Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Ida-Virumaa derbi on peagi algamas.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Pall on mängus!
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe esimesele nurgalöögile sai tagapostis pea vahele Aidara, kelle peast läks pall üle otsajoone.
19:05
Kristjan Remmelkoor: Transi väravas on täna uus nimi - Arnold Kreger.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel kuuel minutil on mäng käinud ühe värava alt teise alla.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  VäravKabajev 7. minutil 1:0 Sillamäele! Kreger peab kiiresti välja võtma.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev lõi umbes 14 meetrilt kaitsjate vahelt madala palli väravasse.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Solovjovs tõmbas karistusala kõrval Ovsjannikovi maha. Prošini karistuslöök klaariti peaga kastist ära. Järgnev nurgalöök samuti.
19:17
Külastaja Ratnikov kommentaar
See Kreger on Moksva Lokomotivi kasvandik, 195cm pikk mees, 2011-2014 pallis Petroskoi Karjalas - 2.liigas. Pärast mängis Krimmi poolsaare võistlustes....
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev sai pika palli karistusalasse, teenis nurgalöögi.
19:19
Barkovit ei ole - sest mees on vigane
19:20
Kristjan Remmelkoor: Lipini madal kauglöök veeres Kregerile sülle.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Paponovi kauglöök läks otse sinna, kus oli Kreger. Väravavaht ei tõrjunud siiski kõige kindlamalt.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Umarov proovis käärlööki, see lendas mitme meetri jagu väravast mööda.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlevi väliskülje ohtlik tsenderdus löödi peaga puhtaks.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus31. minutil tegi Semahhin Umarovile haiget ja sai kohtumise esimese kaardi.
19:32
https://www.youtube.com/watch?v=Y1-vRmDAgy8 - Kreger 2016 aastal See FK Pljuškin,kes sai oma nime Nikolai Gogoli raamatu Surnud Hinged auks - on mingi juhuslik tiim, kes ei mängi mingil tõsiselt võetaval liigal, vaid Peterburi 6x6 Impeeriumi liigas - see on siis nii öelda meie mõistes IAFA või SEM liiga
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Prošini kauglöök veeres Starodubtsevi sülle.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Starodubtsev püüdis ka Nesterovi karistuslöögi.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus38. minutil jäi Solovjovs Prošini vastu hiljaks ja sai kaardi.
19:40
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  39. minutil Transi esimene kaart Ovsjannikovile.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Tabas kõrge jalaga Lipinit.
19:42
Kristjan Remmelkoor: Sillamäe kaardimehed Semahhin ja Solovjovs peavad mõlemad järgmise mängu (kodus Tarvaga) vahele jätma.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Solovjovsilt vasakul äärel väga hea eeltöö ja tsenderdus, Panov ei saanud tagumise posti juures mõnelt meetrilt põrkavale pallile pihta!
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Lipini tsenderdusele ei saanud Paponov napilt peaga pihta.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Kristo Tohver vilistas 45 minuti täitudes avapoolaja lõppenuks.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg läks lahti!
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Škinjov lõi Kabajevile kossi.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Solovjovsi karistuslöök lendas mitu meetrit üle.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev sai Aidaralt läbisöödu ja lõi terava nurga alt valele poole küljevõrku.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Kuzjajevi tsenderduse üritus ei lennanud üldse väravaesise suunas, vaid otse üle otsajoone.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev murdis ohtlikult vasakult äärelt läbi, Tjapkin puhastas palli üle otsajoone.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev, Prošin ja Umarov mängisid vasturünnakul suurepärase kombinatsiooni, mille tulemusena sai Jakovlev lõpuks 12 meetrilt vabalt löögile, kuid virutas üle!
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Sillamäe esimene vahetus: Ivanjušin välja, Mironov sisse.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  VäravAidara 69. minutil nurgalöögi olukorras peaga 2:0!
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Lipini koneri järel võitis esimese õhuvõitluse Tjapkin ning tagaposti juures lõpetas olukorra Aidara.
20:28
Kristjan Remmelkoor: Värav  72. minutil Paponov postipõrkest 3:0!
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Solovjovsi nurgalöögi virutas esmalt Tjapkin latti ning narvalased ei suutnud palli ära lüüa ja kohe tegi uue löögi Paponov.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus73. minutil võttis Tšernuhhin kontrarünnakut algatanud Lipini maha ja sai kollase.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus75. minutil Transi topeltvahetus: Škinjov ja Ovsjannikov välja, Ivanov ja Tamberg sisse.
20:34
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Sillamäe teine vahetus 78. minutil: Panov välja, Torinava sisse.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Sillamäel loetud 230.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Pikalt vigastuspausilt naasnud Tambergi jaoks on tänane kohtumine selle hooaja esimene.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Transi viimane vahetus: Nesterov välja, Lvov sisse.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Sillamäe viimane vahetus: Solovjovs välja, Davõdov sisse.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Trans on jäämas Sillamäe vastu võiduta 14. liigamängu järjest.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  90 minutit on täis, 2 tuleb veel.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine on lõppenud, Sillamäele kindlaskooriline 3:0 võit.