Laupäev, 7. mai 2016
15:58
Meinhard Pulk: Tere pärastlõunat!

16:01
Meinhard Pulk: Tingimused on Rakveres mängimiseks sisuliselt ideaalsed ning tribüünidel on rahvast päris palju.
16:01
Meinhard Pulk:  Infonet pani palli mängu!
16:05
Meinhard Pulk: Koosseisust väärib enim märkimist Aleksander Puštovi otsus anda puhkust Vladimir Avilovile, keda asendab kaitseliinis Andrei Kalimullin. Vasakkaitses asendab Kruglovi taas Aleksandr Kulinitš, kes on ka mängu esimese pealelöögi autor. Tema üritus karistusala joonelt lendab aga üle
16:08
Meinhard Pulk:  Susi päästab!
16:10
Meinhard Pulk:  Infonet mängib nurgalöögi lühidalt lahti, Vnukovi tsenderdusele saab Voskoboinikov ilusti pihta, kuid Susi toob palli reaktsioonitõrjega ära!
16:11
Meinhard Pulk:  Infoneti on esimese kaheksa minutiga teeninud juba neli nurgalööki. Samas on ka Tarvas suutnud vastaste väljaku poolelt nii mõndagi korraldada.
16:13
Meinhard Pulk: Ning 12 minutit mängitud ja Infonetil on kirjas seitse nurgalööki...
16:15
Meinhard Pulk: Infonet saab taas meeletu surve peale ja Susi saab taas oskusi näidata!
16:21
Meinhard Pulk: 21 minutit mängitud ja kuigi Infonet on jätnud kasutamata mitmeid suurepäraseid võimalusi, siis ei ole ka Tarvas umbkaitses istunud, olles juba nii mõndagi ohtliku Infoneti kasti ümber korraldatud
16:25
Meinhard Pulk: Mäng on aga pärast tormilist algust selgelt rahunenud. Infonet valdab palli, kuid Rakvere on oma kaitse pidama saanud
16:32
Meinhard Pulk: Tjukalovi kauglöök umbes 25 meetrilt lendab napilt altnurgast mööda.
16:41
Meinhard Pulk: 40 minutit mängitud ja mäng on juba päris võrdseks muutunud. Infoneti mängu pärsib frustratsioon, Tarval puudub lihtsalt teravus viimasel kolmandikul
16:41
Meinhard Pulk:  Hoiatus 41. Deniss Vnukov tirib keskväljal Juhan Jograf Siimu särgist ning teenib mängu esimese kollase kaardi.
16:46
Meinhard Pulk: Poolaeg!
16:47
Meinhard Pulk:  Tarvas elas esimese veerantunni surve üle ning sai seejärel iga minutiga mängu üha enam sisse. Kohtume 15 minuti pärast!
17:01
Meinhard Pulk: Teine poolaeg on alanud!
17:01
Meinhard Pulk: Tundub, et vahetusi vaheajal tehtud ei ole.
17:04
Meinhard Pulk:  Vahetus 46. Siiski üks on tehtud. Artur Rättel asendas Jevgeni Harinit.
17:06
Meinhard Pulk:  Infonet on saanud mitmeid poolvõimalusi. Nüüd teeniti ka väga ohtlikust kohast karistuslöök
17:08
Meinhard Pulk:  Pall kukub tsenderduse järel karistusala joonele maha, kuid Infoneti mängija jalg jääb staadioni murusse kinni ning löök Tarva kaitsjatesest mööda ei lähe
17:09
Meinhard Pulk: Tarvas on ohtlik ning publik elavdub automaatselt!
17:10
Meinhard Pulk: Goldberg saab kiirrünnakul 18-19 meetri pealt löögile, Igonen tõrjub enda ette ning Siimu rebound lendab nii üle kui ka mööda.
17:12
Meinhard Pulk:  Rätteli välisküljelöök kastis maandub kindlalt Susi süles.
17:14
Meinhard Pulk:  Vahetus 58. Infoneti teine vahetus. Golovljov asendab Tjukalovit
17:16
Meinhard Pulk:  Tund aega mängitud ning Tarvas teenis oma mängu esimese nurgalöögi.
17:17
Meinhard Pulk: Nurgalöök  jäi selgelt madalaks. Infonetil aga hakkab tasapisi kiireks minema ning lisaks ei ole ka mängupilt selline, mille pealt üleliia optimistlik olla.
17:21
Meinhard Pulk: Vahetus 66. Rakvere esimene vahetus. Taavi Münter välja, Mihkel Gull sisse.
17:23
Meinhard Pulk: Vahetus 68. Infoneti viimane vahetus. Jüri Jevdokimov asendab Voskoboinikovi
17:26
Meinhard Pulk:  20 minutit jäänud ja Infoneti väravat ei paista hetke seisuga mitte kusagilt!
17:31
Meinhard Pulk:  Siim oli juba Igoneniga üks-ühele pääsemas, kuid Appiah tuli tagant ning päästis olukorra.
17:34
Meinhard Pulk:  Hoiatus 72. Vahepeal on Alari Aunapuu kollane kaart kahe silma vahele jäänud.
17:35
Meinhard Pulk:  Vahetus 78. Rakvere teine vahetus. Yao asendab Siim Rannamäed
17:38
Meinhard Pulk:  Ohtlik! Mašitsev tsenderdab ning Kalimullini pealöök lendab otse Susile käte vahele.
17:40
Meinhard Pulk: Infonetile 84. minutil kasti nurgast karistuslöök.
17:40
Meinhard Pulk:  Mängitakse Mašitsevile 20 meetri peale löögiks ette. Selgelt mööda
17:44
Meinhard Pulk: Vahetus  88. Tarva viimane vahetus. Toomas Kiis sisse, Kuokkanen välja
17:45
Meinhard Pulk:  Penalti 89. minutil Infonetile.....
17:45
Meinhard Pulk: Eemaldamine Ja punane Jaanus Kaasikule.
17:46
Meinhard Pulk:  Värav Nikolai Mašitsev toob Infonetile tõenäoliselt võidu siiski ära. Saatis Susi valele poole ning lükkas kindlalt alla nurka ära.