Neljapäev, 30. juuni 2016
21:32
Andre Viljamaa: Tere õhtust! EMil ootab poole tunni pärast ees väga suur mäng, sest Portugal ja Poola asuvad selgitama esimest poolfinalisti!
21:34
Andre Viljamaa:  Väga raske on tänases mängus ühele või teisele favoriidikoormat anda, ilmselt tuleb väga vägev lahing!
21:35
Andre Viljamaa:  Veidi statistikat!

21:35
Andre Viljamaa: Kes siin praegu kommenteerisid, siis kahjuks kustutasin teie kommentaarid kogemata ära. Vabandused.

21:36
Andre Viljamaa:  Poola algkoosseis!

21:36
Andre Viljamaa:  Portugal!

21:39
Külastaja oo kommentaar
Portugal pole siis kedagi suutnud võita 90 minutiga?
21:41
Andre Viljamaa: Just nii. Portugal sai kaheksandikfinaalis küll oma esimese võidu, kuid seegi lisaajal.
21:43
Külastaja realist kommentaar
Infoneti tegemistel hoitakse siin ka silma peal?
21:43
Andre Viljamaa: Infoneti mängu ise samal ajal jälgida ei jõua, skooril võib ikka silma peal hoida.
21:46
Külastaja EM kommentaar
Ei ole hullu uuesti siis. Tere! Jälle algab jalka ja neli võrdset mängu ootab meid ees ja üks mitte võrdne! Island ja Franse ja ebavõrdne m hästi ei taha uskuda aga FrA meestel peaks tiksuma kukla taga krt jälle Island.
21:48
POL-POR mängust siis peaksime minema lisaajani või isegi penaltiteni. Taktika ja kaitse on meeskondadel pagas, ründe ässad pole veel skoorinud. Kas Lewondovski ja Ronaldo on kinni võetud korralikult või mängivad nad meeskonna eest rohkem? Eks me näe aga võib tulla selline kinnine mäng täna:)
21:49
Andre Viljamaa:
 Ronaldo pere on valmis

22:01
22:01
Hümnid võrdsed 1:1, mõlemad meeskonnad laulsid. Staadionil tunda portukali fännide rohkust. Algus on võrdne.
22:02
Andre Viljamaa:  Mäng algas! Poola pani palli mängu!
22:04
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav Värav   POOLA!!!!
22:05
Andre Viljamaa:  Vasakult äärelt tuleb hea madal tsenderdus karistusalasse ja Robert Lewandowski lööb palli kindlalt alla nurka!
22:05
Andre Viljamaa:  Selle EMi kiireim värav - 2. minutil!
22:05
Olemas. Tahtsin öelda, et Poola ei ole väga kaitsva formeeringuga.
22:11
....aga nüüd kaitse peale väravat lausa 5 realine ehk Poola mängib vastavalt mängu olukorrale.
22:13
Andre Viljamaa:  Portugal on saanud kümne minuti jooksul paaril korral juba löögile jõudnud, et need on blokeeritud.
22:16
Andre Viljamaa:  Portugal sai kaks korda nurgalööki proovida, ent ei midagi ohtlikku. Lõpuks ka suluseis.
22:16
Small team mentality töötab taas vaese Ronaldo vastu irw.
22:16
POR polnud valmis varajase väravaga. POL mängib kuidagi kindlalt. Sarnaselt mängivad meeskonnad.
22:20
22:23
Andre Viljamaa: Värav  Jevgeni Harin on viinud Infoneti võõrsil Hearti vastu 22. minutil 1:0 juhtima!

22:25
Andre Viljamaa:  Milline söödumäng Poola koondiselt! Portugali kaitsjatest mängiti läbi nagu koonustest, aga lõpuks suudavad portugallased klaarida.
22:26
22 min poolakad tegid Portugali karistus alas trips-traps trulli
22:27
Paistab silma, et POL keskväli on POR keskväljast üle. Võitlused söödud kiired rünnakud. POR ei tule seda.
22:28
Andre Viljamaa:  Pealelöögid raami 2:0 Poolale

22:29
Andre Viljamaa:  Nii palju siis Infoneti peost. Hearts lõi tagasi. 1:1.
22:29
Külastaja aa kommentaar
infonet 1:1
22:29
Külastaja nike kommentaar
Kahju et portugalil õnne olnud , horvaatia-poola oleks poole huvitavam olnud :)
22:29
Andre Viljamaa: Põnev väide...
22:31
Andre Viljamaa:  Portugali esimene löök raami Ronaldo poolt, kui Fabianksile lihtne saak.
22:33
Andre Viljamaa:  Ronaldol tehakse tuju pahaks ja lükatakse ta karistusalas pikali. Kohtunikku see väga ei huvitanud.
22:33
Külastaja fdsaa kommentaar
suht hea värav oli vist: It is an absolute STUNNER. Dmitri Kruglov deliveres a wonderful cross and Yevgeni Harin scores with a sensational volley on the run. 0-1.
22:34
22:35
Kas keegi teab miks briti saarte inimesed ei suuda Jevgenit korralikult välja kirjutada?
22:35
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav Värav Värav  PORTUGAL!
22:36
Andre Viljamaa:  Nani annab karistusala joone taha kannasöögu 18aastasele Renato Sanchesile, kelle kauglöök võtab kerge rikošeti ja seis on viigis!
22:36
vot sulle kus on mees, 18 aastaselt bayerni eest pelama siis
22:38
Andre Viljamaa:  Nagu karta võis, siis Infoneti pidu kaua ei kestnud. 36. minutil viib Andrei Kalimullini omavärav võõrustajad juhtima.
Külastaja juu kommentaar
see haarts of midlõuthjäni tv kanal on tasuline, saan õigesti aru?
22:38
Andre Viljamaa:  Kiirelt enne käisin, tasuta pilti ei leidnud igatahes.
22:42
infonet läheb sellest paarist edasi? jälle oled halvaks läinud toitu söönud?
22:42
Ronaldo ei saanud korralikult söötu jalga ja laiutas käsi peale seda tuli 35 min väga ohtlik rünnak. Kas Ronaldo solvunud et noor poiss lõi värava? Saagu nüüd üle.
22:43
22:48
Andre Viljamaa:  Poolaeg! Poola - Portugal 1:1
22:49
Andre Viljamaa:  Lewandowski viis Poola juba teisel minutil ette ja kuigi Portugali rünnakud väga ohtlikud ei tundunud, siis 18aastase Renato Sanchesi kauglöök tõi viigi majja.
22:49
Andre Viljamaa:  Heartsi ja Infoneti vahel on ka poolaeg lõppenud ja seal on Hearts 2:1 juhtimas.
23:03
Kalimullin lõi omavärava
23:04
Andre Viljamaa:  Pall mängus! Portugal alustas teist poolaega.
23:10
Külastaja fann kommentaar
Kui palju Eesti klubid euromangudel esimeses ringis raha saavad?
23:10
Külastaja mutionu kommentaar
Portugalil tulevad head tulevikumehed, kes on jõulised mustanahalised. meenutab vähe Elevandiluuranniku mehi. 18 aastast sellise füüsisega meest valgenahalisena ei teagi
23:11
Richard Wilson BBC Scotland at Tynecastle Posted at 22:59 "Hearts have cause to feel better about the balance of the tie, having scored twice, but it is still capable of being a troubling assignment. Infonet have attacked with relish down their left, and the home side have looked uncertain in defence at times. "Hearts can be enthused, though, by the sprightliness of Sam Nicholson, the assurance of Faycal Rherras, and the always composed Arnaud Djoum. The first instinct will be to seek another goal to strengthen their lead, but Hearts will also need to be wary of the way the Estonian side can break upfield with menace."
23:11
Kauber pingil rõõmustab ehk. Jelgava võõrsil 3:1 ees.
23:14
Andre Viljamaa:  Ronaldol oli võimalus peale lüüa, aga lööb külje võrku. Söödu kasuks mees ei otsustanud.
23:18
Andre Viljamaa:  Mäng on latisemaks muutumas, oli Portugalil võimalusi peale lüüa, aga blokeeritakse.
23:21
Infonetil neli kollast. Vastastel mitte ühtegi.
23:27
Andre Viljamaa:  Milik saab tsenderdusele jala vahele kui pall on Patricio oma!
23:34
Andre Viljamaa:  Kipub lisaaja poole see mänge tiksuma.
23:34
Mäng on suht tasakaalus. POR taktika töötab paremini. Mehed väsivad.
23:34
Ronaldol närvid läbi.
23:34
Ronaldo hakkab täna nutma :)
23:37
Andre Viljamaa:  Fonte sai nurgalöögi peaga suunaga, aga värava keskele!
23:39
Andre Viljamaa:  Poola omavärav oli juba lähedal! Kontroll on Portugalil.
23:46
EM mis su haigus on? Sa üldse jalkast midagi jagad?
23:46
Nüüd hakkavad lugema ohtlikud kontrad. 75 min POL võitsid kaitsest palli ja tegid ohtliku kontra. Löök läks üle.
23:52
Andre Viljamaa:  LISAAEG! Portugal peab ka poolfinaali pääsu üritama läbi lisaaja!
23:52
Andre Viljamaa:  Väike ouhkus ja veel 30 minutit mängu ootab!
23:54
Infoneti ja Heartsi mäng lõppes 1:2 ehk Infonetil veel võimalus on, nagu ka Kaljul.
23:54
Andre Viljamaa:  Nii on. kodus tuleb 1:0 võita.
23:54
Infonetil jäigi 1:2
23:54
Võrdsed meeskonnad. Pole veel selge kes keda. Tundub ikkagi, et POL mängijate tase jääb POR mängijatele alla. Eks näis.
23:54
Löögid raami Infonetil 7, vastastel 2
23:54
Lisaaeg on meil ootamas ees :) Kes on rohkem füüsiliselt valmis?
23:54
Külastaja karvik kommentaar
2-1 infonet läbi
23:54
Krt Kalkun hääldab täiesti vastupidiselt portude nimesid. Vaatan just portude RTP kanalilt. On Pèpe, mitte Pepee. Ja on Nani(i), mitte Naani.
23:54
Poola on suht läbi
23:58
Andre Viljamaa:  Läks! Lisaaeg!
23:58
Hearts toob Tallinna väidetavalt 1000 fänni. Eitea kas siinne ragvas suudab teise tuhande veel kokku tuua ...
23:59
Andre Viljamaa:  Ronaldol suurepärane võimalus, aga ei saa palli karistusalas omale!
00:16
POR jätkab seal kus lõppes II poolaeg. POR domineerib. POL kaitseb.
00:16
Andre Viljamaa:  Teine lisaaja poolaeg. Veel 15 minutit aega või peab Poola teist mängu järjest penalteid lööma?
00:18
Andre Viljamaa:  ETV otsustas jalgpalli ära lõpetada, aitab tänaseks.
00:18
Andre Viljamaa:  Nüüd siiski pilt tagasi ees.