Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Premium liiga on tagasi, et lõpetada esimene ring.
Raul Ojassaar: Tervitused ka minu poolt!
18:58
Rasmus Voolaid: Mina toon siis teieni Pärnu Linnameeskonna ja FC Flora mängu.
18:58
Külastaja JJ kommentaar
Tänastes mängudes on mõlemas selge soosik olemas. Ise hoian pöialt Tammekale. Ka viik oleks meile super tulemus, võidust rääkimata. TAMMEKAAA!!!
18:59
Rasmus Voolaid: Mõlemad meeskonnad lähevad mängule päris kummalisest positsioonist... Flora on maagilisel viigiseerial ja Pärnul on järjest seitse kaotust. Üks neist jadadest lõppeb!
18:59
Raul Ojassaar: Ja noh, nagu ehk juba aru saate, siis minu rida on täna Levadia ja Tammeka mäng Kadriorus. Seal on pall mängus!
18:59
Rasmus Voolaid: Nüüd pall mängus ka Pärnus!
19:00
Raul Ojassaar: Päikeseloojangueelsel kellaajal pole Levadia rohelist ja Tammeka sinist särgivärvi just kõige mugavam eristada, aga saame hakkama.
19:00
Rasmus Voolaid: Päike on ilus ka Pärnus ja seal on kollased-valged särgid eristatavad.
19:01
Rasmus Voolaid: Pärnul on täna täiesti koosseisust väljas (vist) vigastatud Rauno Tutk ja Karl Palatu, haigusega pahuksis olev Tanel Melts on pingil.
19:03
Raul Ojassaar: Tammeka teenib nurgalöögi. Kas tuleb mängu esimene moment?
19:03
Rasmus Voolaid: Pärnus on asi konkreetselt alanud. Flora surub täiega ja Pärnu ei saa oma värava alt tulema.
19:05
Külastaja aa kommentaar
Oijumal kui kole väljaks Kadriorus.
19:05
Raul Ojassaar: Keskväljal on isegi natuke muru näha, jah.
19:07
Rasmus Voolaid: Pärnu Raeküla plats on täna küll roheline. Keskpunkt on muidugi puhas muld, aga selle ümber on ilus. Servad ja väravavahiala on küll kehvad, aga Kadriorust peaks kõvasti parem olema.
19:07
Külastaja hh kommentaar
Saage üle. Pall vereb ilusti.
19:08
Raul Ojassaar: Miller jookseb Lutsule selga ning Levadia saab 25-30 meetri pealt karistusöögi. Luts ise ka palli taga.
19:08
Külastaja anton kommentaar
nonii
19:09
Külastaja ccc kommentaar
Ainult hea pärast - keegi Kadrioru staadioni hooldajatest võiks kõne Pärnusse teha ja nõu küsida. :)
19:10
Raul Ojassaar: Kadriorus pole Levadia veel seni oma eeldatavat paremust maksma suutnud panna. Tammekal on ka paar poolvõimaluse moodi olukorda olnud.
19:11
Rasmus Voolaid: Kams söötis kummaliselt lihtsalt Lauritsale jala peale, aga Pärnu ründaja ei suutnud karistusalas Tammele ära teha. Väga ohtlikuks see ei kujunenud.
19:11
Raul Ojassaar: Hoiatus Jürgen Lorenz võtab 12. minutil Ratnikovi päris konkreetselt maha.
19:11
Rasmus Voolaid: Prosal on vist natuke pahasti ja ta tuli korra platsi kõrvale. Tukiainen saadeti küll sooja tegema, aga Albert-poiss tuleb tagasi.
19:11
Külastaja oll kommentaar
Kurb näha, et Levadia oma noortel mängida ei lase. Ei arene koondis nii mitte.
19:12
Rasmus Voolaid: Gussev proovis 30 pealt pommitada, aga üle ja mööda.
19:12
Raul Ojassaar: Rääbis saadab karistuslöögi järel kiirrünnakul Koskori täiesti üks-ühele, aga mees on selgelt suluseisus.
19:13
Raul Ojassaar: Gatagov jäi pärast eelmainitud karistuslöögi andmist platsile pikali ning teda on arst väljakul hooldamas.
19:13
Külastaja Camron kommentaar
Flora teeb ilusat mängu. Realiseerimine küll veel toores, kuid on näha, et meestel on palliga plaan olemas. Pärnu samas täiesti krampis.
19:14
Rasmus Voolaid: Just, see sama probleem, mis muidugi. Jõutakse sinna vastase kolmandikuni väga ohtlikult, aga need viimased paar puudet-otsust ei tule välja.
19:14
Kui tahad Levadia noori näha, Esiliigas on neil täitsa oma meeskond olemas. Kui mõni neist tasemelt tõuseb, eks näed teda ka Meistriliigas.
19:14
19:14
Rasmus Voolaid: Kams mängiti väga hästi läbi, aga tema löök läks ikka täiesti mööda.
19:16
Raul Ojassaar: Tabi tõusis keskkaitsest sisuliselt seinasöötudega Tammeka kasti välja, aga seal polnud tal sellega midagi peale hakata.
19:16
Külastaja Tirizaabel kommentaar
Misasi see Kams seal väljakul on? :D Peaks olema noorematele korralik eeskuju aga näe kaitses lööb suht safe olukorrast puhtaks ära kaugele küljeauti ja rünnakul lööb normaalselst olukorrast nii puiselt kui vähegi võimalik :O
19:16
Rasmus Voolaid: Meeskonna üks eeldatavaid liidreid on tõesti esimeses ringis kahvatu olnud - kinkinud ju ka kaks penaltit.
19:17
Raul Ojassaar: Gatagov taas pikali. Tundub, et Levadia peab esimese vahetuse ära tegema.
19:17
2 Eesti koondist esindanud meest pingil ja 3 PL väljakul. Ülejäänud leegionärid, umbkeelsed või muud vennad. Aga eks Levadial muidugi omad eesmärgid, koondis puudutab neid kaudselt.
19:17
19:17
Rasmus Voolaid: Florale penalti!
19:18
Rasmus Voolaid: Prosa võeti maha ja penalti.
19:18
Rasmus Voolaid: Frolov lööma.
19:18
Rasmus Voolaid: Värav 19. minutil lööb FROLOV KINDLALT 1:0!
19:19
Rasmus Voolaid: Vainu hüppas paremale, löök tuli aga teise nurka ja kindlalt 1:0!
19:19
Mõtlesin miks Frolov lööb, aga õigus Jürgenson pingil ju.
19:19
Külastaja Jube kommentaar
PÄRNULE ANTAKSE IGA MÄNG PENALTEID!!! Okse tase on kohtunikel
19:19
19:19
19:19
Rasmus Voolaid: Penalti õigsuse kohta ei julge eriti sõna võtta. Isiklikul tundus natuke lihtne.
19:20
Rasmus Voolaid: Pärnu väravavaht on siis muidugi Vainu mitte Hainu.
19:20
Raul Ojassaar:  Vahetus Gatagov välja, Raudsepp sisse - 21. minutil Levadia oma sunnitud vahetuse ära peab tegema.
19:20
Külastaja Haige kommentaar
Kohtunikud ei kannata kriitikat!!! Masendav tase
19:21
Vainu hüppas paremale ja Frolov lõi ka paremale. Mõlemad enda poolt paremale siis.
19:21
Venelane välja, eestlane sisse. Koondis areneb, väga hea!
19:22
Raul Ojassaar: Miller saab 20 meetri pealt löögile, aga Lepmets toob nurgast ära!
19:22
Külastaja Kui kommentaar
Kui see oli pennal siis ma olen Aivar! Ausalt ka kuidas sellised vennad vilistavad? Pole absoluutselt aimu jalgpallist, sama hästi ma võiks oma vanaema panna vilistama
19:23
Rasmus Voolaid: Külastaja Kui vist tegelikult pole Aivar?
19:24
Kui tal on võim oma vanaema vilistama panna, siis ju on Aivar.
19:25
Raul Ojassaar:  Hoiatus Morozov võtab tartlaste kiirrünnaku maha ning saab 26. minutil kaardi kätte.
19:25
Vaatan ilma hääleta, võibolla oli vile juba ammu, aga kuidas seal olukorras kohtunik Tammekal edu mängida ei lasnud?!
19:26
Raul Ojassaar: Tundus, et Lepmets oleks selleni selgelt esimesena jõudnud. Teine variant oli muidugi ka, et seal võis suluseis olla.
19:26
Raul Ojassaar:  Värav LEVADIA LÄHEB JUHTIMA! 27. Tabi MANGA!
19:27
Raul Ojassaar: Lutsult kena nurgalöök paremalt poolelt, Tabi kerkib kõige kõrgemale ning lööb palli kellegi põrkest väravasse! Vist oli see isegi Rimo Hunt, kellest pall lõpuks üle joone läks?
19:28
Rünnakutel on Pärnu mehed 3-4 tk kohe kasti juures valmis, kuid palliga tegutsemisel julgust vähe. Söödud on amatöörlikud palliputerdamised. Kui palli saaks pidama, siis oleks lootust.
19:28
Rasmus Voolaid: Prosa sai suurepäraselt jooksma ja konksutas hästi Lukka vastu, aga Gussevi pealöögi suutis Vainu ära võtta!
19:28
Raul Ojassaar: Või oli ikka Reio Laabus? Pärast kordustest peab üle vaatama.
19:28
Eks see sõltub. Mõni elab koondisele kaasa, mõni klubile, mõni ilgub niisama.
19:30
Kuidas sa klubidevahelises mängus koondisele kaasa elad?
19:30
Huvitav millal Toom väravasse tagasi?
19:31
Raul Ojassaar: Hunt paneb palli efektse zlatanliku kannapuutega võrku, aga vilistatakse ka suluseis.
19:32
Rasmus Voolaid: Pool tundi on nüüd Pärnus mängitud ja täna on küll raske näha, et Flora edu maha mängiks.
19:32
Külastaja tüüpiline kommentaar
See Levadia üle ilkumine on naljanumber. Ilmselt kibestunud rivaalklubi fännide sopapritsimine. Kui teisel klubil läheb hästi, siis ei ole midagi parata. :D
19:32
Rasmus Voolaid: Samas nagu me kõik teame, siis 1:0 on ikkagi libe seis ja üks rumalus...
19:33
Külastaja Oii kommentaar
Kust näeb levadia vs tammeka ?
19:33
Raul Ojassaar: Siit.
19:33
Tegelikult, Camron, see hooaeg on Pärnu söödud juba poolprofessionaalsed palliputerdamised.
19:34
Minu arusaama kohaselt on koondisele hea see, kui koondise mees mängib põhikoosseisus. Kui ta on pingil või Esiliigas, siis on PL väljakul paremaid mehi, kui need kes mängivad koondises. Tuleb justkui välja et PL tase on kohati parem kui koondise oma, kui koondislased väljakul ei ole. Kui nii, siis on küll kehva.
19:35
Rasmus Voolaid: Hoiatus36. minutil võtab ründaja/vasakkaitsja Kristen Saarts Beglarišvili kiirrünnaku maha.
19:35
Raul Ojassaar: Rääbisel tulevad vahelduseks üleasted vastase kastis välja ning Podholjuzinist mööda mängimise järel tuleb tartlastele nurgalöök.
19:36
Rasmus Voolaid: Mis just juhtus? Vainu arvas täiesti kindlalt, et pall käis üle otsajoone ja jooksis rahulikult karistusalast pall käes välja. Lõpuks Florale karistuslöök.
19:37
Rasmus Voolaid: Raul, selline käitumine kaart ei peaks olema?
19:37
Raul Ojassaar: Ei peaks. Miks ta üldse kastist välja jooksis, kui olukorrast väravalööki ootas?
19:37
Kaarti ei saa sellise asja eest?
19:37
Rasmus Voolaid: Hoog oli sees. :)
19:38
Raul Ojassaar: Tammeka on mõneks ajaks Levadia isegi kerge surve alla pannud. Mitu kornerit jutti.
19:38
Rasmus Voolaid: Tarajev polnud ka selleks absoluutselt valmis ja alles siis kui Flora mehed käsi laiutasid ja Vainu palli mängu panema hakkas, siis tuli vile.
19:40
Raul Ojassaar: Tammeka jaoks on viimased viis minutit olnud väga kenad. Järjekordne korner.
19:40
Raul Ojassaar: Rääbis saab ka pea vahele, aga natuke üle värava.
19:40
Külastaja muna kommentaar
kaart on siis kui värava võimaluse ära võtab, niisama väljaspool kasti palli võtmine on karistuslöök
19:41
Raul Ojassaar: Kaardi saab käega mängu eest ka siis, kui sellega takistatakse palli vastasele jõudmist.
19:41
...et ründaja peaks olema värava peale minemas
19:43
Rasmus Voolaid: Zaka jättis väga hästi jalgevahelt Frolovile löögile, aga löök natuke ebaõnnestus ja see oli Vainule lihtne saak.
19:44
Rasmus Voolaid: Pärnus on poolaeg!
19:46
Raul Ojassaar: Poolaeg ka Kadriorus! Mõlemas mängus favoriidid seega 1:0 juhtimas.
20:00
Rasmus Voolaid: Pärnus läks mäng käima taas!
20:00
Raul Ojassaar: Kadriorus on meeskonnad samuti taas platsil ning teine kolmveerandtund on avavile saanud!
20:01
Rasmus Voolaid: Värav 48. minutil lööb SAPPINEN 2:0!
20:02
Rasmus Voolaid: Zaka tuleb väga-väga hästi vasakule äärele, kust tsenderdab Sapile ja Flora mees jõuab veel palli esimese puutega omaks võtta ja teisega posti kõrvale!
20:04
Külastaja Teadjamees kommentaar
Flora võib Pärnust jagu saada,aga esiviisikusse see meeskond seekord ei jõua! Väga amatöörlik tase on selle hooaja alguses Floral olnud! Eks annab tunda,et Flora mängib juba mitu hooaega ilma peatreenerita,sest Hurt sobib vaid pressiesindajaks! Pohlak vist soovib ,et tema laevukene põhja läheb, kuigi teist mängu järjest juba kohtunikud üritavad Florat aidata
20:05
Raul Ojassaar: Luts saadab Paju karistusala ääres kohvile ning lööb ka peale, kuid saadab palli kõrgelt üle värava.
20:05
Tiitli võitis siis pressiesindaja?
20:07
Raul Ojassaar: Podholjuzin saab läbisöödule varba vahele, kuid pall veereb väravast natuke mööda. Levadia on teist poolaega paremini alustanud.
20:08
Rasmus Voolaid: Pärnu mehed olid oma värava ees kohmakad ja mängisid palli Sappinenile jala peale, aga sellest tuli siiski vaid nurgalöök.
20:09
Raul Ojassaar:  Hoiatus Tabi Manga võtab Tiiriku maha ning saab 54. minutil kaardi kätte. Mõlemal Levadia keskkaitsjal kollased all.
20:13
Raul Ojassaar: Mirantšuk kukub karistusala joone juures väga uhkelt ning teenib karistuslöögi 17 meetri pealt.
20:14
Raul Ojassaar: Mirantšuk ise lööma läheb, aga põrutab selle vastu müüris seisnud Koskori päikesepõimikut.
20:15
Rasmus Voolaid: Pärnu on ka nüüd vaikselt ründama hakanud. Richard Alandi tööpäev ongi täna veidi liiga kerge olnud.
20:17
Raul Ojassaar:  Hoiatus Tekko saab ka oma kohustusliku kaardi 63. minutil kätte.
20:18
Rasmus Voolaid: Ta on see aasta suhteliselt korralik olnud, vist.
20:19
Raul Ojassaar: Gando eksib äärel väga rasvaselt ning Miller saab ohtlikult tsenderdada, kuid Morozov klaarib viimasel hetkel olukorra nurgalöögiks. Levadia 1:0 edu on õhuke, väga õhuke.
20:19
Rasmus Voolaid: Prosa mängiti ideaalse sööduga üks-ühele, aga Flora ründaja lööb üle!
20:21
Oll, Flora võitis ,aga seda pigem mängijate oma tahtejõu pealt,sest mängupilt oli ikka väga kole! Samas loodedavasti nüüd Phersson rohkem Florast kedagi koondisesse ei kutsu!
20:22
Rasmus Voolaid: Vahetus 69. minutil vahetused: Saliste sisse, Beglarišvili välja.
20:22
Raul Ojassaar: Taas on Tammeka poolt aktsioonis Miller, kes palli Levadia kasti juures võidab ning palli natuke üle ristnurga saadab.
20:22
Pigem olla kellegi poolt kui kellegi vastu.
20:22
20:23
Rasmus Voolaid: Vahetus Kohe vahetab ka Pärnu: Könninge välja, Hanson sisse.
20:24
Raul Ojassaar:  HoiatusEemaldamine MAKSIM PODHOLJUZIN 69. MINUTIL DUŠI ALLA!
20:25
Raul Ojassaar: Ei saanud üldse aru, mis seal toimus, tundus, et seletamise eest? Tammeka sai äärest suhteliselt suvalises olukorras karistuslöögi ning Podholjuzin saab olukorra enda järel teise kollase!
20:25
Rasmus Voolaid: Salistel oli kohe ohtlik olukord, aga lõi Vainule pihta.
20:25
Rasmus Voolaid: Hoiatus Lauritsale 72. minutil kaart.
20:25
Raul Ojassaar:  Vahetus Laabus välja, Jõgi sisse.
20:26
Rasmus Voolaid: Värav SAPPINEN LÖÖB KOLMANDANA!
20:27
Rasmus Voolaid: Suurepärane tsenderdus ja Sappinen pöörab end lihtsalt löögile.
20:27
Külastaja realist kommentaar
Mille eest see levadiakas siis esimese kollase sai
20:27
Rasmus Voolaid: Vahetus 74. minutil Pärnu vahetus: Leokin välja, Vihmoja sisse.
20:27
Raul Ojassaar: Kui aus olla, siis ei saanudki aru. Tal ju enne ei olnud kollast kaarti all? Äkki sai samast olukorrast topeltkollase?
20:28
Raul Ojassaar:  Vahetus 73. minutil Mirantšuk välja, Marin sisse.
20:28
AINULT TARTU AINULT TAMMEKA
20:28
Külastaja Kylastaja kommentaar
Mis seal Levadia mängus oli, kohtunik kuulab Tammeka mängijaid liiga palju. Ebakindel vend vilistab.
20:28
Samas jalgpall.ee väidab, et sai otse punase.
20:29
Raul Ojassaar: Kollane kaart igatahes kohtuniku taskust enne seda ka tõusis. Ehk saame millalgi mängu järel targemaks.
20:29
Külastaja norm kommentaar
Andreas Vaikla on tulnud 19. minutil vahetusest sisse Rootsi kõrgliigas hetkel. Keegi targem võiks öelda kas tegu tema debüüdiga kõrgliigas?
20:30
Raul Ojassaar: Peaks olema, jah. Eelmisel hooajal ta kordagi mängu ei saanud.
20:30
Esimene vv löödi vigaseks või?
20:31
Rasmus Voolaid: Vahetus  78. Kokla ja Prosa välja, Lepistu ja Tukiainen sisse.
20:31
Raul Ojassaar:  Kadriorus on publikunumbriks 167.
20:32
Vaiklal kulus siis 7 minutit palli võrgust noppimiseks ...
20:33
jörbergi vokaalkooliga flora fänn jaksas 78 korda üherealist laulu korrata...
20:33
Rasmus Voolaid: Pärnus on veel kümme minutit mängida ja pärnakad alla pole andnud, otsitakse auväravat.
20:34
Raul Ojassaar: HoiatusEemaldamine TAUNO TEKKO LÄHEB PODHOLJUZINILE 80. MINUTIL SELTSI!
20:35
Rasmus Voolaid: Vahetus Pärnu viimane vahetus: Lenk välja, Kanter sisse.
20:35
Raul Ojassaar:  Tekkolt juba teine teisekollasehõnguline viga mõne minuti jooksul ja mäng läheb edasi kümme versus kümme!
20:35
Eesti koondise vaatepunktist on meil väravavahtidega ikka väga head lood tulevikus. Kõige raskem koht on keskpoolikud.
20:36
Raul Ojassaar:  Värav TAMMEKA VIIGISTAB! 81. Martin JÕGI!
20:37
Raul Ojassaar: Täiesti mittemillestki! Rääbise madal pall värava alla, Jõgi võtab selle Manga vastu kenasti omaks ning paneb postipõrkest väravasse!
Külastaja vetehall kommentaar
keegi teab, mitu minutit pole pärnakad väravat löönud? kui pikk on üldse olnud väravapõud ühel meeskonnal eesti meistriliigas?
20:39
Raul Ojassaar: Koskorile pannakse pall suurepäraselt ette, aga seekord jõuab Tabi Manga teda peatama!
20:39
Külastaja j kommentaar
600 vist juba
20:39
Rasmus Voolaid: Tukiainen proovib ja Vainu tõrjub küll ebakindlalt, aga tõrjub.
20:40
Rasmus Voolaid: Hoiatus 87. minutil korjab ka Pent endale kollase.
20:42
Raul Ojassaar: Koskoril on ruumi maa ja ilm, aga Lepmets tõrjub! Päriselt ka - Tammeka on praegu ohtlikum!
20:42
selle mängu lõpuks 607 minutit, viimane värav oli pärnul 7 mängu tagasi
20:42
Enne tänast 523 minutit Pärnu kuival olnud!
20:42
Rasmus Voolaid: Oi, see oleks šokkvõit/kaotus.
20:43
Raul Ojassaar:  Hoiatus Raudsepp pääseb 88. minutil kollasega.
20:44
Raul Ojassaar:  Hoiatus Lutsule järgmisel minutil samuti nimi protokolli kirja. Tammekal karistuslöök neljakümnelt.
20:44
Rasmus Voolaid: Pärnus on kolm üleminutit.
20:45
Raul Ojassaar: Tammeka kiirrünnakul jääb Rääbis suluseisu. Ainult üks lisaminut!
20:46
Rasmus Voolaid: Kaks punast, vahetused ja värav = üks lisaminut?
20:46
Raul Ojassaar: KÕIK! Tammeka röövib Levadialt võõrsil punkti!
20:46
Raul Ojassaar: Viisteist punkti esimesest ringist. VIISTEIST!
20:46
raudsepp oli jumala punane
20:47
Rasmus Voolaid: Ja Pärnus on kõik! Flora mõõn on läbi?
20:49
20:49
Külastaja Hipper kommentaar
RAudsepa puhul oleks pidanud olema kindel punane ning 2-3 mängu keeldu. Täie hooga tald ees põlve sisse poole meetri kõrgusel....kõige punasem koht eva
20:49
Külastaja WM kommentaar
Flora mõõn nüüd Pärnu võiduga vaevalt, et läbi. Arutame seda 3 vooru pärast - neil palju tõestada
20:49
Ma räägin,et meil on kohtunikud suht kahtlased! Väga palju on selliseid kahtlaseid otsuseid! Nagu täna kingiti Florale pennalt! Flora mõõn saab teisipäeval jätku!
20:49
Külastaja ... kommentaar
Imelik kohtunik poolajal 2 kollast pluss 5 kollast ja 1 värav. Ja annab 1 lisaminuti, natuke imelik.