Teisipäev, 10. mai 2016
17:54
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Paneme jalkamaratonile hääled sisse: esimene Premium liiga mäng täna õhtul on Levadia-Trans.
17:58
Rasmus Voolaid: Jalgpallihümn juhatas meeskonnad platsile. Publikut on Kadriorus kahetsusväärselt vähe, aga eks varajane kellaaeg seda ka ei soosi - ehk tuleb juurde.
18:00
Külastaja mc kommentaar
Kaua Luts veel vigastatud?
18:00
Rasmus Voolaid: Kahjuks ei tea, aga tundub, et asi on päris tõsine.
18:00
Rasmus Voolaid: Läks!
18:01
Rasmus Voolaid: Prošin proovis juba paarikümne sekundi järel peale paugutada ja teenis nurgalöögi.
18:03
Rasmus Voolaid: Levadialt hiilgav kontra! Hunt purjetas mööda vasakut äärt, leidis sööduga karistusalajoonelt Ratnikovi, aga tema löök läheb üle.
18:06
Rasmus Voolaid: Räägime koosseisudest ka. Levadial on lisaks Lutsule puudujaid veelgi ja nii on pingil mitu duubelmeeskonna mängijat, tagasi on Hindrek Ojamaa. Põnev on ka see, et oma venna vastu võib mängu saada 18-aastane Ioan Jakovlev, kes ka pingil.
18:08
Rasmus Voolaid: Umarovil hiilgevõimalus! Levadia keskkaitsjate vahel oli auk ja pall jõudis Umarovini, aga Lepmets võtab paraadtõrjega ära.
18:12
Külastaja Andres kommentaar
EJL-i ülekandes mingid tehnilised viperused? Ei kuule kommentaatorit (Rauli).
18:13
Rasmus Voolaid: Ei kuule kahjuks ka ise. Kui teada saan, mis põhjusel Raul ei kommenteeri/kuulda ei ole, siis kindlasti annan teada.
18:14
Külastaja ee kommentaar
Oleks siis taustaks fännide laul, aga ei ainult karjumine ja roppused. :(
18:14
Külastaja junn kommentaar
No Raul pole suurem asi kommentaator,seega pole hullu!
18:15
Rasmus Voolaid: Heh, igatahes sain Rauliga kontakti ja peagi peaks ka kommentaari kuulda olema.
18:16
Rasmus Voolaid: Värav LEVADIA ON EES!
18:16
Rasmus Voolaid: Nurgalöök kasti ja klassika: Morozov koksab selle sisse!
18:16
Hunt on hoos?
18:18
Rasmus Voolaid: Vahetus Trans teeb juba esimese vahetuse ja see ei tundu küll sunnitud olevat. Andrejev välja, Mihhailov platsile.
18:20
Külastaja ole kommentaar
Millal Paide-Infoneti koosseisud?
18:21
Rasmus Voolaid: Tavaliselt hiljemalt 15 minutit enne avavilet, eeldatavasti varem. Praegu veel ei ole.
18:22
Rasmus Voolaid: Tervitused, Raul! Kommentaar on peal.
18:22
Raul elus siiski?
18:22
Rasmus Voolaid: Trans tuleb mühinal ja päris palju on peale kõmmutatud - Lepmets siiski kindlus ise.
18:23
Nonii, hakkab kuulama siis :D
18:23
Rasmus Voolaid: Hoiatus 23. minutil tuli esimene kaart ja seda Daniil Ratnikovile.
18:24
Rasmus Voolaid: Eemaldamine Trans on kümnekesi! Kobzar oli juba üks-ühele ja Plotnikov võtab maha, õige otsus.
18:26
Plotnikov oleks järgi jõudnud. :( Loll on
18:26
Rasmus Voolaid: Tõesti rumal.
18:29
Rasmus Voolaid: Transi mehed on siiski päris ohtlikud, Levadial kaitsetööd küll ja veel.
18:30
Rasmus Voolaid: Svjatoslav Jakovlevil hiilgav võimalus, aga Lepmets!
18:31
Rasmus Voolaid: Levadia kaitsjad olid mitmel puhul väga hädas ja lõpuks jäeti Jakovlev täiesti üksinda, aga Lepmets on super!
18:31
Rasmus Voolaid: Praegu küll ei ütleks, et Levadia on ülekaalus.
18:32
Rasmus Voolaid: Kobzaril on nüüd paha olla ja arstid väljakul.
18:38
Rasmus Voolaid: Vahetus Kobzar välja, Ojamaa sisse.
18:40
Rasmus Voolaid: Levadial on niigi vigastustega probleeme ja nüüd tuli veel üks korralik pauk.
18:43
Rasmus Voolaid: Viimased paar minutit avapoolaega jäänud ja nüüd on Levadia oma asjad kontrolli alla saanud.
18:44
Rasmus Voolaid: Publikut on võrreldes avavilega veidi juurde tulnud, aga praegu tundub küll vaid sadakond pead.
18:47
Rasmus Voolaid: Poolaeg!
18:47
Külastaja Hmm kommentaar
Minu teada üks IV liiga klubi tõi hiljuti oma kodumängule 130 pealtvaatajat ja siis suured klubid ei suuda üldse silma paista sellega.
18:48
Rasmus Voolaid: Praegu on päris võrdsete heitlus. Kahju, et Trans kümnekesi on, teine poolaeg võib sellevõrra nigelam tulla.
18:52
Rasmus Voolaid: Nüüd on uudises olemas ka Paide - Infonet mängu algkoosseisud.
18:56
Külastaja tsk kommentaar
Huvitav palju flora-kalju mängule publikut tuleb
18:59
Tööpäev teeb oma töö, 4 meest pingil aga huvitav miks Varendi pingil?
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt, Paide - Infonet on peagi algamas.
19:01
Rasmus Voolaid: Läks taas Kadriorus!
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Paide lükkas palli käima.
19:03
Kristjan Remmelkoor: Värav  2. minutil Paide läheb juhtima! Värava autoriks Roosnupp.
19:03
Rasmus Voolaid: Nesterov proovib Transi poolelt kavalalt Lepmetsa üllatada, aga väravavaht lükkab üle lati.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Värav sai alguse Lombi pikast audiviskest, Kase jätkas, Igonen sai käed vahele, kuid Roosnupp pääses löögile. Avilov klaaris, aga pall oli enne üle väravajoone käinud.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Rättel (Infonet) pääses kastis löögile, kuid löök ebaõnnestus.
19:07
Külastaja kuulsus kommentaar
Kas oskate öelda, kuidas on võimalik, et Mashichev on KTM? Mehel ju alles teine hooaeg Infonetis :)
19:07
Külastaja Rene kommentaar
Mis põhjus on tööpäev, et mitte mängule tulla?
19:07
Rasmus Voolaid: Gando saatis kaks Transi meest kohvile, tsenderdas ja teenis nurgalöögi.
19:09
Külastaja Utd kommentaar
See kehtib ka suurliigades, et tööpäeval on publikuhuvi leigem
19:11
Kristjan Remmelkoor:  VäravVolodin viigistab 10. minutil nurgalipu lähistelt!
19:12
Rasmus Voolaid: HoiatusEemaldamine 56. minutil lähevad Kadriorus asjad põnevaks. Ratnikov teenis endale teise kollase ja duši alla minek!
19:12
Kristjan Remmelkoor: Kütt ootas juba tsenderdust ja jättis trajektoori väravale vabaks, Dõmovilt lühikese söödu saanud Volodin virutas kõrge ja tugeva palli väravasse.
19:12
Rasmus Voolaid: Ratnikov istub esmalt pingile, aga saadetakse ikkagi riietusruumi ära.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Levadiale on see juba viies punane kaart, teistel klubidel punaseid üle kahe ei ole.
19:14
Rasmus Voolaid: Uskumatu ikka küll, sisuliselt igas teises mängus punane.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Appiah sai nurgalöögile pea vahele, kuid korralikku lööki ei tulnud.
19:15
Rasmus Voolaid: Nesterov andis kavala palli Umarovi pea suunas, aga Lepmets kontrollis.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Paides on Infonet olnud ründavam meeskond. Varajane avavärav oli külalistele korralikuks äratuseks. Appiah jõudis taas Infoneti standardolukorras esimesena pallini, raamidest lendas pall siiski suhteliselt kaugele.
19:18
Rasmus Voolaid: Hoiatus Nüüd ka Transi peatreeneri pojale kollane, 62. minutil Ruslan Kuzjajev.
19:18
Rasmus Voolaid:  Ratnikov on veel 2:1 ees.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov virutas madala terava karistuslöögi, Kütt tõrjus.
19:20
Rasmus Voolaid: Marin oli lähedal üks-ühele pääsemisele, aga Transi puurilukk Matrossov jõudis vastu.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko proovis ka madalat kauglööki, läks mööda.
19:21
Rasmus Voolaid: Vahetus Esimesel poolajal Transi poolt sisse vahetatud Mihhailov välja, Škinjov sisse.
19:22
Rasmus Voolaid: Vahetus 67. minutil tuleb Peetson Levadia poolelt Mirantšuki asemele.
19:26
Rasmus Voolaid: Vau, Marin! Levadia ründaja proovis 20 meetri pealt sisuliselt kääre, aga siiski liialt Matrossovi peale.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi madal kauglöök võttis 26. minutil ohtliku rikošeti ja veeres posti.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Pall jõudis juba kolmandat korda standardolukorrast Appiahini, kes ei suutnud seda kontrollida ja lasi üle otsajoone.
19:29
Rasmus Voolaid: Transil on veel 17 minutit + üleminutid aega ja nende värav on täiesti reaalne.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  VäravMašitšev viib 29. minutil Infoneti 2:1 ette!
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Pikk pall ette, Harin jätkas peaga ja Mašitšev sai palliga jooksu ning lükkas selle rünnaku lõpetuseks tagumisse alumisse väravanurka.
19:33
Rasmus Voolaid: Vahetus 77. minutil Transi viimane vahetus: Džurajev tuleb Jakovlevi asemele.
19:34
Rasmus Voolaid: Lepmets proovib korraliku nurga alt peale keevitada ja Lepmets lükkab taas üle lati.
19:37
Rasmus Voolaid: Antonov tuleb hooga rünnakule ja pall jõuab hästi ette, aga siiski mööda.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Flora-Kalju koosseisud on nüüd ka uudises olemas.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Kase sai veidi viga ja läks väljaku äärde.
19:40
Külastaja Huviline kommentaar
Mille eest Ratnikovile teine kollane?
19:40
Rasmus Voolaid: Hilines olukorda ja õnnetu viga.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Rättel sai 20 meetrilt löögile ja virutas napilt mööda.
19:44
Rasmus Voolaid: Prošin proovib taas Lepmetsa murda, aga liialt nõrk ja otse Levadia väravavahi suunas. Koos lisaminutitega umbes viis minutit veel aega.
19:45
Kristjan Remmelkoor: Täna juba nii posti kui ka värava löönud Mašitšev ei saanud seekord üsna terva nurga alt üldse raamidele pihta.
19:46
Rasmus Voolaid: Pavel Marin läks üks-ühele, kaitsjad jõudsid järgi ja lõpuks võtab Matrossov ära. Transi lootused veel elavad!
19:47
Rasmus Voolaid: Kolm üleminutit Kadriorus.
19:48
Rasmus Voolaid: Transilt kauglöök, aga Lepmets võtab ära!
19:48
Kristjan Remmelkoor: HoiatusAppiah lendas Zahovaikole selga ja teenis 45+2. minutil juba oma hooaja seitsmenda kollase kaardi!
19:48
Kristjan Remmelkoor: Paides lõppes avapoolaeg, seis 1:2.
19:49
Raul läheb pärast seda mängu kohe Flora - Kalju mängule, või läheb koju eurovisioniks valmistuma?
19:49
Rasmus Voolaid: Ikka Flora-Kalju mängule, muidugi.
19:49
Rasmus Voolaid: Kolm üleminutit täis, Levadia hoiab ikkagi ära.
19:49
Rasmus Voolaid: Kõik!
19:50
Rasmus Voolaid: 1:0 võit Levadiale, aga väga raske ja õnne oli kõvasti.
19:53
125 pealtvaatajat, kust need välja pigistati? pingil olijad võeti ka arvesse? Ei paistnud sugugi üle 100 olevat seal.
19:53
Rasmus Voolaid: Minu poolt suured tänud, aga praegu on vutiõhtu alles poole peal!
19:59
Ivar Lepik:  Tervitused ka Lilleküla lainetelt!
19:59
Ivar Lepik:  Koosseisud on uudises ja mäng algas!
20:02
Ivar Lepik: Mida koosseisude osas silmas pidada?

Flora
väravavahikriis on hästi lahenenud, sest mänguvalmis on nii Richard Aland kui Mait Toom - mõlemat on kimbutanud traumad. Kaitseliinis üllatusi pole, küll aga poolkaitses, kus täna Rauno Sappinen pingile jäetud, Mihkel Ainsalu asendab teda number kümne peal.

Kalju väljas küllaltki ründava koosseisuga, aga üllatusteta - ehk ainsa küsimärgina on Eino Puri pingile jäetud, Artjom Dmitrijev number kaheksa peale liigutatud ja Hidetoshi Wakui ründaja all.

20:04
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Paides algas.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKohe 46. minutil teenis Novopašin keskväljavea eest hoiatuskaardi.
20:06
Ivar Lepik:  Esimesed viis minutit ka Lillekülas möödunud ja ega kumbki midagi tegelikult tekitada suutnud ei ole.
20:06
Külastaja gg kommentaar
Lihtalt täpsustuseks, et Kadriorus oli ka teine tribüün lahti ja seal oli vähemalt 40 inimest. Seega adekvaatne number publikuks märgitud.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal tegi Paide ära vahetuse: Toomet välja, kapten Varendi sisse.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko karistuslöök 51. minutil lendas üle müüri ja üle värava.
20:09
Ivar Lepik: Teleš peab puhastama ja Zakaria saab keskväljal palli, mängib kaks seinasöötu ja on juba karistusalas, aga Mööl suutis tee takistada.
20:10
Kristjan Remmelkoor: Värav  52. minutil lööb Kulinitš peaga 3:1 Infonetile!
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Tsenderdajaks oli Mašitšev, Kulinitš suunas peaga palli ilusti ülemisse nurka.
20:11
Külastaja bb kommentaar
ärge selliseid avadusi tehke! pealtvaatajate arv on meie suurjuhi ja jalgpalli looja silmas väga valus teema - siia tuleb EJL'i oma Priit Kutser aka uips ja seletab teile et tegelik publiku arv on olnud vähemalt 20 tuhat, sest nii palju elab ümbruses ja sõitis mööda...... ja see kes seda ei jää uskuma on pagulane, seksuaalne vähemus ja radikaalne moslem
20:15
Ivar Lepik:  Jürgenson teeb Wakui hüppeliigesele päris palju haiget. Vaatame, kas jaapanlane tõuseb.
20:15
Ivar Lepik:  On püsti ja jätkab.
20:17
Külastaja kohtunik kommentaar
täiesti haige vile jälle - nende Flora mängude vile on täielik naljanumber. Mitmes mäng juba sama jorss Vesti meestele vilistab?
20:18
Ivar Lepik:  Kolmandat liigamängu järjest Frischer vilistab.
20:20
(facepalm)
20:22
Ivar Lepik:  1/4 mängust on selja taga ja mõlemad on teinud vaid ühe väga õnnetu pealelöögi.
20:22
Külastaja To kohtunik kommentaar
kindlasti oli viga ja kaardi koht, aga kui sa oled nii kõva mees, siis mine tee endale kohtuniu paberid ära ja jõua ise nii kõrgele vilistama, niiaua oled sa tavaline üllepruulija teleka ees ;) . Ma olen kindel, et kohtunikud ei tee sellisi esimusi tahtlikult !!!
20:22
Kristjan Remmelkoor:  VäravRättel lööb 63. minutil 4:1 Infonetile! Külalised said paremalt äärelt läbi, Harin lükkas söödu Rättelile ja see omakorda lükkas palli 10 meetrilt tagumisse nurka.
20:25
pole huvi kohtunikuks minna. Minu töö on kriitiliselt mängu vaadata ja märkemid teha. Kui üks mees vilistab järjest kolmandat mängu (!) Florale ja on ka varem kahtlaseid vilesid teinud, siis see pole isegi naljakas enam.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusDõmov hilines küljejoone juures olukorda ja teenis 68. minutil kollase kaardi.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov on valmis varsti mängu tulema.
20:28
Ivar Lepik:  Esimene raami, aga Teleš nopib Zakaria löögi.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Infoneti esimene vahetus: Harin välja, Voskoboinikov sisse. Harini panuseks jäi täna kaks väravasöötu.
20:29
Ivar Lepik: Eemaldamine  Mihkel Ainsalule kõik!
20:29
Ivar Lepik:  Kõrge jalaga Jorge Rodriguesile sisse ja näeb halb välja!
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Flora oli seni ainus, kes polnud tänavu meistriliigas ühtki punast kaarti teeninud.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Paide vahetus: Novopašin välja, Sinilaid sisse.
20:30
Ivar Lepik:  Säärekaitsme kohal tundus verejälg olema küll, aga Jorge jalutas ise väljakult ära.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Paide viimane vahtus: Zahovaiko välja, Tomson sisse.
20:31
Külastaja juksu kommentaar
Kohtunik vilistab ainult florale... :D
20:31
natuke nalja tagasi tuues - äkki enam neljandat mängu järjest ei anta Ficherile Floraga :D
20:31
Ivar Lepik:  Väga huvitav pööre asjadesse siin. Flora oli seni veidi ehk üle olnud.
20:32
Sellises positsioonis peab selle vea ja kaardi määrama abikohtunik, see on abikohtuniu ala, ma praegu ei õigusta kohtunikke, aga ma olen kindel, et vilemehed ei tee neid esimusi tahtlikult... Kohtunikud on samasugused inimesed nagu mängijad ja eksivad ka, ainult mängijate eksimused ei mõjuta mängu nii palju kui vilemeeste, täitsa nõus praeguse hetke punasega.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil vahetab Infonet keskkaitsjat: Appiah välja, Kalimullin sisse.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko ja Appiahi väljavõtmised tunduvad olevat sellised käigud, et igaks juhuks vältida olukorda, et tulised mehed ebavajaliku punase saaksid.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus79. minutil saab kollase Ustaal.
20:38
Flora mängis kuni punaseni oma tüüpilist mängu - keskväljal oldi üle ja läbi selle hoiti ka palli rohkem. Samas rünne oli Floral nüri ning teisel poolel Kalju kõrge press ei toiminud.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKohtumise viimane vahetus 80. minutil: viimase värava autor Rättel välja, Jevdokimov sisse.
20:41
Ivar Lepik:  See mäng ei taha kuidagi käima minna. Ennustan teiseks poolajaks Tarmo Neemelot.
20:41
Lisaks tekitab minus küsimusi Kalju algkoosseis. Ei toimi see ülemine pool neil hetkel.
20:41
Ivar Lepik: Hoiatus 43. Rodrigues teeb väikese vea.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Dõmov, kellel kollane all, tegi 85. minutil 4:1 eduseisus selge vea, aga rumalat teist kollast selle eest ei saanud.
20:44
Ivar Lepik:  See on neutraalse vaataja silmade läbi vist üks kõige halvemaid poolaegu, mida ma sel hooajal näinud olen.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Varendi oli Lilanderi karistuslöögi järel värava all vaba ja ei saanud napilt pead pallile vastu, paar sentimeetrit jäi puudu.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus87. minutil sai Varendi, kes end Infoneti kastis murule loopis, kollase kaardi.
20:47
Ivar Lepik:  Ja poolaeg! 0:0 Lillekülas. Flora kümnekesi. Ja that's about it.
20:49
Kristjan Remmelkoor: 90. minutil sai Kase nurgalöögi järel kasti joonelt löögile, oli ebatäpne.
20:49
Kristjan Remmelkoor: Paides tuli 3 lisaminutit 90-le juurde.
20:49
Kalju ülemine pool on täiesti tühi lihtsalt. Miks Quinteri algkoosseisus on? Täiesti pildist väljas ta. Purje pole ikka vormi jõudnud ja ääred toodavad massilist praaki. Täiesti nõus - Kalju kõige koledam poolaegas sel aastal ning kui nad nii jätkvad, siis võib Flora siit rahulikult oma 3p võtta. Frantsevilt on korralik kõne riietusruumis tulemas, loodetavasti ka vahetused...
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Paide tahab oma teist väravat rohkem kui Infonet oma viiendat. Sinilaid sai kastis peaga vabalt löögile, lõi üle!
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Mäng läbi, Paide - Infonet 1:4.
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid kirjutati Paidesse 110.
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Lõpetan ka mina.
20:56
Ivar Lepik:  Mina ei lõpeta veel. Loodame paremat 45 minutit!
20:59
Ivar Lepik:  Lillekülas võitis keegi just endale selle asja, millega ringi saab sõita. Segway, aga teise nimega. Mind tõsiselt huvitab, mis otstarvet sellele leitakse tänapäeva Eestis.
21:00
Külastaja realist kommentaar
Laiskadele inimestele see asjandus
21:00
Ivar Lepik: Nojah, aga sellega ei saa isegi kuskile sõita ju. Või läheb äärekivist üles ja alla?
21:01
Ivar Lepik:  Aga teine poolaeg läks ja vahetusi tehtud ei ole!
21:03
Ivar Lepik:  Näidati nüüd lõpuks punase kaardi olukorda uuesti ja vaielda ei saa.
21:03
Ivar Lepik:  Ainsalu küll suhteliselt hilja sirutas oma korgid üles, aga ohtlik tegutsemine kahtlemata.
21:03
TV3 ilmaneiu ju sõidab sellega vahest? Kui see ikka on see asi
21:04
Ivar Lepik:  Ma siis loodan, et see võitja töötab samuti telejaamas :)
21:05
Ivar Lepik:  Teleš ei ole täna liiga kindel olnud, aga siiani ka väga jämedalt eksinud mitte.
21:07
Sellega saab sõita staadionil ringi
21:08
Ivar Lepik:  Magnus Pehrsson on ka täna staadionil. Kelle ta sellise mängu pealt kutsuma peaks üldse?
21:11
Külastaja tyg kommentaar
Äkki mehed on krampis, kuna teavad, et Jumal on staadionil:D
21:12
Ivar Lepik:  Hoiatus57. Reginald. Narvas jääb nädalavahetusel mängimata.
21:13
Kalju on ikka nii kohutav, et lausa paha hakkab. Rakvere võtaks ka punkte täna Kalju vastu
21:14
@Utd - täiesti nõus. Piinlik lausa.
21:14
Ivar Lepik: Vahetus  59. Quintieri õhtule ja Neemelo sisse. Kas nüüd?
21:15
Külastaja sadf kommentaar
kui peaks hetkel bettima, siis kummale oleks mõistlikum? viik tundus reaalne?
21:16
Ivar Lepik:  Selle nähtud tunni põhjal on viik vägagi reaalne, samas see on täpselt see mäng, kus võib juhtuda ka midagi ebastandartset. Ja Neemelo on faktor kahtlemata. Mina ennustaks hetkel ikkagi Kaljule.
21:16
Florale
21:17
Ivar Lepik:  Aga kui mina viimati ennustasin, sadas Sillamäel paks udu maha ja väidetavalt jäi mäng 2:2 (vs Infonet).
21:17
Kruglovi peab kutsuma see svensson
21:20
Kas Sidorenkov oli ikka koondise nimekirjas?
21:20
Ivar Lepik:  Oli.
21:21
Ivar Lepik: Hoiatus 65. Maximiliano Uggele ka üks kaart.
21:24
Ivar Lepik: Vahetus 68. Erik Listmann leiti väljakult üles ja vahetati Andre Järva vastu. Klassika.
21:26
Ivar Lepik: Kuidas seda nüüd ära ei löödud!?
21:26
Ivar Lepik: Gussev tuleb vasakult otsejooneni, lükkab Zakale keskele nelja meetri peale, kes palli küljeauti lööb...
21:27
Ivar Lepik:  Ei olnud ka kehaga keegi vastas. Lihtsalt ei saanud pallile pihta.
21:27
Ivar Lepik:  Ja uuesti lähedal!
21:28
Ivar Lepik: Vahetus 73. minutil topeltvahetus: Zakaria ja Prosa välja, Alliku ja Anier sisse.
21:29
Ivar Lepik:  Nüüd vist meeskonnad on natuke ärganud. Kalju jõudis ka palliga kasti - oli rünnaku moodi isegi juba.
21:30
Ivar Lepik:  Vahetus75. minutil Kalju viimane vahetus: Wakui välja ja Eino Puri sisse.
21:32
Ivar Lepik: Neemelo lükkab värava poole, aga Kams klaarib.
21:33
Ivar Lepik: Vahetus 79. Kokla välja, Lepistu sisse. Sappinen jääb pingile.
21:39
Mingi jalkaporr-Neemelo lükkab värava poole...
21:39
Siia kirjutati ,et Paides oli 110 pealtvaatajat, aga jalgpall.ee's 161 märgitud
21:40
Ivar Lepik: Ennist oli jalgpall.ee-s 110. Ju leiti kuskilt üks iidne kadunud tribüün vahepeal - nagu maiade linnasid aegajalt leitakse.
21:43
Eks lõpus arvutati väravataga olijad ka kokku.
21:43
Külastaja Premier kommentaar
West ham Manu mäng jääb ära või lükkub edasi? Teab keegi?
21:43
Ivar Lepik:  Mis põhjusel?
21:43
Külastaja sdf kommentaar
VSB oli reklaam et delayed 45min, et algab 22.30
21:43
Ivar Lepik:  Jah, leidsin - Unitedi buss jääb hiljaks ja mäng algab 45 minutit hiljem.
21:44
Ivar Lepik:  Jõuavad mehed Lillekülas ka rahulikult pesta ja koju.
21:48
Ivar Lepik:  Nii kiiresti ei kadunud isegi Nicolas Cage...
21:50
Ivar Lepik: Mäng oli... mängu ei olnud. Ülevaade õige pea. Mina tänan ja olge tagasi reedel, kui Premium liiga taas tules! Aitäh!