Laupäev, 18. juuni 2016
15:27
Meinhard Pulk:  Tere pärastlõunat!
15:27
Meinhard Pulk:  Euroopa meistrivõistlustel on algamas juba üheksas võistluspäev. Ühtlasi tõmmatakse sellega joon alla alagrupiturniiri teisele voorule.
15:29
Meinhard Pulk: Päev algab siis E-alagrupi teise kohtumisega, kui Bordeaux's on vastamisi Iirimaa ja Belgia. Kui iirlased said avavoorus Rootsilt kätte 1:1 viigipunkti, siis Belgia leppis Itaalia vastu 0:2 kaotusega.
15:31
Meinhard Pulk: Meeskondade koosseise saab näha uudises. Iirlased on teinud võrreldes avamänguga ühe vahetuse, kui vigastusega välja langenud Jonathan Waltersit asendab vasakkaitsja Stephen Ward. Rootsi vastu vasakkaitses mänginud Robbie Brady liigub poolkaitsesse.
15:33
Meinhard Pulk: Belgia on see-eest teinud koguni kolm vahetust. Nii Marouane Fellaini, Radja Nainggolan kui ka Laurent Ciman on pingile jäetud. Nende asemel on platsil Moussa Dembele, Yannick Carrasco ja 24-aastane Club Brügge paremkaitsja Thomas Meunier.
15:33
Meinhard Pulk: Tuletame meelde, et eile alistas Itaalia 1:0 Rootsi ning kindlustas sellega edasipääsu play-offi
15:35
Meinhard Pulk: .
15:36
Külastaja ee kommentaar
miks fellaini pingil? :(
15:44
Meinhard Pulk: Jäi Itaalia vastu ründes üpris nähtamatuks. Ja mingeid muutusi oli Belgial vaja.
15:58
Meinhard Pulk: Kaks suurte traditsioonidega jalgpalliriiki siis, kuid omavahel kohtuti viimati koguni 19 aastat tagasi. Toona MM-valiksarja play-offis jäi Belgia peale.
16:01
Meinhard Pulk:  Belgia pani umbes 42 000 pealtvaataja ees palli mängu!
16:03
Meinhard Pulk: Võrreldes avamänguga on Marc Wilmots pannud Kevin De Bruyne'i nr 10 positsioonile. Tundub igati mõistlik otsus.
16:04
Külastaja eeden hasart kommentaar
viik.
16:14
Meinhard Pulk: Esimene väheke ohtlikum võimalus Belgiale 12. minutil. Alderweireld sai nurgalööki peaga jätkata, kuid tagapostist siiski mööda.
16:16
Meinhard Pulk: Endiselt on säilinud võimalus, et Rootsi pääseb ilma ühegi raamilöögita play-offi!
16:18
Külastaja A kommentaar
Kui täna peaks tõesti viik jääma siis Itaalia läheb ilmselt teise koosseisuga mängima
16:20
Meinhard Pulk: Itaaliale piisab alagrupivõiduks ka sellest, kui Belgia täna võidab.
16:21
Meinhard Pulk: Samas 2008. aasta EM-i meenutades võib alagrupi viimases voorus teise koosseisuga mängimine hiljem karmilt kätte maksta. Toona rikkus see päris mitme meeskonna mängurütmi.
16:22
Meinhard Pulk:  OHTLIK! De Bruyne'i tsenderduse klaarivad Iiri kaitsjad otse Hazardi jalale, kes umbes 12 meetri pealt palli üle värava lööb.
16:24
Meinhard Pulk: Iirlastel tekib nüüd kasti ümber Belgia kaitse vastu arvuline ülekaal, kuid Hoolahan ei suuda otsustada, kas lüüa või sööta.
16:27
Meinhard Pulk:  Pall on väravas, kuid suluseis! De Bruyne'lt suurepärane tõste karistusalasse, Carrasco löögi tõrjub Randolph latti ning belglane lööb reboundi võrku. Kohtunik tõstis aga õigustatult lipu.
16:37
Meinhard Pulk: Belgia üritab, aga Iirimaa kaitse peab ning erilisi võimalusi ei ole suudetud enam tekitada.
16:38
16:41
Meinhard Pulk: Seni veel üpris varjus olnud igatahes.
16:44
Meinhard Pulk: Hoiatus 42. Jeff Hendrick. Päris omapärane kaart. Kaks palli oli väljakul, Belgia oli juba otsajoone lähedal rünnakut alustamas ning Hendrick lõi teise palli sinna.
16:44
Meinhard Pulk:  Minut varem oli nurgalöögi ajal Hoolahan väravajoonelt Alderweireldi pealöögi ära tõrjunud.
16:47
Meinhard Pulk:  Poolaeg!
16:48
Meinhard Pulk: Carrasco sai veel päris tõsiselt hüppeliigesele viga. Belgia domineeris selgelt mängu, aga jäädi siiski veidi mannetuks.
16:52
16:56
17:01
Meinhard Pulk: Igati aus kommentaar esimese poolaja kohta.
17:02
Meinhard Pulk:  Aga teine poolaeg läks!
17:04
Meinhard Pulk:  Värav 48. ROMELU LUKAKU!
17:05
Meinhard Pulk: Belglaste kiirrünnak, De Bruyne söödab ning Lukaku lööb karistusalajoonelt palli täpselt alla nurka ja seis on 1:0! Muide eelnevalt oli Belgia kastis tunda kerget penaltihõngu.
17:06
Meinhard Pulk: Hoiatus  Belglaste esimene kollane läheb Vermaelenile. Viga keskväljal.
17:09
Meinhard Pulk:  Iirlased on nüüd suutnud teise poolaja alguses mõned korrad ka vastaste väljakupoolel tegutseda.
17:14
Meinhard Pulk:  Vahetus Väga valus löök belglastele. Dembele väänab hüppeliigest ning on sunnitud platsilt lahkuma. Nainggolan asemele.
17:17
Meinhard Pulk:  Värav Axel Witsel ja 2:0!
17:19
Meinhard Pulk:  Uus mees Meunier annab tsenderduse ning Witsel lööb peaga palli väravasse!
17:20
Meinhard Pulk:  Vahetus James McClean vahetab James McCarthy välja. Ründav vahetus.
17:20
Meinhard Pulk:  Vahetus Juba teine sunnitud vahetus Belgiale. Carrasco ei saa mängu jätkata ning Dries Mertens tuleb sisse.
17:23
17:25
Meinhard Pulk:  Mäng on päris lahtiseks läinud. Nagu öö ja päev võrreldes sama grupi eilse mänguga. Aga seda, kus kohast iirlaste väravad peaksid tulema, on endiselt raske näha.
17:27
Meinhard Pulk: Värav Lukaku, 3:0 ning see on mäng sisuliselt läbi!
17:29
Meinhard Pulk:  Iirlased olid väravajahile läinud ning üks Iiri kaitsja jäi kiirrünnakul Hazardi ja Lukaku vastu.
17:30
Meinhard Pulk: Vahetus Iirlaste teine vahetus. McGeady sisse, Hoolahan välja.
17:33
Meinhard Pulk:  Ühtlasi on nüüd ka selge Itaalia grupivõit.
17:35
Meinhard Pulk: Vahetus 79. Robbie Keane'i 145. koondisemäng on tõsiasi! Välja Shane Long
17:39
Meinhard Pulk:  Vahetus Belgia viimane vahetus. Lukaku saab teenitud puhkusele. Asemele Benteke.
17:50
Meinhard Pulk:  KÕIK!
17:50
Meinhard Pulk:  Väga pingevaba mängu lõpp. Iirimaa otsis veel auväravat, kui tulemuseta.
17:51
Meinhard Pulk: Juba 70 minuti pärast F-alagrupp ja avavoorus edukalt esinenud Island ning Ungari. Tuleb tõenäoliselt tasavägisem mäng.
18:12
Meinhard Pulk: Island: Halldorsson, Saevarsson, R. Sigurdsson, Arnason, Skulason, Gudmundsson, G. Sigurdsson, Gunnarsson, Bjarnason, Sigthorsson, Bodvarsson.

Ungari: Kiraly, Kadar, Juhasz, Guzmics, Lang, Klenheisler, Gera, Nagy, Dzsudzsak, Priskin, Stieber.

18:13
Meinhard Pulk: Kahe meeskonna peale on ainsaks muudatuseks Roland Juhaszi alustamine Ungari kaitseliinis vigastatud Attila Fiola asemel.
18:22
18:22
Meinhard Pulk: Eelmise mängu väravad!
18:33
18:35
Meinhard Pulk: See eelnes siis Belgia esimesele väravale.
18:43
Külastaja kx kommentaar
priskin ja ztieber siiski ka uued mehed algkoosseisus
18:46
Meinhard Pulk:  Just. Asendavad siis Adam Szalaid ja Krisztian Nemethit.
18:54
Meinhard Pulk:  Meeskonnad on aga Marseille'i murule sammunud ning on hümnide aeg!
19:02
Meinhard Pulk:  Avavile!
19:04
Meinhard Pulk: Kerged probleemid olid enne mängu ka tribüünidel.
19:08
Meinhard Pulk:  Mäng on igatahes lahtiselt alanud. Kumbki hoidma ei ole tulnud ja veidi teravam on Ungari seni olnud.
19:10
Meinhard Pulk:  Island ohustab! Pikk aut jätkatakse taha posti, kus Boedvarsson peaga palli napilt üle värava suunab!
19:16
Meinhard Pulk: Valus uudis tšehhidele.
19:26
Meinhard Pulk:  Võrreldes avamänguga pole Islandi poolt vaadates eriti palju muutunud. Pallivaldamine koguni 69-31 ungarlaste kasuks.
19:38
Meinhard Pulk: PENALTI Islandile!
19:39
Meinhard Pulk: Gabor Kiraly isiklikult pillab nurgalöögi järel palli, teeb vist ise seejärel Islandi mängijale vea ning penalt on tõsiasi.
19:40
Meinhard Pulk: Värav  40. Gylfi Sigurdsson võtab kaks sammu hoogu ning lööb palli Kiralyst teisele poole! 1:0!
19:41
Meinhard Pulk:  Umbes viis minutit varem oli Kiraly ilusa jalatõrjega ka ungarlased päästnud.
19:42
Meinhard Pulk:  Hoiatus 42. minutil mängu esimene kaart Johann Berg Gudmundssonile.
19:47
19:50
Külastaja realist kommentaar
Hea meel Tartu suuruse riigi üle. #isl
19:51
Külastaja Sillamäe kommentaar
Island juba kaks mängu järjest skoorinud.
19:53
Külastaja das.hf kommentaar
Tartus elab siiski natuke alla 100,000 inimese, Islandil aga 330,000.
19:57
No okei. Ikkagi hea meel riigi üle kus vähem elanikke kui tallinnas,
20:01
Külastaja Hiljar kommentaar
Zelinski on ikkagi Eesti Jalgpalli Liidu noortetöö tehniline koordinaator, mitte geograaf. Andke inimesele andeks, issand jumal!!!
20:02
Meinhard Pulk: Teine poolaeg algas!
20:07
Minu arust on ka väga oluline, kas Ronaldo ikka vaatab seda mängu. sestnoh #whogivesafuckaboutwhatronaldothinks
20:08
Meinhard Pulk: Ning Tamas Priskin sai täpselt ühe korra siis palli puutuda avapoolaja jooksul.
20:09
Meinhard Pulk:  Olgu ka märgitud, et Kiraly penaltiviga enda nimele siiski ei saanud.
20:11
20:15
Meinhard Pulk:  Mängupilt hetkel üks-ühele avapoolajaga. Ungari kõigutab stabiilselt umbes 40 meetri peal palli, sekka mõned kauglöögid ja ebaõnnestunud tsenderdused.
20:15
Meanwhile at ETV EM-i stuudio. Aet Süvari: Ei saa ikka üle ja ümber nendest hallidest pükstest. #leiameülesmängukõigeolulisemaosa
20:16
Meinhard Pulk:  Island näitab teravust! Kiirrünnak ja väga ilusti mängitakse vabaks Kolbeinn Sigthorsson, kelle pealöök lendab siiski mööda. Oli ka suluseis.
20:22
Meinhard Pulk: Vahetus 65. Mängu esimene vahetus. Island võtab kapteni Aron Gunnarssoni välja ning teda asendab Udinese poolkaitsja Emil Hallfredsson.
20:23
Meinhard Pulk: Vahetus  Vahetas ka Ungari. Nemanja Nikolic ja Daniel Böde sisse, Zoltan Stieber ja Tamas Priskin välja.
20:26
Meinhard Pulk: Vahetus 69. minutil teeb Island ka teise vahetuse. Augsburgi mängija Alfred Finnbogason vahetab välja Bödvarssoni.
20:28
Meinhard Pulk: 20 minutit mängida. Ungari surub, kuid Islandi kaitse on kivikõva.
20:31
Meinhard Pulk:  Hoiatus 74. Richard Guzmics tõuseb keskkaitsest ülesse, Finnbogason tuleb temaga kaasa, tirib ta maha ning Ungarile ohtlikust kohast karistuslöök.
20:32
Meinhard Pulk: Dzsudzsak lööb palli raamidesse, kuid Halldorsson on kindel. Finnbogason peab muideks ka järgmise mängu vahele jätma nüüd.
20:34
Meinhard Pulk:  Hoiatus Saevarsson tõmbab ääres Dzsudzsaki maha. Karistuslöök ebaõnnestub aga totaalselt.
20:37
Meinhard Pulk: Hoiatus  81. Tamas Kadar teeb keskväljal kaardiväärilise vea.
20:38
Meinhard Pulk:  Okei. Reaalsuses mingit viga seal ei olnud.
20:40
Külastaja suurtetissidegabimbo kommentaar
islandi väravavahil on päris sensuaalsed musklid
20:40
Meinhard Pulk:  Hoiatus Kaarte sajab. Nüüd on Klenheisleri kord.
20:41
Meinhard Pulk:  Vahetus Gudjohnsen tuleb! Islandi jalgpalli elav legend saab kirja oma esimese mängu suurturniiridel ning saab muidugi endale ka kaptenipaela. Sigthorsson välja
20:42
Meinhard Pulk:  Vahetus Ungari toob kolmanda ründaja sisse. Szalai asendab Juhaszit.
20:43
Meinhard Pulk:  86 minutit mängitud!
20:44
Meinhard Pulk: Värav Ja tuleb ikkagi 1:1!
20:44
Meinhard Pulk:  Püro ka lahti muidugi.
20:45
Oijah, istmikusse! #agavähemaltsaabennustuses3punni
20:45
Meinhard Pulk:  Ilusa kombinatsiooni järel mängitakse Nikolic vabaks, kelle madala söödu lööb Saevarsson omaväravasse.
20:47
Meinhard Pulk: Hoiatus Adam Nagy
20:48
Meinhard Pulk:  Neli lisaminutit anti, millest 1,5 on mängitud.
20:50
Meinhard Pulk:  Milline mängulõpp! Island teenib karistusalajoonelt trahvilöögi! Sigurdssoni koht!
20:50
Meinhard Pulk:  Mõni millimeeter edasi ja oleks teise penalti koht olnud.
20:52
Meinhard Pulk: Ei tule väravat. Sigurdsson lööb müüri, Gudjohnsen lööb teise löögi rikošetist mööda ning kohtunik annab lõpuvile.
20:52
Meinhard Pulk:  Võimas mäng ikkagi ning seis grupis nii viimase vooru kui ka õhtuse mängu eel on ülipõnev.
21:23
Oot homsest peab siis hakkama mängude vahel valima või kahte korraga vaatama ...
21:23
Meinhard Pulk:  Just nii.
21:26
21:28
Meinhard Pulk: Portugal: Rui Patricio, Pepe, Guerreiro, Ricardo Carvalho, Ronaldo, Moutinho, Vierinha, William Carvalho, Andre Gomes, Nani, Quaresma.
Austria: Almer, Hinteregger, Fuchs, Ilsanker, Arnautovic, Alaba, Harnik, Baumgartlinger, Prödl, Klein, Sabitzer.

21:38
Külastaja asd123 kommentaar
Ilmselt paberil on Ronaldo tipus ning Nani ja Quaresma äärtel, kuid tegelikkuses hakkavad väga palju väljakul kohti vahetama.
21:41
Külastaja Onu kommentaar
Parc de Prääns? No kallis Aet ehk õpiks juba.
21:55
Meinhard Pulk: ETV stuudios tuldi välja väitega, et Austria pole Portugali jaoks kõige mugavam vastane. Selle muudab veidi vähemtähtsamaks fakt, et viiimati kohtuti aastal 1995
21:56
Meinhard Pulk:  Aga Pariisis on hümnide aeg!
21:56
Külastaja Etv kommentaar
Aet on kõige jutukama ja kaunim, miks teda vahetada?
22:00
Meinhard Pulk:  LÄKS!
22:02
Mis seisu ennustate ?
22:02
Meinhard Pulk:  Mina isiklikult ennustan Portugali üheväravalist võitu.
22:04
Meinhard Pulk:  Esimene supervõimalus! Harnik saab tsenderdusele täieti vabalt löögile, aga mitte piisavalt hästi pihta.
Eelnevalt oli Almer Portugali tsenderduse tagapostit nurgalöögiks lükanud.
22:13
Meinhard Pulk:  Almer!
22:13
Meinhard Pulk: Austria väravavaht võtab esmalt Nani üks-üks olukorra jalaga ära ning see järel tõrjub Vierinha väga hea kauglöögi.
22:22
Meinhard Pulk: Portugal surub! Ülipikk rünnak lõpeb sellega, et Ronaldo ja Guerrero mängivad kastis seina ning Ronaldo löök läheb napilt esipostist mööda.
22:24
Miks bii vaikne täna siin ?
22:26
Meinhard Pulk: 25 minutit mängitud ja mängupilt on hetkel väga ühte auku. Pallivaldamine 60-40 ning löögid 8-1 Portugalile.
22:29
Meinhard Pulk: POST!
22:29
Alaba eijulge koondises üks ühele ette võtta . :D
22:30
Meinhard Pulk: Nani pealöök lendab esmalt posti ning seejärel läheb kauglöök teisest lainest selgelt mööda. Värav on õhus.
22:32
Meinhard Pulk: Hoiatus 31. minutil esimene kollane kaart Ricardo Quaresmale.
22:33
22:36
Meinhard Pulk:  Nüüd saab vahelduseks raami. Nani tsenderdab, pealöögi tõrjub Almer, kuid oli ka suluseis.
22:37
Siit üleviigi vist ära eivea
22:37
Meinhard Pulk:  Austria poolt vaadates tundub, et ei vea jah. Minu jaoks turniiri suurim pettumus seni.
22:37
eder sisse ja lööb kohe ära! /s
22:38
Meinhard Pulk:  Ning veel üks raamilöök Ronaldolt. Jääb siiski nõrgaks ning ei valmista Almerile raskusi.
22:40
Meinhard Pulk:  Hoiatus Pepe tõmbab karistusala servast Alaba maha ning väga ohtlik karistuslöök sisuliselt otsajoone juurest.
22:42
Meinhard Pulk: Oli ohtlik! Alaba lööb otse peale tagumise nurga suunas Rui Patricio oli juba mängust väljas ning Vierinha päästab sisuliselt joone pealt!