Pühapäev, 19. juuni 2016
18:54
Kris Ilves: Tere õhtust!
18:55
Kris Ilves: Täna on Premium liigas neli mängu peetud. Üks veel siis ootamas ees. Levadia - Paide algkoosseisud on samuti uudises olemas.
18:57
Kris Ilves: Infonet võttis vähemalt korraks liidrikoha enda kätte, aga Levadia võib selle täna tagasi võtta.
19:00
Kris Ilves: Kadriorus pandi pall mängu.
19:01
Kris Ilves: Tundub, et Paide fänne on väga palju kohale läinud. Elavad häälekalt kaasa.
19:03
Külastaja Ee kommentaar
Ma lugesin umbes 4-6 kokku, ei ole just palju. Aga hea seegi.
19:03
19:03
Kris Ilves:  Värav JUBA OLEMAS!
19:04
Kris Ilves: Rimo Hunt viib Levadia 1:0 ette!
19:04
Kris Ilves: Paremalt äärelt tehti kõik ilusti ära. Kobzar söötis kastis madala söödu Hundile, kes palli põhimõtteliselt tühja lükkas.
19:06
Kris Ilves: Teine väga lähedal!
19:06
Kris Ilves: Paide ei ole ennast käima alguses saanud. Selle 5-6 minutiga on tehtud väga palju kergeid vigu.
19:09
Kris Ilves: Aga nüüd on jõudnud ka Paide esimest korda Levadia karistusalasse. Kohe oli ka lubav võimalus, aga kõik lõppeb sellega, et Lepmetsale tehti viga.
19:10
Kris Ilves: Morozov kastis pikali maas. Tundub, et asi on halb - arstid väljakul ja mängija väga tõusta ei suuda.
19:10
Kris Ilves: Aga arvatavasti suudab ikka mängu jätkata.
19:11
Külastaja lohh kommentaar
krt morozov iga kahe mangu tagant vigane
19:12
Kris Ilves: Kobzar on teravalt alustanud. Taas sööt kasti, aga Marini akrobaatiline löök Paide väravat ei ohusta.
19:12
Kris Ilves: Hundile oli see tänavu alles teine tabamus liigas.
19:14
Kris Ilves: Jasper võttis kolm meest ette ja oli kasti suundumas, aga lõpuks kaotas siiski palli.
19:16
Kris Ilves: Lomp teeb karistusala lähistel vea ja Levadial hea võimalus.
19:17
Kris Ilves: Mirantšuk proovib otse peale lüüa, aga posti kõrvalt mööda siiski.
19:18
Kris Ilves: Värav HUNT TEINE!
19:18
Kris Ilves: Taaskord lükkas tühja.
19:19
Kris Ilves:  Gandolt suurepärane sööt Marinile paremale äärele, kes lükkas omakorda edasi Hundile. Löök tühja ja 2:0 on tõsiasi.
19:21
Kris Ilves:  Värav 3:0!
19:21
Kris Ilves: Täiesti uskumatu. Paide kaitse on esimesed 20 minutit ikka väga mannetu.
19:22
Kris Ilves: Mirantšukilt hea sööt kasti, kus Kobzar on täielikult ära unustatud. Külmavereliselt mängib veel ka Küti üle ja lükkab võrku ära.
19:22
Külastaja ornitoloog kommentaar
Rähni kogemused?
19:23
Kris Ilves: Tundub, et täna ei ole nendest kogemustest väga abi.
19:24
Kris Ilves: Marin saab kastist veel proovida, aga Kütt püüab.
19:26
Kris Ilves: Podholjuzin saab Jasperilt korraliku löögi jalgadesse, aga ei midagi tõsist.
19:28
Kris Ilves: Levadia ei ole küll midagi erilist teinud, aga Paide on ikka väga õnnetu mängupildiga.
19:31
Kris Ilves: Marin!
19:31
Kris Ilves: Väga õnnelikult pall põrkas kastis Marinile ette ja oli Kütiga vastamisi, aga löök ebaõnnestus täielikult.
19:35
Kris Ilves:  Viimastel minutitel on mäng rohkem Levadia poolel toimunud, aga olukordi luua ei suudeta.
19:37
Kris Ilves: Mirantšuk purjetas keskväljal meestest mööda, aga otsustav sööt Marinile jäi siiski andmata.
19:40
Kris Ilves: Marin on hea poolaja teinud. Pidevalt leitakse teda paremalt äärelt ja mängija suudab ka pallid kasti toimetada.
19:40
Kris Ilves:  Oioi!
19:41
Kris Ilves: Mirantšuk tegi Hundile kõik ette ära, aga ründaja ei suuda palli tabada korralikult.
19:42
Kris Ilves:  Esimene suurem võimalus Paidel.
19:42
Kris Ilves: Roosnupp võidab äärel palli ja suudab selle värava ette sööta - esimest korda pidi sekkuma ka Lepmets.
19:45
Kris Ilves: Ratnikov teeb head pressi! Kütt on raskustes, aga midagi väga ohtlikku ei sündinud.
19:46
Kris Ilves: Poolaeg!
19:46
Kris Ilves: Levadia otsustas 20 minutiga ära, aga teine poolaeg veel ees.
19:52
Külastaja asd kommentaar
Lomp ei ole üldse mängus sees magab oma mehe kogu aeg maha
19:59
Kris Ilves: Kohe on algamas teine poolaeg. Levadia mehed jõudsid varem väljakule, kohe ka Paide mängijad kohal.
19:59
Kris Ilves:  VahetusLevadia vahetab poolajal: Kobzar välja ja Gatagov sisse.
20:00
Kris Ilves: VahetusPaide toob ette Zahovaiko. Lahkus Valge.
20:00
Kris Ilves: Aga teine poolaeg läks käima!
20:02
Kris Ilves:  Marin ei suuda üks-üks olukorda ära lahendada.
20:02
Kris Ilves: Hea sööt üle Paide kaitsjate ja Marin oli üksi Küti vastu, aga ei suuda realiseerida.
20:04
Kris Ilves: Zahovaiko tekitab endale võimaluse. Vasakuga kasti lähistelt proovib Lepmetsa, kes toob alt nurgast ära.
20:05
Kris Ilves: Lepmets taas tõrjub!
20:05
Kris Ilves: Tõrjub ka Kütt!
20:06
Kris Ilves: Teisel poolajal on mäng olnud oluliselt haaravam. Tempo on hea!
20:07
Kris Ilves: Jasper on Levadia kastis pikali maas. Võitluses Ojamaaga väänas pahasti jalga.
20:08
Kris Ilves: Suurepärane võimalus Gatagovil!
20:09
Kris Ilves: Söödud üle kaitseliini hetkel Levadial toimivad. Gatagov oli Kütiga vastamisi, aga hetkel jäi veel skoor muutumata tänu Küti heale tõrjele.
20:11
Kris Ilves: Huvitav olukord. Tsenderdus Zahovaikole jääb kõrgeks ja püüab käega palli kinni, aga Tohver ei viitsind kollast anda.
20:12
Kris Ilves: Kas taas käsi?
20:12
Kris Ilves: Zahovaiko tsenderdab kasti ja Jasper üritas käega väravat lüüa. Seekord tohver märkas ja andis kollase.
20:13
Külastaja R. kommentaar
Sellises olukorras polegi kollane kaart vajalik.. oleks Zahhovaiko seljataga mõni mängija olnud, kelleni oleks pall jõudnud, kui käega poleks võtnud siis kollane.. antud hetkel õige otsus.
20:18
Kris Ilves: Marin on endale uue välimuse saanud. Ühel meie toimetajal on sarnane soeng.
20:19
Kris Ilves: Kui vahepeal juba tundus, et Paide on mängu tagasi saamas, siis nüüd on Levadia taas mängu enda kontrolli alla saanud.
20:20
Kris Ilves: Zahovaiko hoidis kastis hästi palli, jõudis ka löögile, aga korralikult üle värava.
20:22
Kris Ilves:  VahetusPaide vahetab: Jasper välja, Kukebal tema asemele.
20:23
Kris Ilves:  Gatagov proovib kaugelt. Kütt tõrjus äris kindlalt.
20:27
Kris Ilves:  HoiatusMängu teise kollase teenib Gatagov.
20:28
Kris Ilves: Võttis Paide kontra maha ja selge kaardi koht.
20:28
Kris Ilves:  VahetusLevadia vahetab. Raudsepp asendab Mirantšuki.
20:31
Kris Ilves: Mõlemal meeskonnal veel üks vahetus alles - Paide ju võiks kedagi ründavat sisse tuua?
20:31
Kris Ilves: 15 minutit minna, enam pole küll midagi kaotada.
20:34
Kris Ilves: Tundub, et Levadia lükkab rahulikult lõpuni ära. Ei ole keegi eriti vaimustuses mõttest üks veel lüüa.
20:36
Kris Ilves:  VahetusLevadia teeb viimase vahetuse. Ratnikov välja, Kaljumäe tema asemele.
20:37
Kris Ilves: Rooba oma viimast vahetust ei plaani veel teha.
20:38
Kris Ilves:  Kase eksis kaitses halvasti ja Marin sai kohe proovida, aga löök takerdus kaitsjasse.
20:39
Kris Ilves: Lepmets peab oma oskusi näitama. Rikošetist tulnud tsenderdus oli suundumas raamide vahele.
20:41
Külastaja oll kommentaar
Kas Kase on Paide eest väravat löönud?
20:41
Kris Ilves: Jah. Tänavusel hooajal kaks Tarva võrku ja üks Pärnule.
20:42
Kris Ilves: Vahetus Teeb ka Paide oma viimase vahetuse ära. Naggel asendab Sinilaidi.
20:42
Kris Ilves: PENALT!
20:43
Kris Ilves: KÜTT TÕRJUB!
20:44
Kris Ilves: Päris kehv penalt Gatagovi poolt. Üsna keskele ja Kütt teeb korraliku tõrje.
20:44
Kris Ilves:  Värav NELJAS TULI KKA ÄRA!
20:45
Kris Ilves: Marinilt hea pall kasti, mis lendab kõikidest mängijatest üle. Värava ees oli ainult Levadia mängijaid ja täna juba kolmas täiesti tühja. Seekord Morozov.