Meinhard Pulk:  Tere!
18:58
Meinhard Pulk:  Mängijad on Narvas umbes 23 inimese ees platsile astunud!
19:00
Meinhard Pulk: Kui Narva on tabelis hetkel uhkes üksinduses, siis Paidel on võimalus võiduga tõusta Florast vaid kolme punkti kaugusele. Viimati kohtuti kaks nädalat tagasi, siis jäi Paide kodus 3:2 peale.
19:00
Meinhard Pulk:  Läks!
19:03
Meinhard Pulk:  Publikut on vaikselt juurde tulnud, kolmekohalist numbrit siiski veel välja ei vea.
19:05
Meinhard Pulk:  Trans juba ohtlik! Madal pall läks värava eest läbi ning tagapostist lõi Barkov mööda.
19:09
Meinhard Pulk: Narva on nüüd juba kaks korda vasakult äärel ohtlikult läbi pääsenud.
19:13
Külastaja mel kommentaar
Ilmselt Ivanov meeskonnast ära saadetud.
19:14
Meinhard Pulk:  Novopašin andis lihtsa söödu Umarovi jala peale, kuid Rähn oli paikamas!
19:15
Meinhard Pulk:  Trans on selgelt aktiivsemalt alustanud igatahes.
19:23
Meinhard Pulk:  Trans kombineeris pikalt ning lõpuks mängiti Jakovlev väga heale positsioonile, kuid Novopašin suutis löögi blokeerida.
19:24
Külastaja Andi kommentaar
Miko Pupart ja Martin Salong on 2 kõige kohutavamat kohtunikku maamunal! See, et sellised täis-amatööris vilistavad premium liigas on korralik kivi Jalka liidu kapsaaeda! Neid mänge isegi ei taha vaadata, peategelane alati kohtunik.
19:24
Meinhard Pulk:  Zahovaiko sai karistuslööki proovida, kuid keerutas veidi ebatäpselt.
19:28
Meinhard Pulk:  Esimene ohtlik võimalus Paidel! Diagonaal tuleb kasti, kuid Kreger tuleb hästi vastu.
19:29
Meinhard Pulk:  Kohe seejärel tõrjus Kütt Umarovi pommi ning ka nurgalöök oli väga ohtlik.
19:29
Külastaja õiguseeest kommentaar
Peakohtuniku nahaalsus näitab Eesti Premium liiga tase...
19:34
Meinhard Pulk:  Hoiatus 34. minutil takistab Barkov Küti väljalööki ning saab kaardi.
19:37
Meinhard Pulk:  Trans saab küljejoone juures karistuslöögi ning tsenderduse järel lööb Transi mängija napilt postist mööda.
19:37
Meinhard Pulk:  Kreger päästab! Roosnupp saab ülepuusa virutada, kuid Transi puurilukk toob posti kõrvalt ära.
19:42
Meinhard Pulk: Lombilt pikk aut kasti ning pall maandub lõpuks Zahovaiko jalale, kuid löök ebaõnnestub!
19:43
Meinhard Pulk:  Pikad audid on seni päris kenasti toitnud Paidet.
19:45
Meinhard Pulk: Hoiatus  44. Umarovile sukeldumise eest.
19:45
Meinhard Pulk:  Poolaeg!
19:45
Meinhard Pulk:  Trans oli aktiivsem, kuid omad võimalused langesid ka Paidele.
19:46
Meinhard Pulk:  Statistikat ka veidi: Löögid raamide vahele 2:1, löögid raamist mööda 10:4, nurgalöögid 2:0
20:04
Tean, et Rene aeg-ajalt jälgib siia, ehk tema teab kus Niinepuu kui siia veel vaatab. :D
20:04
Meinhard Pulk:  Eemaldamine Zahovaiko!
20:05
Meinhard Pulk: Lööb keskväljal vastast ning duši alla saatmiseks sellest piisab!
20:06
Tra Zahavaiko taun oled peast?
20:09
Meinhard Pulk:  Paide pole korralikult vastaste väljakupoolele jõudnudki veel.
20:12
Külastaja Rene kommentaar
Paide pingilt - Niinepuul vigastus väike
20:13
Meinhard Pulk:  Värav ROOSNUPP!! Paide ees!
20:13
Meinhard Pulk:  Transi kaitseliin oli ülikõrgel, Paide kasutab selle ideaalselt ära ning Roosnupp realiseerib üks vs üks olukorra kindlalt!
20:15
Meinhard Pulk:  Umbes 33 minutit Paidel vähemuses vastu pidada veel.
20:19
Meinhard Pulk: Paide on suurepäraselt vähemuses mänginud. Vaat et isegi paremini, kui enne Zahovaiko punast.
20:20
Meinhard Pulk:  Vahetus Transi esimene vahetus. Škinjov sisse, Nesterov välja.
20:21
Meinhard Pulk:  "Te ei jaga ju mängu" - Meelis Rooba neljandale kohtunikule.
20:21
Meinhard Pulk:  Hoiatus Kase sai siis ka Paide esimese kollase kaardi.
20:23
Meinhard Pulk: Vahetus  66. minutil vahetab Tamberg Plotnikovi välja.
20:25
Meinhard Pulk: Barkovi madal löök 20 meetri pealt läheb napilt mööda!
20:26
Meinhard Pulk: Värav Umarov 1:1!
20:27
Meinhard Pulk:  Jakovlev pääseb liini taha ning Umarov lükkab seejärel palli paarilt meetrilt tühja väravasse.
20:31
Meinhard Pulk:  Trans posti!
20:32
Meinhard Pulk:  Paide kaitse lekib kohutavalt. Esmalt lastakse ühel mängijal üle välja soleerida ning lõpuks Jakovlev pääseb liini taha, kuid tabab posti!
20:33
Meinhard Pulk: Vahetus  Paide esimene vahetus. Lilander välja, Jasper sisse.
20:33
Meinhard Pulk: Värav Škinjov 2:1!
20:34
Meinhard Pulk:  Jakovlevilt taas suurepärane eeltöö ja vahetusmees Škinjov lükkab tühja.
20:36
Külastaja Kusta Lumme kommentaar
Davaj Svetik , Davaj , esje nado
20:38
Meinhard Pulk: Vahetus  82. minutil vahetab Paide uus mees Marten Saarlas Roosnupu välja.
20:42
Meinhard Pulk: Hoiatus  Novopašin võtab viimase mehena Transi mehe maha, kuid pääseb punasest
20:42
Meinhard Pulk:  Värav 3:1!
20:43
Meinhard Pulk:  Prošinilt suurepärane löök ning kindlustab võidupunktid Narvale!
20:45
Meinhard Pulk: Hoiatus  Saarlas saab kohe ka kaardi kirja.
20:45
Meinhard Pulk: Vahetus  Lvov sisse, Barkov välja.
20:47
Meinhard Pulk:  Neli lisaminutit.
20:51
Meinhard Pulk:  Kõik!
20:51
Meinhard Pulk:  Trans võtab terve poolaja vähemuses mänginud Paide vastu lõpuks kindla võidu ning tõuseb Sillamäest ja Paidest viie punkti kaugusele.