Laupäev, 11. juuni 2016
15:18
Rasmus Voolaid: Tere päevast! Kõigest 40 minuti pärast on käima minemas EM-i teine mängude päev.
15:18
Rasmus Voolaid: Esimeseks mänguks on tõeline vendade derbi: Šveitsi algkoosseisus on näiteks viis Albaania juurtega mängumeest ning maiuspalana saavad platsi keskel kokku Šveitsi poolelt Granit Xhaka ja Albaania ridadest tuleb talle vastu vanem vend Taulant Xhaka.
15:22
Rasmus Voolaid: Esimest mängu võibki niisiis kutsuda näiteks Xhaka derbiks.
15:23
Rasmus Voolaid: Tegu on siis läbi ajaloo esimese vendade paariga, kes jooksevad EM-il üksteise vastu väljakule.
15:28
Külastaja Aa kommentaar
Albaania võiks võita.
15:33
Külastaja das.hf kommentaar
Albaania tundub kõige nõrgem meeskond EMil.
15:33
Rasmus Voolaid: Sitke mängu ja kõva hingega võivad kõigile peavalu valmistada.
15:34
Rasmus Voolaid: Jalutuskäiku ma Šveitsile ei ennusta.
15:41
Iirimaa ja Põhja-Iirimaa minu jaoks nõrgemad kui Albaania.
15:44
Külastaja asd kommentaar
Ei ole Albaania kõige halvem. Algkoosseisu vaadates tean nelja meest.
15:44
15:47
Rasmus Voolaid:
15:54
15:54
Rasmus Voolaid: Aga meeskonnad on juba valmis platsile jalutama.
15:59
Rasmus Voolaid: Vana hea jalgpalli suurturniir - tribüünilt otsitakse kõige ilusamad neiud üles.
15:59
Rasmus Voolaid: Enne mängu on küll kõik suured sõbrad, kas mäng tuleb ka tavapärasest rahulikum?
16:01
Rasmus Voolaid: Kuna mõlemad meeskonnad on traditsiooniliselt punased, siis on punane ka kogu tribüün. Samas siiski veidi erinevat karva punane.
16:01
Rasmus Voolaid: Läksime!
16:06
Rasmus Voolaid: Värav SKOOR ON AVATUD!
16:06
Rasmus Voolaid: Schär nurgalöögist peaga! Väravavaht Berisha peab endale tuhka pähe raputama.
16:06
Külastaja rallikas kommentaar
Kas Soccernetil ka keegi Prantusmaal turniiri kajastamas on?
16:06
Rasmus Voolaid: Kahjuks-kahjuks mitte.
16:09
Külastaja taunit kommentaar
btw taulant xhaka on esindanud sveitsi noorte koondisi
16:10
Rasmus Voolaid: On, alles meesteklassis sai ta Albaanialt kutse ja otsustas minna.
16:12
Rasmus Voolaid: Nüüd said vist esimest korda korralikult vennad Xhakad kokku ja vanem, kuid tundmatum jäi peale!
16:13
16:14
Rasmus Voolaid: HoiatusSchär võtab kogu statistika täna vist endale.
16:25
Rasmus Voolaid: Hoiatus Albaania kapten Cana võtab mängu teise kollase, kes hilines korralikult Džemailiga võitlusesse.
16:25
elus veel?
16:26
Rasmus Voolaid: Mäng kulges vahepeal päris rahulikult. Kuivõrd enamik lugejaid näeb ise ka mängu, siis igat möödalööki me EM-i laividesse kirja ei pane. :)
16:27
Rasmus Voolaid: Albaania kombineeris väga kenasti, aga vanem Xhaka lajatas mööda.
16:30
Rasmus Voolaid: Albaania paneb päris kenasti. Kartsin, et võib korduda Eestile hästi tuttav Portugali õudus, aga Albaania reaalselt surub.
16:31
Külastaja lala kommentaar
palju šveitsi koondises neid niiöelda peaaegu albaanlasi on?
16:32
Rasmus Voolaid: Šveitsi algkoosseisus on neid täpselt viis.
16:33
Rasmus Voolaid: Sadiku mängiti vapustava sööduga üks-ühele, aga Sommer suutis vasaku jalaga ära võtta.
16:35
Rasmus Voolaid: Ütleks, et praegu oleks aus seis isegi 1:0 Albaaniale. Šveitsil on igaks juhuks aeg üles ärgata.
16:37
16:37
Rasmus Voolaid: HoiatusEemaldamine CANA SAI ERITI ÕNNETU TEISE KOLLASE!
16:38
Rasmus Voolaid: Albaania süda, hing ja kõik muud tähtsad asjad ehk kapten Cana libises ja puutus käega palli.
16:38
Rasmus Voolaid: Libises õnnetult ja et Seferovic üks-ühele ei pääseks, tõmbas Cana käega palli tagasi.
16:39
Rasmus Voolaid: Džemaili pani karistuslöögi posti!
16:40
Külastaja Tom kommentaar
Šveitsi põhikooseisus siis bosnia ründaja, 5 albaania poolkaitsjat, kaitses 2 saksakeelset šveitslast, 1 elevandiluu mees ja 1 lõunaameeriklane. Väravas prantsuse šveitslane.
16:42
Rasmus Voolaid: Džemaili on terav! Jälle sai ta täiesti vabana peale lüüa, aga napilt mööda.
16:44
Rasmus Voolaid: Jälle sai Šveits kergesti karistusalasse, aga Berisha võttis Seferovici lähilöögi ära.
16:47
Rasmus Voolaid: Poolaeg!
16:48
Rasmus Voolaid: Küllaltki haarav mäng. Albaania oli täiesti mängus sees, aga kümnekesi läheb teisel poolajal raskeks.
16:53
Rasmus Voolaid: Xhaka derbi üks seniseid kangelasi on Xhaka.
16:54
Rasmus Voolaid: On nii, Arsenali fännid?
16:57
Külastaja jjup kommentaar
täitsa tõsi
17:03
Rasmus Voolaid: Käima on läinud teine poolaeg.
17:06
Rasmus Voolaid: Kumbki meeskond vahetusi ei teinud ja tegelikult otseselt vaja ei olnudki, aga Albaania on nüüd mängu täiesti Šveitsi kätte andnud. Ise loodetakse vasturünnakutele, mis esimesel poolajal olid lubavad.
17:08
Rasmus Voolaid:  Ja on Albaania terav! Kui tullakse, siis ikka päris ohtlikult.
17:10
Rasmus Voolaid: (Granit) Xhaka mängis suurepärase läbisööduga Seferovici läbi, aga taas Berisha tassib!
17:11
Lichtsteiner mängust täiesti väljas, pole üldse näinud teda.
17:11
17:18
Rasmus Voolaid: Jube libisemine käib küll. Eriti hästi mäletame Cana libisemist ja sellest tulnud punast, aga ilmselt on vähemalt pooled mängijad korra süütult libastunud.
17:19
Rasmus Voolaid: Vahetus 62. minut: Taulant Xhaka välja, Ergys Kace platsile.
17:19
Rasmus Voolaid: Vahetus Vahetab ka Šveits: Mehmedi puhkama, ülikiire ja verinoor Embolo platsile.
17:19
Rasmus Voolaid: Xhaka oli vihane, pingile jõudes pudelid lendasid.
17:20
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kace võttis juba minutiga kollase.
17:20
Külastaja mel kommentaar
ikka ääretult igav mäng.
17:20
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg on ära vajunud, jah.
17:23
Rasmus Voolaid: Seferovic on ikka päris õnnetu mees!
17:24
Rasmus Voolaid: Embololt selline maasikas jooksu peale, aga Seferovic ei suuda Berishast palle mööda lüüa!
17:24
Rasmus Voolaid: Hoiatus Behrami sai tagantjärgi veel kollase.
17:26
Rasmus Voolaid: "Mõnus on vaadata seda pallilükkamist, tahaks ise ka." Kristjan Kalkun pakkus klassikat.
17:29
Külastaja šaka kommentaar
ega ei eksisteeri ranget reglementi võistkondade vormide osas? albaanial mõlemad vormid (must särk, mustad püksid; tumepunane särk, mustad püksid) tumedad. kas üks ei peaks hele olema?
17:30
Rasmus Voolaid: Ei oska öelda, aga ma olen üsna kindel, et vormid vastavad nõuetele.
17:31
Rasmus Voolaid: Vahetus Albaania teine vangerdus: Roshi välja, Cikalleshi platsile.
17:33
Rasmus Voolaid: VahetusDzemaili välja, Fabian Frei platsile. Veerand tundi minna veel.
17:38
Külastaja siga kommentaar
Albaania koondise teine vorm on üleni valge.
17:39
Rasmus Voolaid: Seferovic sai jälle Berishaga jooksu ja nõudis penaltit, aga ei saanud. Berishal ikkagi vedas - läks päris korralikult olukorda.
17:39
ESPNi andmetel üleni must, andestust
17:39
Rasmus Voolaid: Vahetus Marek Lemsalu lemmikmees Sadiku välja, Gashi sisse. Albaania vahetused tehtud.
17:44
Rasmus Voolaid: GASHI SAI TÄIESTI VABANA ÜKS-ÜHELE, AGA YANN SOMMER!
17:44
Rasmus Voolaid: Mees hakkas jubedalt väristama, ehmus ise ka ära, et nii üksinda jäi.
17:46
Rasmus Voolaid: Vahetus Shaqiri välja, Gelson Fernandes platsile. Vahetused tehtud.
17:46
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kukelile kaart.
17:50
Rasmus Voolaid: Ja kõik!
17:50
Rasmus Voolaid: Šveitsile napp, kuid kindel 1:0 võit.
17:51
Rasmus Voolaid: Aga ei olnud Šveits veenev, ei olnud.
17:52
Külastaja Janar kommentaar
eks kohtunik hoiab mingil määral soosikuid, nii nagu on juba varasematel turniiridel ette kirjutatud!
17:56
Rasmus Voolaid: Lugege mängu ülevaadet!
18:01
Rasmus Voolaid: Ja hinnake ka mängijaid!
18:10
Rasmus Voolaid: Walesi algkoosseis: Ward, Gunter, Chester, A. Williams, Davies, Taylor, Edwards, Allen, Ramsey, J. Williams, Bale.
18:11
Rasmus Voolaid: Slovakkia: Kozacik, Pekarik, Škrtel, Durica, Švento, Hrošovsky, Kucka, Mak, Hamšík, Weiss, Duriš.
18:12
Rasmus Voolaid: Walesil siis on Hennessey katki ja mängu saab nooruke Liverpooli väravavaht Danny Ward.
18:45
Rasmus Voolaid: 15 minutit on veel minna. Mida teisest mängust oodata?
18:45
Rasmus Voolaid: Ma usun, et Wales on hea. Slovakkia üllatas küll siin päevad enne EM-i algust Saksamaad, aga pakun, et dikteerima hakkab sündmuste käiku siiski Gareth Bale ja kompanii.
18:47
Andre Viljamaa: Bale ja teised staadionile jõudmas.
18:47
Rasmus Voolaid: Ramsey soeng pole vahepeal ilusamaks muutunud.
18:56
Rasmus Voolaid: Hümnide aeg, neid hümne pole varem EM-ide ajaloos veel kuulda saanud.
18:58
Rasmus Voolaid: Väga kummaline vaadata, et Gareth Bale on Walesi rivi keskel. Staarid on alati ju viimased...
19:01
Rasmus Voolaid: Läks!
19:04
Rasmus Voolaid: HAMSIK, SUPER!
19:05
Rasmus Voolaid: Jõhker soolojooks ja pall oli juba Wardist möödas, aga Davies lükkas selle viimasel hetkel nurgalöögiks.
19:06
Külastaja kx kommentaar
davies siiski päästis
19:07
Rasmus Voolaid: Muidugi, jah. Number neli seostus millegi pärast automaatselt Duricaga...
19:10
Rasmus Voolaid: Nonii, Walesile umbes 25 meetri pealt karistuslöök - täpselt midagi Bale'ile.
19:11
Rasmus Voolaid: Värav JA OLEMAS! GARETH BALE!
19:11
Rasmus Voolaid: FANTASTILINE KARISTUSLÖÖK!
19:16
Rasmus Voolaid: Pärast väravat on pall jätkuvalt Walesi oma olnud ja Slovakkia on vist veidi jahmunud.
19:23
Telekas räägiti, kas Hamsik Napoli legend on, siis kohe kindlalt on. Kohe peale Maradonat.
19:26
19:27
Rasmus Voolaid: Aiai, Hamšik on pikali.
19:28
Rasmus Voolaid: Aga vist on kõik ikkagi korras.
19:32
Rasmus Voolaid: Hoiatus Esimene kaart Patrik Hrosovskyle.
19:41
Rasmus Voolaid: 40. minut käib ja Slovakkia on ikkagi veidi tujutu. Walesi jaoks on asjad praegu suhteliselt hästi.
19:42
19:42
Külastaja Graham Poll kommentaar
Blondeeritud A. Ramsey on äravahetamiseni sarnane Mark Oliver Roosnupuga.
19:46
Rasmus Voolaid: Slovakkiale viimasel minutil nurgalöök ja kui sul on kastis Martin Skrtel, siis on standardid alati ohtlikud. Praegu siiski mitte.
19:47
Rasmus Voolaid: Ja poolaeg.
19:47
Rasmus Voolaid: Mis meeskondi praegu eristab? Gareth Bale'i maagia.
19:55
Pigem eristab vv eksimus
19:56
Rasmus Voolaid: Vaatame korraks juba ka tänase viimase mängu suunas.
20:04
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg on käima läinud.
20:12
Rasmus Voolaid: Esimesed üheksa minutit on teine poolaeg rahulikult kulgenud.
20:13
Rasmus Voolaid: Mak mängiti hästi läbi, aga vasakuga löök lendas üle!
20:15
Rasmus Voolaid: Bale on õhus võimas! Koha pealt hüppas ja seetõttu ei saanud lööki väga tugevaks ja Kozacik suutis pealöögi ära võtta.
20:17
Rasmus Voolaid: Vahetus Slovakkia kaks vahetust: Hrosovsky ja Duriš välja, Nemec ja Duda platsile. Tipuründajate vahetus.
20:17
Külastaja R kommentaar
Jubedalt vähe väravaid löödud 3 mängu kohta
20:18
Rasmus Voolaid: Värav DUDA LÖÖB VASTU!
20:19
Rasmus Voolaid: Ilus eeltöö paremalt ja Duda lööb esimese minutiga (ja puutega?) ära!
20:19
Külastaja 111 kommentaar
duda tuli mängu lõi värava kohe
20:23
Külastaja junn kommentaar
err-i Walesi ülistajad pööravad nüüd Slovakkiale kah tähelepanu!
20:23
Külastaja mutionu kommentaar
kas need Walesi mängijad on oma klubides Premieris ka põhikoosseisu mehed? sorri, pole inglise liiga jälgija eriti. peale Bale`i ja Ramsey ei tunne nagu kedagi neist
20:23
Rasmus Voolaid: Allen on Liverpoolis algkoosseisu piiri peal, Williams näiteks Swansea kapten.
20:24
Rasmus Voolaid: Eks nad on kõik ikka mängumehed, muidugi.
20:26
Rasmus Voolaid: Wales on nüüd hädas.
20:26
Rasmus Voolaid: VahetusTeevad esimese vahetuse: Edwards puhkama, Ledley mängu.
20:28
Rasmus Voolaid: Vahetus Kohe ka teine vahetus: Jonathan Williams ära, Hal Robson-Kanu ründesse juurde.
20:31
Rasmus Voolaid: Robson-Kanu leidis suurepärase tsenderdusega Ramsey kollased kiharad, aga täiesti vabana tehtud pealöök lendas üle.
20:33
Miks Tiisler nii looma moodi karjub,pole miskit olukordagi,aga mees lõugab juba nagu ratta peal!
20:34
Rasmus Voolaid: Kas esimene viik on tõesti tulekul? 15 minutit veel mängida.
20:35
Rasmus Voolaid: Skrtelil on 77. minutil juba krambid.
20:35
Rasmus Voolaid: Hoiatus Mak teenib kohtumise teise kollase, kui Allenile vea teeb.
20:37
target män on uus võlusõna!
20:38
Rasmus Voolaid: Hoiatus Wales nüüd surub ja uus kaart slovakkidele, nüüd Weissile.
20:38
Rasmus Voolaid: Värav ROBSON-KANU LÖÖB TEISE!
20:39
Rasmus Voolaid: Ramsey kaotas juba tasakaalu, aga suutis palli kuidagi Robson-Kanule toimetada. Tegelikult vahetusmehe löök ei tulnud välja, aga äärmiselt õnnelikult lendas posti kõrvale.
20:42
Rasmus Voolaid: Slovakkial on nüüd 6+lisaminutid aega.
20:43
Rasmus Voolaid: Slovakkia lööb posti!
20:43
Rasmus Voolaid: Vist oli Nemec see mees. Hull lõpp!
20:44
Rasmus Voolaid: Mida teeb Ramsey? Tulid kaks-kahele ja Arsenali mees lihtsalt ei tahtnud lüüa.
20:46
Rasmus Voolaid:  Vahetus Mängu viimane vahetus: Ramsey välja, Jazz Richards lõppu kindlustama.
20:46
Külastaja RealFan kommentaar
Ramsey ühe hea lahenduse kohta teeb päris mitu kehva
20:48
Rasmus Voolaid: 90 minutit täis ja neli lisaminutit.
20:49
Rasmus Voolaid: Hoiatus Skrtel kees üle ja teenis kollase.
20:50
Kas Tiisler on mingi pehmik?
20:51
Rasmus Voolaid: Minut minna. Slovakkia ründab.
20:52
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Wales saab võidu kätte!
20:54
Rasmus Voolaid: Kõva lõpp, vägev vaatamine!
21:05
Rasmus Voolaid: Hinnake mängijaid!
21:07
Rasmus Voolaid: Jamie Vardy on pingil!
21:07
Rasmus Voolaid: Inglismaa algkoosseis: Hart, Walker, Cahill, Smalling, Rose, Alli, Dier, Rooney, Sterling, Kane, Lallana.
21:11
Rasmus Voolaid: Venemaa algkoosseis: Akinfejev, Smolnikov, V.Berezutski, Ignaševitš, Stšennikov, Neustädter, Golovin, Kokorin, Šatov, Smolov, Dzjuba.
21:14
21:23
Rasmus Voolaid: Inglismaa - Venemaa mängu eel on kahjuks algkoosseisudest ja muust sportlikust poolest rohkem räägitud fännide kaklusest.
21:34
Külastaja Reigo kommentaar
Rooney alustab - No Muidugi? Miks?
21:35
No Clayne pingil on kahtlane
21:35
Rasmus Voolaid: Rooney alustamine oli 99% kindel, aga Clyne on koos Vardy puudumisega ehk üllatavaim, jah.
21:38
Lodame siis, et Lallana, Sterling , Kane veavad välja ning puujalg Smalling taga püsi seista suudab
21:46
21:47
21:53
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on valmis väljakule sammuma. Suur mäng on peagi algamas!
21:58
Rasmus Voolaid: Hümnid kõlasid mõlemal võrdselt võimsalt, seal veel parem ei selgunud.
21:58
Külastaja Alek kommentaar
See, et rooney alustab, on isegi suurem üllatus kui see, et Vardy pingil...
22:02
Ma ei mäleta, üks oli vist singikas, teine kolme juustu? Selveris oli soodukas. Samas poes oli ka Taavi Teplenkov ja Tiit Sukk. Äkki semmivad?
22:03
Külastaja Jaan kommentaar
Ping-pong käib.
22:04
Tiisler võiks salaja selle hurda mikrofoni välja lülitada, mulle hakkab see saare murre juba närvidele
22:04
Rasmus, mis arvad kas Rashford saab oma võimaluse sellel turniiril?
22:04
Rasmus Voolaid: Saab kindlasti.
22:04
Rasmus Voolaid: Ilmselt algkoosseisu veel mitte, aga mingid minutid peaks ikka saama.
22:06
Rasmus Voolaid: Walker tegi äärelt suurepärase eeltöö, aga Lallana pommlöök lendas otse Akinfejevi peale.
22:09
Rasmus Voolaid: Jälle venelaste kaitse lekib, aga seni neil veab.
22:11
Kane on ikkagi üsna koleda mordaga
22:12
22:12
miks kane nurgalööke annab?
22:12
Rasmus Voolaid: Ma arvan, et nii lepiti enne mängu kokku.
22:14
teisel poolajal enam ei anna, kui roy käekäiku tunda. Venelased harjuvad ära sellega ja kui kane hakkab võtma nurki, siis on raske venelastel kohaneda
22:16
Rasmus Voolaid: Tsenderdutest on praegu parimad võimalused tulnud ja nüüd sai Ignaševitš peaga löögile, aga samuti otse Harti peale.
22:18
idekalt mängitud inglismaa poolt prg
22:18

3 matches in a row, the sofa is getting tired of us ⚽️

A photo posted by Jose Mourinho (@josemourinho) on

22:24
Rasmus Voolaid: Venelaste kaitses on ikka suured augud, kuidas inglased ära ei suuda lüüa? Lõhnab kahtlaselt "kui ise ei löö, lüüakse sulle" järgi.
22:28
Rasmus Voolaid: Kane koksas esimese ära, aga suluseisust. Päris kindel.
22:29
Kane sai hamba verele vähemalt
22:29
Rasmus Voolaid: Teised on jah ainult soojendusel sel turniiril värava löönud.
22:35
Rasmus Voolaid: Tulles veel tagasi küsimuse juurde, mis oli Kane'i nurgalöökide kohta, siis ma soovitaks neil poolajal ümberkorraldused teha. Kane ei anna just maailma parimaid kornereid.
22:35
Horvaatia
22:36
Täitsa nõustun. Pigem saatku Sterling sinna
22:37
Rasmus Voolaid: Inglased teevad kõik ära, aga ei löö lihtsalt väravaid. Venemaa kaitse on küll päris avantüristlik, aga 0:0 püsib.
22:38
Vähe kõvema satsi vastu oleks raskustes
22:40
Ja vahepeal jäi mainimata et Rooney sai kasti joone juurest vabalt löögile aga otse keskele
22:40
Rasmus Voolaid: Igat lööki ma siia kirja ei pane, jah.
22:41
vaatan et ETV+ näitab ka mängu, aga vene kommentaatoritega. huvitav kes seal kommenteerivad?
22:42
oh, ma panen etv+ peale, vaevalt seal saare murdes räägivad
22:42
Rasmus Voolaid: Vaatasin järgi, et üks kommentaatoritest on Andrei Stepanov!
22:44
Rasmus Voolaid: Poolaja viimane minut on käima läinud ja on olnud päris haarav mäng. Inglismaa fännid võivad vaatamata seisule olla küllaltki rahul.
22:44
venemaal pole mingeid sansse, hetkel kõige hädisem sats turnal
22:45
Rasmus Voolaid: Ja Rizzoli vilistas sekundi pealt poolaja.
22:45
tra profipallurid, aga nii palju sulus. Kuradi lambad ikka, võiks osata jalkat siis
22:46
dav, pitsa ahju preg
22:46
Palju inglismaa pealtvaatajaid umbes?
22:46
Rasmus Voolaid: Ma ei tea, aga tundub, et üle poole küll.
22:48
Kuidas kõik mängijad venemaa liigas mängivad, kui üks Schalkes on?
Külastaja bussijuht kommentaar
Kas inglise fännid ka midagi peale oma hümni laulda oskavad?
22:55
Rasmus Voolaid: Ma tean, et kakelda oskavad kindlasti.
22:55
panin brasiilia kanali striimile, seal tundub on staadioni heli tunduvalt rohkem peale keeratud kui etv-s. keegi tahab väga lõunaameerikalikku kommentaari kuulda, siis siit saab- http://www.onlinenatv.com/assistir-band-ao-vivo-tv-band-24-horas/
23:07
Millega järgi otsustatakse kumb kodu vormi kannab ?
23:08
Rasmus Voolaid: Loosiga, vist?
23:08
mis on kommentaari erinevus, näiteks selle brasiilia kanali omadega.... põhimõtteliselt tehakse raadiokommentaari, ehk siis kui miskil põhjusel ei saa just telepilti jälgida, siis vähemalt kuuled ja saad aru mis toimub väljakul. Eestlased vist ei tunne mängijaid, või ei julge pakkuda vms...vist tegelt asi selles tegelt, et mujal maailmas on professionaalsed kommentaatorid, kes kommenteerivad iganädalaselt, meil aga siis kui suurvõistlus, grupimängud, kuigi liigamängud ju võiks anda hea harjutusvõimaluse
23:09
Rasmus Voolaid: Nüüd on Inglismaal päris korraliku koha pealt karistuslöök, Bale löök sealt ära, aga kes inglastel?
23:09
Rasmus Voolaid: Rooney ja Dier palli taga.
23:09
huvitav veel et see brasiilia kanali striim tundub umbes 5 sekki ees olema
23:10
Rasmus Voolaid: Rooney löök lendas värava katusele.
23:10
Rasmus Voolaid: Ronaldo käis samal ajal söömas.
23:13
Sterling välja, Vardy sisse. Ja võiks hakata kahe ründajaga mängima.
23:14
Ha. Inglased üritavad omaväravat lüüa juba :D
23:14
Inglaste jalad värisevad.
23:15
Rasmus Voolaid: Venemaa on lühikese ajaga teeninud juba kolm nurgalööki, pall püsib Harti värava lähistel.

23:15
Pigem Lallana välja, Sterling vähemalt julgeb ette võtta ja kiirusega teha
23:16
Rasmus Voolaid: Hoiatus 62. minutil esimene kaart läks Gary Cahillile.
23:16
Varsti tuleb vardy
23:18
Rasmus Voolaid: Venemaa teeb! Smolov proovis kavalalt Harti posti kõrvale keerutada, aga napilt mööda.
23:18
oi napikas
23:20
Rasmus Voolaid: Ühtegi vahetust pole endiselt tehtud, 25 minutit minna.
23:24
Selgelt inglismaa 4-1-4-1 peale läinud üle
23:24
Inglased paistavad suht väsinud juba olevat
23:25
Rasmus Voolaid: Venemaa proovis karistuslööki kavalalt lahti mängida, aga nüüd võib juba öelda, et Inglismaa pääses. Mäng on Venemaa käes.
23:25
Rasmus Voolaid: ROONEY LATTI!
23:26
Rasmus Voolaid: Venemaa jõudis kuus kaitsjat hästi tagasi tuua, aga Akinfejev tõrjus väga hästi latti.
23:26
ebareaalne tõrje
23:26
Rasmus Voolaid: Lloris' omaga kandideerib minu jaoks praegu turniiri parimaks.
23:27
Rasmus Voolaid: Hoiatus Stšennikovile kaart ja väga heast kohast karistuslöök, sisuliselt kastijoonelt.
23:27
Rasmus Voolaid: Rooney ei lähegi palli taha?
23:28
Rasmus Voolaid: Värav ERIC DIER!
23:28
Rasmus Voolaid: Päeva teine värav karistuslöögist!
23:29
Rasmus Voolaid: Taas sarnane löök Bale'i omale ehk Akinfejev astus sammu valele poole ja sellest piisas.
23:31
world class
23:31
Rasmus Voolaid: VahetusGolovin välja, Širokov sisse.
23:31
Akinfejev võiks vähemalt oma nurga ikka ära katta
23:32
Rasmus Voolaid: Vahetus Hea mängu teinud Rooney samuti ära, Cahill kapteniks ja Wilshere platsile.
23:34
Rasmus Voolaid: Vahetus Neustädter puhkama, Glušakov platsile.
23:34
Vardy saab minimaalsed minutid ma usun, Kane sobib hästi pikke alla võtma
23:37
Lallana-Hendo ja Vardy-Sterling vahetused oleksid küll mõistlikud.
23:38
Rasmus Voolaid: Inglastel uuesti heast kohast karistuslöök, uuesti Dier?
23:38
Rasmus Voolaid: Kane jääb siiski üksinda palli taha.
23:39
dont spoil krt
23:40
Rasmus Voolaid: Vahetus Mamajev tõi vahetusest ründejõudu juurde, Smolov välja.
23:40
kuda sa profina nii amatöörne saad olla, et lööd karistuslöögi lihtsalt nii üle. Iga tattnokk lööks raami sealt
23:41
Rasmus Voolaid: Vahetus Sterling tuleb välja, Milner väljakule.
23:43
Rasmus Voolaid: 88 minutit täis.
23:44
Alek, kuidas läheb? Pitsad valmis?
23:44
Külastaja Hiljar kommentaar
Ma EKRE toetaja ei ole, aga venelaste ebaõnne üle on küll hea meel :)
23:44
Pidi ju range kontroll olema. See püro seal näitab, et kui keeruline on tegelt ikka turvalisust tagada. Mis nii viga muid vahendeid sisse tuua.
23:45
Plahvatus tuli ära ju tra
23:45
Rasmus Voolaid: 2.30 veel minna ja venelaste nurgalöök. Akinfejevi aeg?
23:46
Külastaja Kett kommentaar
Kaks fakti mis jäävas ka inglaste võidu korral kehtima: 1.venelased panevad ilusamaid naisi 2.peale mängu tuleb madin :)
Külastaja Sedor kommentaar
Kui see nii lõppeks, siis ma olen neli kolmest täppi pannud, kui wales ei oleks teist väravat ära löönud, siis oleks mul neli neljast täppi pandud
23:46
Bloody hell......
23:47
Rasmus Voolaid: Berezutski on õhus võimas ja nii lihtne see ongi!
23:48
Rasmus Voolaid: Glušakovile pandi ametlikult, aga tema puutus seda palli alles väravas.
23:48
Rasmus Voolaid: Hart tegi pulli, aga päästis ise.
23:48
Uraaaaaaaaaa
23:48
ISSSAND HALASTA! Mis meie riigist nii saab?
23:48
Okei, nüüd jama, neljast kaks läheks täppi nüüd
23:48
23:48
Rasmus Voolaid: Igati aus tulemus, tõesti.
23:48
Mis ma ütlesib et tuleb viik
23:48
Rasmus Voolaid: Korralik sõda ja vägev lõpp.
23:49
Rasmus Voolaid: Mitte ühtegi rõõmsat nägu pole väljakul. Tõsine värk.
23:49
Külastaja Ekspert kommentaar
@sibulapeenar Sellised plahvatused on täiesti tavalised Prantsusmaal.Isegi liigamängude ajal.
23:50
Külastaja muigega kommentaar
Võib julgelt öelda, et inglased kaotasid oma võidu viigiks
23:51
Rasmus Voolaid: See oleks olnud EM-ide ajaloos Inglismaale avamängust esimene võit, aga ei.