Kolmapäev, 4. mai 2016
18:54
Raul Ojassaar: Tervitused! Karikavõistluste teine poolfinaalmäng on kohe algamas. Koosseisud leiate uudisest - kahjuks, kahjuks ei ole täna Viimsi ridades Martin Reimi. Oleks olnud ju põnev näha, kuidas selline legend Premium liiga taseme vastu hakkama saab.
19:01
Raul Ojassaar: Mäng läks!
19:06
Külastaja Vänt kommentaar
Selle ilge unelaulu plaat ikka ei ole ära kaotatud
19:09
Raul Ojassaar:  Viimsi on esimesed kaheksa minutit vastu pidanud. Sillamäe aga loomulikult initsiatiivi endale võtnud.
19:15
Raul Ojassaar: Sillamäelastel on nüüd päris mitu head löögikohta olnud, kuid löögid Rasmus Armase väravat seni ohustanud ei ole.
19:19
Raul Ojassaar: Aidara saab nurgalöögi järel 20 meetrilt täiega vajutada, kuid Armas saab rusika vahele!
19:26
Raul Ojassaar: Seis 0:0 küll endiselt püsib, aga tunne on selline, et viimsilased võivad iga hetk kaitses eksida.
19:27
Raul Ojassaar: Armas tassib taas! Savinilt kena pall kasti, Zils saab seda peaga ristnurga poole suunata ning Armas võtab selle paraadtõrjega ära!
19:35
Raul Ojassaar:  Viimsil oli vahelduseks endal nurgalöök, kuid sellest tuli ainult Sillamäe ohtlik kontra.
19:39
Raul Ojassaar:  Hoiatus Savin saab 38. minutil mängu esimese kollase.
19:43
Raul Ojassaar:  Värav SILLAMÄE JUHIB! 43. Anton PANOV!
19:44
Raul Ojassaar: Volkovilt madal pall värava ette ning Panov paneb palli võrku!
19:46
Raul Ojassaar: Poolaeg! Viimsi küll punnitas ja kannatas, kuid Sillamäe sai vahetult enne poolaja lõppu oma tahtmise kätte. Üks-null.
19:59
Külastaja Rene kommentaar
Sillamäe duubel on liigamängudes Viimsi vastu võitnud avapoolajad 2-0.
20:01
Raul Ojassaar: Teine poolaeg algas!
20:09
Raul Ojassaar: Sillamäe jätkab survestamist, aga rünnakute viimane faas on neil pisut nürivõitu.
20:12
Raul Ojassaar:  205 pealtvaatajat. Rohkem kui eile Lillekülas!
20:15
Raul Ojassaar:  Vahetus Savini asemele Paponov.
20:17
Raul Ojassaar: Päris huvitav olukord - Sillamäe ründab vasaku ääre tsenderduse kaudu teravalt ning Armas pudistab löögi vististi napilt väravasse, kuid tõuseb hoopis suluseisulipp!
20:19
Raul Ojassaar:  Vahetus Viimsi vahetab: Laasbergi asemele Kane.
20:21
Raul Ojassaar:  Suurepärane võimalus Viimsile! Kane jätab palli kastis Ahvenale, kuid Ahven ei saa palli korralikult omaks ning saadab palli kõrgelt üle värava.
20:24
Raul Ojassaar: Umbes 25 minutit veel mängida ning endiselt on kõik veel lahtine - Viimsile piisaks vaid ühest võimalusest...
20:26
Raul Ojassaar: Hea rünnak taas Viimsilt, kuid Ahvenale õnnega pooleks ette jäänud pall lõpetab vaid küljevõrgus.
20:27
Raul Ojassaar: Vahetus Vahetab Sillamäe: Panov välja, Mironov sisse.
20:31
Raul Ojassaar:  Vahetus Pajula asemele Kaljumäe - Viimsi teine vahetus.
20:33
Raul Ojassaar: Värav SILLAMÄE TEINE! 77. Aleksandr VOLKOV!
20:34
Raul Ojassaar: Volkov ise paremalt äärelt teravust lõi ning väikese sagina järel värava ees lajatas ka ise palli võrku. Mäng tehtud?