Pühapäev, 10. juuli 2016
15:57
Tiit Liblik: Tere ka minu poolt! Mina toon teieni siit uhiuuelt Pärnu Rannastaadionilt tänase kohtumise Pärnu Linnameeskonna ning Tallinna FC Levadia vahel!
15:58
Tiit Liblik: Meeskonnad on juba väljakule jõudnud ning on hetkel kätlemas. Publikut on silma järgi öeldes 200 ringis. Ilm on üpris kena, väljak tundub esmaklassiline - ainult mine ja mängi!
15:58
Kristjan Remmelkoor: Tervitused Lasnamäelt, kus Infoneti ja Flora mäng on "ilmastikuolude tõttu" 15 minutit edasi lükatud.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Kuigi hetkel on ilm väga hea.
15:59
Külastaja artistov kommentaar
tee staadionist pilti ka ja pane üles, pull oleks näha seda uut aparaati
15:59
Tiit Liblik: Koosseisudest veel nii palju, et viimasel hetkel asendas Pärnu põhikoosseisu nimekirjas olnud Henri Hansoni Kristian Lengiga. Väidetavalt oli mees proovinud sooja kaasa teha, kuid vigastus ei lubanud täna algkoosseisus platsile joosta.
16:00
Tiit Liblik: Ja pall pandi mängu!
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Flora väravat kaitseb täna Aland, Toom on jäetud pingile.
16:00
Tiit Liblik: Ma midagi oma plämaka Samsungiga üritasin teha, kohe üritan postitada.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Täna on mahtunud algkoosseisudesse ka näiteks Dõmov (Infonet) ja Saliste (Flora).
16:02
tänud Tiit !
16:02
Tiit Liblik: Ja juba teenib Levadia oma esimese nurgalöögi. Vasakult äärelt pani terava söödu kasti Luts, kuid Pärnu kaitsjad jaol.
16:03
Tiit Liblik: Pärnu on siin esimestel minutitel juba kergelt surve alla jäänud. Päris mitmel korral on Levadia suutnud palli ohtlikult kasti toimetada. Siiani aga Pärnu kaitseliin tegutsemas valvsalt.
16:05
Tiit Liblik:
16:08
Tiit Liblik: Tõnis Vihmoja tegi nüüd palli karistuslöögist kasti, kuid jätkuolukorras vilistatakse suluseis ning sinna see Pärnu rünnak luhtus.
16:11
Tiit Liblik: Levadia on nüüd Pärnu oma väljakupoolele surunud ning pealinlaste surve kodumeeskonnale üha kasvab.
16:11
Tiit Liblik: Väga ohtlik moment nüüd Pärnule, pääseti Lepmetsaga silmitsi, kuid abikohtunik annab suluseisu. Kontrates on suvepealinlased ohtlikud!
16:15
Tiit Liblik: Nüüd on mõlemad meeskonnad mängu sisse harjunud. Levadia ründab üsna stabiilses tempos, Pärnu keskendub rohkem kaitsemängule.
16:15
Külastaja realist kommentaar
Rakveres miskit toimub?
16:15
Tiit Liblik: Hetkel seis 0:0.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas ja juba esimesel minutil sai Prosa Infoneti kastis pöörata ja lüüa, kuid oli ebatäpne!
16:16
Tiit Liblik: Gatagovile tehakse paremal ääres viga ning siit on ilmselt palli trahvikasti oodata.
16:17
Tiit Liblik: Hindrek Ojamaa võidab Levadiale nurgalöögi. Kena pass Tabilt. Kornerist saab ka Hunt peaga proovida, kuid ei taba korralikult palli.
16:18
Andre Viljamaa:  Hea karistuslöök Kaljult alla nurka, aga Susi tõrjub ära.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitši tsenderdus läks Jürgensonist üle otsajoone. Baranov klaaris peaga nurgalöögi.
16:19
Andre Viljamaa:  Rakvere meeskond on enam-vähem 10 mehega väravas.
16:19
Andre Viljamaa:  Värav Karl Mööl viib 20. minutil Kalju 1:0 ette! See oli muidugi aja küsimus.
16:20
Andre Viljamaa:  Sai Mööl hea läbisöödu ning sattus Susiga silmitsi, mängides ta kindlalt üle.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Prosa lähilöök võttis Appiahist pisikese rikošeti, Igoneni ühekäetõrje päästis Infoneti!
16:20
Tiit Liblik: Kahtlane seik Rannastaadionil: Uus ja uhke elektrooniline tabloo kuvab hetkel pilti tekstiga "Unlicensed". Mängu käiku see aga ei häiri.
16:21
Külastaja Henri kommentaar
Flora pole terve hooaeg nii hästi mänginud, kui viimased 6 minutit.
16:21
Andre Viljamaa:  Supervõimalus Ats Purjel, kuid mees lööb mõne meetri kauguselt latti.
16:24
Andre Viljamaa:  Tarvas juba mõnda aega Kalju poolel olnud, tuleb korner.
16:24
Andre Viljamaa:  Teleše pall.
16:25
Tiit Liblik: Siim Luts nüüd purjetas pris kenasti Pärnu mängijate vahel, suvepealinlased võtavad ta veaga maha. Siit nüüd proovitakse ilmselt peale.
16:25
Tiit Liblik: Anton Mirantšuk tulistab aga kaugelt üle.
16:26
Tiit Liblik: Hunt üritas nüüd kastis kukkudes penaltit välja meelitada, kuid Kristo Külljastinen vilet suhu ei pannud.
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Prosa proovis Kalimullinist mööda mängida, kuid kaitsja käsi oli vahel ja Flora teenib umbes 20 meetrilt trahvilöögi.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Kams kõmmutas karistuslöögi latti! Peaaegu ristnurk.
16:28
Tiit Liblik: Palatu klaarib nüüd üsna süütu tsenderduse endale nurgalöögiks.
16:28
Tiit Liblik: Gatagov sai ka peale proovida, kuid Tammele oli pall kergeks saagiks.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov ei suutnud Kulinitši tõstet karistusalas korralikult maha võtta ja pall libises üle otsajoone.
16:29
Külastaja ee kommentaar
Palatu väga ebakindel kaitses ikka.
16:29
Tiit Liblik: Rõõm on tõdeda, et Pärnu fännid teevad kõva häält. Kultuur on igaljuhul olemas, lisaks vapustavale staadionile.
16:29
Külastaja ccc kommentaar
Väga naljakas kommentaar Rakvere mängul. Iga kord kui Rakvere mehed palli puutuvad hüüavad nad "JA NÜÜD," aga muidugi midagi põnevat ei juhtu ja mingit võimalust ei ole.
16:29
Tiit Liblik: Karistuslöök Levadiale karistusala joone lähedalt. Mirantšuk ja Luts palli taga.
16:29
Tiit Liblik: Posti!
16:30
Tiit Liblik: Mirantšuki teine trahvilöögiüritus tabab Pärnu väravaraame: pall keris üle müüri väravanurka, kuid siin Pärnu pääses. Mängu ohtlikeim moment!
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Tamm libistas Voskoboinikovilt karistusalas palli seljatagant ära, Infonet tahtnuks penaltit, kuid seda ei tulnud.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  VäravKruglovi karistuslöök rikošetiga väravasse! Infonet 1:0 ees.
16:31
Minu arust see Rene Kundla kõige halvem kommentaator Premium liigas.
16:32
Tiit Liblik: HoiatusGatagov teenib kollase kaardi 32. minutil.
16:32
16:34
Tiit Liblik: Pärnu on aga päris kenasti mängus püsinud. Kui Mirantšuki kollane kaart välja jätta, ei ole Levadial väga võimalusi olnud.
16:35
Tiit Liblik: Gatagov proovis kastis peale, kuid Magnus Villota viskub palli teekonnale ennastsalgavalt ette.
16:38
Külastaja Jah kommentaar
Pakun pärnu kylastajate arv 1000
16:38
Tiit Liblik: Siit vaadates võib täiesti vabalt nii olla. Ainult mõned üksikud istekohad on veel tühjaks jäänud.
16:40
Tiit Liblik: Viis minutit veel poolaja lõpuni jäänud ning paistab, et esimene kolmveerandtund tüüritakse mängupilti arvestades sujuval kursil viigisadamasse.
16:41
Kristjan Remmelkoor: Beglarišvili karistuslöögi-tsenderdused klaarisid Infoneti mehed peaga ära.
16:41
Küll Levadia teisel poolajal lõpus ära lööb kuidagi, tavaline neile.
16:41
16:42
Tiit Liblik: Mirantšukilt suurepärane vaheltsööt Gatagovile, kes lööb palli aga posti! Nüüd oli värav tõeliselt lähedal!
16:44
Kristjan Remmelkoor: Värav  Kruglovilt vasakult suurepärane eeltöö ja Voskoboinikov lükkab praktiliselt joone pealt tühja. 2:0 Infonetile!
16:45
Flora kaitseliin on tasemel.
16:46
Tiit Liblik: Esimene poolaeg on Pärnus läbi saanud, Levadia on tabanud kaks korda posti, kuid renoveeritud staadioni avaväravat jääme ootama teisel poolajal.
16:46
Andre Viljamaa:  Poolaeg Rakveres! Kalju võiks ehk juhtida rohkemgi, kuid hetkel lahutab meeskondi Karl Mööli hea lõpetus.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Mošnikovilt madal terav löök kasti joonelt, Aland tõrjus.
16:49
Kristjan Remmelkoor:  Harin mängis järjest mööda Baranovist ja Šleinist, seejärel tõmmati ta veaga maha ja Kruglovil taas karistuslöögi võimalus.
16:49
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov jooksis pallist üle, Appiah tabas müüri.
16:50
Külastaja Rene kommentaar
Tänud kaasaelajatele. ee, kui Te julgeks oma nime all kommenteerida, siis oleksite parem kommenaator. Aga teadmiseks Teile, et keegi peab ka kõige kehvem olema :) Ja eks ma ka arenen, soovin seda Teilegi. Palavad tervitused siit Rakverest.
16:50
Külastaja kana kommentaar
See on see flora, kes pidi Infoneti vastu mängima nagu Hearts :D
16:51
Kristjan Remmelkoor:  Penalti Infonetile!
16:52
Kristjan Remmelkoor:  VäravMašitšev lõi penaltist 3:0! Aland hüppas õiges suunas, aga ei ulatanud palli tõrjuda.
16:53
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Infonetil oli kolm nurgalöögi järjest ning kolmanda ajal tegi Kams karistusalas midagi, mis penalti põhjustas. Kams sai selle eest ka kollase.
16:54
Külastaja njaa kommentaar
Üllatavalt rõõmus olen, et Flora hetkel põrub.
16:54
Masendav kohtunik pärnu mängul, kui pärnakad natukene tonksavad levadiat kohe viha, aga pärnule ei anta isegi viimase sekundi nurgalöökigi
16:54
Mitmes penalt see on juba, mis Kams küpsetanud on?
16:55
Kristjan Remmelkoor:  Sel hooajal vähemalt kolmas. Mullu ei teenitud Flora vastu terve hooaja jooksul ühtki penaltit.
16:56
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili pääses tsenderduse järel 14 meetrilt lööma, Igonen püüdis altnurgast.
16:56
Külastaja AP kommentaar
Flora allakäigutrepi algus v
16:57
Kristjan Remmelkoor:  Infonet sai nurgalöögi järel taaskord palli väravasse, seekord suluseis.
16:57
Kristjan Remmelkoor:  VäravProsa lööb ühe Florale tagasi!
16:57
Tiit Liblik: Mehed marsivad Pärnus aga taas staadionile, kohe-kohe on mängu teine poolaeg algamas.
16:58
Kristjan Remmelkoor: Madalate söötudega pääseti keskelt läbi. Beglarišvili söötis Salistele, Saliste Prosale, Prosa lükkas alla nurka.
16:59
Tiit Liblik: Teine poolaeg läks!
16:59
Kamsi taandareng on jah kõige kohutavam olnud. Peale penaltite meenudb ka paar ränka eksimust, mis on väravaga lõppenud. Samamoodi on enamus flora põhimehi täielikus alavormis
17:00
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLepistu tegi vastaste poolel vea ja sai kollase.
17:00
Külastaja tre kommentaar
Flora on see aasta nagu chelsea,tulid eelmine aasta meistriks ja nüüd mängivad halvasti
17:00
Andre Viljamaa:  Penalti Kaljule!
17:00
Kristjan Remmelkoor:  SJK teeb ka Soomes sama.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Aga avapoolaeg lõppes, Infonet - Flora 3:1.
17:02
Andre Viljamaa: Värav  Sinyavskiy tõmmatakse kastis maha ning Wakui lükkab palli värava alumisse nurka. 2:0!
17:02
Tiit Liblik: Hunt purjetas kasti suunas, kuid tema pealelöök blokeeriti. Korner Levadiale.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Saan vahepeal natuke sirutada, siin rahvast täis väikesel Lasnamäe tribüünil on dressides onude vahel päris kitsas ja ebamugav laivitada.
17:03
Tiit Liblik: Publiku seast muuseas tuvastasin vahepeal nii Taavi Rähna kui ka Sergei Pareiko, kes omavahel mängu üle muljetamas.
17:05
Andre Viljamaa:   Värav TARVAS!!!
17:06
Andre Viljamaa:  51. minutil jõuab Tarvas ühe värava kaugusele, kui esmalt läheb kauglöök latti ning seejärel on Kald resultatiivne.
17:08
Andre Viljamaa: Kerge segadus selle üle, kes selle värava lõi, kas puutus Rauno Kald viimasena palli või Kalju kaitsja. Hetkeseisuga on värav esimese oma.
17:10
Tiit Liblik: Mängutempo on üsna rahulik siin Pärnus. Levadia küll valdab suuremalt jaolt palli, kuid tunduks nagu pole veel seda viimast lisakäiku sisse lükatud.
17:10
Andre Viljamaa:  Tarvas sai jälle rünnakul pusida, ei ole mäng tehtud.
17:11
Andre Viljamaa:  Värav Kalju 3:1!
17:11
Andre Viljamaa:  Pall jääb karistusalas lahtiseks, kerge segadus seal oli, ning Ats Purje lajatab otse õhust palli võrku.
17:11
Külastaja mc kommentaar
Miks Gando ja Kobzar pingil istuvad?
17:13
Tiit Liblik: Usun, et Ratnikov tahtis meestel puhata lasta ning anda võimalust muudele härrastele. Tabelile vaadates ei tohiks Pärnu ju kuigi suurt ohtu endast kujutada.
17:14
Külastaja Toomas kommentaar
Sogndal võitis ka esimese poolaja 3:1
17:14
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Lasnamäel algas!
17:15
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfonet võttis vaheajal Mošnikovi välja ja pani Avilovi sisse.
17:15
Andre Viljamaa: Värav Kalju 4:1
17:16
Andre Viljamaa:  Purje mängib paremalt äärelt madala palli kasti ja Dmitrijev on ees postis olemas.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  VahetusJa Floral läks Šlein välja, Frolov sisse.
17:16
Andre Viljamaa:  Värav  Kalju 5:1
17:17
Tiit Liblik: Leokin sai nüüd kaugelt proovida, kuid pall üle värava.
17:17
Andre Viljamaa:  Purje saab hea söödu, satub Susiga silmitsi ja tõstab palli puurivahist üle võrku.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Flora on väga teravalt teist poolaega alustanud. Igonen pidi Beglarišvili lähilöögi suurepärase tõrjega ära tooma!
17:17
Tiit Liblik: VahetusTuleb ka esimene vahetus: 63. minutil välja Siim Luts, sisse Gando
17:17
Andre Viljamaa:  Värav Kalju 6:1
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Kamsi tsenderduseni Prosa ei ulata, küll aga ulatab Igonen.
17:18
Andre Viljamaa:  Ats Purje suunas äärelt tulnud tsenderduse peaga Susi selja taha. Umbes kolme minutiga löödi nüüd Tarvale kolm ära.
17:19
Andre Viljamaa:  Purjel ühtlasi kübaratrikk kirjas.
17:20
Andre Viljamaa:  Veerand tunniga on Rakveres nähtud kuut väravat.
17:20
Tiit Liblik: Raudsepp leidis kastist üles Gatagovi, kes aga keerutamise pealt lööb väravast mööda.
17:22
Tiit Liblik: Levadia surve on nüüd kasvamas, kuid Pärnu mehed võitlevad kastis väärikalt ning ei lase pealinlastel nahkkera võrku lüüa.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi suurepärane kõrge läbisööt viis Harini üks-ühele, kuid Harin ei suutnud palli Alandist mööda lükata!
17:25
Tiit Liblik: Levadia on aga teist vahetust ette valmistamas. Kui silmad mind ei peta, siis on mängu tulemas Kobzar.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  VahetusFlora vahetab Raunot: Sappinen välja, Alliku sisse.
17:26
Külastaja asd kommentaar
Käid korra sital ja tuled tagasi on kalju 4 väravat löönud. Rakvere ikka annab aegajalt alla :D
17:26
Tiit Liblik: Mirantšuk proovis nüüd tervet Pärnu kaitseliini korraga ette võtta, kuid jäi kaotajaks ning Tamme nopib maast palli. Kas esimesed ohumärgid Levadiale?
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Teisel poolajal mängib Infonet viiese kaitseliiniga.
17:27
Tiit Liblik: VahetusTuli ka Levadia vahetus ära, 72. minutil võeti puhkama Kaljumäe, sisse Kobzar.
17:27
Andre Viljamaa:  Pärast Kalju väravaid on mäng aga rahunenud. Olgu mainitud, et kord oli Kalju küll lähedal ka 7:1 tabamusele.
17:28
Andre Viljamaa:  Pall püsib kindlalt Rakvere poolel.
17:28
Külastaja Saar kommentaar
Ohoh, Kaarel Saar on tagasi, näeme veel Rakverelt ühte väravat!
17:28
Tiit Liblik: Gando liigutati nüüd Hundi kõrvale ründesse, Kobzar tuli vasakule äärele. Levadia tahab auru juurde lisada.
17:28
Andre Viljamaa:  Viis oleks vaja lüüa. Robert Lewandowski seda eelmisel hooajal suutis, mis see siis Kalju vastu ära ei ole.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Jaak Prints on tribüünil väga rahulolematu.
17:30
Andre Viljamaa:  Ljaš sai Tarva poolelt heast kohast karistuslööki lüüa, aga üsna selgelt üle.
17:30
Külastaja Taurus kommentaar
Tarvas on ikka ehe punane latern
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Dõmov sai palliga liikuda, nii et talle pressingut ei tulnud, ja kõmmutas 20-25 meetrilt latti!
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili söötis karistusalasse Kamsile, Igonen tõrjus altnurgast.
17:31
masendav on see lugu
17:32
Tiit Liblik: Levadia teeb oma viimase vahetuse, Pärnu aga kaks esimest: 77.minutil tuleb Pärnu poolel mängu Taavi Laurits ning Rando Leokin, puhkama võeti Vihmoja ja Lenk. Levadia poolt sisse aga Podholjuzin, välja Ojamaa.
17:33
Kristjan Remmelkoor: VäravProsa lööb Kamsi tsenderdusest peaga Flora poolt vaadatuna 2:3! Läheb veel mänguks.
17:33
Andre Viljamaa:  Neemelo jätab Kalju seitsmenda löömata.
17:33
palgaku parem Andres Sõber,vahet pole nagunii
17:34
Tiit Liblik: Mirantšuk tabas latti! Jätkuolukorras sai veel Gando otse õhust proovida, kuid ei tabanud palli hästi ning Tamm oli valvel.
17:35
Andre Viljamaa:  Kui sisuliselt istmikupõrkest värav välja arvata, siis tõesti masendav pilt Tarva poolt.
17:35
Tiit Liblik: VäravPÄRNUUUU!!
17:35
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfoneti teine vahetus: Mašitšev välja, Haminu sisse.
17:36
Tiit Liblik: Vapustava rünnakuga mängitakse Taavi Laurits kastis vabaks, kes söödab Toomas Pendile värava ette ning sealt mees ei eksi. Toomas Pent lööb renoveeritud Rannastaadioni avavärava, 1:0 Pärnule!
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Teisel poolajal ründab Flora palju teravamalt ja tekitab kõvasti ohtu. Samas on ka mõned Infoneti vasturünnakud väga ohtlikud olnud.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfoneti viimane vahetus: Kalimullin välja, Rättel sisse.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Koos viimase vahetusega lõpetas Infonet oma viiese kaitseliiniga mängimise ära. Kaitseliini ette jäi enne liiga palju ruumi.
17:40
Tiit Liblik: Lauritsal nüüd suurepärane võimalus veel teinegi põrutada, kuid seekord üle! Pärnu aga igati mängus sees!