18:53
Külastaja realist kommentaar
Sillamäe võidab.
18:56
Kert Õun:  Tere õhtust head jalgpallisõbrad. Enne tänast EM-i veerandfinaali peavad Tartu Tammeka ja Sillamäe Kalev omavahelise meistriliiga kohtumise, millest mina, Kert teile live ülekande teen.
18:57
Kert Õun:  Mäletatavasti võttis viimasel korral Tammeka üllatusliku 4:0 võidu. Kahtlemata soovib Sillamäe oma häbi täna maha pesta.

18:58
Külastaja ccc kommentaar
Väga äge, et Postimehel see tunnelikaamera on. Nagu päris.
18:59
Kert Õun:  Tänased koosseisud on nähtavad uudise protokollis.
19:00
Kert Õun:  Sillamäe on palli lahti mängimas. Meestel näod naerul.
19:00
Kert Õun:  LÄKS!
19:00
Tollest Tammeka 4:0 võidust möòdub täna päevapealt 3 kuud.
19:07
Kert Õun:  Sillamäe proovib keskringi lähistelt peale lüüa, kuid optimistlik löök poleks ilmselt kellelegi raskusi valmistanud.
19:07
Kert Õun:  Seni on mäng kujunenud aeglaselt ja sündmustevaeselt
19:11
Kert Õun:  Järjekordne optimistlik kauglöök Sillamäelt, mis raami ei tabanud. Autoriks Maksim Lipin.
19:11
Kui sa EMi oled vaadanud, Kert, siis ei saagi muud moodi kui, et Eesti liiga on aeglane.
19:12
Kert Õun:  Tammeka teenib nurgalöögi.
19:12
Kert Õun:  Ja Sillamäe klaarib...
19:17
See platsiäärne fotograaf, seljakott seljas, näeb välja nagu oleks kuskilt koolist või töölt otse mängule tulnud.
19:18
Kert Õun:  Mine sa tea!
19:19
Kert Õun: Paras arv Sillamäe fänne on Tartusse oma meeskonda toetama tulnud. Teevad korralikult häält ja taovad trumme.
19:20
Külastaja TOM kommentaar
Toimub ka miskit v üldse ei?
19:21
Kert Õun:  Mitte midagi märkimisväärset. Üks ebaõnnestunud nurgalöök, paar optimistlikku kauglööki ning hunnik suluseise on mõned näited, kus on väravale kõige "lähemale" jõudnud.
19:21
Hea kobakäpp see Kabajev ikka. Pidi olema ju väravamasin?
19:26
Kert Õun:  Sillamäe löök tõrjutakse. Nurgalöök!
19:27
Kert Õun:  OiOi! Oli lähedal. Pechter eksis rängalt ja Sillamäe sai palli väravasse, kuid suluseisult.
19:30
Kert Õun:  Pool tundi on mängitud. Tablool endiselt ümmargused nullid.
19:34
Kert Õun:  Sillamäe riputas ohtliku tsenderduse kasti, kuid kohtunik fikseeris vea.
19:36
Kert Õun:  Tiirik purjetas kasti, kuid Sillamäe võitis palli kergelt tagasi.
19:37
Kert Õun:  Sillamäe lubas pärast eelmist 0:4 kaotust Tammekale näidata täna "tõelist" Sillamäed. Seni seda küll näinud ei ole.
19:41
Kert Õun:  Hea võimalus Tammekal! Hea läbisööt viib Tiiriku karistusalla, kui Starodubtsev tuleb õigel ajal välja!
19:45
Kert Õun:  Ja poolaeg!
19:47
Kert Õun: Kumbki võistkond 45 minuti vältel suuri võimalusi ei omanud. Loodetavasti teine poolaeg toob mängu muutust.
20:01
Kert Õun:  Teine poolaeg!
20:03
Kert Õun:  Kabajev raiskas ülihea võimaluse! Paraku jäi minul see nägemata, oskab keegi kommenteerida?
20:03
Külastaja asd kommentaar
Klavani üleminekusaaga paistab olema huvitavam kui too praegune mäng
20:04
Kert Õun: Varsti peame anekdoote rääkima hakkama.
20:11
Kert Õun:  Ja nüüd nurgalöök Tammekale! Nende teine.
20:12
Kert Õun:  Ei midagi erilist seal ei tulnud.
20:13
Kert Õun:  Uus nurgalöök Tammekale.
20:14
Kert Õun:  Taaskord ei midagi, kuid antakse veel üks nurgalöök!
20:14
Kert Õun:  Sillamäe klaarib!
20:16
Kert Õun:  Tšernjavski teeb ilusa akrobaatilise käärlöögi, kuid Starodubtsevi sooritus oli samuti tasemel!
20:16
Kert Õun:  Hoiatus Kollane Malovile. 60. minut.
20:18
Kert Õun:  Dudarev on saanud veidi viga ning saadetakse füso abiga väljaku kõrvale.
20:19
Kert Õun: Vahetus  Ja mees enam jätkata ei suuda. Tema asemele tuleb väljakule Aleksandr Semahhin.
20:21
Kert Õun: Vahetus  Sillamäe teeb ka teise vahetuse. Aidara välja ning Tšerkassov sisse. 66. minut.
20:22
Kert Õun: Aga eelmisele küsimusele vastates. Kindlasti on ka Tammeka fännid kohal, kuid läbi kõrvaklappide kostuvad enamasti Sillamäe poolehoidjad.
20:22
Külastaja möh kommentaar
Klavani üleminekusaaga? Keegi oskab kommenteerida?
20:24
Kert Õun: Sillamäele heast kohast karistuslöök!
20:25
Kert Õun:  PECHTER! Milline tõrje Tammeka väravavahilt! Lipini karistuslöök oli väga ohtlik!
20:26
Kert Õun:  KOSKOR LATT!
20:27
Kert Õun:  Sillamäe väravavaht on ohtlikult väljas ning Koskor proovib kaugelt, kuid latti! Milline värav see oleks olnud!
20:27
Augsburgil olla 5 keskkaitsjat praegu. Seega keegi lahkub. Ja Klavan ju tahab Premieri. Teda juba 2a järjest inglismaaga seostatud
20:32
20:32
Kert Õun:  Pechter tõrjub rusikatega uueks nurgalöögiks!
20:32
Ja kuulduste kohaselt olevat pool Augsburgi Inglismaale minemas
20:33
Kert Õun: Vahetus  77. Volkov välja, Panov sisse.
20:34
Kert Õun: Hoiatus  Martin Jõgi. 78. minut.
20:34
Külastaja aa kommentaar
Kuna Tammeka VV Kütt terveneda võiks?
20:36
Kert Õun:  Minul andmed puuduvad. Aga Pechter on täna igatahes suutnud oma töö ära teha.
20:36
Külastaja MP kommentaar
Kütti kohta öeldi hooaja alguses, et pool aastat miinimum, pärast pole midagi kuulnud
20:37
Kert Õun:  Sillamäele nurgalöök.
20:38
Kert Õun:  Lipini nurgalöögi püüab Pechter kindlalt!
20:39
Ivar Lepik:  Kütt teeb trenni jälle - mais osales mängijana treeningutel, juunis hakkas väravavahitrenni tegema.
20:40
Külastaja Kk kommentaar
Kütt mängis juba teisipäeval duubli eest
20:41
Kert Õun:  Joonelt ära! Sillamäe ohtlik tsenderdus jõuab kasti, kust saadakse ka peaga löögile. Pechter oli mängust juba väljas, kuid Lorenz toob joonelt ära!