Reede, 1. juuli 2016
21:32
Ivar Lepik: Tervitused Euroopa meistrivõistluste 18. päevalt, tervitused mängult, mida oleme viimased 24 tundi oodanud - Wales ja Belgia!
21:32
Ivar Lepik: Kes sellist veerandfinaalpaari julges pakkuda, on julge (ja rikas) mees või naine - aga tõsiasi see on.
21:33
Ivar Lepik:  Kauaks Gareth Bale'i ja Walesi muinasjutt jätkub?
21:39
Ivar Lepik: Täna, ma väga loodan, antakse lahing. Ühepoolset veerandfinaali näha ei tahaks.
21:45
Ivar Lepik:  Koosseisud on uudises, nendega saate seal tutvuda. Mängu põhiteema on siis ilmselt see, mis toimub belglaste kaitsega.
21:46
Ivar Lepik:  Niigi hõre liin sai veel ühe tagasilöögi, kui Toby Alderweireld treeningul hüppeliigest vigastas. Et Thomas Vermaelen on samuti vigastusega turniiri lõpetanud ja Vincent Kompany-Nicolas Lombaerts ei jõudnud üldse kohale, on seisud... Kehvad.
21:48
Ivar Lepik:  Aga eks Walesi lootused sellel põhinevad ka, et äkki on Belgia kaitses haavatav. Selge see, et mingi positsioonirünnakuga ei hakata Belgiat ohustama. Kontratel murrab Belgia waleslasi nagu lambaid.
21:48
Ivar Lepik:  Nägime, mida Ungari tegi. Ei läinud hästi.
21:49
Külastaja realist kommentaar
Vertonghen ja Vermaelen on Ivaril segamini.
21:49
Ivar Lepik:  Vertonghen ja Alderweireld hoopis segamini. Minu viga jah - Vertonghen lõpetas vigastusega. Ühed Tottenhami mehed mõlemad :)
21:50
Ivar Lepik:  Kümme minutit mängu alguseni. Mida ennustame?
21:55
Külastaja EM kommentaar
Tere! Kohal teine päev käimas kolm huvitavat mängu ees. Kas tuleb täna üllatus poolfinalist?
21:56
Ivar Lepik:  Ma ausaltöeldes ei usu, et üllatus tuleb. Belgia võidab, kardan, et üsna kindlalt.
21:56
Ivar Lepik:  Wales on mänginud Slovakkia, Inglismaa, Venemaa ja Põhja-Iirimaaga. Mitte ükski neist ei anna õiget pilti ette.
21:57
Ivar Lepik:
21:58
Ennustan Walesi võitu kuna Wales mängib rohkem meeskondliku mängu. Belgia individualistid. Olen reaalist ja tegelik võimaus kaldu 30-70% Belgiale. Vihm kasuks Walesile.
21:58
Ivar Lepik:  Jah, vihm ja päike on vaheldunud Lille'is.
21:58
Belgia mängis nõrga Ungari vastu see ei ole veel näitaja.
22:00
Hümni laulmise võitis Wales 1:0. Belgia oli kuidagi nõrk.
22:01
Ivar Lepik:  Nagu ikka, tuletan meelde, et olen 50 sekundit pildist/statistikaprogrammidest maas. Pikka viha ärge pidage.
22:03
Ivar Lepik:  Läks ka juba minut tagasi! :)
22:07
Ivar Lepik: Hoiatus Ben Davies võtab 5. minutil esimese kollase ja jätaks sellega poolfinaali vahele.
22:08
Belgia võttis ohjad oma kätte domineerib. Wales on julgelt kõrgel ja mängivad väga laialt. Belgial tuli korra kiirelt üle ja olid ohtlikud.
22:09
Ivar Lepik:  WALES HOIAB!
22:09
Ivar Lepik:  Hennessey tõrjub, kaitsjad jäävad joonel ette ja uuesti!
22:09
Ivar Lepik:  Nii see pidu kaua ei kesta. Belgia...
22:09
Külastaja asd kommentaar
Hümni laulmise võrdlejad võiks peast öelda kas Eestil ka kunagi ses arvestuses võimalik võita on vastast.
22:09
Uskumatu kontra 7 minutil 3 peale lööki väravahi tõrjed ja meeskonnad võtavad joone pealt ära USKUMATU. 0:0
22:10
Kodumängudel kindlalt kohe kõik korrad võidab Eesti hümni laulud.
22:11
Ivar Lepik:  Bale proovib, esimene Walesi moment, aga terava nurga alt ja küljevõrku!
22:12
Bale näitas Belgiale miks ta hea on. Belgiale hoiatus läks löök värava suunas kuid mööda!
22:15
Ivar Lepik: Värav RADJA NAINNGOLAN!
22:15
Ivar Lepik:  13 minutit, Hazard jätab 30 meetri peale Nainngolanile ja selle mehe jalast tuleb kahur välja!
22:15
Ivar Lepik:  Hennessey saab kergelt näpud vahele, aga sellest ei piisa!
22:15
13 minut Belgia värav 1:0 ilus värav
22:16
Ivar Lepik: Nainggolan. Parandan ennast. Keeruline nimi.
22:17
Ivar Lepik:
22:17
Ivar Lepik:  Vana hea Hazard on tagasi?
22:23
Ivar Lepik:  Natuke uudiseid üldiselt välismaalt ka, mis täna Soccernetist läbi pole käinud - tegijad Watford ja Crystal Palace. Esimene lükkas tagasi Odion Ighalo (~40M€) ja Troy Deeney (~32M€) pakkumised ja on nüüd ise klubi rekordi eest Isaac Successi ostnud Granadast; Crystal Palace tõi lisaks Townsendile ka Steve Mandanda (Marseille) ja on nüüd kuuldavasti Christian Benteke eest pakkumise teinud.
22:24
Ivar Lepik:
22:24
Ivar Lepik:  Selline pauk!
22:26
Ivar Lepik: Hoiatus Chris Gunter võtab vastase särgist.
22:28
Ivar Lepik:  EI LÖÖ ÄRA! COURTOIS TASEMEL!
22:29
Ivar Lepik: Walesile hea moment, Ramsey saab vaadata ja penaltipunktil Neil Taylor saab proovida, aga üsna keskele ja Courtois saab vastuliikumise pealt käed ette!
22:31
Ivar Lepik:
22:32
Ivar Lepik: Värav 1:1! ASHLEY WILLIAMS NURGALÖÖGIST!
22:33
Ivar Lepik:  31. minut ja Wales on tasa! See mäng ei ole läbi, ei ole! Õhus kõige kõrgemal ja kapten teb, mis kapten teeb!
22:35
Ivar Lepik:  Bale lööb, aga Courtois toob hästi ära! Ei saanud Bale lööki jõudu ka korralikult sisse.
22:38
Ivar Lepik:
22:38
Ivar Lepik:  Selline asi siia vahele veel.
22:40
Ikkagi on küsimus üleval, kas võidab meeskond kus on hästi koos mänginud mehed +Bale või võidab meeskond kus on palju staare ja individualistid koos?
22:43
Ivar Lepik:  5 minutit poolajani. Kas näeme murrangut?
22:45
Wales on nurgalöökide ja standardite löömisel üli ohtlik. Belgia vist väikses šokis. 42 sai Wales ohtlikult peaga lööma.
22:48
Ivar Lepik:  Poolaeg Bale'i löögiga!
22:48
Ivar Lepik:  Kusjuures... Löögid 9:6 Walesile, raami 4:3, nurgalöögid 4:2. Favoriit kes?
22:58
Wales ei ole midagi lükata tõmmata. Belgial staare kül, aga Wales on sitke ja kõik mängivad Inglismaa liigas ( v.a Bale). Seega I poolaja järgi kukub ära Belgia või tabas väike šokk. Igatahes oli Belgia meeskond segaduses.
22:58
Külastaja fdsaa kommentaar
kas Aet Süvari tõesti küsis praegu KAKS korda, et kas standardolukordi mängitakse trennis läbi?
23:01
Külastaja mutionu kommentaar
keegi teab öelda kas Eesti koondise treeningus ka midagi spetsiaalselt harjutatakse, mingit spets olukorda, liikumist?
23:01
Külastaja Carl kommentaar
Miks Wales domineerib? Sest Belgia pallita mäng on täiesti kohutav. Staarid eesotas Hazardiga musta tööd üldse teha ei taha ja see annab Walesile ruumi palliga tegutsemiseks. Allen ja Ramsey on piisava kvaliteediga, et võimalus äa kasutada. Chelski ja City ennast täis tegelintskid võiks võtta Balelt õppust. Mees rabab ja on näha ,et südamega asja juures.
23:03
Ivar Lepik:  VahetusCarrasco välja ja Fellaini sisse. Geniaalne või kohutavalt rumal?
23:03
Ivar Lepik: Teine poolaeg läks ka!
23:05
Ei usu, et Belgia tuli mängu üleolekuga. Paberil on nad staarid sellest aga ei piisa. Ühesõnaga II poolaeg algab selat kus I oli. Belgia alustab domineerimisega. Lukaku saab 6 meetrilt peaga löögile 48 min.
23:06
Ivar Lepik:  Lukaku saab viielt meetrilt peaga proovida, aga ei saa korralikult suunama!
23:12
Ivar Lepik: Värav KAKS ÜKS WALES!
23:12
Ivar Lepik:  Mida teeb Belgia!?
23:13
Ivar Lepik:  Robson-Kanu tõmbab ühe ümberpöördega kolm kaitsjat eemale ja virutab võrku! LIHTNE!
23:13
Külastaja Jaan kommentaar
Belgia kaitse on mannetu
23:14
Ivar Lepik:  Belgia kaitse on kodus ja vigastatud - jah. See oli küll...
23:14
Wales 2:1 uskumatu Belgia kaitse
23:15
Ivar Lepik: Nüüd saab väga head pool tundi veel.
23:16
Kolm kaitsjat ühe konksuga, kaitse nagu poisikesed jooksevad...paha paha.
23:17
Ivar Lepik: HoiatusFellaini praegu veidi meelega tegi Bale'ile haiget. Naeruväärne kloun.
23:17
Issand Fellaini, issand tule appi. Kuidas saab üldse selline vend mängida? Tuimalt sõitis Bale'le sisse.
23:17
21 aastased kaitsjad pole ikka see
23:18
Fellaini unustab ära kus ta mängib. Ei mäng Evertonis ega Manchesteris. See käe liigutus ja põlvega Bale suunas. Täitsa kinni kiilunud.
23:22
Ivar Lepik:  Robson-Kanu, muide, on praegu vabaagent.
23:24
Belgia on ikka veel masenduses
23:24
Külastaja R: kommentaar
No kui Mourinho seda Fellainit maha ei müü ManUs siis juba suur viga sellelt mehelt
23:28
Fellaini ihkab punast
23:28
Ivar Lepik:  Hea moment Walesi värava all, aga Chester toob joonelt ära!
23:31
Ivar Lepik:  Fellaini ei löö seda ära!
23:31
Ivar Lepik: Mikker leitakse viie meetri pealt ja kuidagi imekombel ei saa ta palli raamide vahele suunatud!
23:32
Külastaja Kaardid kommentaar
Mis teema nende kaartidega on? ses suhtes, et mainiti mingi aeg, et kaardid tühistatakse pärast veerandfinaale?
23:33
Ivar Lepik: Pärast veerandfinaale tühistatakse kollased kaardid; see on selle jaoks, et üks kollane poolfinaalis ei jätaks finaalist eemale.
23:33
Wales väsib
23:33
Külastaja külaline kommentaar
Soovin et läheks mäng pennudeni ja tuleks palju väravaid
23:34
Ivar Lepik: Vahetus Jordan Lukaku välja ja Mertens sisse. Ründavamaks.
23:34
Ivar Lepik:  Veerand tundi jäänud.
23:34
Ivar Lepik: HoiatusJa Ramsey saab rumala kollase, mis jätaks ta poolfinaalist eemale...
23:35
Ivar Lepik: Vahetus Esimene vahetus Walesil: Ledley välja ja Andy King sisse. Natuke Leicesteri maagiat.
23:36
Belgia on surve tagasi saanud.
23:38
Ivar Lepik: Vahetus 80. Robson-Kanu ära ja Vokes peale.
23:40
Ivar Lepik: Vahetus  Lukaku välja ja Batshuayi sisse. 83. minut.
23:41
Ivar Lepik:  Aeg tiksub armutult.
23:42
Ivar Lepik: Hoiatus  Alderweireldile kollane.
23:43
Ivar Lepik: Värav VOKES JA KOLM JA WALES LÄHEB EDASI!
23:43
Ivar Lepik:  Belgia pettunud näod, need näod!
23:44
Ivar Lepik:  Paremalt tsenderdus kasti, Vokes on peaga esimesena kohal ja suunab Courtois'le püüdmatult ära!
23:44
Wales pani punkti
23:45
Bale saab vanade sõpradega Pepe ja Ronaldoga mängida
23:45
Ivar Lepik:  Bale Ronaldo vastu saab küll vägev olema. Täiesti reaalne, et näemegi Walesi finaalis...
23:46
Tundub, et raha ja staarid ikka ei mängi. Mängib meeskond ehk kokku mänginud meeskond. Jäänud 3 minutit ja Belgial väga raske. Kusagilt ei tule seda väravat Belgial. Pole seda tahtmist.