Kolmapäev, 6. juuli 2016
21:30
Kris Ilves: Tere! Kaks päeva on olnud pausi ja nüüd oleme tagasi mõtetega Prantsusmaal, seekord Lyonis, kus lähevad poolfinaalis vastamisi Portugal - Wales.
21:32
Kris Ilves: Täna on olnud niigi sportlik kolmapäev. Eestlased on võistlustules ka kergejõustiku EM-il Amsterdamis ning käimas on praegu ka Flora euromäng, kus florakad viigi(võidu)väravat jahivad.
21:32
Külastaja realist kommentaar
Mis oleks kui Wales ainult kaitseb, kaitseb ja veelkord kaitseb. See kindlasti merldiks Ronaldole.
21:33
Kris Ilves: Algkoosseisudes on nii palju huvitavat infot, et Pepe täna ei mängi! Teda asendab keskkaitses Bruno Alves, Pepet pole UEFA kodulehekülje andmetel isegi pingil.
21:34
Külastaja poisike kommentaar
Mis pepel viga et ei peli?
21:35
Kris Ilves: Vigastus. Hetkel jään võlgu, mis vigastus täpsemalt.
21:35
Kris Ilves: Walesi poole pealt ei saa kaartide tõttu kaasa mängida Davies ja Ramsey. Neid asendavad Collins ja King.
21:37
Kris Ilves: Lisaks Pepele jääb poolfinaalist Portugali poolelt eemale ka lõhkuv poolkaitsja William Carvalho - samuti kaartide tõttu.
21:37
Kris Ilves: Kes juhuslikult Flora euromängu LIVE'i ei jälgi, siis sealt kurvad uudised - Flora on jäänud 0:2 kaotusseisu.
21:40
Kris Ilves:
21:43
Kris Ilves: Reali mängijad Bale ja Ronaldo on olnud enamvähem võrdselt resultatiivsed sellel turniiril. Bale'il 3 väravat ja 1 väravasööt, Ronaldol samad numbrid vastavalt 2 ja 2.
21:44
Kris Ilves: Mõlemad mängijad on olnud oma meeskonnale olnud äärmiselt vajalikud lülid, aga Ronaldol on õnnestunud ainult üks mäng? Ungari vastu.
21:45
Kris Ilves:
21:51
Kris Ilves: Keda koefitsendid huvitavad, siis Portugali võidu eest saaks raha 2,10 kordselt tagasi ja Walesi võidu korral 4,05 kordselt. Viigi koef. on 3,00.
21:57
Külastaja EM kommentaar
Tere! Hümnid lauldud. Protugal võitis väikse eduga 1:0
21:57
Kris Ilves: Eks ta natuke emotsionaalsem ja lõunamaisem ka ole.
21:59
Kris Ilves: Saime enne mängu teada ka ühe kommentaatori eelisvõistkonna.
22:01
Pepet ei ole täna. Ei oska midagi öelda omad plusiid ja miinused. Hoian pöialt Walesile. Portol laskub siisiki favoriidi koorem.
22:01
Kris Ilves: Walesi Xavi näitab väljakul oma olemasolu juba.
22:03
Kris Ilves: Ronaldo sai korraks kiiruse üles, aga Williams peatab selle sama kiirelt.
22:07
Kris Ilves: Hoiatus8. minutil esimene kaart juba. Allen teeb keskväljal pallikaotuse ja kohe vea otsa Nani vastu.
22:07
Allen peab Wales keskvälja töös hoidma, Ramsit ka ei ole täna. Bale mängus hoiab seda meeskonda elus ja mängus.
22:08
Inglismaal oleks mäng edasi läinud :) Alleni viga :)
22:10
Kris Ilves: Kaks tsenderdust tuli lühikese ajaga kasti Portugali poolelt, mõlemad Ronaldo suunas. Hakitakse teda kõvasti, Ronaldo laiutab käsi.
22:11
Mis siis näitab mäng. Wales üritab kontrollida keskvälja ja igat Porto rünnakut püütakse kiirelt lõhkuda. Porto tuleb tervalt äärtest sisse ja püüab ikkagi kiirelt üle tuua. Tsenderdused pole veel ohtlikuks läinud.
22:12
Külastaja Zero kommentaar
Usun, et Wales üllatab täna! Pakun 2:1
22:16
Kris Ilves: Joao Mario mängis Ronaldo hästi seina ja sai löögile, kuid raamide vahele veel pall minemas ei olnud.
22:18
Kris Ilves: Bale sai jooksu ja teenis Walesile mängu esimese nurgalöögi.
22:19
Kris Ilves: Oioioi! Nurgalöök mängitakse osavalt lahti ja Bale sai löögile, aga löök ei õnnestunud.
22:20
Staarid on esimesed jooksud ära teinud, nüüd sai Bale proovida oma jooksu äärest j anurgalöök. Väga kavalalt mängitud nurgalöök lahti.Bale lööb mööda ja üle.
22:21
Külastaja di-le kommentaar
Tervitused soccerneti tsensorile!
22:22
Kris Ilves: Wales on alustanud oodatult väga ettevaatlikult, kui kindlalt ette sööte ei ole, siis mängitakse tagant läbi.
22:22
Kris Ilves: Opa! Bale tegi pika jooksu ja virutas ka kaugelt peale, aga täpselt Rui Patriciole sülle.
22:24
Kris Ilves: Esimene corner ka portugallastele, mis lendas selgelt üle kõikide mängijate.
22:25
Kris Ilves: Robson-Kanu võttis hästi Alvesi ette ja suutis ka palli värava ette toimetada, kus oli King võitluses. Nurgalöök.
22:31
Külastaja zxc kommentaar
Tribüünidel vabu kohti ikka mega palju. Ja te vingute, et eesti liigat käib vähe vaatamas
22:32
Kris Ilves: Nii palju rahvast ikka tribüünidel on, et Ronaldole vilet korraks lasti ja seda kuulda oli - miks, ei tea?
22:36
Kris Ilves: Ronaldol ei ole veel Collinsi vastu võimalust tekkinud, aga võib piisata kõigest ühest olukorrast ja skoor tablool võib olla teine.
22:41
Kris Ilves: Ei ole see esimene poolaeg just kõige põnevam olnud. Aga täiesti arusaadav ka, kui mõelda, mis on kaalul.
22:43
Kris Ilves:
22:44
Kris Ilves:  Ja nüüd sai lõpuks Ronaldo löögile, aga ei suutnud raamide vahele palli toimetada. Ohtlik tsenderdus lõppes ohtliku pealöögiga.
22:45
Kris Ilves: Avapoolajal väravaid ei nähtud.
23:05
Kris Ilves: Teine poolaeg on alanud samamoodi nagu esimene lõppes. Wales kõigutab kaitsjatelt kaitsjatele ja rahulikult otsib. Kui tehakse samm ette poole, kaotatakse pall.
23:06
Kris Ilves:  Värav OPAAAAA!
23:06
Kris Ilves: Nurgalöögi olukorras kerkis kõige kõrgemale Cristiano Ronaldo ja lööb peaga palli kindlalt võrku. Super realiseerimine!
23:07
Kris Ilves: Nagu ennem mainisin, siis Ronaldole võib piisata kõigest ühest olukorrast ja nii juhtuski.
23:09
Kris Ilves:  Värav 2:0!
23:10
Kris Ilves: Nani saab Ronaldo söödule/löögile jala vahele ja pall taas Hennessey seljataga!
23:10
Kris Ilves: Kas Walesil on üldse enam mingi võimalus? Igatahes väga raskeks läheb nüüd.
23:13
Allen sai hoiatuse I poolajal ja puudub ikkagi Ramsei keskelt tegi Walesil tugevat musta tööd. Tugev Walesi kaitse ebenes. No loodame et võtavad kokku tuleb 2:1 ja äkki vel mängu ka.
23:14
Kris Ilves:  Vahetus58. minutil Wales vahetab. Ledley keskväljalt välja, ründaja Vokes tema asemele.
23:18
Kris Ilves: Hoiatus62. minut: Chester tõmbab Ronaldo maha ja saab hoiatada. Karistuslöök lubavast kohast.
23:19
Kris Ilves: Vahetus63 minut: Wales vahetab veel: Robson-Kanu välja, teda asendama tuli Church.
23:22
Kris Ilves: Nani paneb korraliku litaka peale ja Hennessey pudistab. Joao Mario on esimesena jaol, aga ei saa raamide vahele.
23:22
Külastaja RealFan kommentaar
Turniiri fail?
23:22
Kris Ilves: VahetusWalesil on 66. minutiks kõik vahetused tehtud. J. Williams tuli Collinsi asemele.
23:27
Kris Ilves: Fonte sai nurgalöögist löögile, aga Hennessey püüdis. Jätkuolukorras sai Hoiatus karistada Bruno Alves.
23:28
Kris Ilves: HoiatusKa Ronaldo saab hoiatada millegi eest. Arvatavasti viga + seletamine kokku.
23:29
Kris Ilves: VahetusPortugal vahetab: Sanchest tuleb asendama Gomes.
23:32
Kris Ilves: Bale proovis kaugelt, aga otse Rui Patriciole sülle.
23:34
Kris Ilves: Bale teeb kasti lähistel rumala pallikaotuse ja Danilo napsas palli ja murdis kasti ning sai isegi löögile, aga seekord Hennessey päästis Walesi kolmandast.
23:34
Kris Ilves: VahetusMoutinho tuleb Silva asemele.
23:36
Kris Ilves: Opa! Bale proovib nüüd juba ülikaugelt!
23:39
Kris Ilves: Bale on saanud nüüd proovida küll, aga peale ühe löögi, mille Patricio tõrjus ei ole midagi ohtlikku sündinud.
23:41
Kris Ilves: Ronaldol oli võimalus lüüa oma selle turniiri neljas, aga ei õnnestunud Hennesseyd üle mängida.
23:42
Kris Ilves: VahetusQuaresma tuleb Nani asemele.
23:44
Kris Ilves: HoiatusBale mängib ohtlikult.
23:46
Kris Ilves: Kolm lisaminutit veel!
23:46
Kris Ilves: Ei ole täna Walesil seda purtsu, mis varem neid aidanud on.
23:49
Kris Ilves: Läbi! Kõik! Portugal finaalis!
23:54
Kris Ilves: Minu poolt aitäh! Kohtume juba homme, kui peetakse teine poolfinaal Saksamaa - Prantsusmaa.