Pühapäev, 19. juuni 2016
12:58
Ivar Lepik: Tervitused pühapäevast!
12:58
Ivar Lepik:  Kolm mängu kell 13.00 algamas on. Mina toon teieni (ja tervitan) teid Rakverest. Vihmasadu on hetkel lõppenud, aga väljak ilmselt küllaltki märg - terve hommiku on siinkandis lahistanud sadada.
13:00
Ivar Lepik: Siin läks!
13:01
Kert Õun: Narvas on avavile Transi ja Tammeka vahel kõlanud!
13:01
Ivar Lepik: Tarvas: Susi, Larin, Kaasik, Kuusk, Elar Tovstik, Kuokkanen, Trasberg, Rannamäe, Reimal, Münter, Jograf Siim.
Varus: Bastig, Saar, Hang, Kiis, Võsaste, Tammik.
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka minu poolt, Infoneti ja Pärnu kohtumises on samuti pall mängus.
13:02
Kristjan Remmelkoor:  Enne mängu sai Infoneti peatreener Aleksandr Puštov kätte maikuu parima treeneri auhinna.
13:02
Kert Õun:  Narvas on ilm väga vihmane ja sombune.
13:02
Ivar Lepik: Flora: Toom, Kams, Vihmann, Baranov, Jürgenson, Šlein, Lepistu, Alliku, Saliste, Beglarišvili, Tukiainen.
Varus: Aland, Tamm, Ainsalu, Prosa, Sappinen, Tammerik, Gussev.
13:02
Kristjan Remmelkoor:  Täna on Puštov üllatuslikult pingile jätnud Infoneti parima väravaküti, Ofosu Appiahi.
13:03
Kert Õun:  Kodumeeskond Trans: Aleksei Matrossov, Roman Nesterovski, Kirill Nesterov, Artjom Škinjov, Ruslan Kuzjajev, Dmitri Prošin, Rizvan Umarov, Vitali Andrejev, Dmitri Tšernuhhin, Viktor Plotnikov, Svjatoslav Jakovlev.
Varus: Nikita Tokaitšuk, Nikita Savenkov, Igor Ovsjannikov, Vladislav Ivanov, Sergei Kapustin, Dmitri Barkov.
13:04
Kristjan Remmelkoor:  Kõik koosseisud on uudises olemas.
13:04
Kert Õun:  Ja külalised Tartust. Tammeka: Karl Johan Pechter, Kaarel Kiidron, Jürgen Lorenz, Kevin Anderson, Martin Jõgi, Tauno Tekko, Martin Miller, Rasmus Tauts, Kristjan Tiirik, Reio Laabus, Tristan Koskor.
Varus: Karl Vaabel, Rait Läll, Marek Tšernjavski, Erki Mõttus, Erko Litvjakov.
13:08
Kert Õun:  Narvas on mäng seni kulgenud üsna rahulikult, kus kumbki pool pole seni initsiatiivi üles näidanud. Ilmselt ollakse ka eriti ettevaatlikud ilmastikuolude tõttu.
13:08
Kristjan Remmelkoor:  VäravPärnu läheb 8. minutil juhtima! Milline värav Martin Mägilt!
13:09
Ivar Lepik: Rakvereski üsna rahulik. Flora domineerib, aga Tarvas seni püsib ilusti. Kümme minutit läinud.
13:09
Kristjan Remmelkoor:  Mägi sai paremale äärele Lukkalt lühikese söödu ning lennutas palli kaugelt tagumisse ristnurka! Ei tea, kas tahtiski nii lüüa või oli see üle jala läinud tsenderdus.
13:12
Ivar Lepik: Värav 1:0 Flora juhtima! Tarvas vajus ära ja Rauno Alliku viib Flora ette.
13:12
Kert Õun:  Transi poolelt lõikas ohtlikult kasti Umarov, kuid maast tulnud pall Tammeka väravavahile probleeme ei valmistanud.
13:13
Ivar Lepik:  Saliste tsenderdus vasakult on Allikule ja ründaja saab jalaga alla nurka löödud. Hooaja esimene talle!
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Tempo on olnud kohtumise alguses rahulik. Infonet on mõningaid tsenderdusi kasti saatnud, kuid pole löögile pääsenud.
13:15
Kristjan Remmelkoor:  Pent saatis karistuslöögi kõrge kaarega üle värava.
13:15
Ivar Lepik:  Värav16. minut ja Rauno Alliku kaks! Nüüd jalaga alla teise nurka!
13:15
Külastaja ccc kommentaar
Räige kontrast ikka EMiga. Mehed nagu liiguksid aegluubis.
13:16
Ivar Lepik:  Tukiainen jätab rinnaga Allikule löögi peale ja jälle Susile püüdmatult nurka ära.
13:16
Kristjan Remmelkoor:  Mošnikov teenib väga soodsast kohast, karistusala kaare tagant trahvilöögi Infonetile.
13:16
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov tabas müüri.
13:18
Kert Õun:  Narvas mängupilt nii huvitav ei ole. Tammeka on seni ehk südikam meeskond. Mitmete tsenderdustega on püütud löögile jõuda, kuid neist ükski pole seni Transile ohtu tekitanud.
13:19
Kert Õun:  Ära sõnusin! Tiirik leiab suurepärase sööduga Koskori, kes palli 10 meetri pealt posti virutab!
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Infonetil oli kaks nurgalööki järjest, pall lõpetas Vabriti süles.
13:19
Ivar Lepik:  Värav20. Alliku ja jälle alla nurka!
13:20
Ivar Lepik: Saliste tsenderdab vasakult ja pall tuleb mitme mehe vahelt läbi, Alliku saab jälle jalaga alla nurka paigutada. Koopia.
13:21
Ivar Lepik:  Kui nii edasi läheb, on Alliku päeva lõpuks Premium liiga parim väravakütt...
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Nagu oli Tukiainen pärast kohtumist Tarvaga pikalt Premium liiga parim väravakütt.
13:23
Kert Õun: Hoiatus  22. minutil Tautsile kollane! kaotas rünnakus palli ning püüdis selle tagasi võita, kuid vea hinnaga.
13:24
Kert Õun:  PENALT TAMMEKALE!
13:24
Kert Õun:  Tiirik palli juures
13:24
Kristjan Remmelkoor: Värav  23. minutil Kulinitš viigistab, lüües Kruglovi tsenderduse viielt meetrilt jalaga väravasse! 1:1!
13:25
Kert Õun:  Värav JA OLEMAS! KRISTJAN TIIRIK! KINDLALT JA PEHMELT PAREMASSE NURKA! VÕTA ÕPPUST RONALDO!
13:26
Külastaja Sarvik kommentaar
Päris tore päev sul tulemas Ivar :D Vähemalt näed väravaid
13:26
13:27
Kert Õun:  Ja Tammeka fännid laulavad: "On ainult üks Kristjan Tiirik!"
13:27
Kert Õun:  Nüüd oli penaltihõngu ka Tammeka värava all, kuid narvalaste kasuks penaltit ei määratud.
13:28
Külastaja Alek kommentaar
ma loodan, et ronaldo võtab tiirikult õppust.
13:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav27. minutil viib Voskoboinikov Infoneti 2:1 juhtima! Mašitšev tsenderdas, Vabrit proovis vahelt võtta, kuid ei ulatanud ja Voskoboinikov pani palli peaga võrku.
13:28
Ivar Lepik: Rakveres mäng veidi rahunenud. Flora jaoks on tehtud, Tarval vaevalt siit midagi püüda enam on. Ehk auväravat? Seni pole muidugi pealelöögile jõutud veel.
13:29
Kert Õun:  Heast kohast Tammekale karistuslöök! Tiirik jälle juures. 28. minut!
13:29
Kert Õun:  Aga napilt üle!
13:30
Külastaja lol kommentaar
"ei anna kunagi alla", 20. minut ja mehed loobunud
13:32
Ivar Lepik:  Nüüd on Tarval võimalus! Nurgalöögist saab Kuusk jalaga lööma, aga napilt-napilt mööda!
13:34
Kert Õun:  Narvas on mäng muutunud lahtisemaks. Kodumeeskond on mitmel korral olnud lähedal kasti murdmisele, kuid seni Tammeka kaitsjad värisenud ei ole.
13:35
Kert Õun:  OIOI! Nesterov sai tsenderdusest peaga löögile, kuid Pechter püüab mõningase ebakindlusega!
13:37
Kert Õun:  Transile jäeti potensiaalne penalt määramata! Väljaku eri kohtadest kostub värvikaid venekeelseid väljendeid.
13:37
Ivar Lepik:  Rannamäe mängiti nüüd Toomiga vastamisi, aga Flora vaht jõuab pallini esimesena ja üks-ühele Rannamäe ei jõuagi.
13:37
Kert Õun:  Trans surub! järjekordne nurgalöök!
13:39
Ivar Lepik: Värav 39. minut ja Rauno Alliku neljas!
13:39
Ivar Lepik:  Lihtsalt saab kaitsjate selja taha liikumisele palli, teeb Susi ees ka väikese pette ja lükkab võrku ära.
13:39
Kristjan Remmelkoor:  Infonet lükkas pikalt keskväljal palli, kuniks Volodin lõi vasakuga kauglöögi mööda.
13:40
Kert Õun:  Mäng on muutunud tulisemaks nii platsil kui ka treeneripingil, kus mõlemad pooled lärmi teevad.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Värav40. minutil lööb Kulinitš 3:1 Infonetile, realiseerides kiirrünnakul Voskoboinikovi söödu!
13:41
Ivar Lepik:  Tukiainen võetakse karistusala joonel maha.
13:42
Kert Õun:  Vahelduseks sai Tammeka ohtlikult löögile, kuid Matrossov tõrjub. Nurgalöök Tammekale. 40. minut!
13:42
Kert Õun:  Trans klaarib.
13:43
Ivar Lepik: Mängitakse Beglarišvilile löögi peale, aga madal terav pall alt nurgast mööda.
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev näitas häid triblamistrikke ja teenis Infonetile karistuslöögi, mille järel pääses kastist löögile Voskoboinikov, kes oli ebatäpne.
13:45
Ivar Lepik:  Üleminuteid ei anta. Alliku 4, Tarvas 0. Vaatame, mida teine 45 minutit toob.
13:45
Kert Õun:  Umarov saab karistusalas palli omaks, kuid lööb otse Pechterile sülle!
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes ka Lasnamäel. Infonet - Pärnu 3:1.
13:46
Kert Õun:  Sama ka Narvas - kohtunik vilistab 45. minuti täitumisel.
13:57
Külastaja Rallikas kommentaar
Oh kui hea. Saab lõpuks selle EMi pasa kõrvale ka jalgpalli näha.
14:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Lasnamäel on alanud!
14:00
Kert Õun:  Teine poolaeg Narvas!
14:01
Ivar Lepik:  Teine poolaeg läks ja Floral mõned vahetused ka: Albert Prosa ja Maksim Gussev on sisse tulnud, Gert Kams ja Zakaria Beglarišvili välja. Joseph Saliste on esialgu äärekaitsesse langenud.
14:02
Ivar Lepik:  Sisuliselt 4-4-2 praegu.
14:02
Ivar Lepik:  Tarval esimese hooga ei märka vahetusi.
14:02
Kert Õun:  Trans alustab tuliselt. Esimene nurgalöök midagi endaga ei toonud. Nüüd uus!
14:03
Kert Õun:  Kuid ka teine nurgalööok ohtu ei tekitanud.
14:03
Kert Õun:  Tundub, et Narvas on vihmasadu vähenenud.
14:04
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikovil suurepärane võimalus! Kruglov annab ilusa pika söödu, Vosko väldib suluseisu ja pääseb kaitseliini taha, võtab rinnaga palli vastu ja tõstab selle üle Vabriti, kuid napilt väravast mööda.
14:04
Ivar Lepik:  Aga mina sain poolajal süüa lihaleiba, mida sel korral staadionile tulnutele tasuta jagati ja anda söödu Rauno Sappinenile - päev korras.
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Infonetil mitu ohtlikku tsenderdust järjest, lõpuks saab Pärnu palli puhastatud.
14:06
Ivar Lepik:  205 pealtvaatajat Rakveres. Ilm tegelikult on päris mõnus, aga eks see mäng Floraga ei anna võibolla lootust ka kohalikele. Kahjuks.
14:08
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitš proovis ülikauge pommlöögiga kübaratrikki vormistada, Vabrit tõrjus rusikatega.
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus54. minutil Infoneti esimene vahetus: Mašitšev välja, Rättel sisse.
14:09
Kert Õun:  Hoiatus Narvas on mäng läinud nii tuliseks, et hakatakse üksteist lükkama, mille tagajärjel teenisid kollased nii Tekko ja Umarov.
14:10
Ivar Lepik: Vahetus 56. minutil Kuokkanen välja ja Mihkel Saar platsile.
14:10
Kert Õun:  55. minut, nurgalöök Narvale!
14:12
Kert Õun: Vahetus  56. minutil teeb Trans vahetuse. Škinjov välja, Ivanov sisse.
14:13
Kert Õun:  57. PEHTER PUTTERDAB, KUID TAMMEKA KLAARIB!
14:14
Külastaja Ee kommentaar
Škinjov sai ka kollase ennem seda tõukamist ju. Teil see märkimata.
14:14
Kert Õun: Värav  59. TRANS VIIGISTAB!
14:15
Kert Õun:  UMAROV SUUNAB JAKOVLEVI KARISTUSLÖÖGI PEAGA PECHTERI SELJATAHA!
14:15
Kert Õun:  See oli tulemas!
14:15
kindlalt oli tulemas, märkimisväärne remark!
14:16
Ivar Lepik:  Rannamäe sai nüüd rünnaku moodi asjale ja lõpetas pealelöögiga, aga väga ebatäpne. Nüüd proovis Jograf Siim ka, aga jälle üle.
14:16
Kert Õun:  USKUMATU, KUIDAS SEE VÄRAV EI OLNUD. PALLI OLI NESTEROVSKI NINA ALL, KUID EI SUUTNUD SEDA REALISEERIDA!
14:17
Kert Õun:  Tammeka peab end kokku võtma, kui tahab siit vähemalt viiki saada.
14:19
entusiasti ja viitsimist ei ole näha tarva meestes, moto muutmise peale peaks mõtlema, kui nii jätkatakse
14:19
Ivar Lepik:  Posti riivas vist Tukiaineni pealöök ja jätkuolukorras virutati karistusala joonelt teravalt peale, aga napilt mööda. Viies oli lähedal.
14:19
Ivar Lepik: Vahetus  65. minutil vahetus ka: Mihkel Gull sisse, Münter puhkama.
14:19
Kert Õun:  Värav 64. Ja tuli ära!!! Narva Trans juhib! 2:1

14:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus65. minutil Infoneti teine vahetus: värava ja söödu kirja saanud Voskoboinikov välja, Golovljov sisse.
14:20
Kert Õun:  Umarov realiseerib peaga Nesterovi tsenderduse oskuslikult.
14:20
Kert Õun:  Ja Tammeka tabab posti! Taaskord Koskor! No ei ole õnne sel mehel täna.
14:22
Kert Õun:  Värav Kolmas! Jälle Umarov! Hättrikk!
14:22
pärast mängu tahaks viking lotto võidunumbreid ka, see on ilmselt pingelisem kui eesti jalgpall
14:23
Kert Õun:  Tammeka karistusalas oli paras segadus, kuid pall jõudis Umarovi ette, kes ka seekord ei eksinud.
14:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Pärnu esimene vahetus: Vihmoja välja, Könninge sisse.
14:23
Kert Õun:  Tammekal läheb ikka väga raskeks nüüd...
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus68. minutil sai Palatu kollase kaardi ka.
14:24
Kert Õun:  Hoiatus69. minutil teenib kollase Tšernuhhin.
14:26
Kert Õun:  Tauts on pikali maas. Meedikud on väljakul. Ei näe just hea välja.
14:29
Kristjan Remmelkoor:  Rättel libises, nagu ta oleks Prantsusmaa väljakutel.
14:30
Kert Õun:  Vahetus 74. minut vahetus Tammekal. Tauts välja ja Tšernjavski. Eelnevalt viga sanud Tauts sörkis küllalti reipalt platsilt minema. Tundub, et midagi hullu ei olnud.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Könningel on 75. minutil võimalus seis pingeliseks muuta. Ta saab Lukka tsenderduse järel palli jalaga kastis maha võtta ja lüüa, kuid löök läheb üle jala.
14:32
Ivar Lepik: Rannamäe sai põlve pihta hoobi ja on nüüd nii kaua pikali olnud, et Susi tuli ka kohale.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Pärnu teenib magusast kohast karistuslöögi.
14:32
Kert Õun:  Narvas on mäng muutunud võrreldes varasemaga rahulikumaks.
14:32
Ivar Lepik: Vahetus 78. Alliku välja ja Sappinen sisse. Flora viimane käik.
14:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Infoneti viimane vahetus: Mošnikov välja, Sobtšenko sisse.
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Könninge lööb soodsast kohast karistuslöögi müüri.
14:33
Ivar Lepik:  Rannamäe lonkab pingile ja Yao on valmis panemas.
14:33
Kert Õun:  OiOI! Tammeka kaotab rumalalt palli oma karistusala lähistel, Nesterov saab palli, kuid Pechter tõrjub. Ohtlik!
14:33
Kert Õun:  Nurgalöök!
14:33
Ivar Lepik:  Vahetus Yao sai ise oma vahetusetabloo kaasa võtta. 80. minutil ära tehaksegi. Vahetustega tänaseks kõik.
14:33
Külastaja hah kommentaar
Vähemalt Rakvere on see meeskond, kus Flora mehed saavad näidata, et nad oskavad väravaid lüüa. Kui juba Alliku suudab mitu väravat lüüa, siis see ütleb nii mõndagi Tarvase mängu kohta :D
14:34
Kert Õun:  Taaskord ei midagi. Ei ole need Transi nurgalöögid just ohtlikud olnud.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Kalimullin saab nurgalöögist peaga löögile, üle värava.
14:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Pärnu topeltvahetus: Lukka ja Hanson välja, Mardiste ja Lenk sisse.
14:37
Ivar Lepik:  Prosa raiskab, ei saa pallile korralikult pihta. Teine poolaeg endiselt 0:0.
14:38
Kristjan Remmelkoor:  19-aastase Martin Mardiste jaoks on tegemist meistriliiga debüüdiga.
14:40
Kert Õun:  VahetusVahetused Tammekal. 83. minut. Erko Litvjakov ja Rait Läll sisse.
14:40
Ivar Lepik:  "Neli - null on vähe," laulavad Flora fännid.
14:40
Kert Õun:  Vahetus85. minutil teeb Trans vahetuse. Plotnikovi asemel tuleb sisse Osjannikov.
14:41
Kert Õun:  Vahetus86. minutil vahetab Trans taas. Kübaramees Umarov välja ning sünnipäevalaps Barkov sisse, kellel täitus 24. eluaastat.
14:43
Ivar Lepik:  Penalti Florale! 89. minutil.
14:43
Ivar Lepik:  Mihkel Saar võtab Sappineni maha lihtsalt. Prosa lööma.
14:43
Ivar Lepik: Värav  90. minutil alla nurka. Prosa, 5:0.
14:44
Ivar Lepik:  Kolm lisaminutit.
14:45
Kert Õun: 90. saab Kiidron läbi. Üks-Ühele, kuid Kiidron lööb otse väravavahile kätte!
14:45
Kert Õun:  Kolm lisaminutit ka Narvas!
14:47
Kert Õun:  90+2 Tammekale heast kohast karistuslöök! Võimalus seisu parandada.
14:47
Kert Õun:  Tiirik põrutas müüri...
14:47
Ivar Lepik:  Läbi. 5:0 Florale!
14:48
Kristjan Remmelkoor: Lasnamäel lõpuvile. Kindlalt mängu kontrollinud Infonet teenib esimese poolaja väravatest Pärnu üle 3:1 võidu.
14:49
Kert Õun:  Värav Värav Värav Värav Värav OPAAAAAA!!! Milline värav Narvale! Suurepärane kauglöök Prošinilt lati alla!