
Kris Ilves: Alliku sai paremal äärel täiesti vabana palli, kuid tsipa oli suluseisus. Pall jõudis hiljem küll värava, kuid ei loe.
14:08
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd sai kokkupõrkes Lariniga viga ka Tarva teine väravavaht Kolesnikov, keda hetkel tohterdatakse.
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Siiski midagi tõsist ei paista olevat ja Kolesnikov saab jätkata.
14:10
Kris Ilves: Flora on teisel poolajal selgelt domineerima hakanud. Kui Paide palli võidab, siis on raskusi Flora väljakupoolele jõudmisega.
14:12
Külastaja laatsaret kommentaar
Rakvere laatsaretis neli täiesti meeskonna kandvat jõudu: keskkaitsjad Kuusk ja K.Saar, Goldberg ning Trasberg.
14:12
Mis see uimane Zaho seal töllab,kaitses pole tast miskit tolku!
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Värav58. minutil lööb Mihkel Gull ühe tagasi! Kolesnikovi pikk pall pikendati edasi ja Gull pääses palliga kaitseliini seljataha ja koksas palli Igonenist mööda.
14:13
TARVAAAAAAAAAAAAAS
14:13
Kris Ilves:  Zahovaiko kukub kastis, kuid penaltit ei anta, aga teenib nurgalöögi.
14:14
Panite tähele,zaho on ikka täiega vana ja uimane!
14:14
Kris Ilves,kas olete Flora fänn? Tundub,et mängust ei jaga Te üldse mitte midagi! Kus otsas Flora domineerib? Pall käib ühelt teisele!
14:14
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil teeb Infonet esimese vahetuse: Mašitšev välja, Haminu sisse.
14:14
Kris Ilves:  Ei ole Flora fänn. Teise poolaja esimsed viis minutit oli Flora kergelt domineerivam pool, kuid nüüd on mäng üsnagi võrdsustunud.
14:17
Kris Ilves: HoiatusVahepeal on Flora poole pealt kollase kaardi teeninud Rauno Alliku.
14:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minutil Infoneti teine vahetus: Golovljov välja, Tjukalov sisse.
14:18
Kris Ilves: Vahetus Flora teeb kaks vahetust korraga. Lepistu ja Saliste sisse, Frolov ja Alliku välja!
14:19
Kris Ilves: Paidel päris ohtlik karistuslöök üsna kaugelt ning Aland pidi palli üle värava lükkama.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Kolesnikov ei saanud karistuslöögi järel palli esimese katsega kätte võetud ja palli noolinud Appiah lendas ka temale sisse. Vigastada teine puurivaht siiski ei saanud.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Haminu tsenderdas paremalt, Voskoboinikov lõi peaga liiga värava keskele, Kolesnikov suutis tõrjuda.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus68. minutil sai kollase kaardi kätte Appiah, kes pani nurgalöögi olukorras kaks Tarva meest pikali. See on Appiahile tänavu juba viies kollane.
14:23
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus69. minutil kollane kaart Jevgeni Harinile.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSamuti ka Elar Tovstikule.
14:25
Kris Ilves: Flora on nüüd pallivaldamise selgelt enda kätte saanud, kuid midagi ohtlikku veel teha ei ole suudetud.
14:25
Kris Ilves:  Vahetus Paide teeb samuti esimese vahetuse 67. minutil. Roosnupp tuleb asendama Toometit.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Haminu lõi karistusala joone tagant peale, Kolesnikov tõrjus alt nurgast. Tarvas on surutud oma kasti.
14:29
Kris Ilves: Vahepeal ka üks poolvõimalus Paidele, kuid Varendil jääb oskustest puudu.
14:29
Kristjan Remmelkoor:  Appiah lõi Kruglovi tsenderdusest palli väravasse, kuid oli suluseisus.
14:29
Kris Ilves:  Flora jääb silma ebatäpsete diagonaalsöötudega.
14:31
Külastaja .. kommentaar
Kus on see HIRMkõva Flora, keda hooaja eel peeti pidurtamatuks? Naljanumber ikka.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil vahetab Tarvas Reimaleid: Madis Reimal välja, Martti Reimal sisse.
14:31
Kris Ilves: Tõsi. Ei oleks enne hooaja algust uskunud, et Floral tekib 10-mehelise Paide vastu probleeme, aga nii on.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  77. minutil virutas Voskoboinikov jälle latti! Kasti joonelt lõi tugeva löögi, väravavahil võimalusi poleks olnud.
14:32
blja küll, kui selliste võimaluste tõttu jääb infoneti mängust +3,5 värava bet tulemata
14:32
jaak kangur suisa ülistab oma kommentaaris ajaveetmist,uimamist ja töllerdamist,suht nõrk kommentaator!
14:33
Kris Ilves: On tulnud andmed, et Paides on pealtvaatajaid koguni 352!
14:33
Külastaja ccc kommentaar
Kahju punasest. Ilma selleta oleks ilmselt Paide võit. Muidugi võivad nad ka praegu võidu ära näpsata.
14:33
Kristjan Remmelkoor:  VäravInfonet lõi 78. minutil 3:1! Haminu tegi paremal äärel eeltöö ja Voskoboinikov lükkas palli tühja võrku.
14:34
Kris Ilves: Floral oli ohtlik nurgalöök ning pall oli väravasse juba minemas, kuid Kütti positsiooni valik oli seekord hea.
14:34
junn, ta ju räägib seda mis taktikaga Paide peabki mängima! Flora nõrgim lüli on ikkagi peatreeneri puudus!
14:34
Külastaja ajalugu kommentaar
Flora ei suutnud eelmine aasta 9mehe vastu midagi korda saata. 10 vastu mittesaamine pole mingi ime.
14:35
Külastaja Marts kommentaar
Hea töö, Paides publikunumbriga. Pealinna hiidudel arenemisruumi ikka PÄRIS palju.
14:35
Külastaja anton kommentaar
üldsegi mina olen eesti jalgpalli ekspert ja kalju tuleb meistriks
14:36
Kris Ilves:  Vahetus 77. minutil tuleb väljakule Tukiainen, välja Gussev.
14:36
Kris Ilves: Nüüd on Flora kõik oma kolm vahetust ära teinud ning Hurdal rohkem käike võtta ei ole.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Tarva viimane vahetus: Silvio välja, Aunapuu sisse.
14:37
see 300+ pole ka muidugi mingi number, millega uhkustada võiks. Arvestades Paide hooaja algust ja kes neil vastas on
14:38
Kristjan Remmelkoor:  Supervõimalus Infonetil neljandaks väravaks! Nii Tjukalovi kui ka Voskoboinikovi lähilöögid blokeeriti väravajoonelt!
14:38
Kris Ilves: Vahetus 79. minutil teeb Paide oma teise vahetuse. Kase välja ning Jasper teda asendama.
14:39
Kris Ilves: Floral lubav võimalus nurgalöögist, kuid Küttile tehti viiekastis viga ning pall Paidele.
14:40
Kristjan Remmelkoor:  Lasnamäe mängule on märgitud 125 pealtvaatajat, Paide mängule 352.
14:41
Kris Ilves: Suurepärane võimalus Tukiainenil Flora juhtima viia. Sirutas pallini, kuid Kütt oli seekord veel vastas.
14:41
Huvitav millal Norberti töökoht ohus võiks olla?
14:41
Kristjan Remmelkoor:  86. minutil Infoneti neljas latt! Kolesnikov tõrjus kauglöögi latti.
14:42
No käesoleva hooaja seniste publikunumbritega võrrelde on 300+ ikka päris tubli saavutus. Mis see Paide publikurekord on üldse?
14:43
Kris Ilves: Paides veel kuus minutit normaalaega mängida. Ei ole näha, et emb-kumb meeskond siit võidu nopiks.
14:43
Kris Ilves: Paide tundub viigiga rahul olevat ning Floral puudub see teravus ja tahtmine võiduvärav ära lüüa.
14:43
Külastaja kalkulaator kommentaar
Paide on 8000 elanikuga väikelinn... 350 paides on 4% ehk sama kui tallinnas 19000 pealtvaatajat
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus89. minutil Infoneti viimane vahetus: Harin välja, Rättel sisse.
14:45
See 352 on praeguse hooaja suuruselt neljas tulemus liiga peale.
14:45
Rakvere on pea kaks korda suurem kui paide 15000 elanikuga
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Infoneti ja Tarva mängule lisati 3 minutit.
14:46
Kris Ilves: Vahetus 87. minutil teeb Paide oma viimase vahetuse. Novopašin tuleb ära, Sinilaid asemele.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  VäravVoskoboinikov lööb 90+1. minutil 4:1 Infonetile! Väravale eelnes Haminu postilöök, tagasipõrkunud palli söötis Kulinitš Voskoboinikovile, kes sai taas mõnelt meetrilt sisse lükata.
14:47
Külastaja R. kommentaar
Mis on väikseim asula/linn, kes on mänginud meistriliigas?
14:48
ametlikult Lelle :D
14:48
Jõhvi äkki?
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Infonet - Tarvas 4:1.
14:49
Kris Ilves: Paides anti 4 lisaminutit. Kas juhtub veel midagi?