Ivar Lepik: Tervitused!
19:02
Ivar Lepik:  Koosseisud on uudises.
19:02
Ivar Lepik:  Nonii. Sain nüüd tehnilised probleemid ületatud ja pildi jooksma. 0:0 ja kolm minutit mängitud.
19:03
Ivar Lepik: Vaatame koosseise lähemalt...
19:05
Külastaja Stas kommentaar
Kus on Aafrika poisid Infonetil ?
19:05
Ivar Lepik:  Appiah mängukeelu all, Draminu kuuldavasti traumaga.
19:07
Ivar Lepik:  Infonetil ongi alles jäänud sisuliselt need mehed, kes pole traumade või kaartidega väljas - lisaks aafriklastele Mošnikov, Kruglov väljas.
19:08
Ivar Lepik:  Sillamäel on täna nii palju rõõmu, et Jevgeni Kabajev on tagasi ja alustab. Muus osas tundub üllatusteta, pink on õhuke.
19:10
Ivar Lepik:  Sillamäele löögikohast karistuslöök.
19:11
Ivar Lepik:  Aga Lipini löök raame ei leia.
19:15
Ivar Lepik: Hoiatus Igor Dudarev 16. minutil mängu esimese kollase saaja.
19:18
Ivar Lepik:  Harin ei suuda lahendada! Starodubtsev tuleb hästi vastu ja tõrjub üks-ühele.
19:18
Külastaja lohh kommentaar
tekkis paar küssi, etkelle asemel dõmov põhisse sai?ja kus on Sobtsenko
19:20
Ivar Lepik: Dõmov on enamvähem Mošnikovi koha peal. Infonet on erinevaid lahendusi katsetanud sel hooajal, raske öelda nii. Sobtšenko vahetati eelmisel nädalal duubli eest mängides 42. minutil välja - võiks eeldada, et vigastus.
19:22
Ivar Lepik:  Infonet on vaikselt, aga järjekindlalt initsiatiivi haaranud.
19:23
Ivar Lepik:  Täiesti nähtamatu on küll Voskoboinikov olnud. Pidin protokollist praegu vaatama, et kas ikka mängib.
19:26
Ivar Lepik: Mašitševilt superpall penaltipunktile, aga Vosko ei saa pihta!
19:30
Ivar Lepik:  Pool tundi mängitud. Infonet surub, Sillamäe viimast võimalust ausaltöeldes ei mäletagi.
19:37
Ivar Lepik:  Starodubtsev! Vosko saab peaga suunata, aga ei ole piisavalt tugev löök.
19:39
Ivar Lepik: Hoiatus  40. Aleksandr Savin jääb hiljaks.
19:45
Ivar Lepik: Ja poolaeg väravateta! Infonet on domineerivam olnud selgelt, aga seni pole lukku lahti muugitud.
19:58
Külastaja Vaataja kommentaar
Infonet kuidagi isutu, et ära vormistada. Muidu domineerivad küll.
19:59
Ivar Lepik: Ja läks teine poolaeg!
20:06
Ivar Lepik: Sillamäe on ehk veidi paremini alustanud kui esimesel poolajal, aga ei midagi liiga säravat.
20:08
Selles mängus pole vapsee mingit teravust.
20:10
Ivar Lepik:  Posti!
20:11
Ivar Lepik:  Mašitšev proovib paremalt terava nurga alt, ilmselt oli sööduna mõeldud, aga posti ja sealt välja!
20:11
Ivar Lepik:  Vosko oli tagumises postis täitsa üksi, seega sööduna üsna kindlasti mõeldud.
20:16
Ivar Lepik:  Vahetus62. minutil Maksim Lipin kerge vigastusega ära ja Anton Panov sisse.
20:22
Ivar Lepik:  Mašitšev proovib jälle Starodubtsevit, aga väravavaht on tasemel.
20:25
Ivar Lepik: Vahetus  71. Rättel välja, Jüri Jevdokimov sisse.
20:25
Ivar Lepik:  Ei näe praegu, kust see värav tulema peaks, kuigi mitmel korral on see õhus olnud.
20:31
Külastaja jura kommentaar
Jevdokimovi eesnimi on siiski Juri
20:31
Ivar Lepik: Nüüd käib pall võrgus, aga viga oli enne ammu juba ära.
20:32
Ivar Lepik: Vahetus 78. Mašitšev välja ja Eduard Golovljov saab võimaluse.
20:33
Ivar Lepik: Hoiatus 80. Volodinile kollane ja Sillamäele magus karistuslöök äärelt.
20:39
Ivar Lepik: Viis minutit normaalaja lõpuni. Ei paista kuskilt seda.
20:40
Ivar Lepik: Vahetus 87. minutil Harin ära ja Jevgeni Tjukalov sisse. Viimane täringuveeretus Puštovilt.
20:42
Külastaja asd123 kommentaar
Keegi teab, mis Jevdokimovi emakeel on? Kui juba küsimiseks läheb, huvitaks ka Tarva Goldbergi oma.
20:42
Ivar Lepik: Mõlemad räägivad eesti keelt, aga emakeele osas ei ole kindel.
20:44
Ivar Lepik:  Neli üleminutit veel. Ei paista kuskilt.
20:45
Ivar Lepik: Vahetus Volkov välja ja Artjom Davõdov sisse. Teine üleminut.
20:48
Ivar Lepik: Ja läbi! 0:0 Lasnamäel!
20:49
Ivar Lepik:  Ei olnud Infonetist täna murdjat. Järjekordsed kaotatud punktid ja Kaljust jäädakse viie punkti kaugusele.
20:49
Külastaja rallikas kommentaar
Jevdo räägib vabalt eesti keelt.
20:50
Ivar Lepik: Jah, aga see ei ütle emakeele kohta väga palju. On inimesi, kes valdavad päris mitut keelt vabalt.
20:50
Ivar Lepik:  Aga see selleks - mina tänan ja olge tagasi juba nädala alguses, kui ees ootavad karikamängud!