Laupäev, 2. juuli 2016
15:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, peagi on algamas meistriliiga 17. vooru kohtumine Paide Linnameeskond - Narva Trans.
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Paide algkoosseisus on üks suur üllatusnimi - sinna kuulub 23-aastane Markus Mats Lellsaar, kellel on varem meistriliigast ette näidata vaid paar 2011. aasta mängu.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Paide pani palli mängu!
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Paide teenib juba esimesel minutil nurgalöögi.
16:04
Kristjan Remmelkoor: VäravTaavi Rähn viib Paide 2. minutil juhtima!
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko korner löödi esialgu peaga ära, aga Zahovaiko jätkutsenderduse lõi Rähn peaga väravasse, kui kulunud oli vähem kui poolteist minutit!
16:11
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev pani vasakult äärelt madala palli kasti, aga Rähn oli sellel jaol.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Varendi otsis kontrarünnakul läbisööduga Roosnuppu, kuid Matrossov jõudis enne paidelast pallini.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Rähn suutis Prošini lähilöögi küljevõrku blokeerida. Seejärel tõrjus Kütt esiposti juurest Plotnikovi pealelöögi.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Pärast kiiret väravat on mäng käinud peamiselt Paide väljakupoolel.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko proovis ambitsioonikat kauglööki, see lendas selgelt üle värava.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  VäravProšin viigistab 17. minutil!
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Škinjovilt lühikese söödu saanud Prošin vajutas karistusala kaare pealt palli lati alla!
16:20
Külastaja xx kommentaar
on ka teada mis põhjusel mats põhis? saab muidu hakkama?
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Rähn sai taas Zahovaiko nurgalöögist peaga löögile, seekord napilt mööda.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Kusjuures number 27 all Paide paremkaitses paistab tegelikult olevat ikkagi Lilander. Protokollis jalkaliidu kodulehel on seal aga millegipärast Lellsaare nimi..
16:28
Kristjan Remmelkoor: 25. minutil Sinilaid tsenderdab ja Uwaegbulam saab kastis peaga löögile, löök läheb keskele ja Matrossov tõrjub.
16:28
Külastaja oo kommentaar
See on Lilander jah.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Lilander ei suutnud Jakovlevi tsenderdamast takistada, aga Lomp klaaris peaga tsenderduse nurgalöögiks. Nurgalöögi klaaris omakorda peaga Rähn.
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd tehakse 29-kraadises kuumuses peetavas mängus joogipaus.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko võttis Uwaegbulami pika söödu rinnaga maha, kuid järgnenud löök jäi kõveraks.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Uwaegbulam lööb 35. minutil latti!
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderilt pikk aut, Kase jätkas peaga ja aafriklane virutas palli õhust latti.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Ivanov lõi soodsalt positsioonilt karistuslöögi täpselt keset müüri.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Väga palju on Trans mänginud läbi oma vasakääre Jakovlevi, kellega Lilander on olnud hädas.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  VäravProšin lööb 44. minutil Transi 2:1 ette!
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Škinjov andis läbisöödu täpselt Paide keskkaitsjate vahelt läbi ning sinna avanenud Prošin sai puhtalt üks-ühele ja lükkas palli Kütist mööda, võrku.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 2 minutit, millest 1 on täis.
16:50
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg sai läbi! Prošin vastas Rähni tabamusele kahega ning Trans on Paide vastu võõrsil 2:1 juhtimas.
16:52
Külastaja rallikas kommentaar
Ekraanigraafika näitas, et Umarov oli värava autoriks.
17:03
Kristjan Remmelkoor:  Läks teine poolaeg!
17:07
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev andis palli Ivanovi suunas ja Ivanov sai isegi enne Kütti varba vahele, kuid ainult õrnalt ja Kütt sai palli kätte.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Plotnikovi kauglöök on ebatäpne.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Lombi pikk aut jääb lühikeseks.
17:14
Kristjan Remmelkoor:  Zahovaiko nurgalöögi sai Varendi ohtlikult värava ette lükata, Uwaegbulam tahtis kääre lüüa, aga Transi mehed olid vahel.
17:18
Külastaja pagan kommentaar
Kohtunik ikka algtase ja otsustusvõimetu
17:19
Kristjan Remmelkoor: VäravZahovaiko 61. minutil 2:2!
17:20
Kristjan Remmelkoor: Zahovaiko sööduüritusele sai kaitsja jala vahele, kuid pall põrkas kohe tagasi Zahovaikole, kes virutas ilusa kauglöögi lati alla!
17:21
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKohe pärast väravat tegi Paide topeltvahetuse: Lilander ja Roosnupp välja, Juha ja Valge sisse.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Juha pikk aut, Kase peaga jätkas ja Uwaegbulami ohtlik pealöök läks napilt üle.
17:22
Külastaja ss kommentaar
Huvitav kas Juha jääbki nüüd pingipoisiks? Ma ei usu, et ta seal olla tahab.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusNesterov tõmbas Uwaegbulami maha ja teenis 69. minutil kollase.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Transi esimene vahetus: Jakovlev välja, Barkov sisse.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusPenalti Paidele! Plotnikov niitis kastis Zahovaiko maha ja sai kollase.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Värav Uwaegbulam realiseerib 72. minutil penalti. 3:2 Paidele!
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Matrossov vajus valele poole, Uwaegbulam lõi enda poolt vaadates vasakule üles, mitte küll päris nurka.
17:30
Külastaja Jaan kommentaar
Viljandi-Kalevi mängus on värava autoriks Kalevi poolt märgitud Tiina Pruulmann!!! Teda pole protokolliski.
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Eile oli Vändra ja Infonet II mängus sama asi, et mingi aja oli Infoneti penaltivärava autor Tiina Pruulmann.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKase saab 76. minutil kollase kaardi.
17:35
Ühe värava autor on Selgitamisel alles. :D
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Transi teine vahetus: Plotnikov välja, Savenkov sisse.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Paidele oli selles kohtumises realiseeritud penalti juba hooaja kuues. Keegi teine pole meistriliigas veel üle nelja penalti teeninud.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Transil oli nüüd paar nurgalööki järjest ja vahetusmees Savenkov pääses lõpuks peaga löögile, Kütt hüppas ja püüdis.
17:42
Külastaja eints kommentaar
Tiina Pruulmann is on fire
17:42
Raiko Karpov oli see Tiina
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Viis minutit + lisa on veel jäänud, Trans on üritamas.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Kase suutis taas pika audi järel esimese palli peaga võita. Edasi olid narvalased ka olemas ja võitsid teise palli.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus87. minutil teenib Varendi kollase, võttes rünnaku eos maha.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Paide viimane vahetus: Zahovaiko välja, Tomson sisse.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  90 minutit on täis, 4 minutit lisati.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Umarovi tsenderdus jäi Ivanovile liiga selja taha. Peaga ta küll palli ära puutus, aga lööki ei tulnud.
17:51
Kristjan Remmelkoor: Nesterovi madala kauglöögi Kütt kindlalt püüdis.
17:52
Kristjan Remmelkoor: Lõpuvile tähistab Paide 3:2 võitu Transi üle!
17:52
Kristjan Remmelkoor:  Paide tõuseb viiendal kohal olevast Tammekast ühe punkti kaugusele.
17:53
Kristjan Remmelkoor:  Mina tänan jälgimast, tunni aja pärast tuleb juba "relegation battle" Tarva ja Pärnu vahel.