Neljapäev, 9. juuni 2016
17:52
Kris Ilves: Tere tulemast!
17:52
Kris Ilves: Täna mängitakse Premium liigas kaks kohtumist ja esimene neist on peagi algamas. Tarvas - Tammeka!
17:55
Kris Ilves: Tarval siis teeb peatreenerina debüüdi Urmas Kirs, kes mängu eel oli üsna optimistlik. Ehk on oodata ka nüüd tulemust?
17:55
Kris Ilves: Igatahes soojendusel juhendas uus treener mängijaid väga aktiivselt. Võib-olla asi ka selles, et üsna jahe on täna siin Kastan Arenal.
17:56
Kris Ilves: Meeskonnad on aplausi saatel väljakule tulemas.
17:58
Kris Ilves: Algkoosseisud on uudises olemas. Väga suuri üllatusi ei ole. Tõenäoliselt uus treener Tarva meeskonnas veel suuri liigutusi ei tee. Tammeka on oma tavapärases koosseisus.
18:00
Kris Ilves: Avavile on kõlanud!
18:02
Kris Ilves:  Tarvas on esimestel minutitel langenu terve meeskonnaga oma väljaku poolele. Tammeka otsib rahulikult.
18:03
Kris Ilves:  Ilm on siin Rakveres vaikselt käest ära minemas. Lisaks jahedatele kraadidele on ka tibutama hakanud.
18:04
Kris Ilves:  Siim leidis hästi vasakult äärelt Münteri, aga Tammeka kaitsjad olid jaol ja tulemuseks audisissevise.
18:06
Kris Ilves: Istun siin värava poolel, kuhu Tammeka ründab ja väga hästi on kuulda Tarva väravavaht Sander Susi, kes meeskonda juhendab.
18:07
Kris Ilves:  Koskoril oli lubav võimalus! Sai kastis peaga löögile, kuid Susile kindel saak.
18:08
Kris Ilves:  Tiirikule pall vasakusse äärde, kus Tovstik teda kontrollib ja tartlane oli sunnitud vea tegema.
18:10
Kris Ilves:  Paju pääseb kasti jooksma, kuid Kuusk on vahel ja tasuks nurgalöök.
18:10
Kris Ilves:  Tekko sai sellele eelnenud olukorras paha löögi Larinilt lebas mõni aega väljakul pikali.
18:11
Kris Ilves: Hoiatus Selle eest saab Larin ka hoiatada.
18:12
Kris Ilves:  Miller tsenderdab paremalt äärelt palli kasti, Koskor sai peaga löögile, kuid mööda.
18:13
Kris Ilves: Koskor oskab Tarva vastu väravaid lüüa. Kui need meeskonnad esimeses ringis kohtusid, võitis Tammeka 3:1 - just Koskor suutis kaks korda võrku sahistada.
18:14
Kris Ilves: Kui veerandtundi saab mängitud on mõlemad meeskonnad päris sümpaatse mulje jätnud. Tarvas seisab hästi ja loodab kontratele, Tammeka otsib rahulikult oma võimalust.
18:16
Kris Ilves: Hea võimalus Tarval! Münter sai tsenderdama, kuid Gulli pealöök läks siiski üle värava.
18:16
Külastaja asd kommentaar
asd
18:18
Kris Ilves: Tammekal oli kasutada karistuslöök, mis lõppes nurgalöögiga. Nurgalöögist keerutas Tiirik selle üle otsajoone.
18:22
Kris Ilves: Mäng on natuke maha rahunenud. Tammeka on oma võimalust otsimas, Tauts tsenderdas palli kasti, aga see Tammeka ründajatele jäi kõrgeks.
18:23
Kris Ilves:  Susi eksis väga pahasti! Ebaõnnestunud sööt-löök jõudis Tammeka mängijale, kes kohe kaugelt proovis. Napilt üle värava.
18:27
Kris Ilves: Tauts teenis Tammekale järjekordse nurgalöögi.
18:27
Kris Ilves:  Nurgalöök ebaõnnestub, aga samamoodi ebaõnnestub ka Tarva meestel selle klaarimine. Uus võimalus Tammekal.
18:29
Kris Ilves: Jõgi pääseb umbes 20 meetri pealt löögile, kuid Susi väravat see löök ei ohusta.
18:31
Kris Ilves: Susi jaoks on tuult päris ebamugavast suunast, sest enamus tema pallid jäävad lihtsalt õhku rippuma ja ei maandu seal, kus vaja. Abitreener Kuusik juhendab väravavahti.
18:31
Kris Ilves:  POST!
18:31
Kris Ilves:  Tammeka teenis vahepeal nurgalöögi ja hästi sai löögile Koskor, kuid pall suundus posti.
18:32
Kris Ilves: Tammeka värav on aina rohkem õhus. Raamide vahele vist veel lööke sooritatud pole.
18:32
Kris Ilves: Susi pääästab!
18:33
Kris Ilves: Koskoril oli ideaalne võimalus üks-ühel Susi üle mängida, aga väravavaht toob jalatõrjega ära!
18:38
Kris Ilves: Tarvas suutis päris mitu minutit palli hoida ja oma võimalusi otsida, kuid midagi ohtliku ei suudetud korda saata.
18:38
Kris Ilves: Tammekale nurgalöök. Järjekorras juba päris mitmes.
18:39
Kris Ilves: Aga pooled neist on lennanud üle kõikide mängijate, nagu seegi.
18:41
Kris Ilves: Tauts murdis kasti ja kukkus seal, kuid kõik oli määrustepärane.
18:42
Kris Ilves: Susi taas supertõrje! Tiirik sai hästi löögile, aga Susi pantrihüpe toob palli tagant nurgast ära.
18:43
Kris Ilves:  Tiirik sai taaskord löögile, sedapuhku peaga, aga see oli Susile lihtne pall.
18:45
Kris Ilves: Poolaeg! Mänguskoor endiselt avamata!
18:45
Külastaja camron kommentaar
Kas Tarval seda pruuni meest enam pole meeskonnas?
18:45
Kris Ilves:  On ikka, aga tänaseks mänguks ei ole teda üles antud.
18:58
Külastaja Saabas kommentaar
Tarva armeenlane on 31. mai karikamängus 29. minutil välja vahetatud.
18:59
Kris Ilves: Tammeka on teiseks poolajaks väljakule tulnud, kodumeeskond peab veel nõu.
19:00
Kris Ilves:  Teine poolaeg läks!
19:01
Kris Ilves:  Tammekal tekkis kohe esimesel rünnakul hea võimalus skoor avada, kui Tauts sai kaugelt löögile, aga napilt posti kõrvalt mööda.
19:02
Kris Ilves:  VahetusTarvas tegi poolajal vahetuse: Larin välja, teda tuli asendama Saar.
19:05
Kris Ilves:  Münter võitis vasakul äärel palli ja suutis selle kasti toimetada, aga seal omi polnud.
19:07
Kris Ilves: Jõgi proovis kaugelt, aga täpselt Susile sülle.
19:12
Kris Ilves:  Rakveres on pealtvaatajaid 239. Tänase ilma kohta täitsa viisakas number!
19:16
Kris Ilves:  Vahetus Tarva vahetab: Siim välja, Reimal sisse.
19:17
Kris Ilves: Tarval väga heast kohast kasutada karistuslöök.
19:18
Kris Ilves:  Münter sooritas selle trahvilöögi, aga Pechter oli valmis ja püüdis.
19:20
Kris Ilves:  Taas Susi tasemel!
19:20
Kris Ilves: Tekko sai karistusalast löögile, aga Susi päästab taas.
19:21
Kris Ilves: Tammeka teenis nurgalöögi, jätkuolukorras protesteerisid tartlased käega mängule.
19:23
Kris Ilves:  VahetusTammeka vahetab: Tekko välja, teda asendab Tšernjavski.
19:24
Kris Ilves: Värav TAMMEKA LÕI ÄRA! TIIRIK!
19:25
Kris Ilves: Karistusalas suunati peaga pall Tiirikule, kes palli külmavereliselt Susi seljataha lõi.
19:27
Kris Ilves: Tiirikule oli see tänavusel hooajal kuuendaks tabamuseks Premium liigas. Temast rohkem on suutnud vaid Albert Prosa.
19:27
Kris Ilves:  Aga nüüd palju segadust ka Tammeka kastis.
19:27
Kris Ilves: Koskoril supervõimalus teha 2:0, aga tema löök läheb ülinapilt posti kõrvalt mööda.
19:31
Kris Ilves: Tiirik saab jälle proovida, aga proovib nii, et Susi tõrjub.
19:31
Külastaja Mida kyll kommentaar
Tammeka teeks Tiirikuta..
19:34
Kris Ilves:  Vahetus Tarvas teeb viimase vahetuse: Rannamäe välja, Kiis sisse.
19:41
Kris Ilves:  Tarvas on küll oluliselt aktiviseerunud, kuid mäng toimub siiski enamus ajast nende väljaku poolel.
19:42
19:43
Kris Ilves:  Tauts murdis karistualasse ja keerutas ennast löögile, kuid parema jalaga sooritatud löök tabas posti!
19:45
Kris Ilves:  Kohtumisele on antud kaks lisaminutit!
19:46
Kris Ilves:  Supervõimalus Tarval!
19:47
Kris Ilves: Algul pääses üks-ühele Münter, Pechter tõrjus. Kordus sama, aga siis pääses löögile Münter. Pechter hoiab 3 punkti Tammekale.
19:47
Kris Ilves:  Läbi! Tammeka võitis 1:0. Mina lõpetan, aitäh!
20:06
Meinhard Pulk: Publikut on hetkel Raekülas igatahes päris vähe.
20:07
Meinhard Pulk: Mõlemad meeskonnad on korra ka löögile pääsenud esimeste minutite jooksul. Mõlemad on raamidest mööda läinud.
20:14
Külastaja Mis värk kommentaar
Kirjutate ka midagi v
20:15
Meinhard Pulk:  Kerged tehnilised probleemid hetkel kahjuks. Mänguseis on endiselt aga 0:0.
20:16
Meinhard Pulk:  Sillamäe on aga oodatult selgelt domineerivam olnud.
20:18
Meinhard Pulk:  Pärnu teenib 18. minutil mängu esimese nurgalöögi.
20:19
Meinhard Pulk:  Kohtunik vilistas aga Pärnu kahjuks vea.
20:21
Meinhard Pulk:  Hoiatus 8. minutil oli Marco Lukka ka kollase kaardi teeninud.
20:24
Meinhard Pulk:  Dudarev tabab posti!
20:24
Meinhard Pulk:  Ilus löök kasti tagant.
20:27
Meinhard Pulk:  Leokinile pandi pikk pall ette, Starodubtsev tuleb kaugele välja ning klaarib olukorra.
20:31
Meinhard Pulk: Mäng on vahepeal selgelt võrdsestunud ning häid võimalusi ei ole kummalegi tekkinud.
20:36
Meinhard Pulk:  Sillamäelt ohtlik tsenderdus kasti, kuid Zilsi pealöök ebaõnnestub.
20:37
Meinhard Pulk:  Värav Sillamäe ees!
20:39
Meinhard Pulk:  37. Malov annab otsajoonelt tsenderduse kasti, Zilsilt ilus löök ning kuigi Villota on joone peal olemas, ületab pall siiski väravajoone.
20:41
Meinhard Pulk:  Sillamäe on värava järel selgelt aktiivsem olnud, kuid Pärnu kaitse veel peab.
20:42
Meinhard Pulk:  Suurepärane võimalus Pärnul!
20:43
Meinhard Pulk: Leokin proovib 16 meetri pealt käärlööki (!), pall maandub Hansoni jalal, kes Starodubtseviga silmitsi olles lööb napilt palli postist mööda!
20:47
Meinhard Pulk: Poolaeg!
20:48
Meinhard Pulk:  Kuigi Pärnul omad võimalused tekkisid, siis üldjoontes on Sillamäe klassiga ikkagi üle olnud ning väärivad oma eduseisu. Oleme tagasi 15 minuti pärast!
21:02
Meinhard Pulk: Teine poolaeg algas!
21:04
Meinhard Pulk: Vahetus Sillamäe tegi poolajal ka ühe vahetuse. Maksim Lipin asendas Aleksandr Volkovit
21:07
Meinhard Pulk:  Sillamäe surub! Kaks järjestikust nurgalööki. Kui esimese tagajärjel maandus pall postis, siis järgmisel pidi Vainu hea tõrje tegema.
21:08
Meinhard Pulk:  Hea võimalus ka Pärnul. Tsenderdus läheb värava eest läbi ning tagapostist lööb Lukka terava nurga alt palli raamidest mööda.
21:09
Meinhard Pulk:  Kui Sillamäe ajutine survealge välja arvata, on Pärnu teist poolaega selgelt aktiivsemalt alustanud.
21:12
Meinhard Pulk:  Zils pääseb Vainuga silmitsi, kuid lööb üle!
21:14
Meinhard Pulk: Kabajev murrab kastis ning murrab end lõpuks ka löögile, kui jääb liialt terava nurga alla ning tabab küljevõrku.
21:14
Meinhard Pulk:   Vahetus 58. Sillamäe teine vahetus. Cherkasov sisse, Paponov välja.
21:15
Meinhard Pulk:  Hoiatus Savinile sukeldumise eest kaart. Igati õigustatult.
21:19
Meinhard Pulk:  Pärnu poolaja alguse tuhh on kadunud ning hetkel on rohkem õhus Sillamäe teine värav.
21:22
Meinhard Pulk: Vainu nopib kindlalt Aidara kauglöögi.
21:24
Meinhard Pulk: Mida teeb Starodubtsev?
21:25
Meinhard Pulk: Lööb palli otse Vihmoja jala peale, kelle löök totaalselt ebaõnnestub!
21:26
Meinhard Pulk:  Hoiatus 69. minutil Solovljovsile.
21:28
Meinhard Pulk:  VahetusVahetus 72. Pärnult kaks vahetust. Raido Leokin ja Tõnis Vihmoja välja. Asemele Kristian Lenk ning Rando Leokin.
21:30
Meinhard Pulk:  Hoiatus 74. minutil vahetusmees Cherkasovile.
21:38
Meinhard Pulk:  Vahetus 81. minutit mängitud ning Pärnu toob jokkerina sisse Taavi Lauritsa, kes asendab Rauno Tutki.
21:39
Meinhard Pulk:  Pärnul on siis paberite järgi neli ründajat hetkel platsil.
21:40
Meinhard Pulk: Hoiatus Eemaldamine  84. Solovjovs tirib keskväljal Lengi maha ning teenib teise kollase kaardi!
21:43
Meinhard Pulk:  Hoiatus 88. Martin Mägi
21:45
Meinhard Pulk: Värav Zilsi teine värav lõpetab Pärnu lootused.
21:45
Meinhard Pulk: Pääseb Vainuga silmitsi, tõstab palli üle väravavahi ning lükkab palli tühja väravasse.
21:46
Meinhard Pulk:  Kaks lisaminutit ka.
21:47
Meinhard Pulk:  Lauritsal veel võimalus auväravat lüüa, kuid ei saa kastis korralikult löögile.
21:48
Meinhard Pulk:  Mäng läbi!
21:49
Meinhard Pulk:  Pärnu pakkus küll korraliku vastupanu, kuid Sillamäe võttis klassiga oma.