Kris Ilves: Tere!
15:55
Kris Ilves: Premium liiga 18. voor algas juba eile, aga täna ootab ees tõeline maiuspala, kui omavahel lähevad vastamisi Paide - Tammeka.
15:56
Kris Ilves: Liigatabelis lahutab neid meeskondi kõigest üks(!) punkt. Tammeka 23 punktiga viiendal kohal ja Paide 22-ga koht tagapool.
15:56
Külastaja ee kommentaar
Kus paide pink kadunud? ainult 4 nime, ja neist 2 duubli oma põhimõtteliselt.
15:56
Kris Ilves: Paide pink on jah üllatavalt tühi. Ise nägin algkoosseise umbes 15 minutit tagasi ja nuputan ka, et miks nii on.
15:58
Kris Ilves: Tammeka varumeeste nimekirjas on uusim täiendus Kaspar Paur. Kas ta täna mängu saab, on raske öelda.
16:00
Kris Ilves: Meeskonnad on väljakule tulnud. Varsti läheb lahti!
16:02
Panin praegu tähele, et Lomp kapten, ehk Varendil ka midagi häda siis.
16:03
Kris Ilves: Läks!
16:03
Kris Ilves: Mäng käib siis hetkel viienda positsiooni peale. Kas Tammeka suudab selle enda kätes hoida või Paide võtab võidu ära?
16:04
Kris Ilves: Tammekal juba hea koha pealt võimalus pall kasti saata.
16:05
Kris Ilves: Paidel tekib tartlaste standardolukorra järel kontra võimalus, aga ei õnnestu see.
16:05
Kris Ilves: Esimene löök raamidesse Tartu poolt juba.
16:07
Kris Ilves: Aga nüüd ohtlik olukord juba Tartu värava all. Pechter sekkub.
16:10
Kris Ilves: Roosnupp ja Anderson põrkavad halvasti kokku. Paide mees saab natuke rohkem haiget, kui tartlane.
16:12
Kris Ilves: Jasper mängib Lilanderi hästi Pechteri vastu üks-ühele, aga Paide mees üritab üle chipata, aga Tammeka väravavaht oli valmis.
16:14
Kris Ilves: Paide on alustanud esimese kümmet minutit natukene teravamini. Tammeka teeb lihtsaid sööduvigu.
16:15
Kris Ilves: Anderson taas pikali maas ja hoiab hüppeliigesest kinni.
16:20
Kris Ilves: Paide proovib vahepeal kaugelt, aga raamide vahele pall ei jõudnud.
16:20
Kris Ilves: Aga nüüd supervõimalus Tammekal. Tšernjavski mängitakse hästi karistusalas löögile, aga löök ebaõnnestub täielikult.
16:23
Kris Ilves: Pechter!
16:24
Kris Ilves: Korralik segasummasuvila Tartu kastis ja Pechter teeb reflekstõrje. Löögile pääses Kase.
16:26
Kris Ilves:  Värav OLEMAS! ZAHOVAIKO PANEB ALLA NURKA ÄRA!
16:26
Kris Ilves: Läbi õnne saab palli enda kätte ja umbes 18 meetri pealt kindlalt posti kõrvale. Zahovaiko 200. värav Premium liigas!
16:31
Kris Ilves: Hetkeseisuga on Paide tõusnud Tammekast liigatabelis mööda viiendale kohale.
16:33
Kris Ilves: Tiirik tõmmatakse vastaste kasti lähistel maha, kohtunik ei vilista, Tiirik laiutab käsi.
16:35
Kris Ilves: Tekko proovib eriti optimistlikult. Löök päris kõrge kaarega, aga Kütile see probleeme ei valmista.
16:41
Kris Ilves: Kaotusseisu jäädes ei ole Tammeka igatahes pead norgu lasknud, üritatakse isegi rohkem, kui viigiseisul.
16:42
Kris Ilves: Aga hetkel on täitsa võrdne võrdsega mäng, kuid skoor paidekatele 1:0.
16:44
Kris Ilves: Tammeka tsenderdus läks pikaks, Koskor suutis päästa ja nurgalöögi teenida. Algul kohtunik nurgalööki ei määranud ja Koskori huultelt võis lugeda üsna halbu sõnu.
16:45
Kris Ilves: Verd lendab! Taaskord halb kokkupõrge peadega.
16:47
Kris Ilves: Koskor teeb hästi oma mehele äärel ära ja saab ka löögile, kuid napilt esimesest postist mööda.
16:48
Kris Ilves: Üks lisaminut tuleb poolajale.
16:48
Kris Ilves: Väljakul on nüüd kaks peasidemega meest. Laabus ja Sinilaid.
16:49
Kris Ilves: Poolaeg! Tammekal oli veel poolaja viimasel sekundil väike võimalus, kuid Küti hea tõrje päästab Paidele eduseisu.
16:49
Külastaja huviline kommentaar
kas reportaas tuleb kohapealt ?
16:50
Kris Ilves: Täna kahjuks mitte.
17:05
Kris Ilves:  Aga oleme tagasi. Läks teine poolaeg!
17:05
Külastaja Heh kommentaar
Suvi käes Rääbis rannas jälle ?
17:05
Kris Ilves: Kuidagi peab ennast vormis hoidma ju.
17:07
Külastaja Sedor kommentaar
Paide-Tammeka mäng ka hoogsam ja põnevam, kui seda oli Flora euromäng
17:07
Kris Ilves: Ei vaidle vastu. Esimese poolaja põhjal võib seda väita küll.
17:08
Kris Ilves: Aga esimene ohtlik olukord teisel poolajal. Roosnupp teeb paremalt äärelt terava nurga alt löögi, aga Pechter on olemas.
17:10
Külastaja ohhoo kommentaar
Taavi Tšernjavski mängib tiisleri sõnul.
17:10
Kris Ilves: HoiatusKohtumise esimene kollane kaart Juhale keskväljal tehtud vea eest.
17:11
Tiisleril üldse raskusi nimedega, Paide väravas olevat Pechter.
17:12
Kris Ilves: Korralik pusimine keskjoone juures, kohtunik määras vea, aga raske öelda mille eest - kõik tundus reeglitepärane.
17:16
Kris Ilves: Pikk pall Kase peale #11 - nii läkski, aga ei saand küljeaudist asja.
17:17
Kris Ilves: Paremalt äärelt leiti Tšernjavski hästi üles, kes läks ristnurka otsima, aga löök ei olnud suurem asi.
17:18
Kris Ilves: VahetusTammeka teeb esimese vahetuse. Tauts tuleb ründama, Tekko läheb pingile.
17:20
Kris Ilves: Nüüd leiti Koskor hästi karistusalas üles, aga tema löök ebaõnnestus.
17:21
Tekkis küsimus, et palju Tekkol neid kollaseid see hooaeg tulnud ka, iga hooaja algus lubab, et tuleb vähem, kuid ikka sama hull olnud
17:22
Kris Ilves: VahetusPaide vahetab samuti: Valge asendab Lilanderi.
17:23
Kris Ilves: Kokku on Tekko saanud seitse kollast kaarti - tõsi, ühes mängus sai korraga kaks ja kohe punase otsa.
17:27
Kris Ilves: Tammeka leiab vabad mehed üles, aga ei ole seda kvaliteeti piisavalt, et jätkuolukordades midagi ohtlikku luua.
17:28
Kris Ilves: Aga nüüd ohtlik olukord hoopis Tartu kastis. Roosnupu hea tsenderdusele saab Kiidron vahele, oli ka õnne, et pall oma väravasse ei läinud.
17:29
Kris Ilves: Paide on lähedal oma teisele, aga viiekastis rikutakse Küti vastu reegleid.
17:31
Kris Ilves: VahetusTammeka teeb teise vahetuse: Paur sisse, Tšernjavski välja.
17:32
Kris Ilves: Opa! Sinilaid võtab paar tartlast ette ja paugutab kaugelt, aga seekord veel mööda.
17:33
Külastaja Karu kommentaar
Tiisler jälle ytles Taavi
17:34
Kris Ilves:  Roosnupp ja Jasper mängivad hästi Zahovaikole palli ette, kes teeb paar petet, kuid löök täpselt Küti saagiks.
17:35
Kris Ilves: PENALT!
17:35
Kris Ilves: Zahovaiko tõmmatakse karistusalas maha ja Eiko Saar määrab penalti.
17:36
Kris Ilves: Värav Zahovaiko realiseerib kindlalt!
17:37
Kris Ilves: Paju oli selle segaduse tekitaja. Raske öelda, kas see taklamine oli penaltit väärt või mitte. Paju mängis pall, aga samas tõmbas ka mehe maha.
17:37
Külastaja Jaan kommentaar
Viga oli selge.
17:37
Kris Ilves: VahetusLaabus võetakse välja, Läll asemele.
17:39
Kris Ilves:  VahetusVahetab ka Paide. Jasper välja, tema asemele Tomson.
17:39
Külastaja Hipper kommentaar
Mulle tundus kahtlane viga. Zaho küll kukkus, aga selleks ajaks oli juba nagu tartlase kontrolli all pall rohkem...ja siis olid jalad puntras ja mehed hunnikus
17:39
Tartu viga on see, et sihik on ikka väga paigast ära.
17:40
Kris Ilves: Korralik segadus taas tartlaste kastis. Zaho kolmas ei olnud kaugel.
17:43
Kris Ilves: VahetusPaide teeb oma viimase vahetuse: Sinilaid puhkama, Kõll tema asemele.
17:44
Kris Ilves: Tammeka on saanud hea pressingu peale, aga aega hakkab väheks jääma.
17:44
Külastaja Oppa kommentaar
Paidelona läheb siis Leiceskast mööda
17:48
Kris Ilves: Roosnupp näitab oma head tehnikat ja murrab kasti, kuid Zahovaiko söötu ei saa kätte.
17:48
Kris Ilves:  Värav Zahovaikolt tuleb aga kolmas!
17:49
Kris Ilves: Nüüd on mäng sajaprotsendiliselt tehtud ka.
17:50
Külastaja Koser kommentaar
me oleme jätkuvalt leicester
17:52
Külastaja dsf kommentaar
miks eesti klubid euroopas nii nõrgad on? meeskonnad ei pinguta absoluutselt meistriliigas. see kuidas paju viimase värava puhul oma karistusalas seisab ja vaatab kuidas paide värava lööb. mina peatreenerina saadaks ta duublisse mõneks ajaks
17:52
Külastaja kana kommentaar
Koseri sõnad olid, et nemad vaatavad tabelis ettepoole, mitte seda mis seljataga toimub
17:53
Kris Ilves: Läbi! Paide võttis kodus magusa magusa 3:0 võidu Tammeka üle!
17:55
Külastaja Imdrek kommentaar
Ilmselt ilma Zahovaikota langeb Paide esiliigasse
18:05
Ja ilma Tiirikuta Tammeka viiendasse liigasse
18:06
Kris Ilves: Mina tänan. Uued mängud juba homme! Tänase mängu eelvaade on loetav siit.