Ivar Lepik: EI TULE! MARIN EKSIB SELLISE KOHA PEALT!
Ivar Lepik:  Kaarpall tagumisse posti ja Marin saab palli üsnagi rahulikult maha võtta ja löögile minna, aga ei leia raame...
Ivar Lepik: Aga koosseisudest: Levadial Ratnikov kaartidega puudu, teised mehed eesotsas Lutsuga vigastusega, pink päris õhukeseks jäänud. Sillamäel Lipin vigastusega audis, pink Levadiaga vaat et võrdne.
19:09
Ivar Lepik: Tribüünil on kuulda mingit seltskonda Levadia fänne, kellel on selgelt kaks lemmikut: Anton Mirantšuk ja Gando Biala.
19:16
Ivar Lepik:  Nüüd üritavad need härrased tribüünil Gangnam Style'i laulda. Mäng ei ole vist piisavalt huvitav. Ei saa muidugi pahaks panna - häid võimalusi, va Marini moment, olnud ei ole.
19:21
Ivar Lepik:  Tjapkin kingib Hundile kuldse võimaluse oma saldo avada, aga ei!
19:22
Ivar Lepik: Dudarev siiski - tsenderdus paremalt äärelt leiab kaitsja pea, aga mees jätab selle sisuliselt tühja värava ette õhku. Hundil oleks aega pall maha võtta ja jalaga võrku lükata, aga üritab peaga ja selgelt üle...
19:24
Ivar Lepik:  Levadia on tänavu veel kaotuseta, aga enne tänast mängu Kaljust siiski neli punkti maas. Iga viik on praegu valus.
19:24
Ivar Lepik:  Mis viik? POSTI! SAVIN!
19:25
Ivar Lepik: Sillamäe on väga lähedal juhtima minemisele, Savin paneb terava nurga alt kaarpalli üle Lepmetsa, kelle õnneks tuleb pall talle postist sülle, mitte ei lähe luuravale Kabajevile!
19:32
Ivar Lepik:  Levadia domineerib kõvasti.
19:32
Ivar Lepik: Hoiatus Aga 33. minutil Tabi Manga võtab kontra maha ja jätab järgmise mängu vahele.
19:35
Ivar Lepik:  No ei lähe võrku! Levadia saab vist neli korda proovida - Mirantšuk lööb peale, Starodubtsev tõrjub raskustega ja siis saavad mitu meest veel proovida.
19:42
Ivar Lepik:  Poolaeg läheneb. Pigem ei tule siit murrangut enne pausi.
19:44
Ivar Lepik:  45 minutit täis ja meeskonnad puhkama! 0:0. Saab olema põnev teine poolaeg.
20:17
Meinhard Pulk:  Värav Värav Kerged tehnilised probleemid. Vabandused meie poolt. Igatahes Sillamäe oli 51. minutil juhtima asunud, kuid 62. minutil Ilja Antonov viigistas! Seis 1:1
20:17
Külastaja Partakov kommentaar
.
20:19
Ivar Lepik:  Tehnilised probleemid tõesti, aga tablool juba 1:1!
20:22
Ivar Lepik: Eemaldamine 68. minutil Maksim Podholjuzin duši alla!
20:22
Ivar Lepik:  Kabajev pääseb Lepmetsaga silmitsi, Podholjuzin võtab selja tagant maha ja Levadia vähemuses!
20:24
Ivar Lepik: Kes mängu nägi vahepeal, võiks väikese ülevaate teha, kuidas väravad sündisid - mina kumbagi ei näinud kahjuks.
20:25
Ivar Lepik:  Aga 51. minutil läks Sillamäe 1:0 ette ja kümme minutit hiljem Antonov 1:1.
20:25
Ivar Lepik: Vahetus 72. Mirantšuk välja ja Raudsepp sisse.
20:26
Külastaja ad kommentaar
Kes need turistid seal laulmas on?
20:26
Ivar Lepik: Pole aimugi ausaltöeldes. Aga toredad on.
20:29
Külastaja Hipper kommentaar
1) starodubtsevi tõrje joonelt kui Leva tsenderdab ja keegi sai peaga kuue meetri pealt löögile, 2) sillamäe mees tsenderdab vasakult, levadia leegionärist äärekaitsja laseb palli üle pea ja sealt selja tagant suskab sillamäe mees selle sisse (Lepmets teeb peaaegu samasuguse tõrje kui Starodubtsev aga juba siseküljevõrku).....3) varsti peale seda Levadia nagu aktiveerus, siis tuli tsenderdus paremalt värava eest läbi, Hunt lükkab tagasi keskele kus Antonov raiub selle kuue meetri pealt lati alla
20:30
Ivar Lepik:  Tänud!
20:31
Ivar Lepik: Vahetus 77. Savin välja ja Zils peale.
20:32
Külastaja oota mida kommentaar
Teine värav oli küll teistmoodi: Sillamäe mees võttis äärel kolm Leva venda ette ja andis tiimikaaslasele värava ette kes lõi külmalt tühja väravasse (väravavaht oli joonelt ära tulnud et äärelt tulijale vastu tormata). Kaks minutit jageleti kohtuniku juures: protesteeriti et suluseis, aga korduse põhjal ei tundunud küll.
20:36
Ivar Lepik:  Kümmekond minutit jäänud. Sillamäe peaks siin võitu taga ajama, aga reaalselt ei näe praegu, kust värav tulema peaks.
20:37
Ivar Lepik: Teisel pool hoopis! Hunt saab peaga suunama, aga mööda!