Reede, 15. juuli 2016
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, meistriliiga hooaja teine pool on kohe algamas Sillamäe Kalevi ja Rakvere Tarva mänguga.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe algkoosseisus on klubi uus täiendus - 22-aastane Ukraina kaitsja Oleksandr Suhharov, kes mängis eelnevalt Luganski Zorjas.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine algas!
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe teenis kohe kahe minutiga kaks nurgalööki.
19:03
Külastaja Volli kommentaar
Kas Rakvere suunas on veel liikumisi kuulda. Siiani on täiendus olnud kaunis nadi
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Kolm täiendust on Rakvere sel suvel juba teinud.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev sai pika palli kätte ja ootas kaaslased järgi. Paponovi löök 17 meetrilt seejärel blokeeriti.
19:09
Külastaja Kolli kommentaar
Miks Tammerik ei mängi?
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Münter jäi Sillamäe karistusalaks palli endale liiga kauaks löögiks ette valmistama ja jäi sellest ilma.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Tarva nurgalöögist saadi peaga löögile, aga see tõrjuti peaga ka värava eest ära.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Lipini pealelöögi tõrjus Susi esinurgast.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe on korduvalt proovinud pika palliga Kabajevit läbi mängida. Tavaliselt ei jõua Kabajev nende pallideni.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Dudarev eksis jämedalt kaitses sööduga ja Starodubtsev pidi jalatõrjega Sillamäe päästma.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Värav26. minutil Aidara peaga 1:0 Sillamäele!
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Vasakkaitsja Malov tsenderdas ja Aidara pani esiposti juures pea vahele. Kaasik ja Susi ei saanud aru, kumb peaks palli vahelt võtma, ja ei võtnud kumbki.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Värav30. minutil Volkov 2:0!
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe murdis paremalt äärelt madalate söötudega läbi. Viimase söödu andis Paponov ja palli saatis karistusalast võrku Volkov.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKollased kaardid järjest 31. minutil Larinile ja 32. minutil Aidarale.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäel oli jälle mitu standardolukorda ja tsenderdust järjest. Neist viimaseni Malov ei ulatanud ja pall läks üle otsajoone.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  35. minutil lõi Kabajev pärast Lipini madalat söötu mõnelt meetrilt latti! Sillamäe kolmas värav oli lähedal.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Siim ja Dudarev lõid kogemata pead kokku, aga mõlemad saavad pärast pisikest pausi jätkata.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Värav44. minutil 3:0! Jälle Aidara peaga Malovi tsenderdusest!
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Seekord oli Aidara jaol tagumise posti juures.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  45+1 minutit sai täis ja Siim Rinken puhus vaheajavilet.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTarvas tegi vaheajal oma esimese vahetuse: Münter välja, Kuokkanen sisse.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Lipin andis väga ohtliku madala palli kasti, aga Paponovi löök blokeeriti ja Aidara ei tabanud korralikult palli.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Tjapkin kõksis ohtlikult Tarva korneri järel palliga oma värava suunas, kuid Starodubtsev sai selle kätte.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Volkov murdis viiekasti paremasse nurka, aga Susi tuli hästi vastu ja jäi löögile ette.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev murdis vasakult trahvikasti ja lõi madala palli meetri jagu mööda.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev ei saa täna kuidagi palli väravasse! 56. minutil mängis ta juba Susist mööda, kuid Saar jäi väravajoonel löögile ette.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Kald saatis karistusala kaarelt trahvilöögi üle värava.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Sillamäe esimene vahetus: Volkov välja, Panov sisse.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Tarvas tahtis enne seda juba kolmandat korda täna oma hooaja esimest penaltit, aga kohtunik ei vilista neid karistusalas kukkumisi veaks.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev mängis jälle Susist mööda, aga kuna jäi terava nurga alla, siis söötis keskele Lipinile. Lipin lõi mõnelt meetrilt mööda!
20:24
Kristjan Remmelkoor:  68. minutil lõi Lipin tühjast väravast üle! Aidara mängis eelnevalt Paponoviga seina ja söötis teise trahvikasti äärde Lipinile.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe on täna palju võimalusi raisanud.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Siim ei saanud Sillamäe karistusalas kõrgele pallile pihta.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Esimest mängu Eesti liigas tegev Suhharov on krampides ja tahab vahetust.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Paponov lõi karistusala joonelt vasakuga mööda.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil Sillamäe teine vahetus: Suhharov välja, Torinava sisse.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav76. minutil Kabajev 4:0!
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Murdis vasakult läbi ja tõstis palli üle vasturutanud Susi võrku.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Sillamäe viimane vahetus: Malov välja, Davõdov sisse.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Sillamäel kokku loetud 180.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Susi on tõrjunud viimastel minutitel jalaga Paponovi löögi karistusala joonelt ning kätega Kabajevi tugeva lähilöögi.
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus85. minutil Lipinile karistusalas kukkumise eest kollane kaart.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusHoiatusEemaldamine88. minutil saab Kald kollase kaardi. Aidarale teine kollane ja punane!
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Omavahel läksid Kald ja Aidara sõnelema.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Kabajev pääses kaitseliinist mööda jooksma, vastutulnud Susi päästis käetõrjega.