Reede, 6. mai 2016
18:54
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Karikamängud peetud, naaseme meistriliiga juurde.
18:56
Rasmus Voolaid: Mina toon teieni Pärnus toimuva ja peagi peaks kohale jõudma ka Kristjan, kes on Lillekülas.
18:56
Külastaja realist kommentaar
Täna alanud jäähoki MMi avamängus võitis Kanada kaotusseisust USAd 5:1. Eitea kas siinsed meistriliiga mängud toovad ka niipalju väravaid..
18:56
Rasmus Voolaid: Hokiskoore tahaks näha küll!
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt, Flora ja Paide meeskonnad on väljakule tulnud.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Esimest korda sel meistriliiga hooajal kuulub Flora põhikoosseisu Hannes Anier. Pingile on esialgu jäetud Albert Prosa.
18:58
Rasmus Voolaid: Ka Pärnu ja Transi mängijad sammusid jalgpallihümni saatel väljakule.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Pall pandi Lilleküla staadionil mängu.
19:00
Rasmus Voolaid: Pärnu peatreener Marko Lelov on täna otsustanud meeskonna parima väravaküti (kahe väravaga) Taavi Lauritsa pingile jätta, tipus alustab Kristian Lenk.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Flora fännid laulavad Sakari Tukiainenile, keda pole isegi mitte pingil. Väljakul on seni üks tsenderdus Paide kasti antud, mille Kütt püüdis.
19:01
Rasmus Voolaid: Parim väravakütt pole muidugi Pärnus aga väga tähtis tiitel, kuivõrd pole ligi kaks kuud skoori tehtud.
19:01
Rasmus Voolaid: Läks ka Pärnus!
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Kütt noppis nüüd ka Sappineni madala tsenderduse.
19:03
Rasmus Voolaid: Trans on korralikult alustanud ja juba jõuti ka löögile.
19:04
Kristjan Remmelkoor: HoiatusBaranov (Flora) teenis juba 5. minutil kollase kaardi, võttes oma karistusala nurga lähistel vastase veaga maha.
19:04
Külastaja pild kommentaar
Juba hakatakse Jasperit hakkima
19:06
Rasmus Voolaid: Trans jätkuvalt ohtlik. Küllaltki madal tsenderdus, aga ikkagi suudeti peaga lüüa ja terav löök natuke mööda.
19:06
Rasmus Voolaid: Värav  VIKTOR PLOTNIKOV!
19:07
Rasmus Voolaid: Suurepärane kauglöök täpselt posti kõrvale! Puhtalt Plotnikovi individuaalne meisterlikkus.
19:07
Nukker see Pärnu elu
19:08
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Baranov sai Flora karistuslöögile pea vahele, aga polnud midagi ohtlikku.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Uwaegbulamil oli hea võimalus, mis sai alguse sellest, et keskkaitsja Tamm hakkas tema vastu triblama. Kui aafriklane kasti jõudis, suutsid florakad teda aga juba piisavalt palju segada, et löök läks väravast mööda.
19:12
Rasmus Voolaid: Pärast kaotusseisu jäämist on nüüd Pärnu ka end liigutama hakanud ja valaltakse palli, aga löögile ei ole jõutud.
19:12
Millal see Flora staadion ilusaks saab ükskord, nagu põllumaa, pall hüppab jms
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Lombil oli hea võimalus oma hooaja neljandat väravat lüüa, vasakkaitsja sai tsenderduse jätkuolukorrast umbes 14 meetrilt üle puusa vajutada, läks veidi üle värava.
19:15
Rasmus Voolaid: Pärnu sai oma parima rünnaku üles - Hanson tõusis vasakult äärelt, ei tahtnud Lengile sööta ja proovis ise, aga teenis vaid nurgalöögi.
19:17
Rasmus Voolaid: Prošin sai nurgalöögi järel suhteliselt vabana löögile, aga narvakas lööb selgelt üle.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Anier pääses läbisöödu järel terava nurga alt löögile, Kütt kattis nurga ära ja püüdis.
19:18
Külastaja Dirizaabel kommentaar
Oi jeerum, mängupildi järgi on Paide puhas favoriit ju :D
19:18
Baranov sai kollase? Imelik, et jalgpall.ee's pole pandud
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Imelik jah, aga sai kindlasti.
19:20
Rasmus Voolaid: Pärnul nüüd umbes 25 meetri pealt karistuslöök, läheb vist tsenderdama.
19:20
Rasmus Voolaid: Tahaposti, aga Matrossov püüab kindlalt.
19:21
Rasmus Voolaid: Transi poolelt proovib Umarov ootamatult vasakuga lüüa - Vainu polnud päris valmis -, aga siiski mööda.
19:23
Rasmus Voolaid: Taas on Leokin Pärnu poolelt maas ja Transi mehed andsid karistuslöögi.
19:25
Rasmus Voolaid: Said ka pärnakad seda tsenderdust peaga jätkata, aga siiski mitte midagi ohtlikku.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvilile läks kolm meest peale ja grusiin andis söödu kasti joonel vabaks jäänud Anierile, kes lükkas aga esimese puute väga pikalt ette, nii et pall langes Küti saagiks.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Ainsalu eksis sööduga ja Roosnupp andis Novopašinile palli kasti, nurk jäi aga veidi teravaks ja Aland püüdis.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Kokla triblas mitmest mehest läbi, kuid kastis löögile enam teda ei lastud.
19:30
Rasmus Voolaid: Hoiatus Tšernuhhin jäi Hansoni vastu selgelt hiljaks ja Siim Rinkenil polnud teist valikut.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Paide on Flora poolel mitmeid palle järjest tagasi võitnud ja Meelis Rooba hüüab pingilt, et jätkuvalt üleval vastasele peale käidaks.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Anier mängis end liiga nullnurga alla ja Kütil polnud raske tema löögile rusikaid vahele saada.
19:31
Rasmus Voolaid: Nii positiivset jalgpalli mängivat Pärnut pole ammu näinud ja ei imestaks, kui nad täna skoorida suudavad.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Kase kauglöök lendas tribüünile.
19:36
Rasmus Voolaid: Transil umbes 30 meetri pealt karistuslöök, eelmise keevitas Ivanov müüri.
19:36
Rasmus Voolaid: Umarovi löögist ei tulnud ka midagi eriti head.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Floral on hetkel raskusi oma väljakupoolelt minema saamisega. Üritatakse lühikese sööduga lükata, aga oma poolel kaotatakse järjest palle.
19:39
Rasmus Voolaid: Samad probleemid on viimasel minutil ka Pärnul, mitu korda on Trans väga teravalt tulnud, aga õnn on kodumeeskonda päästnud.
19:40
Külastaja kx kommentaar
kas mait toom jälle vigastatud?
19:43
Rasmus Voolaid: Saarts oli nüüd väga aktiivselt pingiga suhtluses ja laiutas käsi ka. Täpselt sõnadest aru ei saanud.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Paide hea rünnaku lõpetas Novopašini löök veidi kaugelamt kui 20 meetrilt, läks kindlalt väravast mööda.
19:43
Rasmus Voolaid: Võib-olla rääkis Saarts siiski äärekohtunikuga, et müür oli liiga lähedal.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid ei tulnud, avapoolaeg Flora - Paide mängus lõppes seisuga 0:0.
19:45
Rasmus Voolaid: Pärnus veel poolteist minutit minna ja ilmselt ei tule lisaminuteid ka seal.
19:46
Rasmus Voolaid: Poolaeg nüüd ka Pärnus!
19:46
Külastaja Che kommentaar
Nii mannetut Florat ei ole ma aastaid näinud.
19:47
Külastaja Niiom kommentaar
Gogogoooo pärnuuu i love you
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Lilleküla staadionil algas.
19:59
Rasmus Voolaid: Tundub, et Pärnu vahetab Taavi Lauritsa mängu.
19:59
Rasmus Voolaid: Igatahes läks!
20:00
Rasmus Voolaid: Vahetus Trans vahetas samuti: Ivanov välja, Škinjov sisse.
20:01
Rasmus Voolaid: Vahetus Pärnul tuli Laurits Kristian Lengi asemele.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Teist poolaega on Flora alustanud agressiivsemalt, Paide kontrarünnaku üritused on lõppenud juba eos.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Rooba nõudis väga vihaselt kohtunikelt keskväljalt viga, mida ei tulnud.
20:06
Rasmus Voolaid: Oi, Pärnus said nüüd pallipoisid pragada teadustajalt. "Mängu ajal lõpetage te oma mängud ära seal! Sander filipov ja kes see teine vend seal on."
20:07
Rasmus Voolaid: Hoiatus Umarov jäi Lukka vastu korralikult hiljaks.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Lomp üritas kaugelt peale lüüa, kuid lõi palli küljeauti.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  VäravNüüd sai Lomp pihta omaväravale - Flora 1:0 ees!
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Gussev triblas 55. minutil kiirrünnakul kahest Paide kaitsjast mööda, kuni Lomp lõi tema eest palli ära, paraku oma värava alanurka.
20:12
Rasmus Voolaid: Vunk eksis oma karistusala lähistel, aga Nesterovi kauglöök lendas selgelt üle.
20:13
Rasmus Voolaid: Laurits skooris! Aga enne fikseeriti suluseis.
20:14
Rasmus Voolaid: Tundub, et pigem ei pruukinud suluseis olla.
20:14
Külastaja Jaak kommentaar
Pange skoor õigele satsile
20:14
Rasmus Voolaid: Tänud, parandatud.
20:15
Rasmus Voolaid: Lukka eksis oma karistusalas, Umarov võttis palli ära, aga saatis selle mööda.
20:16
Rasmus Voolaid: Pärnu teadustaja paneb jätkuvalt hullu: "Ekke, kas sa ei kuule üldse mind vä?!"
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Flora esimene vahetus: Beglarišvili välja, Alliku sisse.
20:18
Kuidas paide flora vastu on see mäng saanud?
20:19
Rasmus Voolaid: Hoiatus Jakovlev ei tahtnud kuidagi nurgalööki toimetada ja sai karistatud.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel poolajal sai väga hästi vastu. Teisel poolajal muutus Flora mäng intensiivsemaks ja paremaks. Lisaks lühikestele söötudele hakati vajadusel pikemat söötu kasutama.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Prosa kutsuti soojenduselt varupingi juurde.
20:22
Rasmus Voolaid: Pärnakad ei saa kaitses kohe üldse hakkama ja lõpuks saab Nesterov suurepäraselt üle puusa lajatada, aga napilt ristnurgast mööda!
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Paide on nüüd mitmeid standardolukordi teeninud. Löögile pole aga pääsenud.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Flora teine vahetus: Anier välja, Prosa sisse.
20:24
Rasmus Voolaid: Sander Filipov toetas nüüd vastu väravat ja agar teadustaja karistas ta kohe nimeliselt ära.
20:25
Kristjan Remmelkoor: Vahetus72. minutil Paide esimene vahetus: Uwaegbulam välja, Toomet sisse.
20:26
Rasmus Voolaid: Hoiatus Melts ei taha kohe üldse kaarti vastu võtta, aga siiski pole parata.
20:26
Rasmus Voolaid: Vahetus Pärnu vahetab: Leokin välja, Vihmoja sisse.
20:26
Külastaja sad kommentaar
Mäletan, kui Paumäe kasutas omal ajal T Kalevi vastu teadustaja elukutset ära, et kohtunik üle staadioni täis sõimata.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  "Mängi, mängi, ära nuta!" ergutab Rooba varupingi juurest.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Toomet läks paremale äärele ja Roosnupp nihkus paremalt keskele ründaja Kase alla.
20:27
Rasmus Voolaid: Umarov peaga, aga latti! Teise palli lööb peaga Škinjov, aga seal oli ees Vainu!
20:30
Rasmus Voolaid: Vahetus 76. minutil tuleb Transi teine vahetus: Jakovlev välja, Ovsjannikov platsile.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Flora viimane vahetus: Gussev välja, Saliste sisse.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen lõi palli väravasse, aga oli suluseisus.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Ustaal proovis väga kaugelt üllatada Alandit, kes oli pisut väravast väljas, aga üritus jäi ebakvaliteetseks.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Paide vahetus: Ustaal välja, Sinilaid sisse.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Flora kaotas enne vahetust teist korda järjest kaitseliinis palli, Aland jõudis napilt enne Kaset otsustava pallini.
20:36
Rasmus Voolaid: Vahetus 82. minut: Henri Hanson välja, Greger Könninge sisse.
20:38
Rasmus Voolaid: Seitse minutit Pärnus minna ja Narval on asjad suhteliselt hästi kontrolli all.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Paide proovib innukalt rünnata, kuid heade võimalusteni on külalistel raske jõuda.
20:39
Rasmus Voolaid: Könninge proovis üle puusa, aga kõvasti mööda.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  VäravProsa 2:0!
20:42
Rasmus Voolaid: Matrossov käis seiklemas, aga Pärnu ei suutnud seda olukorda ära lahendada.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen andis 88. minutil nurgalöögi, Baranov jätkas peaga ja Prosa pealöök läks latipõrkest napilt üle väravajoone.