Kris Ilves: Tammeka: Karl Johan Pechter, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Andre Paju, Martin Jõgi, Tauno Tekko, Martin Miller, Rasmus Tauts, Tristan Koskor, Kristjan Tiirik, Reio Laabus.
Varus: Karl Vaabel, Marek Tšernjavski, Rait Läll, Erki Mõttus, Erko Litvjakov.

Infonet: Matvei Igonen, Andrei Kalimullin, Vladimir Avilov, Aleksandr Volodin, Jevgeni Harin, Aleksandr Kulinitš, Pavel Dõmov, Artur Rättel, Dmitri Kruglov, Aleksandr Dmitrijev, Nikolai Mašitšev.
Varus: Mihhail Lavrentjev, Vladimir Voskoboinikov, Sergei Mošnikov, Denis Vnukov, Eduard Golovljov, Jüri Jevdokimov, Jevgeni Tjukalov.
Kris Ilves: Läks!
19:00
Kris Ilves: Raske öelda. Appiah peaks olema kohe tagasi, kui keeld läbi saab.
19:00
Kris Ilves: Infonetil on võiduga võimalus vähemalt kuni homse õhtuni olla tabeliliider.
19:01
Kris Ilves: Samas ei ole Appiahi suhtes kindel ka, eelmises kohtumises lonkas pärast punase kaardi saamist väljakult minema.
19:03
Kris Ilves: Tammeka ei ole Infoneti seni veel Premium liigas kordagi suutnud võita. Võib-olla on just täna kõige parem võimalus selleks.
19:04
Kris Ilves: Tammeka on paar minutit suutnud palli vallata ja tsenderdused kasti suutnud toimetada, kuid midagi ohtlikku veel pole sündinud.
19:06
Kris Ilves: Saab näha, kas Appiahi puudumine Infoneti mängu ka muudab. Oluliselt vast mitte.
19:06
Kris Ilves: Kruglov pani madala tsenderduse kasti. Pechter noppis selle kindlalt ära.
19:07
Kris Ilves: Tauts sai vasakult äärelt Robbenlikult sisse tõmmata ja paremaga löögile minna, aga Volodin blokeeris ürituse.
19:09
Kris Ilves: Ohtlik olukord Tammeka värava all. Pikk pall kaitsjate taha Harinile, kes selle värava alla toimetas. Oma mehi seal aga polnud.
19:12
Kris Ilves: Kulinitš oli lähedal skoori avamisele, kui Volodini antud tsenderduse järel ohtlikult peaga löögile sai. Napilt mööda.
19:14
Kris Ilves: Jõgi tegi keskväljal Harinile üsna kaardi väärilise vea, kuid kohtunik seekord halastas.
19:15
Kris Ilves: Pechter ei ole kõige kindlamalt praegu mänginud. Taaskord ohtlik olukord Tammeka värava all, halvimast päästis tartlased Kiidron, kes põhimõtteliselt joone pealt ära tõi.
19:15
Kris Ilves:  Värav RASMUS TAUTS!
19:16
Kris Ilves: Tammeka läheb 17. minutil Matvei Igoneni lapsikust eksimusest 1:0 juhtima. Igoneni jalagamäng ei olnud kõige kindlam ja Tauts oli jaol, võttis palli ja lükkas tühja.
19:17
Kris Ilves: Aga mäng on juba teise värava all ja pannakse Pechterit kõrgete pallidega proovile.
19:17
Külastaja irvvvv kommentaar
Rahvaliiga :D
19:17
Kris Ilves: Rahvaliigas isegi suudetakse selliseid eksimusi vältida.
19:17
Külastaja Rallikas kommentaar
Vägev! Nüüd ei tohi ära kustuda.
19:19
Kris Ilves: Infoneti mehed kukuvad Tammeka karistusalas ja selle lähistel, kuid kohtunik ei vilista.
19:20
Kris Ilves: HoiatusMängu esimene kollane kaart läheb 22. minutil Harinile.
19:22
Kris Ilves: Kulinitš oli paremal äärel täiesti vaba ja suutis palli kasti toimetada, aga seal olid Tammeka mehed jaol.
19:23
Kris Ilves: Nüüd lebab Dõmov maas ja kohtunik läheb kollasega Tekko suunas.
19:23
Kris Ilves: Hoiatus24. minutil saigi Tekko kollase. Astus kogemata/tahtlikult Dõmovile, kuid midagi hullu ei tundunud küll olevat.
19:24
Külastaja havgeni jerin kommentaar
kas tartu fännlus on surnud peale seda kui mällar tallinna läks? ühe mehe peal seisiski kogu asi püsti?
19:24
Külastaja Lee kommentaar
See oli kogemata, mida teeb kohtunik
19:25
Kris Ilves: Tauts sai päris korralikult löögile, kuid täpselt keskele, kus oli Igonen valvel.
19:25
Külastaja tõsiselt vä? kommentaar
Kommentaator on OMG, "kogemata taganemine" - mis asja ta ajab???? Oleks meelega, siis = Punane! Siililegi selge..
19:26
Kris Ilves: Hoiatus27. minut ja hoiatada saab ka Artur Rättel. Keskväljal viga Tekko vastu.
19:27
Kohtuniku kollaste jagamine suht kahtlane
19:27
Kris Ilves:  HoiatusMinut hiljem sai oma kollase kätte ka Kiidron, kes Infoneti jooksu ära hoiab.
19:27
Kes see kurat kohtunik on, mõistust ei ole`???
19:27
Külastaja hahahaha kommentaar
kollane kollase otsa jopppenpuhhhh
19:27
Sellise kohtuniku jaoks tuleks uurimine algatada, selline isik ei oska viga hinnata
19:27
Kris Ilves: Karistuslöök Kruglovilt oli ohtlik, kuid raamide vahele ei jõudnud.
19:28
Olgu see hetkel tammekale või infonetile kollase andmine, väga kahtlane
19:28
Kris Ilves: Kohtuniku kaitseks võib öelda seda, et kui vead pole kollase väärilised, siis vähemalt on jaganud neid võrdselt.
19:28
lol, kõik kollased õiged, ärge minge kaasa selle kommentaatori hüsteeriaga..
19:28
Selline kohtunik ei lase üldselt mängidagi meestel
19:28
kahtlane oli superstaarnoorlootus igonenni kobistamine. martin on lihtsalt sitt kohtunik.
19:28
Külastaja irv kommentaar
ehk teisel poolajal näeme punaseid ka :D
19:30
Kuule, kuidas sai Tekko kollane olla õige?
19:30
Kiidroni kollane oli ka kahtlane, ta jooksis juba vaat et ennem palli peale ja kõrvuti olles infoneti mees kukkus, ime et punast ei andnud kohtunik veel
19:31
Eestis ei lastagi mängida kui Kägo ja Appiah jne niipalju kaarte korjavad vähe jõulisema mängustiiliga lol
19:32
Kris Ilves: Tänavusel hooajal on päris mitu kaartiderohket mängu olnud. Ei ütleks, et täna kohtunik valesti käitunud on. Tõsi, Tekko olukorras ma kindel ei oleks.
19:32
Praegu mina isiklikult oleks nendest neljast kaardist ainult ühele kaardi andnud
19:32
Kiidroni kollane oleks võinud ka punane olla, kui poleks teist kaitsjat kohe kõrval olnud. Eestlastele ikka meeldib koguaeg vinguda, et "eestis nii pahasti" - kõik on OK, rahunege maha..
19:33
Kris Ilves: Natuke mängust ka. Infonet on väravat otsimas, aga hetkel kvaliteet Tammekast üle ei käi.
19:34
Kris Ilves: Eriti ei tahaks uskuda, et avapoolajal veel skoori tehakse, aga värav võib tulla täiesti nullist kohast. Nagu Tammeka värav seda oli.
19:34
Ei tasu siia tuua eesti muud elu, praegu räägin mina konkreetselt jalgpallist ja mina olen alati just see inimene, kes näeb eestis rohkem positiivsust, kui need põhihariduse või kutsekooli lõpetanud inimesed, kes läinud soome tööle
19:35
Kaardid kaartideks, aga päris tihe jutuajamine käib siin. :D
19:36
Kris Ilves: Kruglov purjetas vasakult äärelt kasti, kuid löök/tsenderdus värava suunas võtab nii õnnetu põrke, et Tammeka sai väravalöögi.
19:37
Keegi Manu-st ametlikku teadet ka lugenud? Kas siis ongi läinud LVG ja Mourinho tuleb või mis?
19:37
Kris Ilves: Enne 19.00-i veel ametlikku teadet veel polnud, aga üsna kindel on see kogu värk.
19:38
Tekko kaart: Kogemata munadesse = kollane (hoolimatu viga) Meelega munadesse = punane (vägivaldne käitmune, ilmselt veel lisakaristused) Kiidron: Kõrval oli veel üks Tammeka mängija = kollane (lubava rünnaku peatamine) Oleks viimase mängijana vea teinud = punane (ilmselge väravavõimaluse peatamine) Infoneti teine kaart: Korgid ees kõrge jalaga tabas Tammeka mängijat = kollane (hoolimatu viga) Infoneti esimest kollast ei näinud. Kui on reeglitega probleem, siis mölisege selle kallal kes neid teeb = UEFA, FIFA..
19:38
ManU ametlik teadaanne aka tehti vingerpussi ajakirjanikele laupäeva eest
19:39
Kris Ilves: Tamme staadionil veel viis minutit seda poolaega minna. Infonet üritab, kuid Tammeka hoiab eduseisust kinni.
19:41
Kris Ilves: Infoneti karistusalas korralik segadus. Koskori sööt Tiirikule kohale ei jõudnud, aga Laabus sai proovida kaugemalt. Napilt posti kõrvalt mööda.
19:41
Oi, hea üritus Tammekalt
19:42
Kris Ilves: Harin sai hästi kaitsjate ees minema ja hea sööt ka karistusalajoone juurde, kuid oma mehed sinna õigeks ajaks ei jõudnud.
19:42
Külastaja olja kommentaar
Pole vahet mis haridus sul on jalgpallist võib teada ka põhiharidusega inimeset
19:43
Olja, ei saanud midagi aru
19:44
Kris Ilves: Minut on avapoolajale juurde lisatud. Infonet otsib oma võimalust.
19:45
Kris Ilves: Poolaeg! Tammeka on hetkel võtmas ülimagusat võitu, aga teine poolaeg ootab veel ees.
19:45
TAMMEKA!!! Ei riietusruumi väravale! @olja, nõus :D
19:45
Huvitav poolaeg, saab alati paremini ja atraktiivsemalt mängida, aga ei ole viga
19:59
Kris Ilves: Läks teine poolaeg!
19:59
Kris Ilves: VahetusTammeka tegi poolajal vahetuse. Tšernjavski tuli Tekko asemele.
20:00
Kris Ilves: VahetusVahetas ka Infonet: Rättel välja, Jevdokimov sisse.
20:01
Külastaja to havgeni jerin kommentaar
Ma kùll tänast mängu ei näe, kuid kui mitmel mängul pole fänlust olnud? Enamustel vähemalt kolm venda ikka olemas
20:01
Infoneti mingi mees andis intervjuu et levadiaga võit polnud juhuslik, Hea nali oli ikka
20:01
Külastaja Kalju, Levadia ja Flora kommentaar
Tammeka! Tammeka! Tammeka! Tammeka! Tammeka!
20:01
Kris Ilves:  Koskor on paremal äärel Kruglovi poolt täiesti ära unustatud. Tartlane palli kasti toimetada ei suuda, aga tasuks nurgalöök.
20:02
Kris Ilves: Tiirik suutis mitu korda palli kasti toimetada, aga löögini Tammeka mehed ei jõudnud.
20:03
Kris Ilves: Tiirik proovis 30 meetri pealt, aga see pall värava suunas liikumas ei olnud.
20:04
Kris Ilves: Tammeka on puhkepausilt tulles oluliselt aktiivsem.
20:04
Külastaja ccc kommentaar
Infonet mängib ikka suht tujutult. Tammeka võib vabalt ka teise lüüa.
20:05
rakvere oli lähedal et infoneti mullikene puruks lasta. kas nüüd tammeka teeb ära?
20:05
infoneti võit levadia üle ei pidanud olema juhus, ja ei saa tammekaga hakkama. hea jutt..
20:07
Kris Ilves: Loodetavasti Infonet suudab oma mängupilti Euroopa liiga mängudeks parandada.
20:07
Kris Ilves:  Vahetus54. minutil teeb Infonet oma teise vahetuse: Dõmov välja, Mošnikov sisse.
20:09
Kris Ilves:  Supertõrje Pechterilt!
20:10
Kris Ilves: Infoneti kontrarünnak kujunes nii ohtlikuks, et Kruglov sai oma vasakuga panna täiest jõust, aga tagumisse nurka suunduva löögi tõi Pechter ilusti ära.
20:11
Kris Ilves: Juba toimub teise värava all. Laabus oli palliga kastis, kuid löök jäi sooritamata.
20:14
Kris Ilves: Mašitšev sai päris heast kohast karistusalas löögile, kuid Pechterile see probleeme ei valmista.
20:17
Kris Ilves: Jaa lähedal oli ka teine... Tammeka kaitse pole hetkel kõige paremini tegutsenud.
20:17
Külastaja a kommentaar
Ilus kung fu liigutus oli.
20:18
Kris Ilves: Volodin leidis hea palliga esimesest postist Harini, kes tõesti "kung fu" löögiga nahkkera väravasse lõi.
20:18
Kris Ilves: Voskoboinikov! Põhimõtteliselt meetri pealt lõi täpselt sülle Pechterile.
20:19
Kris Ilves: Infonet tõi Vosko kohe peale viigiväravat mängu Kulinitši asemele.

20:19
Come on Tammeka, WAKE UP!
20:22
Kris Ilves: Tammeka kontrarünnak lõppeb Tiiriku ebaõnnestunud löögiga. Ei ole Tiiriku löögid täna välja tulnud.
20:22
Kris Ilves:  Värav VOSKOBOINIKOV!
20:23
Kris Ilves: Kruglov pääses ääre pealt täiesti vabana tsenderdama, taha posti suunduva palli lõi Vosko peaga võrku.
20:23
Võib siis mängu kinni panna. Nägemist!
20:25
Kris Ilves:  20 minutit veel minna, kui 1:1 viik võis Tammekat rahuldada, siis nüüd on neil kindlasti väravat vaja.
20:26
Külastaja Budu kommentaar
Kris, sa oled kõige kehvem soccerneti reporter..... Sori, aga tõsi ta on
20:26
Kris Ilves: Aitüma!
20:27
Kris Ilves: Tauts sai palli peale vihaseks ja lõi selle väljakult võimalikult kaugele. Kollasest siiski pääses.
20:28
Külastaja rallikas kommentaar
Vosko üheksas värav Tammeka võrku.
20:31
Kris Ilves: VahetusTammeka vahetab 77. minutil. Rait Läll asendab Tristan Koskorit.
20:31
Kris Ilves: Üks käik on veel Tammekale jäänud, kuid raske öelda, kas seda kasutatakse. Väga ei oska öelda, kes pingilt sekkuda võiks.
20:34
Kris Ilves: HoiatusMõni hetk tagasi väljakul lebanud Mašitšev tegi nüüd keskväljal Tautsile ise vea.
20:38
Kris Ilves: Tundub, et Koser ei ole rahul kohtunike tööga, midagi tal neljanda kohtunikuga seletamist on.
20:39
Kris Ilves: Harin oli Pechteri vastu üks-ühele minemas, kui Tammeka väravavaht õigeaegselt väravast vastu ei oleks tulnud. Klaaris peaga ohtliku olukorra ära.
20:41
Kris Ilves: VahetusTammeka teeb oma viimase vahetuse: Litvjakov sisse, Laabus puhkama.
20:43
Kris Ilves: Supervõimalus Tammekal!
20:44
Kris Ilves: Tautsilt hea pall kasti, Kiidron jätab hästi Tiirikule, kes löögile ei pääse. Kalimullin suudab Tiirikut niivõrd palju segada.
20:44
Kris Ilves: Tiirik ei saa aru, miks neile penaltit ei antud. Raske hinnata seda olukorda.
20:45
Külastaja Hmm kommentaar
Tirka, ära sukeldu, piinlik hakkab!"
20:45
Kris Ilves: Lisaminuteid on antud kolm, aga Kruglov on oma meeskonna karistusalas pikali maas ja tohterdamine käib.
20:45
Kris Ilves: Aga ei, tõuseb mees püsti ja mäng läheb edasi.
20:48
Kris Ilves: Kõik!
20:49
Kris Ilves:  Tammeka mängis esimesel poolajal teenitud eduseisu maha ja Infonet võttis kolm punkti ära. Infonet on kuni homse õhtuni ka Premium liiga liider.