Reede, 13. mai 2016
18:55
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Premium liiga 12. voor läheb täna käima. Mina olen Tartus Tamme staadionil, Kris ja Kristjan toovad teieni mängud Sillamäel ja Paides.
18:56
Rasmus Voolaid: Tantsutüdrukud tegid Tamme staadionil oma etteaste ära ja nüüd sammuvad mängijad väljakule. Jooksuriietuses Contra on tribüünil ja Tiiriku plagu on püsti - kõik on nii nagu peab.
18:57
Rasmus Voolaid: Esimesena hakkasid tribüünil häält tegema pärnakad.
18:58
Kris Ilves: Tere ka minu poolt! Toon teieni Paides toimuva mängu sealse Linnameeskonna ja Rakvere Tarva vahel.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Sillamäe ja Flora meeskonnad kätlevad.
19:02
Rasmus Voolaid: Laabus proovis Zidane'i ülepuusakat, aga sihik on veel paigast veidi ära.
19:03
Kris Ilves: Rakvere suutis palli esimesena kasti toimetada, kuid täna Kert Kütti asendav Mart-Mattis Niinepuu lõi selle rusikaga kindlalt kastist minema.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Esimese nurgalöögi teenis Sillamäe, see jäi madalaks.
19:05
Rasmus Voolaid: Koosseisudest kah. Tammekal, nagu ikka, pole midagi üllatavat. Täna siis taas Anderson pingil ja Jõgi vasakkaitses.
19:06
Külastaja realist kommentaar
Kus Jasper on?
19:07
Kris Ilves: Jasper täna Paide koosseisu ei kuulu jah. Hetkel jään vastuse võlgu miks nii.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Flora esimene nurgalöök lõppes sellega, et Aloe tegi Malovile vea.
19:08
Külastaja mis kommentaar
Paides pilt läinud?
19:08
Kris Ilves: Tõsi. Ka minul pilt kadunud.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Gussev lasi vasakult palli värava eest läbi, Prosa napilt ei ulatanud selleni.
19:10
Rasmus Voolaid: Ei saa öelda, et Pärnu üllataks, aga paar põhitegijat on täna pingile jäetud. Lelov armastab kõvasti roteerida. Saarts ja Laurits täna näiteks varus.
19:13
Rasmus Voolaid: Seni Tartus suhteliselt rahulik mäng. Laabuse pommlöök vist ongi ainus, aga see läks meetreid üle. Pärnu on täiesti mängus sees.
19:14
Kris Ilves: Paidel oli kasutada trahvilöök, mis mängiti lahti. Novopašin sai proovida, aga löök suundus mängijatesse.
19:14
Kris Ilves: Paidel oli kasutada hea kontrarünnak - sööt läks Zahovaikole, kes jäi tsipa aeglaseks, kuid lõpetas rünnaku löögiga. Susi tõrjus löögi.
19:16
Kris Ilves:  Värav RAKVERE ARVAS EES!
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel on esimene veerandtund möödunud võrdselt. Aidara optimistlik kauglöök lendas taevasse.
19:16
Kris Ilves: TARVAS Siiski*
19:17
Kris Ilves: Pikk pall Paide kasti, kus kaitsjad ei suutnud palli ära klaarida ning Juhan Jograf Siim oli esimesena palli taga ning kindlalt taha nurka.
19:17
Kris Ilves: Suurepärane algus Rakverele. 15 minutit mängitud ja skoor on avatud.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili pääses palliga karistusalasse, kus oli veel florakaid, kuid grusiini sööt ebaõnnestus.
19:17
Rasmus Voolaid: Pärnu on virtuaalselt tabelis seega viimane!
Külastaja ii kommentaar
Miks Niinepuu mängib? Et mängu aega saada või Kütiga midagi lahti?
19:20
Kris Ilves:  Pigem, et mänguaega saada. Kuigi Kütt ei ole viimasel ajal ennast kõige paremast küljest näidanud ka.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen lõi kõrge söödu järel palli üle värava.
19:24
Külastaja Sarvik kommentaar
Kuidas mängupilt?
19:24
Lõpuks Tarval puhas ründaja ja kohe sahiseb :)
19:25
Kris Ilves: Üsna võitluslik mäng Paides mõlemalt poolt, domineerivam pool puudub.
19:25
Külastaja anton kommentaar
üks tarvas one love
19:25
Kris Ilves:  Värav Paide viigistab. Zahovaiko 1:1.
19:26
Rasmus Voolaid: Tiirik tegi just oma karjääri ühe halvima puute. Lihtne maasööt jooksu peale, aga see läks õhust ja otse auti.
19:26
Kris Ilves: Novapašini no-look läbisööt Zahovaikole, kes üks-üks olukorra kindlalt ära realiseeris.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  VäravProsa lõi 27. minutil Sappineni söödust Flora juhtima!
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Madal sööt keskelt läbi ja Prosa, kellel oli ruumi, lükkas rahulikult sisse.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Värav29. minutil Sappinen 2:0 Florale!
19:30
Kris Ilves:  Zahovaiko sai 16 meetri pealt täiesti vabalt löögile, aga Susi teeb super reaktsoonitõrje ning seis veel püsib 1:1.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Tjapkin kaotas oma värava lähistel palli Sappinenile, kes lükkas välisküljega palli veidi terava nurga alt tagumisse nurka.
19:31
Kris Ilves: Paide on viimastel minutitel kerge surve peale saanud.
19:31
Külastaja Ok kommentaar
Tartu-Pärnu mängupilt on ikka kohutav
19:31
Rasmus Voolaid: Nüüd on Vunk umbes 30 meetri peal palli taga, äkki tuleb?
19:31
Rasmus Voolaid: Kõrge kaarega auti...
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi nurgalöök lendas meestesummast üle.
19:32
Külastaja WM kommentaar
mnjaa, Flora puhul tundub küll, et on oma hooaja alguse mõõnast üle saadud
19:33
Kris Ilves: Taavi Münter suutis palli võrku lüüa, kuid kohtuniku lipp tõuseb ning värav ei loe.
19:33
Kris Ilves: Nii palju, kui pildist tundus, siis tuleb tunnistada, et oli õige otsus.
19:34
Rasmus Voolaid: Tutk proovis vanade sõprade vastu pommitada, aga otse Pechterile sülle.
19:35
Rasmus Voolaid: Tartus on 483 pealtvaatajat, päris okei.
19:35
Rasmus Voolaid: See siis esialgne info.
19:35
Rasmus Voolaid: Paju purjetas paremalt äärelt sisse ja lõi peale, aga üle.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus35. minutil Sillamäe vahetus: Tjapkin välja, Ivanjušin sisse. Vahetus ilmselt tingitud Tjapkini kehvast esitusest.
19:38
Rasmus Voolaid: Mõlemal meeskonnal nüüd kolm meest soojendamas. Pärnul näiteks Laurits.
19:38
Rasmus Voolaid: Pärnul nüüd mängu ohtlikeim võimalus, aga Pechterile siiski lihtne saak.
19:39
Kris Ilves:  Zahovaiko proovib kastist väljas ülepuusa panna, kuid Susile see raskusi ei valmistanud.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Värav39. minutil lööb Prosa 3:0 Florale!
19:40
Rasmus Voolaid: Tammekale penalti!
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Floral oli kaks nurgalööki järjest, teist kornerit ei suutnud sillamäelased kastist puhastada ja Prosa lõi jalaga palli tagumisse nurka.
19:40
Rasmus Voolaid: Hoiatus Miller lõi peale, aga Melts võtab käega ära!
19:40
Rasmus Voolaid: Tiirik lööb.
19:41
Rasmus Voolaid: Värav JA TAMMEKA ON EES!
19:41
Rasmus Voolaid: 42. minutil, Pärnule väga paha koha peal.
19:42
Kris Ilves: 40 minutit Paides mängitud. Tundub, et Paide tahab oma teist rohkem ning Tarvas üritab puhkepausile pigem viigiseisul minna.
19:42
Külastaja fänn kommentaar
jess!!!
19:42
Kris Ilves: Aga ei. Tarvas proovib kaugelt peale lüüa, mis lõpetab nurgalöögi võimalusega.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Aland tõrjus kauglöögi altnurgast üle otsajoone.
19:44
Kris Ilves: Paidel karistuslöök 22-23 meetri pealt. Zahovaiko palli taga. Kas tuleb?
19:44
Kris Ilves:  Tuleb löök, kuid keskele. Susi lööb rusikatega minema.
19:44
Rasmus Voolaid: Ja Tartus poolaeg!
19:45
Rasmus Voolaid: Loositi välja Kevin Rääbise mängusärk ja võitja oli üliõnnelik! See kiljatus kostus üle Tammelinna.
19:47
Kristjan Remmelkoor: Avapoolaeg Ida-Virumaal lõppes, Sillamäe - Flora 0:3. Kui esimene veerandtund oli võrdne, siis edasi pani Flora oma paremuse maksma ja Sillamäe tegi kaitses saatuslikke eksimusi.
19:47
Kris Ilves: Kõlas poolajavile ka Paides. 1:1 Jograf Siimu ja Zahovaiko väravatest. Jääme ootama teist poolaega!
19:59
Rasmus Voolaid: Nii ja läheb teine poolaeg.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal tegid nii Flora kui ka Sillamäe ühe vahetuse: Gussev välja, Saliste sisse; Panov välja, Lipin sisse.
20:02
Rasmus Voolaid: Hoiatus Sarapuu võttis äärel Jõgi maha ja päris heast kohast tsenderdamise koht.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg on alanud. Pealtvaatajaid on Sillamäele kirjutatud 205.
20:02
Rasmus Voolaid: Paju lõi otse peale, aga Vainu tõrjus.
20:03
Kris Ilves: Pandi pall mängu ka Paides. Vahetus Tarvas kasutas esimese vahetuse ära. Sisse tuli Mario Kuokkanen, väljakult lahkus Mihkel Gull.
20:04
Rasmus Voolaid: Vahetus Pärnu on ka poolajal salaja vahetuse teinud, Laurits tuli Leokini asemele.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Kabajevi tsenderdusest sai Volkov peaga löögile, aga Aland kattis nurga ära ja pall tabas tema jalgu.
20:06
Rasmus Voolaid: Koskor pani eemalt suhteliselt ebamugava löögi ja Vainu oli kergelt raskustes.
20:08
Rasmus Voolaid: Tammeka on nüüd surve üles saanud ja Tautsi ilusa eeltöö järel proovis Laabus lüüa, aga kauglöögid on tänavu üle läinud.
20:09
Rasmus Voolaid: Jälle superrünnak ja Tauts pääses löögile, aga otse Vainule sülle.
20:09
Kris Ilves: Paidel paremalt äärelt hea tsenderdus, tagapostis oli Varendi täiesti ära unustatud, kes peaga palli posti kõrvalt mööda suunas.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel oli kolm standardolukorda järjest, seejärel tegi Flora vasturünnaku ja teenis ise nurgalöögi.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Sappineni löök jäi nõrgaks ja veeres Starodubtsevi käte vahele.
20:12
Zahavaiko mängus? Pole tähele pannud
20:12
Kris Ilves: Ikka mängus jah. Esimesel poolajal leiti teda mitu korda ilusti üles, teisel poolajal mitte nii väga.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Värav56. minutil lõi Kabajev ühe tagasi!
20:13
Kristjan Remmelkoor: Kabajev sai madala läbisöödu ja lõi palli kindlalt väravasse. Baranov jäi temast maha ja Tamm kattis eespool suluseisu ära.
20:13
Kris Ilves: Ohtlik nurgalöök Paide poolt. Pall suudeti toimetada tahaposti, kus Zahovaiko oli lähedal Paide teisele väravale.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPärast väravat tegi Flora ome teise vahetuse: Beglarišvili välja, Alliku sisse.
20:15
Rasmus Voolaid: Sarapuu võttis Milleri maha ja päris koledasti, aga pääses teisest kollasest.
20:17
Rasmus Voolaid: Miller mängis ideaalselt Koskorile palli ette, aga natuke mööda.
20:17
Rasmus Voolaid: Värav PÄRNU LÕPETAS MÕÕNA!
20:17
Rasmus Voolaid: Henri Hanson!
20:18
Kris Ilves: Eemaldamine 61. minutil saadetakse väljakult minema Aleksei Larin.
20:18
Kohtunik sa oled jälle idioot
20:18
Rasmus Voolaid: Mängiti karistusalas vabaks ja 64. minutil lööb Hanson ilusti Pechterist mööda.
20:18
Kris Ilves: Lilander tegi Tarva kaitsjale äärel üks-null ära ning Larin lendas jõhkralt kaks jalga ees Paide mehele sisse.
20:19
Kris Ilves: Täiesti mõttetus olukorras teeb Larin üsna rumala vea. Rakvere peab viimased pooltundi mängima arvulises vähemuses.
20:19
Kris Ilves: Värav 2:1 Mark Oliver Roosnupp viib pea minut hiljem Paide juhtima!
20:19
Äärekohtunik lihtsalt vahtis wpw, parim vile
20:19
Külastaja To Sarvik kommentaar
Mis kuradi idioot kaks jalga ees lendas jalga.
20:19
Aitäh kohtunik krdi piider
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Lipin lõi lahtimängitud korneri järel palli napilt tagumisest ristnurgast mööda.
20:20
Kris Ilves: Värav 2:2 TARVAS VIIGISTAB! 63. minutil Siim Rannamäe aitab Tarva kohe viigini.
20:22
Kris Ilves: Tarva ründaja Siim Rannamäe unustati Paide kaitsjate poolt täiesti ära ning väravaolukorras ei olnud ka kõige kindlam Paide väravavaht Niinepuu.
20:22
Rasmus Voolaid: Vahetus 67. minutil tegi Pärnu oma teise vahetuse: Saarts sisse, kollasega Sarapuu välja.
20:22
Kris Ilves:  Värav Aga Paide juba läheb taas juhtima! Zahovaiko lööb üliterava nurgaalt karistuslöögi alla nurka ära.
20:22
Külastaja mc kommentaar
Kuidagi liiga palju on juba punaseid kaarte sel hooajal, milles võib asi olla?
20:22
Võtke väljaaaaa
20:23
Kris Ilves: Lühikese ajaga toimus mängus nii palju, et enam ei oska mitte midagi oodata. Igatahes, Paide 3, Tarvas 2 hetkel.
20:24
Kris Ilves: Kõik sai alguse Larini punasest kaardist. Roosnupp viis Paide 2:1 ette, kuid Rannamäe suutis kohe viigistada. Ehk minut hiljem realiseeris meisterlikult karistuslööki Zahovaiko ja seis 3:2.
20:24
Väljak nii sitt, et kaitsta raske
20:25
Rasmus Voolaid: Värav USKUMATU VÄRAV TARTUS!
20:25
Kris Ilves: Tuletan meelde, et mängida on veel koguni 22 minutit + lisaminutid.
20:25
Rasmus Voolaid: Vainu puhastab vastu Koskorit ja tartlasest põrkab pall väravasse!
20:25
Rasmus Voolaid: 72. minut, 20 minutit vaja Tammekal vastu pidada.
20:26
Külastaja Lee kommentaar
Ahahaha, hea töö Pärnu väravavaht!!!
20:26
Rasmus Voolaid: Pole kindel, et Koskorile see läheb, aga ilmselt küll.
20:26
Kris Ilves:  Tarval kasutada heast kohast karistuslöök. Palli taga Goldberg.
20:27
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Alliku tegi 70. minutil Lipinile vea, sai kollase ja Sillamäele penalti!
20:27
Rasmus Voolaid: Hoiatus Hoiatus  Vunk ja Jõgi olid veidi raksus ja karistati mõlemad ära.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  VäravKabajev lööb 71. minutil penalti üles nurka! 2:3!
20:27
Kris Ilves: Löök oli lubav, kuid napilt postist mööda. Niinepuu kontrollis ka olukorda.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Prosa, Zahovaiko ja Kabajev on hetkel kõik kübaratrikist ühe värava kaugusel, nii et Striker Mania mängijatel peaks olema põnevust palju.
20:30
Kris Ilves: Hoiatus Vahepeal on kollase kaardi teeninud Paide mängija Sander Sinilaid.
20:31
Sarvik, nüüd järsku väljak sitt? :( Just natuekene aega pidi Paide välja võtma ju.
20:31
Kus Jasper omadega?
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev sai väga lähedalt virutada, aga lõi otse sinna, kus oli Aland, ja väravavaht tõrjus!
20:31
Rasmus Voolaid: Tundub, et ametlikuks numbriks läheb Tartus 493 pealtvaatajat.
20:32
Rasmus Voolaid: Miller on keskringis valudes maas ja tundub, et asi on veidi tõsisem.
20:32
Kris Ilves: Vahetus Tarvas vahetab. Ljaš tuleb Tarvale viigipunkti päästma, Münter välja.
20:32
Rasmus Voolaid: Lonkab vasakut jalga ja läheb platsi kõrvale.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Flora viimane vahetus: Frolov välja, Lepistu sisse.
20:34
Külastaja Metsjeesus kommentaar
Kabajev on tabeli teise poole meeskondade vastu skoorimises alati hea olnud
20:35
Rasmus Voolaid: Tauts mängiti ideaalselt vabaks, aga Tammeka äär keevitas vasakuga kõvasti üle.
20:36
Kris Ilves:  PENALTI PAIDELE!
20:36
Kris Ilves:  Kas tuleb Zahovaiko kübaratrikk?
20:36
Rasmus Voolaid: Vahetus Pärnu viimane vahetus: Lukka välja, Lenk platsile.
20:37
Kris Ilves: Tomson murdis paremalt äärelt kasti ning Mihkel Saar tõmbas ta maha. 11 meetri karistuslöök kasutada Paidel.
20:37
Kris Ilves: Värav 4:2 Zahovaiko kindlalt ära.
20:37
Rasmus Voolaid: Vahetus 84. minutil teeb Tammeka oma esimese vahetuse: Tšernjavski tuleb väljakule, Tiirik aplausi saatel puhkama.
20:37
Kris Ilves: Zahovaikole oli see tänavusel hooajal juba kuuendaks tabamuseks Premium liigas, millega tõuseb Zakari Tukiaineni kõrvale.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  VäravKübaratrikk ka Prosale! Sillamäe-Flora 2:4.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Sappineni eeltöö paremal, Prosa lükkas viielt meetrilt sisse.
20:39
Rasmus Voolaid: Hoiatus Korralikuks laatsaretiks on Tamme staadionil asi läinud. Praegu on kolm meest pikali, Tšernjavski võttis kohe 86. minutil endale ka kollase.
20:42
Rasmus Voolaid: Miller posti!
20:42
Kris Ilves:  Hoiatus Mario Kuokkanen sai 86. minutil keskväljal tehtud vea eest hoiatada.
20:43
Kris Ilves: Vahetus Tarvas teeb viimase vahetuse, kui 86. minutil asendab Madis Reimal kolleeg Siim Rannamäed.
20:43
Rasmus Voolaid: 90. minut Tartus käib ja Pärnu veel loodab, põhjusega.
20:44
Rasmus Voolaid: Miller vasakuga ja Pärnu varavavaht võtab altnurgast ära.
20:44
Rasmus Voolaid: Kolm üleminutit Tartus.
20:45
Rasmus Voolaid: Melts lõi karistuslöögi päris-päris ohtlikult, aga natuke mööda.
20:45
Rakvere Pullid on Rakvere JK Tarva fännid. Fännid löövad meeskonna eest väravaid või mida see Rasmus seal ajab?
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel lisati mängule 3 minutit.
20:47
Kris Ilves: Tartus on kohtumine lõppenud. Tartu sai koduväljakul kirja 2:1 võidu Pärnu Linnameeskonna üle.