Laupäev, 23. aprill 2016
16:00
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast, Sillamäe ja Tarva kohtumises pandi pall mängu!
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Savin teenis Sillamäele karistusala lähistelt otsajoone juurest karistuslöögi. Dudarev lükkas selle madalalt kasti, kust Lipin pääses löögile, kuid saatis palli taevasse.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Volkov trügis Tarva kastis Trasbergi liiga palju ja kohtunik vilistas vea.
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Tšerkassov andis paremalt äärelt ohtliku tsenderduse kasti, kus olid Savin ja Paponov, aga napilt sillamäelased löögile ei pääsenud.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Lipini tsenderdusele vasakult äärelt suutis Volkov pea vahele panna, kuid löök ei tulnud terav ja Susi püüdis.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLarin niitis äärel Lipini maha ja teenis 15. minutil kohtumise esimese kaardi.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  VäravPaponov viib 17. minutil ilusa kauglöögiga Sillamäe juhtima!
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Lipini madal tsenderdus puhastati karistusalast välja, aga mitte väga kaugele ning Paponov sai palli Susi käte ja väravaposti kaudu väravasse virutada.
16:20
Külastaja Hipper kommentaar
Isegi kahju hakkab kuidagi Rakvere meestest...jube raske kannatamine on neil
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Larin võttis jälle Lipini veaga maha, aga teisest kollasest pääseb.
16:26
Olen juba aastaid Sillamäe kodumänge vaadates mõelnud, et ei tea, kes seal vasakul suures punases majas ka elavad? Kas nad ka vahel mänge vaatavad...või hoopis pigem teisel pool igatsevalt mere poole...ei tea
16:28
Külastaja Volli kommentaar
Nagu ma aru saan ründab Sillamäe piki vasakut äärt, kus paremkaitsaja Larin kuidagi Lipiniga hakkama ei saa. Või on Rakvere mehed juba kaitseliinis midagi muutnud.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Rannamäe läks umbes 20 meetrilt löögile, Ussikov püüdis probleemideta.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Lipini kauglöök läks väga mööda.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušini tsenderdus paremalt äärelt läks üle otsajoone.
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Ussikov on täna esmakordselt sel meistriliiga hooajal põhikoosseisus. Tavapärane Sillamäe esikinnas Starodubtsev istub täna pingil.
16:34
Kristjan Remmelkoor:  Volkovil Lipini tsenderduse järel supervõimalus, aga saatis lähilöögi väravast mööda!
16:34
Kas Sillamäe fännid on klubiga ära leppinud? Mingi seltskond seal juba nagu sallide ja lipukestega on
16:38
Kristjan Remmelkoor: Lipin kõmmutas 38. minutil karistusala tagant latti!
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Volkovi lähilöök blokeeriti.
16:39
Kes Rakverel veel paremal tiival Lipinit ahistamas on?
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Rakvere parempoolkaitsja on Gull.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Aga Lipin ja Ivanjušin on praegu ääred ära vahetanud, Lipin tegutseb hetkel paremal ja Ivanjušin vasakul.
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Susi läks ebaõnnestunult Solovjovsi nurgalööki vahelt võtma, aga ei saanud ka keegi sillamäelastest kastis pallile pihta.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg (45+1 minutit) on lõppenud, Sillamäe - Tarvas 1:0.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe oli oodatult domineeriv ja ründas peamiselt läbi äärte, kust anti keskele tsenderdusi. Ühe tsenderduse jätkuolukorrast sündis ka poolaja ainus värav. Mingi väga suure surve alla siiski Tarvas ei jäänud ja aeg-ajalt suudeti mäng viia ka Sillamäe väljakupoolele.
16:49
Susi rabeles, Larin ei saanud hakkama, Rannamäe sai korraks löögile ja millega siis ülejäänud 8 tarvast väljakul tegelesid?
17:02
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal tegi Sillamäe vahetuse: Lipin välja, Zils sisse.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Ja teine poolaeg on alanud.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Zils läks Savini kõrvale ründesse, Volkov nihkus ründest paremale äärele.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Solovjovs lõi ülikaugelt peale, pall lendas üle värava.
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Kohe proovis ka Paponov ja läks mööda.
17:14
Kristjan Remmelkoor:  Zilsi kauglöök oli parem, selle pidi Susi altnurgast ära tooma.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Teiselpool väljakul proovis kaugelt Goldberg, Ussikov tõrjus üle otsajoone.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Zils triblas vasakult äärelt kasti, aga tema lühike sööt lõigati vahelt.
17:18
Ronisin teleka taha, et vaadata kuidas kollastes üritavad. Goldbergi maapõrkega löök oli päris hea.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe on veidi rahunenud ja ka Tarvas on saanud viimasel ajal palliga mängida.
17:25
Kristjan Remmelkoor: Aga Zils ja Savin lükkasid nüüd Tarva kastis söötu, löögini siiski ei jõudnud.
17:25
Sillamäel on paras karjamaa ning tuvid võtavad ka mängust osa
17:26
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusGull teenis 70. minutil keskväljavea eest kollase kaardi.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Solovjovs riputas karistuslöögi kasti ja pall põrkas meestest ohtlikult täpselt posti kõrvale, kust Susi pidi hea tõrjega päästma!
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajate arvuks on märgitud 154.
17:29
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  73. minutil Tarva esimene vahetus: Silvio välja, Madis Reimal sisse.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Silvio läks pärast vahetust päris pettunult minema.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Volkovi löök kasti joonelt lendas üle.
17:32
Külastaja tere kommentaar
miks Susi pealael mingi tühi laik on?
17:32
Armeenia passiga tarvas ei jätnud mingit muljet, puhas siblija
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Volkov lõi karistusalas pallist mööda.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Eemaldamine80. minutil tegi Kaasik viimase lootuse vea Savini vastu ja sai otse punase kaardi. Sillamäele üliheast kohast karistuslöök.
17:37
Külastaja Koll kommentaar
Ilmselt on õmmeldud tal pead
17:37
Kõigil väravavahtidel peaks peas olema tankistimütsid nagu Perer Cechil.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Savini karistuslöök ebaõnnestus.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Tarva teine vahetus: Aunapuu välja, Kuokkanen sisse.
17:39
Külastaja Huu kommentaar
Vastan telekast. Tulin spets siia et küsida kas keegi on märganud - on Kubber mõne KOHALE jõudnud söödu ka andnud?
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Susi võttis jalaga kasti murdnud Zilsi löögi ära.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusIvanjušin teenis kollase kaardi.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Susi tõrjus Solovjovsi karistuslöögi üle lati.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Tarva viimane vahetus: Rannamäe välja, Kiis sisse.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik lisab vaid 2 minutit, 90 on juba täis.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine on lõppenud - Sillamäe 1:0 Tarvas.
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe täna suurt survet peale ei pannud, aga kontrollis mängu ja hoidis Maksim Paponovi 17. minuti väravast edu lõpuni.