Meinhard Pulk:  Can annab äärest madala palli kasti, Mülleril õnnestub veel jätkata, kuid väga ohtlikuks olukord siiski ei kujunenud.
Meinhard Pulk:  Ja Lloris näitab oma oskusi!
Meinhard Pulk:  Can lööb kastist otse õhust maapõrkega, Lloris toob posti kõrvalt ära!
Meinhard Pulk:  Tundub küll. Selgelt inititsiatiivi üle võtnud.
22:21
Meinhard Pulk: Veidi küsitav Kante pingile jätmine on.
22:22
Meinhard Pulk:  Päris-päris tugevalt lõhnas nüüd penalti järele. Kroos oli kastis ning Pogba tundus, et lendas talle tagant sisse.
22:25
Meinhard Pulk:  Payet pani 25 pealt karistuslöögi raami. Neuerile siiski üpris lihtne saak.
22:26
Meinhard Pulk:  Kaheksa lööki ning neist viis raamidesse juba esimese 25 minutiga (vastavalt 6:2 ja 3:2 Saksamaa kasuks). Päris lahtine mäng.
22:27
Meinhard Pulk:  Schweinsteiger!
22:27
Meinhard Pulk:  Ilus kaarlöök lati alla, kuid veidi keskele ning Llorisi näpud vahel.
22:28
22:36
Meinhard Pulk:  Hoiatus Nüüd on veel rohkem Payeti koht, kui enne oli. Can saab ka kaardi.
22:37
Meinhard Pulk:  Okei, tegelikult umbes samast kohast, kui ennegi.
22:38
Meinhard Pulk:  Ja lõi hoopis Pogba ning tabas ka raami. Siiski liiga keskele.
22:41
Müller sai ehmatuseks palli.
22:42
Meinhard Pulk:  Prantslased kombineerivad ilusti, Griezmann virutab palli terava nurga pealt küljevõrku.
22:43
Prantslastel on lihtsad pallikaotused ohtlikes kohtades.
22:43
Meinhard Pulk:  Vale mees sattus üks vs üks olukorda!
22:43
Meinhard Pulk:  Giroud'l oli kaitseliini ees umbes 6-7 meetrine edu, kuid Höwedes jõudis suurepäraselt tagasi.
22:44
Meinhard Pulk:  Hoiatus Patrice Evra üpris õnnetu turniir jätkus.
22:45
Meinhard Pulk:  Eelmine võimalus tekkis siis sellest, kui Giroud võitis viimaseks meheks olnud Boatengi vastu õhuduelli ning ise jooksis pallile järgi ka.
22:47
Meinhard Pulk: Hoiatus Schweinsteiger saab käega mängu eest kollase ning Griezmann lööma!
22:47
Kohtunik tõmbas endale selgelt vee peale.
22:48
Meinhard Pulk:  Värav OLEMAS
22:48
Meinhard Pulk: Neuer hüpab paremale, Griezmann lööb vasakule ja teisel lisaminutil 1:0!
22:57
Meinhard Pulk: Griezmannilt turniiri viies värav. Parimate väravaküttide edetabelis kahe väravaline edu olemas.
23:04
Meinhard Pulk:  Täiesti aus penalti oli minu hinnangul. Teine poolaeg aga sai vile!
23:04
Meinhard Pulk:  Muidugi Saksamaa vääris ka penaltit.
23:05
Meinhard Pulk:  Prantslased on väga aktiivselt teist poolaega alustanud. 1,5 minutiga kaks head võimalust
23:09
Meinhard Pulk:  Hoiatus 50. Draxler kaotab palli ning niidab kohe Sissoko ka maha.
23:13
Meinhard Pulk:  Saksamaa kogub possessioni hetkel. Midagi ohtliku aga ei suudeta teha.
23:16
Külastaja jou kommentaar
Võib-olla varem läbi käinud, aga miks Lacazette koondises pole? Üsna kvaliteetne hooaeg ju selja taga.
23:17
Meinhard Pulk: Prantsusmaal on lihtsalt niivõrd tugev konkurents ründeliinis. Oleksin mina koondise peatreener, oleksin vast küll näiteks Gignaci asemel võtnud.
23:18
Meinhard Pulk:  Boateng katki!
23:18
Meinhard Pulk: Vahetus Saab söötmisel õnnetult vigastada ning Mustafi tuleb asemele.
23:20
Täpselt. Mehhiko ja prantsuse liiga ka ikka niivõrd erineval tasemel, et Laca vääris seal olemist. Praegu oleks väga mõeldav ta Giroud asemele vahetada.
23:29
Kohtunik teeb jälle nalja. Prantslased koperdavad oma kastis üksteise otsa, viga võetakse sakslastele.
23:31
Meinhard Pulk:  Pogba konksutab ääres Kimmichi ära, tsenderduse lükkab Neuer täpselt Griezmanni jalale ning 2:0!
23:32
Meinhard Pulk: KIMMICH POSTI!
23:32
Meinhard Pulk:  Keerutab vasakuga lahmilikult tagumise ristnurga suunas.
23:33
Meinhard Pulk: Hoiatus Kante
23:34
Meinhard Pulk:  Ja kohe Draxlerilt fantastiline karistuslöök. Napilt mööda.
23:36
Meinhard Pulk: Vahetus Deschamps toob ründeliini värskust. Gignac vahetab Giroud'i välja
23:37
Meinhard Pulk: Vahetus Sane teeb oma debüüdi sel turniiril. Schweini välja
23:38
Meinhard Pulk: Sakslastel nüüd kaks suurepärast võimalust!
23:41
Meinhard Pulk: Höwedes! Järjekordne ohtlik standard, kuid kaitsja pealöök napilt üle.
23:45
Meinhard Pulk: 86 minutit mängitud ning kodumeeskond on teel finaali!
23:49
Meinhard Pulk:  NELI lisaminutit!
23:49
Meinhard Pulk: Vahetus  Yohan Cabaye saab mänguaega. Griezmann puhkama!
23:51
Meinhard Pulk:  LLORIS!
23:51
Meinhard Pulk:  Teeb mängu parima tõrje kolmandal lisaminutil!
23:53
Meinhard Pulk:  KÕIK!
23:53
Meinhard Pulk:  Prantsusmaa - Portugal, 10. juulil kell 22:00 Stade de France'l!