15:29
Rasmus Voolaid: Tere! Oleme kuumuse käest tuppa kolinud, et jätkata EM-i nautimist.
15:30
Külastaja EM kommentaar
Tere! Täna esimene, esimese mängu ajal mid ei ole aga õhtul olemas. Täna tundub ikkagi, et on kolm mängu kus kindel võitja. See EM on üldse mitte standardne seega mine tea. FRA_IRA mängus sellist kättemaksu hõngu aga teistes puudub nagu ekstra motivatsioon. Kolm mängu eees ja loodame, et väiksemad hakkavad vastu.
15:31
Rasmus Voolaid: Kõva ilm on küll ikka, mulle meeldib selline 30+.
15:34
Rasmus Voolaid: Mul on praegu akna taga 32 kraadi, aga Lyonis, kus kohe mängima hakatakse, on 23.
15:35
...aga tulen FRA-IRL lisajaks tagasi :)
15:36
Rasmus Voolaid: Aga veidi uudiseid kah:
15:37
Rasmus Voolaid: Algkoosseisudes üllatusi pole, täpselt nii võis ka eeldada.
15:45
Külastaja Fra kommentaar
Rasmus, kas sa oled kohapeal?
15:45
Rasmus Voolaid: Tartus küll, Lyonis või mujal Prantsusmaal mitte.
15:46
Rasmus Voolaid:
15:46
Rasmus Voolaid: Veel uudiseid: Darijo Srna lõpetas oma koondisekarjääri!
15:48
Külastaja külastaja kommentaar
Igav mäng tuleb
15:48
Rasmus Voolaid: Igav nagu ühepoolne või igav nagu eilne Horvaatia - Portugal?
15:53
Külastaja asdf kommentaar
Ma ei tea, mina nautisin väga Horvaatia vs Portugali mängu. Samas Walesi vs Piiri mängu ma ei nautinud. EI tea, milles põhjus.
15:53
Rasmus Voolaid: Kusjuures ma olen nõus. Taktikaliselt oli eileõhtune mäng väga põnev ja pinge oli kogu aeg sees.
15:59
Külastaja kx kommentaar
mis arvate kas läheb lisaajale?
15:59
Rasmus Voolaid: Prantsusmaa tuleb ilmselt tormiliselt peale ja kui neil esimese paarikümne minutiga ära ei õnnestu lüüa, siis isegi täitsa reaalne, et läheb.
16:02
Rasmus Voolaid: ESIMESEL MINUTIL! PAUL POGBA LÄHEB RUMALALT LONGILE TAGANT SISSE!
16:03
Rasmus Voolaid: Värav BRADY POSTIST SEES! MILLINE ALGUS!
16:08
Rasmus Voolaid: Nonii, Payetil ülimagusa koha pealt löök. Klubikaaslane väravas.
16:08
Rasmus Voolaid: Otse Randolphile sülle.
16:17
Rasmus Voolaid: Prantsusmaa küll domineerib ja hoitakse palli, aga mehed on närvilised ja ei tule asjad väga välja.
16:21
Rasmus Voolaid: Iirimaale mittekusagilt jälle ohtlik olukord!
16:23
Külastaja hans kommentaar
viimati olid prantslased kaotusseisus novembris inglismaa vastu...
16:23
Külastaja Hhahaha kommentaar
Mida kuradit see etv kommentaator vingub Llorise kallal?
16:24
Prantslaste kaitse on hädine
16:24
Rasmus Voolaid: Poba pani 30 pealt küllaltki rahuliku karistuslöögi ristnurga suunas, aga Randolph jõudis rahulikult ette.
16:25
Nii kaugelt pole sirgjoonelised pallid ohtlikud
16:26
Rasmus Voolaid: Hoiatus Coleman võttis Payeti maha ja esimene kaart on tõsiasi.
16:27
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kantele kaart ja potentsiaalne veerandfinaal jääb tal vahele.
16:28
Täna tulevad kaardid lihtsalt
16:28
16:31
Rasmus Voolaid: Long sai haiget, vanameister Keane'i võimalus?
16:35
Rasmus Voolaid: Long on nüüd rahulikult edasi pannud ja praegu küll vahetus ei paista.
16:35
Rasmus Voolaid: Ja jälle iirlane pikali, nüüd Hendrick.
16:36
Rasmus Voolaid: Prantsusmaa fännid on väga kurjad.
16:39
Rasmus Voolaid: Tõesti nõus Voolaidiga (!), et iga kord, kui pall on Prantsusmaa kastis, siis on jube paanika lahti.
16:39
Rasmus Voolaid: Umbes neli korda on olnud ja neli ohtliku olukorda iirlastel ongi.
16:41
Rasmus Voolaid: HoiatusHendrick tahtis aega mängida ja lõi pärast vea teenimist palli minema, kollane!
16:42
Rasmus Voolaid: Duffy sai vabalt peaga lüüa, aga napilt mööda!
16:44
Rasmus Voolaid: HoiatusRamile kaart ja ka tema ei saa veerandfinaali mängida. Hendricku kaart tähendas sama.
16:44
Külastaja realist kommentaar
Kante, Rami või see Hendrick jätavad väljakukkumise korral mängu vahele alles septembris jah
16:45
Rasmus Voolaid: Ma ei julge öelda, kas see MM-valikturniirile ka edasi kandub. EM-valikturniirile kindlasti.
16:45
See kollaste lend võib hakata punaseid tootma.
16:46
Rasmus Voolaid: Nüüd oli Iirimaa karistusalas kõva paanika, aga ei Payet ega Griezmann ei löönud ära! Kolm minutit veel minna.
16:49
Mis arvate kas Iirimaa hakkab teine poolaeg veel rohkem seisu hoidma?
16:49
Rasmus Voolaid: Kahtlemata, miks nad üldse peakski ise väravat meeletult otsima?
16:49
Rasmus Voolaid: Ja poolaeg!
16:50
Rasmus Voolaid: Huhu, mis poolaeg! Sellist mängu on väga haarav vaadata. Platsil kõva lahing ja samal ajal ka meeste peades, Rizzolilt samuti väga super poolaeg.
16:52
Külastaja . kommentaar
See turniir nagu suured meeskonnad ei suuda enda võimeid näidata.
16:52
Rasmus Voolaid: See on ikka tihti nii. Eelmisel MM-il olid ka kõik suured kaheksandikfinaalides hädas. Nii Prantsusmaa, Saksamaa kui ka näiteks Holland.
16:54
Rasmus Voolaid: No mis kostate?
16:55
Vahel on näidanud taset, aga viimasel ajal varju jäänud.
16:56
Mis oleks kui täna Iirimaa, Slovakkia, Ungari edasi saavad ...
17:05
Rasmus Voolaid: VahetusComan platsile, Kante ära. Prantslased tulevad ründama.
17:05
17:06
Rasmus Voolaid: Tundub, et Matuidi on nüüd see hoidvam poolkaitsja, kus varem oli Kante.
17:08
Rasmus Voolaid: KOSCIELNYL HIILGAV VÕIMALUS, AGA EI ULATUNUD RAAMI SUUNAMA!
17:09
Prantslased teevad lihtsaid pallikaotusi
17:15
Rasmus Voolaid: Matuidi pommitas kõvasti vasakuga, aga Randolph lükkab nurgalöögiks. Matuidi ja Pogba kordamööda tõusevad kõrgemale, teine püsib samal ajal all.
17:17
Rasmus Voolaid: Värav GRIEZMANN VIIGISTAB!
17:17
Rasmus Voolaid: Rizzoli annab edu ja prantslased kasutavadki ideaalselt ära! Hea tsenderdus Sagnalt ning Griezmann lükkab peaga ära!
17:19
Rasmus Voolaid: Mis asja, Rizzoli? Kuidas jääb selline rikošett nägemata, kui pall muutis umbes 10 meetrit suunda.
17:20
17:20
Rasmus Voolaid: Värav GRIEZMANN TEINE!
17:21
Rasmus Voolaid: NÜÜD ON LYONIS PIDU!
17:24
Rasmus Voolaid: Aga Prantsusmaa kaitse jätkuvalt väristab! Vahe on ju ainult üks värav, mängu on küll ja veel.
17:25
Rasmus Voolaid: Vahetus Murphy ära ning Jon Walters platsile.
17:25
Kas nüüd hakkavad prantslased seisu hoidma?
17:25
Rasmus Voolaid: Eemaldamine DUFFY VÕTAB VIIMASE MEHENA GRIEZMANNI MAHA!
17:26
Rasmus Voolaid: Karistusalajoonelt löök. Payeti koht!
17:27
Rasmus Voolaid: Mida Pogba teeb? Kükitab müüri ette.
17:27
Rasmus Voolaid: Nüüd lükati Giroud lihtsalt pikali. Mis toimub?
17:27
Rasmus Voolaid: Aga Griezmann lõi vastu Giroud'd.
17:28
Rasmus Voolaid: Vahetus O'Shea väljakule, McClean ära. Keskkaitsjat oli vaja.
17:28
Tuli turniiri esimenenotse punane ära
17:29
Mis asja need prantslased korraldavad? :D
17:30
Rasmus Voolaid: Griezmann on nüüd koos Morata ja Bale'iga kolme värava peal.
17:30
17:31
Rasmus Voolaid: VahetusMcCarthy välja, Hoolahan platsile.
17:33
Rasmus Voolaid: Vahetus Giroud ära, Gignac sisse.
17:34
Rasmus Voolaid: Hoiatus Long suutis kusagilt kollase võtta.
17:36
Rasmus Voolaid: Gignac latti!
17:36
Rasmus Voolaid: Nüüd on Iirimaa hädas, üks veel ja mäng on sisuliselt tehtud.
17:37
Rasmus Voolaid: Kontratele tuleb aga veel loota, sest Prantsusmaa kaitsjad ei ole liiga head.
17:41
Rasmus Voolaid: Teateid Saksamaa koondise juurest: Mario Götze on väidetavalt pingile istutatud.
17:45
17:46
Rasmus Voolaid: Walters proovis üle pika aja Iirimaa eest midagi korda saata, aga löök lendas mööda.
17:46
Rasmus Voolaid: Umbes seitse minutit koos üleminutitega on veel aega.
17:50
Rasmus Voolaid: Kaks lisaminutit veel aega.
17:52
Rasmus Voolaid: Ei jõua ikkagi iirlased ja prantslased veeretavad selle mängu ilmselt lõpuni.
17:52
IRL väsib, aga kui FRA veel üritab siis ka IRL võimalusi :)
17:52
Rasmus Voolaid: Oli Griezmanni kübaratrikk lähedal, aga ei!
17:52
Rasmus Voolaid: Randolph on täna Iirimaa väravasuul päris hästi seisnud.
17:53
Rasmus Voolaid: Vahetus Coman võeti 90+3. välja, alles poolajal ta tuli, aga nüüd Sissoko platsile.
17:53
Hea tõrje või Grismani halb peale löök , pigem eksis ründaja oli hattrick õhus.
17:53
Rasmus Voolaid: JA PRANTSUSMAA SAI EHMATUSEGA IIRIMAAST JAGU!
17:54
Hea mäng tänase päeva alguseks :)
17:54
18:04
Rasmus Voolaid: Saksamaa ja Slovakkia algkoosseisud on nüüd uudises olemas, refreshige!
18:16
Rasmus Voolaid: Sõbrad omavahel. Nagu eile Ronaldo ja Modric.
18:22
Rasmus Voolaid: Slovakkia ja Saksamaa mängisid omavahel alles kuu aja eest, kui Augsburgi basseinis toimunud kohtumise võitis 3:1 Slovakkia. Aga tõesti, teisel poolajal sisuliselt maast söötu lükata ei saanudki.
18:36
18:50
Rasmus Voolaid: Nonii, kümme minutit teise mängu alguseni. Mis tunded valitsevad?
18:52
Llooooodan slovakkia peale täna
18:52
Rasmus Voolaid: Kõik neutraalsed fännid ilmselt loodavad väikestviisi Slovakkiale.
18:55
Külastaja prints kommentaar
prinsil on prantusmaal kreitsmann ja slovakkial veis
18:58
Rasmus Voolaid: Hümnispetsialistid? Annate kellelegi laulmise põhjal edu?

19:01
Külastaja lala kommentaar
Sain teada just, et Lahm oli Mooses.
19:01
19:08
Tere! Hümni laulmise järel edu ei anna :) Elekter tagasi, äike läinud.
19:09
Rasmus Voolaid: Esimesed seitse minutit on olnud ainult Saksamaa.
19:09
Rasmus Voolaid: Värav JEROME BOATENG!
19:09
Rasmus Voolaid: Nurgalöögi järel jõuab pall keskkaitsjale hästi jala peale ning vägev kauglöök lõpetab väravas!
19:10
8 min ja 1:0 GER juhib ilus kauglöök maad mööda.
19:13
Külastaja sda kommentaar
Huvitav taktika, et keskkaitsja jäetakse kasti joonele lööjaks :D Aga kvaliteet oli hea
19:13
Saksa masina värk töötab kenasti, Slovakkia läheb raskeks.
19:14
Rasmus Voolaid: Hoiatus SKRTEL TEKITAB PENALTI!
19:15
Penalti 13 min, Özil lööb, väravavaht tõrjus. Lahe.
19:15
Rasmus Voolaid: Väga rahulikult läks lööma ja Kozacik võtab kindlalt ära.
19:15
err lehelt vaadates ikka väga maas vist, soccernetis tulin minut enne :D
19:15
Edasise mängu huvides penalti tõrje on hea
19:19
Ei tea kas eile Atkinson laulis ka hümni kaasa...
19:19
Vasaku jalgne Özil lõi lihtsalt, väravavaht sirutas kenasti välja. Tubli töö nii lihtsalt ikka ei saa lüüa.
19:19
19:21
Ilus ühe puutega Boetng paneb alal nurka.
19:25
19:25
Rasmus Voolaid: Xhaka lõi ju ka eile mööda. Wengerile vist väga ei meeldi...
19:27
Hästi löövad sakslased kaugelt
19:28
Rasmus Voolaid: Khedira proovis jah täpselt samamoodi nagu Boateng.
19:39
Jätkub sama teema Saksa surub.
19:42
Kohtunik on kuidagi väga jõulise liini võtnud. SLO sai hea rünnaku Neuner lõi puhtaks aga ennem seda oli selge lükke selga ja GER mehed selgelt mängisid jalgadesse ja võtsid SLO palli ära.
19:42
Rasmus Voolaid: MANUEL NEUER!
19:42
Rasmus Voolaid: Paremalt tuli Pekarikult suurepärane tsenderdus ja Kucka pealöögi võttis lati alt Neuer ära!
19:42
Super tõrje Neuer:)
19:44
Rasmus Voolaid: Värav MARIO GOMEZ!
19:44
Rasmus Voolaid: Just oli Slovakkia ohtlik, aga nüüd külm dušš.
19:44
Rasmus Voolaid: Draxler viis kandikul palli kohale ja Gomez lükkas ära.
19:44
Gomez lõi 2:0 lihtsalt. Sakslased aeti vihaseks.
19:46
Rasmus Voolaid: Draxler on ilmselt esimese poolaja parim või vähemalt üks parimaid olnud - väga hästi on äärtel tööd teinud.
19:46
19:47
Rasmus Voolaid: Poolaeg!
19:48
19:50
Saksamaa tahab ilma lisaajata hakkama saada. Pole mõtet lisaajal liigselt energiat raisata
19:57
Külastaja asd123 kommentaar
Kes Saksamaa paremkaitses on?
19:57
Rasmus Voolaid: Kimmich.
20:02
Rasmus Voolaid: Vahetus Weiss ära, Greguš poolajal platsile.
20:02
Rasmus Voolaid: Läksime!
20:03
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kimmich võtab kohe esimesel minutil endale kollase.
20:04
Rumala hoiatuse
20:04
Slovakid panid käigu juurde
20:05
20:07
Rasmus Voolaid: Aii, väga ilus rünnak Slovakkialt, aga Kucka kuul lendas otse Neueri kinnaste suunas.
20:08
20:10
Rasmus Voolaid: Nüüd Slovakkial lubava koha pealt löök.
20:11
Rasmus Voolaid: Hamšiku löök puutus Hummelsit, aga nurgalööki ei anta. Marek on tusane.
20:15
Külastaja RealFan kommentaar
McGyveri teip .. props
20:17
Rasmus Voolaid: Slovakid punnivad küll, aga klassist jääb täna ikkagi puudu.
20:17
Rasmus Voolaid: Draxler proovis kahe slovaki vahel väga vägevalt trikitada, aga kaotas tasakaalu ja kukkus.
20:18
Kuco ongi Kucka?
20:20
Rasmus Voolaid: Värav DRAXLER VAJUTAB KOLMANDA!
20:20
Saksa liinid on ühtlasemad. Pigem keskväli sakslastel ikka oluliselt tugevam Özil, Drexel, Kroos kui mõned nimed välja öelda. Keegi pole super mees aga jube ühtlane.
20:20
Rasmus Voolaid: Toni Kroos on ikka suhteliselt super.
20:20
Rasmus Voolaid: Pall jõuab täiesti vabana seisnud Draxlerini, kes rahulikult üle puusa ära vajutab. Igati teenitud värav sellele noormehele.
20:21
Rasmus Voolaid: 3:0 ongi vist selle turniiri seni suurim võit, kas tuleb uus rekord?
20:21
Rasmus Voolaid: Vahetus Duriš ära, Šestak platsile.
20:22
Löök nagu ei tulnutki väga välja aga 2-3 meetri pealt väravavaht ei jõuagi reageerida.
20:24
Rasmus Voolaid: Hoiatus Hummelsile kaart.
20:24
Külastaja Till kommentaar
Tere
20:25
Rasmus Voolaid: Duricalt jõhker pomm ja napilt mööda. Slovakid võitlevad ja see on sümpaatne!
20:25
Kolm väravat maas "tempost" 2 väravat mängu kohta. Kas tuleb ära turniiri lõpuks?
20:26
Rasmus Voolaid: Ei usu, ilmselt tuleb play-offis paar 0:0 viiki.
20:28
20:29
Rasmus Voolaid: Vahetus Boateng ja Draxler välja, Höwedes ja Podolski platsile.
20:30
Rasmus Voolaid: Tore, Podolski on äge vana!
20:31
Hispaania v itaalia ehk lõpetab saksa seeria järgmises ringis :D
20:31
Rasmus Voolaid: Ja tuleb ka Basti!
20:31
Vahetusemehed tahavad ka näidata ja löövad veel paar tükki ära.
20:33
Rasmus Voolaid: Vahetus Khedira ära, Schweinsteiger platsile.
20:35
Lahm tegi ikka õohe otsuse , et lõpetas koondisega ja anfis järje noortematele
20:35
20:38
täiesti müstiline tegelt et Ronaldo on Podolskist isegi vanem. Podolski ikka päris kiirelt alla käinud
20:38
Rasmus Voolaid: No allakäimine on suhteline mõiste, kui sa lööd 13 väravat hooajaga. :)
20:39
Rasmus Voolaid:  Tõsi, Türgis, mitte Premier League'is või Bundesligas.
20:42
Rasmus Voolaid: Vahetus Gyömber välja, Salata sisse.
20:48
Rasmus Voolaid: Kroos oli väga lähedal, aga Kozacik tõrjus.
20:48
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kuckale veel kaart.
20:49
Rasmus Voolaid: Ja kõik!
20:50
Rasmus Voolaid: Lugege mängu ülevaadet: Die Mannshaft näitas esimest korda võimu.
20:55
Rasmus Voolaid: Oijah, Löw nuusutas täna siis oma kaenlaauku. Vaata siit!
21:05
Belgia nõrgim lüli on kahtlemata see keegi Meunier seal kusagil kaitses
21:13
Rasmus Voolaid: 19 aastat tagasi lõi siis tänane Belgia peatreener Marc Wilmots värava sellisele mehele nagu Gabor Kiraly. Ja ta polnud dressipükstes!
21:28
Tere! Pärast seda mängu pani dressipüksid jalga :)
21:45
Rasmus Voolaid: Kusjuures praegu hakkab küll tänase päeva viimane mäng, millest Soccernet.ee LIVE-ülekande teeb, aga juba kell kolm öösel läheb USA-s lahti Copa America finaal, millest meil samuti LIVE on! Lugege lähemalt siit.
21:49
Rasmus Voolaid: Aga tuleme mängu juurde: täna pole veel ühtegi lisaaega, tuleb?
21:51
Külastaja nn kommentaar
tuleb!
21:53
Pigem ei. Kelle 16:00 paiku sai juba öeldud, et kõige kuumem mäng saab olema FRA-IRL vahel. Belgia peaks üles sõitma.
21:53
Rasmus Voolaid: ETV tõrjete rubriik on samuti kummaline. Eilne Fabianski oleks minu hinnangul pidanud kindlasti sees olema.
21:54
Rasmus Voolaid: Meenutage seda siit.
21:55
Väga kahtlane TOP oli see, Fabianski oma oleks esimeseks pannud
21:55
Ja penalti tõrje, mis tehti määruste vastaselt peaks olema väljas.
21:55
Rasmus Voolaid: See oli, jah, samuti veider. Tänane Neueri oma isegi oleks väärinud.
21:56
Keegi võiks kirjutada meie nimel, et Fabjanski tõrje vähemalt top 3 sees. Hümnid algasid.
21:58
NO Mertens on ikka eriti pikk seal teiste belglaste kõrval :D
21:58
Belgia hümni laulmine oli nõrk seal ka palju rahvusvaheline elanikkond ei tea peast hümni, HUN võitis selgelt hümni laulmise vaata, et pisar tuleb lausa silma ikkagi sugulased või kuidas. :)
22:01
22:01
kõva ajalugu ikka ungarlastel. suurim võit 13-1 ja Prantsusmaa üle...joppenbuh
22:01
Belgia nimekiri ikka väga hirmus ja kõva. Nad peaksid lihtsalt edasi saama, loodame huvitavat mängu. Läks!
22:02
Külastaja Troll kommentaar
Kui Mignolet mängib, siis kaotus kindel
22:02
Kus siis soccerneti top 5 tõrje, värav jne?
22:02
Rasmus Voolaid: Midagi ehk kunagi loodetavasti tuleb. :)
22:03
Veerandfinaalideks tehke ära kindlasti saab väike konkurents ETV le?
22:05
Nagu arvati oli langes HUN kohe ära isegi liiga madalale. Belgia üritab väikeste söötudega, aga kohe 5 min de Brune kauglöök. HUN esimene kontra tõrjuti ka ära.
22:07
Rasmus Voolaid: Belgia vormid on täpselt nagu Belgia ratturite meistrisärk, mis on selline.

22:07
Rasmus Voolaid: Pole midagi teha, see vorm meenutab mulle rohkem rattureid kui jalgpallureid.
22:08
muide Philippe Gilbert võitis täna Belgia meistrivõistluste grupisõidu
22:09
Rasmus Voolaid: Ja kannab nüüd sellist särki kogu aasta?
22:10
Rasmus Voolaid: Värav ALDERWEIRELD!
22:11
Ilus peaga värav :) 1:0 Belgia pani kiirelt 10 minutil ära.
22:11
Rasmus Voolaid: Ungarlased lihtsalt magasid. Kui poleks löönud Alderweireld, oleks löönud Lukaku.
22:12
grupisõidu etappidel küll jah. eraldistardi meistriks tuli keegi tundmatu. poodiumil autasustamisel oli vähe teise kujundusega särk seljas
22:12
Rasmus Voolaid: Aga tõmbame rattajuttudele joone alla.
22:12
Belgia tegi ilusaid lühikesi sööta HUN jääb selgelt aeglaseks, karistuslöök kasti ja värav. Lihtne jalgpall.
22:16
Rasmus Voolaid: Ohoh, Courtois'l vedas praegu! Hakkas lööma, aga libises ja pall veeres nurgalöögiks. Vedas, et selja taga värav polnud!
22:17
Rasmus Voolaid: Selline asi võib närima jääda väravavahti küll.
22:18
Väravavahi selline apsakas tundub selline puhas keskendumise värk ega Belgia ometi lihtsate mõtetega tulnud, et kül ära teeme. Väravavahi ebakindlus võib hakata tervele kaitse liinile mõjuda.
22:18
Rasmus Voolaid: Siin oli pigem asi ikka murus.
22:19
Rasmus Voolaid: Video avaväravast
22:23
Külastaja kevin kommentaar
Ungari hakkab vaikselt end käima saama
22:24
HUN vaikselt tuleb tõesti pealelöögi palli kontroll ja Belgia langeb mitte väga aga omale poolele.
22:31
Rasmus Voolaid: Ega see Ungari viigivärav kaugele ei ole jäänud. Praegu võtab Belgia rahulikult ja äkki õnnestub mingi hetk enne poolaega ära suruda.
22:34
Rasmus Voolaid: Hoiatus Kadarile kaart ning Belgiale superkohast karistuslöök.
22:35
Äärekohtunik ei fikseerinud suluseisu ära. Meil hea vaadatat kordusi.
22:36
Rasmus Voolaid: Kiraly lükkas selle ise latti, oleks sees olnud.
22:36
Kiraly näpp käis kül kõvasti taha poole.
22:38
Kuna kõik meeskonnad peale Saksamaa, keda toetasin viimaste päevade jooksul said pähe, siis toetan mõlemat meeskonda praegu
22:38
Rasmus Voolaid: Ma arvan, et mõlemad ei kaota.
22:39
Rasmus Voolaid: Lovrencsics lajatas jubedat moodi, aga natuke üle!
22:39
HUN peab lihtsalt ründama sellega saavad Belgia teha kiireid vasturünnakuid. HUN valdab kül palli kuid mitte oluliselt palju. Belgia vajub täpselt nii palju kui vaja. Belgia rünnakud on selged ohtlikumad.
22:41
Rasmus Voolaid: Dzsudzsak uuesti napilt napilt mööda!
22:41
Rasmus Voolaid: Ungari on nüüd kaugelt ohtlik.
22:41
kas see läks wintseli jalge vahelt?
22:42
Rasmus Voolaid: Kiraly võtab Mertensi löögi ära! Nüüd on lahtine!
22:44
pool belgia koondist oli ungari kastis vaba
22:45
22:46
Rasmus Voolaid: Alderweireld lõi ühe ära, aga muidu on päris põnev. Mäng pole veel sugugi tehtud.
22:50
Külastaja Josh kommentaar
Kui maagiline sissejuhatus Aet Süvari poolt: "Belgia on oma viimases kümnes mängus alati värava löönd ja tegi seda ka täna!" #ITAvsBEL2:0
22:52
23:00
Rasmus Voolaid: Vahetus Elek platsile, Gera ära.
23:01
23:02
Rasmus Voolaid: Vau, mida teeb Hazard! Võtab rahulikult üksinda Langi ette ja proovib kohe ka ära lüüa.
23:03
Rasmus Voolaid: Hoiatus Ja nüüd võtab Hazard Langile kaardi välja.
23:08
Rasmus Voolaid: Lovrencsics on päris terav! Esimene poolaeg näitas oma löögijalga ja nüüd jõudu koos tehnikaga.
23:09
Rasmus Voolaid: Ungari surub! Szalai sai peaga löögile, aga nurgalöök.
23:14
Mäng on lahtine ja see on ainult hea HUN.
23:15
Rasmus Voolaid: Mertensile jäeti ilusti löögi peale, aga värava eest üle. Ungaril läks õnneks.
23:19
23:22
Rasmus Voolaid: Pinter lajatas ja Alderweireldi rikošetist oleks pall napilt lati alla lennanud, aga Courtois lükkab üle!
23:22
Belgia mängib tulega...läheb huvitavaks
23:23
Rasmus Voolaid: Hoiatus Vermaelen võttis kiire maha ja kollane.
23:24
Rasmus Voolaid: Veerandfinaali tema kindlasti ei mängi.
23:24
...aga mis HUN üle jääb nad peavad ründama, Belgial pigem ohtlikumad kontrad. Hakka jälle tsiteerima klassikuid; Kui ise ei löö löövad teised
23:24
Rasmus Voolaid: Juhasz viib palli väga teravalt värava eest läbi ja paarkümmend sentimeetrit jäi puudu!
23:25
....oi kui ohtlik löök läks posti kõrval 1:1 oli õhus´69 min.
23:26
Rasmus Voolaid: Vahetus Mertens ära, Carrasco peale. 20 minutit minna.
23:30
23:30
Rasmus Voolaid: Vahetus Nikolic tuleb Pinteri asemele.
23:32
Rasmus Voolaid:  Vahetus Michy Batshuayi vahetab Lukaku välja.
23:33
Belgia mängijad on head aga see on ka kõik. Courtoisi selline tühine apsakas ikkagi andis mulje, et võetakse mängu kuidagi lihtsalt. Belgia peaks võitma paberite peal, aga kogu aeg jääb midagi puudu ei ole see õige.
23:34
Rasmus Voolaid: Värav BATSHUAYI!
23:35
Rasmus Voolaid: See mees vajas vaid kaks minutit.
23:35
Rasmus Voolaid: Geniaalne liigutus Hazardilt.
23:35
Ungarlased taas täiega magasid
23:35
Hea vahetus :) Hazzard võttis palli ja söötis värava eest läbi.
23:35
Rasmus Voolaid: Värav JA KOHE KOLMAS!
23:36
Rasmus Voolaid: JA SEE TULI JUBA HAZARDILT!
23:37
Rasmus Voolaid: Vahetus Teenitult kohe ka puhkama, Fellaini platsile. Tema ilmselt nii terav pole.
23:38
Rasmus Voolaid: Vahetus Böde Juhaszi asemele.
23:38
HUN kaitse seisab, väsinud. HUN oli tubli aga see oli ka kõik, motivatsioon on maas.
23:39
Rasmus Voolaid: Värava eest üle! Ungari veel üritab päästa, mida annab.
23:40
Belgia läheb meil kokku kellega...POR või?
23:40
Rasmus Voolaid: Ei, Walesiga.
23:42
Rasmus Voolaid: Ja siin tuleb tema värav!
23:45
POL vs POR Wal vs Belgia Ger vs ITA-ESP võitja FRA-Island vs Inglismaa Peaks vist nii olema.
23:46
Rasmus Voolaid: Kõik õige.
23:46
Rasmus Voolaid: Sümpaatne, et ungarlased auväravat jahivad, aga no ei tule. Courtois on ikkagi tipp.
23:46
Rasmus Voolaid: Värav CARRASCO LÖÖB REKORDILISE NELJANDA!
23:46
Ikkagi tegi mängu ära Hazardi individuaalne töö. Walesi käiste töö on selgelt parem ja Hazardit teatakse rohkem.
23:47
Rasmus Voolaid: See mees on ikka ülikiire ja lööb rahulikult ära.
23:47
0:4 ja meie värvate % peak paranema, täpsemalt 1,93 väravat. ei ole hea vähe väravaid lüüakse.
23:48
Rasmus Voolaid: HoiatusFellaini läks ikka millegi pärast Szalaiga tülli ka.
23:48
Rasmus Voolaid: Kõik!
23:50
ungarit ootab MM kvalifikatsioonis portugal ees :)
23:50
Fellaini EGO läks lendu võidust
23:50
Appi, appi 0:4 eis mida sa tahad näidata 2 mõtetud kaarti. Mäng läbi.
23:51
23:51
Rasmus Voolaid: Aga tänud ja olge tagasi juba kolme tunni pärast, kui vaja on ära vaadata Copa America finaal. Sellest tuleb meil ju ka LIVE-ülekanne!