Laupäev, 14. mai 2016
15:57
Ivar Lepik: Tervitused!
15:57
Ivar Lepik:  Premium liiga 12. vooru maiuspala on peagi algamas ja julgen arvata, et üks senise hooaja huvitavamaid vastasseise üldse.
15:59
Ivar Lepik: Esimene vastus veel tulemata küsimusele - miks mägede derbi?
Lasnamäel paikneva ja mängiva Infoneti ja Maarjamäel baseeruva Levadia vastasseisu kohta on see sobilik, ma leian. Pole küll klassikalised Tallinna mäed, aga Õismäe-Mustamäega ükski meeskond nii tugevalt ei seostu ja sellise mastaabiga mäng väärib oma nime.
15:59
Ivar Lepik:  Aga koosseisud on uudises ja mängu alates vaatame need ka üle.
16:00
Ivar Lepik:  Läksime!
16:03
Ivar Lepik:  Levadial Daniil Ratnikov kaartidega väljas, aga Siim Luts pingil tagasi - hea lisakäik vajadusel. Algrivistuses suuri üllatusi ei ole.
16:04
Ivar Lepik:  Infonet pealtnäha üsnagi kaitsvalt, aga Jevgeni Harini kasutamine tipuründajana ei pruugi sugugi paha mõte olla. Pavel Dõmov kahtlemata julge valik.
16:04
Külastaja realist kommentaar
mõl satsil siis keskkaitsjad resultatiivseimad ....err stuudios see lemsalu kaaslane lausus et Igoril 4 väravat mitte 5 -- on nii v
16:04
Ivar Lepik:  Morozovi väravatega on tagantjärgi päris palju küsimusi olnud jah - kaks vist hiljem omaväravaks märgitud, kui ma ei eksi. Ma täpselt ei oskagi öelda.
16:06
Ivar Lepik:  Tabit tohterdatakse natuke. Algus on üsnagi tempokas, aga varajasi väga häid võimalusi ei ole olnud.
16:10
Külastaja das.hf kommentaar
Gatagov on katki?
16:11
Ivar Lepik:  Gatagov peaks samamoodi olema traumast taastunud just jah.
16:11
Ivar Lepik:  Nagu Luts siis. Võrreldes eelmise mänguga on pink ikkagi juba parem.
16:11
Ivar Lepik: Levadia on esimesel kümnel minutil ka veidi parem meeskond olnud.
16:14
Ivar Lepik: Värav VÄLK SELGEST TAEVAST!
16:15
Ivar Lepik:  JEVGENI HARIN VIIB INFONETI 1:0 ETTE!
16:16
Ivar Lepik:  Kõrge palli peale läheb Kulinitš võitlema, ei saa seda, aga pall läheb üle meeste Harinile, kes näitab külma närvi, võtab omaks ja lükkab vasakuga nurga ära!
16:16
Ivar Lepik: Rättel proovib kohe kaks teha, aga Lepmets esimeses postis valvel!
16:17
Ivar Lepik: PENALTI!
16:17
Ivar Lepik:  LEVADIALE!
16:17
Ivar Lepik: Hoiatus  Igonen saab kollase!
16:17
Ivar Lepik: VäravMirantšuk kindlalt küljevõrku!
16:18
Ivar Lepik:  Mis nüüd toimuma hakkas! Kobzar oli läbi saamas ja Igonen ehk natuke ebavajalikult sööstis välja, jäi hiljaks. Tema õnneks ei olnud Kobzar värava poole liikumas - kollane oli õige otsus. Tohverilt väga hästi lahendatud.
16:19
Ivar Lepik:  Hoiatus19. Tabile kollane. Keskväljal viga. Päris tuline andmine.
16:21
Ivar Lepik:  Sellised viis minutit siis. Väga hea algus mängule.
16:21
Külastaja WM kommentaar
Lasnamäe derbi oma parimas mahlas!
16:22
Ivar Lepik: Morozov hüppab üle Rätteli ja on pikali maas. Päris valus - mees väga ei liiguta praegu.
16:22
Külastaja Penalt?? kommentaar
väravavaht lõi ju konkreetselt palli Kobzari jalalt ära (pall muutis ka väravavahist konkreetselt suunda)! Kuidas penalti?? No kuidas penalti??
16:23
Ivar Lepik:  Ei saa nõustuda. Tundus, et Kobzar jõudis napilt-napilt palli eemale lükata ja Igonen tabas ikkagi jalga. Aga jah, muidugi, kordust tahaks veel näha.
16:25
Ivar Lepik:  Infoneti nurgalööki Lepmets kätte ei saa - saab vist hoopis hoobi näkku - aga Appiah-Kulinitš ei suuda ära jagada, Kulinitš lööb ja ei leia raami.
16:25
Ivar Lepik:  Harin kukkus tahtmatult Lepmetsale jala peale hoopis.
16:26
Ivar Lepik:  Karistuslöök karistusala kaare pealt Infonetile!
16:27
Ivar Lepik:  Tabi seal patustas ja nii Kruglov kui Volodin tahaks sealt proovida. Vasaku jala koht.
16:28
Ivar Lepik:  Kruglov paneb madala löögi müüri kõrvalt, aga Lepmets jalgadega toob ära!
16:29
Ivar Lepik:  Tundub, et Tallinnas on hakanud ka vihma sadama. Väga tumedaks on taevas seal Lasnamäel läinud igatahes.
16:31
Ivar Lepik:  Harin proovis kannaga hooaja väravat lüüa, aga ei saa pihta!
16:33
Külastaja Hipper kommentaar
Hmm...tahaks kah veel korra pendla olukorda näha...ka mulle tundus, et jõudis pallini Igonen ennem
16:36
Ivar Lepik:  Kümme minutit poolajani jäänud. Kas näeme veel mingit pööret? Vihmasadu tundub tugevnevat.
16:36
Ivar Lepik: GANDO TOOB JOONELT VÄLJA!
16:37
Ivar Lepik: Mašitševi nurgalöök kukub väga ohtlikult kasti nurgale, Appiah tuleb hooga peale ja põrgetest on võrku minemas, aga Gando on tagumises postis mees omal kohal!
16:38
Ivar Lepik:  Morozov uuesti pikali. Väga palju võitlust.
16:39
Ivar Lepik:  Morozovile pandi kanderaam juba valmis, aga mees ajas püsti ja keeldub ära minemast.
16:39
Pendla puhul jäi ikka hiljaks Igonen... Samas mis mängu puudutab, siis siin on kõike mida flora kalju mängus polnud!
16:39
Külastaja Kohtunik kommentaar
Tohver ei saa hetkel ikka üldse hakkama, Dmitrijev oli palli mängimisest ikka väga kaugel
16:40
Mis kuradi kanderaam see veel oli?
16:43
Külastaja jaanus kommentaar
podoljuzin sai eelmine mäng punase. kuidas ta hetkel mängida saab?
16:44
Ivar Lepik: Eelmises, 11. voorus sai; nädala keskel mängiti 15. vooru mängud, kus Podholjuzin ära kandis oma karistuse.
16:44
Ivar Lepik:  Miks neid voore nii nummerdatakse - mina pole õige mees selgitama.
16:44
Ivar Lepik: Vahetus 45. minutil tuleb Morozov ära ja Raudsepp sisse. Kaljumäe keskkaitsesse, Raudsepp Antonovi kõrvale.
16:45
Ivar Lepik:  Viis lisaminutit. Haruldane.
16:47
Külastaja ii kommentaar
6
16:47
Ivar Lepik:  Kuus veel lausa jah. Karistuslöök Levadiale.
16:48
Ivar Lepik:  Mirantšuk testib Igoneni. Püüdis.
16:49
Ivar Lepik: Infonet nõuab penaltit, aga karistuslöök kasti servalt! Käega mängiti.
16:50
Ivar Lepik:  Kruglov üritas lüüa, aga ei leidnud raame.
16:52
Ivar Lepik:  Ja poolaeg! 1:1. Väga hea mäng siiani - ootame ainult teist poolaega.
16:55
Tõesti nauditav mäng! Infonet seni veidi enam üritanud, aga kõik tõesti lahtine veel... Huvitav tõdeda, et Ratnikov oodatult Hundi ja Kobzari püsivalt ära vahetanud.
16:56
Ivar Lepik:  Kobzari kiirus on hea relv, aga Hunt täiesti nähtamatuks jäänud.
16:57
Ivar Lepik:  Igonen sai vasaku käega pallile pihta, aga ma ei julge öelda, et see vale penalti oli. Võttis samal ajal ka Kobzari maha.
16:58
Enne oli selgelt pallipuude ja see 100% kindlusega ei ole penalti
17:01
Hunt kõvasti alla töötanud. See kas mees on nähtav sõltub palju ka mänguplaanist - antud mängu näitel kus jooksu peale pallid suuresti vaid Levadial olnud, seal peabki ja saabki ainult Kobzar särada. Miinus poolele läheb just see, er Kobzar ei suuda hoida ees ja selles plaanis Hunt siiski parem. Suurema keha võlud 😊
17:02
Ivar Lepik:  Jah, selles ei kahtlegi, et Hunt kõvasti töötanud on. Levadia ründefaasi osas olen nõus.
17:05
Ivar Lepik:  Vahetusi poolajal tehtud pole. Teine poolaeg läks!
17:06
Ivar Lepik:  Hoiatus46. Raudsepp juba saab kaardi kätte.
17:08
Ivar Lepik: Harin ei suuda vasakuga võrku lükata! Natuke õnnelikult pall temani jõuab, aga ei ole mees hetkel valmis selleks!
17:09
Ivar Lepik: VäravMIRANTŠUK!
17:09
Ivar Lepik:  Kroonib ilusa rünnaku!
17:10
Ivar Lepik:  Kobzar mängib Marinile, kes lükkab ühega seina Mirantšukile, Venemaa mees võtab külmavereliselt ette ja läheb lõpuni!
17:12
Ivar Lepik:  Aleksandr Dmitrijev proovib käärlööki. Jah. Ei lähe raami.
17:14
Ivar Lepik:  Harin jälle hea koha peal, aga Gando jälle keskkaitsjatel abis!
17:14
Ivar Lepik: Vahetus Infonet ründavamaks: Kulinitš ära ja Tjukalov sisse. 54 minutit.
17:15
Ivar Lepik:  Podholjuzin võttis Rätteli maha ja karistuslöök taas.
17:15
Ivar Lepik:  Volodin proovis, aga ei leia samuti raame.
17:19
Ivar Lepik:  Infoneti surve on tugev. See mäng ei ole veel lõppenud.
17:19
Ivar Lepik: Hoiatus  59. minutil Podholjuzin ei saa nüüd Krugloviga hakkama.
17:20
Ivar Lepik:  Harin oli viiekasti joonel täiesti üksi - superpall Kruglovilt - aga ei suuda pealööki alla suunata!
17:22
Ivar Lepik:  Mašitšev saab peaga suunata, aga Lepmets on joonel ja püüab!
17:23
Libe on see Levadia eduseis
17:24
Ivar Lepik: Vahetus Dõmov sai vigastada ja välja, Kalimullin pingilt sisse. Appiah läheb nüüd kõrgemale mängima.
17:24
Ivar Lepik:  Pool tundi jäänud.
17:24
Külastaja ennustaja kommentaar
olen üsna kindel, et saagu mis saab aga levadia ei kaota, seega 0 kaotust püsib.
17:27
Ivar Lepik:  Mirantšuki läbisööt Marinile on hea, aga löögi toob Igonen ära esimeses postis!
17:28
Külastaja jj kommentaar
Kas keegi teab miks Klavan ei mängi augsburgi eest
17:28
Ivar Lepik: Trauma. Ei ole mõtet riskida ka.
17:29
Ivar Lepik: Kobzar ei löö ära!
17:29
Ivar Lepik: Väga hästi saab kuuelt meetrilt lööma ja kõige napimalt läheb postist mööda.
17:31
Ivar Lepik:  EI!
17:31
Ivar Lepik:  Nurgalöök kukub viiekasti, kus on kümmekond mängijat, põrkab seal, aga mitte võrku!
17:33
Külastaja Rene kommentaar
Mis ürituse sinine kaar see staadioni tagant paistab?
17:33
Ivar Lepik:  Ei oska öelda.
17:34
Ivar Lepik:  LEPMETS JA EI LÄHE VÕRKU!
17:34
Ivar Lepik: VäravAPPIAH IKKAGI TEEB SELLE ÄRA!
17:35
Ivar Lepik:  VEEL ÜKS NURGALÖÖK JA NÜÜD EI OLE LEPMETSAL VÕIMALUST!
17:35
No kuidas????
17:35
Appiah, kes veel. Uskumatu mees ikka!
17:35
Ivar Lepik:  Eelmises olukorras tõi Lepmets supertõrjega Appiahi löögi ära, aga uus nurgalöök ja seekord ei eksi!
17:36
Külastaja põka kommentaar
Mida mängu!!??!?!
17:36
Ivar Lepik: Hoiatus 76. minut, Kruglovile kaart.
17:39
Ivar Lepik: Värav LEPMETS SAAB NÄPUD VAHELE, AGA AVILOV!
17:39
OPPPA
17:39
Ivar Lepik:  79. minutil taas nurgalöök, Appiahi markeeritakse kõvasti, aga nüüd on teine keskkaitsja kohal!
17:41
Tabi oleks pidanud ammu välja vahetama.
17:41
Ivar Lepik:  Ei ole Levadial tuua kedagi. Raido Kannel on küll talent, aga siin vette visata?
17:41
Siuke tunne nagu oleks United - West Ham mäng uuesti kordusest peale läinud, Levadia imeb standardeid nagu tolmuimeja endale sisse
17:43
Ütleme ausalt, Tabist paremaid vendi leiaks eesti kuttide seast ükskõik millisest teisest meistriliiga meeskonnast, ei saa aru, miks välismaalt selline kloun siia tuua oli vaja
17:43
Siim Lutsu tuua ehk?
17:44
Ivar Lepik:  Jah, Lutsu ootaks küll, aga teda Tabi asemele tuua oleks siiani riskantne olnud. Infonet samas surub edasi, Levadia on raskustes.
17:44
Ivar Lepik: Vahetus  84. mintu, Marin ära ja Gatagov sisse. Ju ei ole Luts ikkagi päris valmis.
17:44
Külastaja põka-to kohtunik kommentaar
Suht õige jutt jah...
17:46
Samas Gando on ennast korralikult õigustanud. Eesti klubide skautimise rõõmud. Võidad või kaotad suurelt 😃
17:46
Külastaja Mees Vestis kommentaar
Mängivad ikkagi Eesti kaks kõige tugevamat klubi! Nõmme Kalju suudab ehk vahest midagi ja Flora suudab vaid amatööridele vastu saada!
17:47
Külastaja Põka kommentaar
Viimane 15 min leviadiat nagu polekski ju? Või mis keegi arvab?
17:47
17:48
Ivar Lepik:  Infonet on üle, jah. Levadia raskustes.
17:48
Ivar Lepik: Hoiatus 88. Mirantšuk võtab Mašitševi maha.
17:49
Ivar Lepik:  326 pealtvaatajat märgitud.
17:51
Ivar Lepik:  Kolm lisaminutit!
17:51
Leva peatreener ütles et Levadial on rasket olukorda vaja, et võita vms, Hea jutt
17:53
No pm Ratnikovi õigus, sest senine mängupilt Levadial just nii olnud. Samas täna Infonet tahab lihtsalt veel rohkem