Kris Ilves: Ise ei ole samuti staadionil. Kohe peaks siia liituma ka Kristjan, kes on Lillekülas olemas ja teab sulle vastuse anda.
Seesama Gibraltar tuleb 7 okt ka Tallinna. Mitu meest sellest Lincolnist alustab täna?
Kris Ilves: Vastus su küsimusele peaks olema kuus.
Kris Ilves: Ehk nipet-näpet üle poole.
18:58
Kris Ilves: Pall igatahes pandi Lillekülas mängu ja eurohooaeg alaku!
18:59
Kris Ilves: Mäng pidi alguse saama kell 19.00, aga ju siis meeskonnad olid varem valmis ja miks mitte paar minutit varem vilet lasta.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust ka minu poolt Lilleküla staadionilt!
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Flora on kohe initsiatiivi haaranud ja jõudnud ühe nurgalöögi teenida.
19:03
Külastaja R kommentaar
Nonii. Palju fänne siis giblataril kaasas on ?
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Põhjatribüün on inimtühi.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Flora tipuründajana pandi täna alustama Rauno Alliku, mitte tavapäraselt sinna kuulunud Albert Prosa. Keskkaitses on Nikita Baranovi kõrval seekord Madis Vihmann, mitte Joonas Tamm.
19:08
Kristjan Remmelkoor: Kamsi kaks tsenderdust löödi karistusalast puhtaks.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Kaitsefaasis alustavad külalised pressingut oma väljakupoolel. Rünnata üritavad nad väga kiiresti ja tihti läbi oma number seitsme.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili tõstis kasti Gussevi suunas, aga kaitsja oli peaga vahel.
19:15
Külastaja lambisats kommentaar
ennustan skooriks 0:1
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Casciaro lõi vasakult äärelt tulnud tsenderduse Flora väravasse, aga oli suluseisus! Kogu külalismeeskonna pink jõudis juba püsti karata ja rõõmust karjuda.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Üha rohkem on Gibraltari mehed Flora värava lähistele pääsenud.
19:18
Külastaja aaaa kommentaar
Sest flora on halb...
19:18
oh jumal kui halb on ikka flora kaitse
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Senise mängu parim võimalus! Sappinen pääses Kamsi madalast tsenderdusest vabalt kastis löögile, kuid tulistas üle värava!
19:20
Külastaja Miki kommentaar
Flora on palliga liiga aeglane !
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Walker proovis keskväljalt Toomi üllatada, aga tema ambitsioonikas üritus lendas üle värava ja Toom kontrollis olukorda.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd võitsid külalised palli Flora väljakupoolel tagasi, Walkeri kauglöök oli ebatäpne.
19:25
Külastaja njaa kommentaar
Flora juba vajub....
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Oi kui ohtlik! Gibraltari mehed mängisid paremkaitsja Garciale hea läbisöödu, Garcia pani ka ohtliku terava palli värava eest läbi, kuhu napilt jalga vahele ei ulatatud panna.
19:27
Külastaja Tom kommentaar
30000 elanikuga maa poolamatööride vastu ka ei suudeta...
19:27
llma naljata, kahe mängu kokkvõttes Flora edasi ei saa sellise mänguga !
19:27
Külastaja .. kommentaar
-vesti poisud saavad lüpsu täna, irv
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Kuidagi lihtsalt on vastased Flora poolkaitseliinist pidevalt läbi pääsenud.
19:28
Külastaja mutionu kommentaar
miks küll kuu aega pole liigat mängitud? selle asemel et märtsis alustada...
19:28
Külastaja Fuuu kommentaar
Flora siit küll viiki ei vääri, võitu veel vähem
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd mängis Flora kiirelt, pall viidi paremale Kamsile, kelle tsenderdus läks kindlalt väravavahile sülle.
19:30
Külastaja @Kristjan Remmelkoor kommentaar
Ainsalu...
19:30
Külastaja to mutionu kommentaar
Ei tea. Hea küsimus. Keegi mäletab, mis n-ö ametlik põhjendus oli?
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Jürgensoni löök 20 meetri tagant blokeeriti nurgalöögiks.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili korner löödi peaga puhtaks.
19:31
Mehed tahavad suvel puhata
19:32
Külastaja henri kommentaar
Floral pole tempot ollagi, niimoodi mänge ei võida. Praegu venib mäng, nagu härja ila, ei ole nauditav.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Värav35. minutil Rauno Alliku 1:0 Florale!
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Gibraltari mehed vajusid madalale, Kams andis paremalt järjekordse madala tsenderduse ja seekord oli jaol Alliku, kes palli jalaga alumisse nurka lükkas.
19:34
OPPPA
19:34
Külastaja ccc kommentaar
Selle mängu taustaks oleks hea meelde tuletada, et enne hooaega rääkis Hurt grupifaasi pääsemisest.
19:37
Alliku lööb 2016-17 UEFA hooaja esimese värava
19:37
Hurt rääkis ka seda, et füüsilist poolt hakatakse trennides rohkem tegema, keegi teine meil nii intensiivselt ei tee, tempoga mängime üle....
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen sai kastis pärast Jürgensoni söötu varbaga torgata, torkas palli mööda.
19:39
Külastaja ootoot kommentaar
palju flora saab uefalt raha selle vooru eest ?
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus43. minutil teeb Jürgenson vastaste poolel Garciale vea ja teenib kohtumise esimese kaardi.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Casciaro oli läbisöötu noolimas ja kukkus kehakontaktist Jürgensoniga ning tahtnuks, et Flora vasakkaitsja kohe ka teise kollase saaks, aga viga ei olnud.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid ei tulnud, avapoolaeg lõppes Flora 1:0 eduseisus.
19:51
Külastaja Flora kommentaar
Flora poolt ikka halb mäng , see meeskond on aastatega alaarenenud.
19:58
Kristjan Remmelkoor:  Lincoln lükkas teise poolaja veerema.
19:59
Külastaja Ques kommentaar
Keda reporter ja teised live-' jälgijad ootavad vahetustest sekkujateks?
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Sooja teevad hetkel Lepistu, Saliste ja Tamm.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Lincoln sai teise poolaja esimesest nurgalöögost peaga löögile, Toom püüdis.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Teiselpool väljakut vastas Sappinen kohe väga ohtliku pealöögiga! Puurivaht tõrjus.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel poolajal oli värav ainsaks raamide vahele läinud pealelöögiks ja nüüd kohe mõlemalt meeskonnalt löök raamide vahele.
20:02
Kristjan Remmelkoor: Värav49. minutil Rauno Sappinen 2:0!
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Sööt taaskord Kamsilt, Sappinen lükkas palli tagumisse alumisse nurka, väravavaht ei ulatanud.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Vahetult enne väravat olid muidu vastased oma korneri järel jälle peaga kõige kõrgemal, aga löök jäi väga pehmeks.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Kokla rikkus määruseid ja Lincoln teenis keskelt üliheast kohast karistuslöögi. Walkerilt hea löök posti äärde, aga Toom püüdis suurepärase pantrihüppega!
20:08
Kristjan Remmelkoor: Lincolni järgmise rünnaku ajal sai Toom palli enne ründaja jalga endale püüdes viga, kuid sab pärast väikest pausi jätkata.
20:08
Tea... kui nüüd äkki puur täis taotakse, siis ehk pääsetakse edasigi
20:08
Külastaja Zis kommentaar
Andke Järvelaiule võimalus, kui te ta juba Euromänguks koosseisu võtsite. Teravust oskab hästi tekitada, võiks proovile panna. Flora ise ikka väga mannetu olnud seni.
20:09
Palju pealtvaatajaid staadionil? Kas siit tuleb avavooru kehvim publikunumber eesti klubidele? Infoneti kodumängule pidavat ka kuni 1000 šotlast tulema ...
20:10
Kristjan Remmelkoor: Värav  Chipolina lõi seisuks 2:1!
20:11
Kristjan Remmelkoor: Beglarišvili kannasööt vastaste poolel ebaõnnestus ning Lincoln tuli hästi söötudega üle, sealhulgas ühe hea kannasööduga, ning Chipolina lükkas rünnaku lõpetuseks palli kindlalt alla nurka, Toom ei jõudnud isegi liigutada.
20:12
ikka lasevad käest ära irwwwwww
20:12
Lincolni 3 Casciarot on sugulased?
20:12
Külastaja Jass kommentaar
Edasi! Näidake paljukiidetud proffidele kuidas seda mängu mängitakse.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  VahetusLincoln teeb 63. minutil kaks vahetust korraga: Bardon ja L. Casciaro välja, Calderon ja Pena sisse.
20:16
Miks Alliku jalgpalli mängib?
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus64. minutil kollane kaart Bernardo Lopesele.
20:17
Külastaja ee kommentaar
Korvpalli jaoks liiga lühike?
20:17
Külastaja Camron kommentaar
Suhteliselt masendav on näha, et Lincoln on rohkem väravalööke teinud..
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Flora esimene vahetus: Ainsalu välja, Lepistu sisse.
20:20
Külastaja miks kommentaar
Miks üldse Prosa pingil on?
20:20
Külastaja rasv kommentaar
Casciarod on vennad... Ryan ja Lee on politseinikud, kyle töötab agendina laevafirmas
20:20
Külastaja mc kommentaar
Ega Flora ei oskagi mängida, ehk oleks vaja peatreeneri vahetust.
20:21
Lincolnil kodus 1 vaja ja ongi korras
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Beglarišvili välja, Prosa sisse.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Prosa liikus kohe tippu ja Alliku nihkus paremale äärele.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Milline võimalus kohe Prosal! Sappineni löök kasti joone tagant läks rikošeti kaudu posti, Prosa oli jaol tagasipõrganud pallil, suluseisu ei olnud, aga vahetusest sekkunud ründaja lõi palli mõnelt meetrilt täpselt väravavahile pihta!
20:27
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusK. Casciaro teenis kollase kaardi.